Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe siusiosrajtki cz. 12

, podtematu narazie nie będzie ;)
> , podtematu narazie nie bÄ™dzie ;)
lornetka
piÄ…, 05 gru 2008 - 15:13
CYTAT(LilySnape @ Fri, 05 Dec 2008 - 15:08) *
Aguutka, masz na myśli DRUGĄ słabą kreskę? icon_biggrin.gif



nooo icon_cool.gif ale ona bardzo słaba, więc może to błąd jakiś.
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post piÄ…, 05 gru 2008 - 15:13
Post #41

CYTAT(LilySnape @ Fri, 05 Dec 2008 - 15:08) *
Aguutka, masz na myśli DRUGĄ słabą kreskę? icon_biggrin.gif



nooo icon_cool.gif ale ona bardzo słaba, więc może to błąd jakiś.
LilySnape
piÄ…, 05 gru 2008 - 15:17
Eeee tam, błąd icon_wink.gif

Hihi no to moja droga

OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post piÄ…, 05 gru 2008 - 15:17
Post #42

Eeee tam, błąd icon_wink.gif

Hihi no to moja droga

OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


--------------------
Marcin, 25.05.2007
lornetka
piÄ…, 05 gru 2008 - 15:19
nie, nie Lily nie gratuluj jeszcze, bo mi te słabe kreski podejrzane są, w pn zrobię test z krwi i się zobaczy.
a może wy miałyście też słabe kreski?? No z moich obliczeń wynika, że od ewentualnego poczęcia to dopiero niecałe 2 tyg.
Z Dawidkiem test wyszedł mi po 4 tyg.

Ten post edytował Aguutka pią, 05 gru 2008 - 15:21
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post piÄ…, 05 gru 2008 - 15:19
Post #43

nie, nie Lily nie gratuluj jeszcze, bo mi te słabe kreski podejrzane są, w pn zrobię test z krwi i się zobaczy.
a może wy miałyście też słabe kreski?? No z moich obliczeń wynika, że od ewentualnego poczęcia to dopiero niecałe 2 tyg.
Z Dawidkiem test wyszedł mi po 4 tyg.
ziowik
piÄ…, 05 gru 2008 - 16:02
Aguutko trzymam kciuki za wzmocnioną kreseczkę icon_smile.gif nie mam doświadczenia, mnie wyszła normalna, dość wyraźna.. ale gdzieś coś czytałam i zdaje mi sie że jak taka wczesna ciąża to poziom hcg jeszcze niski i stąd jasnośc...
poczekaj jeszcze kilka dni icon_smile.gif ale na wszelki wypadek uważaj na siebie bardzo icon_smile.gif i dbaj icon_biggrin.gif zawczasu w razie czego icon_biggrin.gif
aaaaaa...byłoby super icon_biggrin.gif trzymam mocno kciuki!!

wiecie co po 5 godzinach dopiero mi zeszło znieczulenie.. dent mówił że po 2 na pewno będzie spokój icon_razz.gif spoko....
nie mam czasu na razie wiec spadam icon_smile.gif
dzisiaj mam noc, mam andzieje że lepszą niż ostatnio..
trzymajcie sie ciepło i zdrowiejcie kto chory !!!! icon_smile.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post piÄ…, 05 gru 2008 - 16:02
Post #44

Aguutko trzymam kciuki za wzmocnioną kreseczkę icon_smile.gif nie mam doświadczenia, mnie wyszła normalna, dość wyraźna.. ale gdzieś coś czytałam i zdaje mi sie że jak taka wczesna ciąża to poziom hcg jeszcze niski i stąd jasnośc...
poczekaj jeszcze kilka dni icon_smile.gif ale na wszelki wypadek uważaj na siebie bardzo icon_smile.gif i dbaj icon_biggrin.gif zawczasu w razie czego icon_biggrin.gif
aaaaaa...byłoby super icon_biggrin.gif trzymam mocno kciuki!!

wiecie co po 5 godzinach dopiero mi zeszło znieczulenie.. dent mówił że po 2 na pewno będzie spokój icon_razz.gif spoko....
nie mam czasu na razie wiec spadam icon_smile.gif
dzisiaj mam noc, mam andzieje że lepszą niż ostatnio..
trzymajcie sie ciepło i zdrowiejcie kto chory !!!! icon_smile.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
odynka

Go??







post piÄ…, 05 gru 2008 - 17:25
Post #45

no nie wytrzymalam i choc weny do pisania nie mam - Aguutko kciuki za druga kreske (notabene mi sie okres spoznia:P) juuupiiiiii:D mi z Nellka w ogole nie wyszla kreska a juz bylam w ciazy...

wy juz prezenty kupujecie na gwiazdke a my w szczerym polu jesli o to chodzi:P
pomidorro
piÄ…, 05 gru 2008 - 17:47
Aguutko gratulacje informuje że Ala jak juz była ( 5 tydzień) to kreska ledwie widoczna... tydzień później też ledwie... normalnie zarys tylko... a Ala jest. Raczej jak juz sie pojawi kreseczka delikatna to gratulacje mozna przyjmować icon_smile.gif
no i z praca sie wyjaśni 06.gif Ale super prezent na Gwiazdkę!
Odi to co... czekamy na wieści od Ciebie!
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post piÄ…, 05 gru 2008 - 17:47
Post #46

Aguutko gratulacje informuje że Ala jak juz była ( 5 tydzień) to kreska ledwie widoczna... tydzień później też ledwie... normalnie zarys tylko... a Ala jest. Raczej jak juz sie pojawi kreseczka delikatna to gratulacje mozna przyjmować icon_smile.gif
no i z praca sie wyjaśni 06.gif Ale super prezent na Gwiazdkę!
Odi to co... czekamy na wieści od Ciebie!

--------------------



pomidorro
piÄ…, 05 gru 2008 - 17:50
Aguutko gratulacje informuje że Ala jak juz była ( 5 tydzień) to kreska ledwie widoczna... tydzień później też ledwie... normalnie zarys tylko... a Ala jest. Raczej jak juz sie pojawi kreseczka delikatna to gratulacje mozna przyjmować icon_smile.gif
no i z praca sie wyjaśni 06.gif Ale super prezent na Gwiazdkę!
Odi to co... czekamy na wieści od Ciebie!
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post piÄ…, 05 gru 2008 - 17:50
Post #47

Aguutko gratulacje informuje że Ala jak juz była ( 5 tydzień) to kreska ledwie widoczna... tydzień później też ledwie... normalnie zarys tylko... a Ala jest. Raczej jak juz sie pojawi kreseczka delikatna to gratulacje mozna przyjmować icon_smile.gif
no i z praca sie wyjaśni 06.gif Ale super prezent na Gwiazdkę!
Odi to co... czekamy na wieści od Ciebie!

--------------------



odynka

Go??







post piÄ…, 05 gru 2008 - 17:50
Post #48

CYTAT(~justa~ @ Fri, 05 Dec 2008 - 17:47) *
no i z praca sie wyjaśni 06.gif Ale super prezent na Gwiazdkę!

oooo no wlasnie:)
CYTAT(~justa~ @ Fri, 05 Dec 2008 - 17:47) *
Odi to co... czekamy na wieści od Ciebie!

eee nie sadze...
pomidorro
piÄ…, 05 gru 2008 - 17:50
dubel
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post piÄ…, 05 gru 2008 - 17:50
Post #49

dubel


--------------------



asia_b
piÄ…, 05 gru 2008 - 18:16
Aguutko mi testy przez kilka tygodni wychodziły ujemne a w końcu zrobiona beta wskazała na 5-tygodniową ciążę 06.gif Jeszcze nie gratuluję ale kciuki trzymam! I to jak!!!
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post piÄ…, 05 gru 2008 - 18:16
Post #50

Aguutko mi testy przez kilka tygodni wychodziły ujemne a w końcu zrobiona beta wskazała na 5-tygodniową ciążę 06.gif Jeszcze nie gratuluję ale kciuki trzymam! I to jak!!!

--------------------
agata85
piÄ…, 05 gru 2008 - 19:05
No i kupilam auto 06.gif Juz nie moge jutra sie doczekac- reakcji Shane:)

pati- poogladalam te domki. Trzy rozne byly- ale nie taki, jak podawalas w linku. No wiec, od 140 do 160 euro. Ty to chcialas na prezent na SWieta? Fajne sa, naprawde fajne. Jezeli ceny by ci pasowaly, to poszukam tych domkow na eBAY ; to zobaczysz jak one wygladaja..., jesli jestes zainteresowana...

Aguutko- ja co prawda przy Shane mialam dwie krechy wyrazne, ale dopieroo za trzecim podejsciem. Dwa pierwsze testy byly chyba zepsote icon_wink.gif bo w ciazy juz bylam:) Po cichu skladam Ci gratulacje icon_smile.gif
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post piÄ…, 05 gru 2008 - 19:05
Post #51

No i kupilam auto 06.gif Juz nie moge jutra sie doczekac- reakcji Shane:)

pati- poogladalam te domki. Trzy rozne byly- ale nie taki, jak podawalas w linku. No wiec, od 140 do 160 euro. Ty to chcialas na prezent na SWieta? Fajne sa, naprawde fajne. Jezeli ceny by ci pasowaly, to poszukam tych domkow na eBAY ; to zobaczysz jak one wygladaja..., jesli jestes zainteresowana...

Aguutko- ja co prawda przy Shane mialam dwie krechy wyrazne, ale dopieroo za trzecim podejsciem. Dwa pierwsze testy byly chyba zepsote icon_wink.gif bo w ciazy juz bylam:) Po cichu skladam Ci gratulacje icon_smile.gif

--------------------





agata85
piÄ…, 05 gru 2008 - 19:14
justa- wiem, wiem, ze nie powinnam przeliczac cen. Ale nie potrafie inaczej. Przeliczam nawet ceny za chleb, czy cokolwiek innego...Jak kupywalam ten ,,jezdzik,, i przeliczylam, to napewno mniej bym w polsce zaplacila... No tak, tu sa inne zarobki, alem ja Polka icon_wink.gif i w polsce wychowana w sumie;) i jeszcze chyba nie przyzwyczailam sie, ze za chleb musze zaplacic okolo 2 euro, a w polsce to ,,tylko,, trzy zlote...

ziowik- noga jeszcze ,,mrowi,, Jakos tak czuje, jakby byla taka ,,leciutka,, i bez przynajmniej jednej kuli chodzic nie potrafie 37.gif
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post piÄ…, 05 gru 2008 - 19:14
Post #52

justa- wiem, wiem, ze nie powinnam przeliczac cen. Ale nie potrafie inaczej. Przeliczam nawet ceny za chleb, czy cokolwiek innego...Jak kupywalam ten ,,jezdzik,, i przeliczylam, to napewno mniej bym w polsce zaplacila... No tak, tu sa inne zarobki, alem ja Polka icon_wink.gif i w polsce wychowana w sumie;) i jeszcze chyba nie przyzwyczailam sie, ze za chleb musze zaplacic okolo 2 euro, a w polsce to ,,tylko,, trzy zlote...

ziowik- noga jeszcze ,,mrowi,, Jakos tak czuje, jakby byla taka ,,leciutka,, i bez przynajmniej jednej kuli chodzic nie potrafie 37.gif

--------------------





odynka

Go??







post piÄ…, 05 gru 2008 - 19:18
Post #53

pati a odn domkow odemnie na pw dostalas info?
pati.n
piÄ…, 05 gru 2008 - 20:46
odynko dostałam dzekuję

a.k. dzieki, ale te ceny mnie zabiły. Odpuszczam 41.gif

aguutka trzymam kciuki za drugą kreskę, moja wyszła bardzo słaba przy Wki

ziowik a więc kontynuując, bo przyszedł wujek z ciocią i przynieśli misia i mówili, że spotkali świętego mikołaja i on ich prosił, żeby go przekazali. 29.gif no to kupiłam WItce inny zestaw do kapieli, wczoraj przyszedł, był większy niż się spodziewałam, mam nadzieję, że spodoba się Witce, tak jak ten Wasz Kamilce icon_smile.gif

Lilly mój mąz i dzień wolnego 21.gif ile razy o o się kłóciliśmy zawsze słyszę "to nie jest firma państwowa, żebym brał wolne kiedy chce", no poza tym on ma trudności z wzęciem wolnego, nawet jak był na L4 to mial problemy, a jeden dzień i tak by nas nie uratował. Dobra nie zawracam Wam z tym głowy, bo na razie sensownego rozwiązania nie widzę, ale jak coś wymyślę, to zamelduję icon_smile.gif

Zapomniałam się pochwalić, że w listopadzie nie byłam ani jeden dzien na L4 icon_smile.gif
Dziś byłam u lekarza, nawiedzonego - kazął mi kupić dla Wiki to samo co bierze, ale innej firmy i jescze mi mówi, że to dokładnie taki sam skład, więc pytam po co kupować inne, a on mi na to, że to lepsze nienie.gif otem mi przepisał leki dla dziec "troszkę straszych" ale mi mówi, że przedstawicielki medyczne dawały to swoim dzieciom jak mialy dwa latka i nic im nie było. Lekarstwa były dla 3 i 5 latków. Nie wykupiłam. W pon idziemy do naszej na kontrolę, wiem że ma płuca czyste i to najważniejsze, gorączki nie ma, katar lżejszy, w ogóle mi powiedział, że nie wygląda na chore dziecko icon_smile.gif Ja za to tak, leje mi sę z nosa, głowa mi pęka, gardło boli, kaszel męczy, pikam, ale tak to jest jak takie male psika i kaszle człowiekowi prosto w twarz icon_smile.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post piÄ…, 05 gru 2008 - 20:46
Post #54

odynko dostałam dzekuję

a.k. dzieki, ale te ceny mnie zabiły. Odpuszczam 41.gif

aguutka trzymam kciuki za drugą kreskę, moja wyszła bardzo słaba przy Wki

ziowik a więc kontynuując, bo przyszedł wujek z ciocią i przynieśli misia i mówili, że spotkali świętego mikołaja i on ich prosił, żeby go przekazali. 29.gif no to kupiłam WItce inny zestaw do kapieli, wczoraj przyszedł, był większy niż się spodziewałam, mam nadzieję, że spodoba się Witce, tak jak ten Wasz Kamilce icon_smile.gif

Lilly mój mąz i dzień wolnego 21.gif ile razy o o się kłóciliśmy zawsze słyszę "to nie jest firma państwowa, żebym brał wolne kiedy chce", no poza tym on ma trudności z wzęciem wolnego, nawet jak był na L4 to mial problemy, a jeden dzień i tak by nas nie uratował. Dobra nie zawracam Wam z tym głowy, bo na razie sensownego rozwiązania nie widzę, ale jak coś wymyślę, to zamelduję icon_smile.gif

Zapomniałam się pochwalić, że w listopadzie nie byłam ani jeden dzien na L4 icon_smile.gif
Dziś byłam u lekarza, nawiedzonego - kazął mi kupić dla Wiki to samo co bierze, ale innej firmy i jescze mi mówi, że to dokładnie taki sam skład, więc pytam po co kupować inne, a on mi na to, że to lepsze nienie.gif otem mi przepisał leki dla dziec "troszkę straszych" ale mi mówi, że przedstawicielki medyczne dawały to swoim dzieciom jak mialy dwa latka i nic im nie było. Lekarstwa były dla 3 i 5 latków. Nie wykupiłam. W pon idziemy do naszej na kontrolę, wiem że ma płuca czyste i to najważniejsze, gorączki nie ma, katar lżejszy, w ogóle mi powiedział, że nie wygląda na chore dziecko icon_smile.gif Ja za to tak, leje mi sę z nosa, głowa mi pęka, gardło boli, kaszel męczy, pikam, ale tak to jest jak takie male psika i kaszle człowiekowi prosto w twarz icon_smile.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
odynka

Go??







post piÄ…, 05 gru 2008 - 20:56
Post #55

no ceny ktore podaje a.k sa przygniatajace;)
pati fajnie ze male zdrowsze ale duze niech tez zdrowieje:D

co Wasze dzieciaczki znajda pod poduszka? Nellka znajdzie kinderka bo Kuba nie wiedzial co ma kupic wiec po prezent pojedziemy jutro do Tesco;) a za tydzien do fryzjera:D
Kate_K

Go??







post piÄ…, 05 gru 2008 - 21:31
Post #56

Aguutko jak nic trzeba ci gratulowaćicon_smile.gif No ciąża murowana:) Ja też miałam tą kreskę bladziutką i dopóki fasolki na usg nie zobaczyłam to nie wierzyłam że jestem w ciąży. Gratuluję kochana!!!!!
agata85
piÄ…, 05 gru 2008 - 21:35
pati- jak chcerz zobaczyc domki na stronie eBay- to wpisz www.eBay.de i w wyszukiwarce wpisz kinderhaus- tam rozne domki i ceny nizsze niz te w sklepie widzialam, to oczywiscie licytacja tam... ale moze jednak jak ci zalezy bardzo...
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post piÄ…, 05 gru 2008 - 21:35
Post #57

pati- jak chcerz zobaczyc domki na stronie eBay- to wpisz www.eBay.de i w wyszukiwarce wpisz kinderhaus- tam rozne domki i ceny nizsze niz te w sklepie widzialam, to oczywiscie licytacja tam... ale moze jednak jak ci zalezy bardzo...

--------------------





joana_m
piÄ…, 05 gru 2008 - 21:42
Hej dziewczyny!!!

kurcze, czas świąt, a ja nawet nie mam za co kupić prezentów.... podobno od przyszłego tygodnia mam dostać pierwsze zlecenia, to moze pod choinkę się wyrobię, ale oni tak przeciągają już od września...
ciągle mi chodzi po głowie pomysł żeby otwozyć własny sklepik. nawet już pytałam i znalazłam lokalik , malutki 12m2, ale za to w ścisłym centrum, przy głównej ulicy , tylko na I pietrze. chciałam otworzyć sklep z odzieżą używaną ale tylko dziecięcą, potem pomyślałam o pościeli kołdrach, kocach, nowych , z hurtowni, a dziś sobie pomyślałam, może zabawki??? nie wiem, jak już coś to myślałam o tej dotacji z urzędu pracy, ale trzeba być bezrobotnym, a ja mam niby podpisaną umowę, ale zleceń jeszcze nie ma. i dooopa zbita.
dziś będę spać sama, mąż jedzie jako kierowca do żagania na przysiegę. miałam jechać z nim, ale miejsca nie ma, bo siostra poborowego się zdecydowała. więc pojadę do szkoły. a tak mi się nie chce. tyle dobrze że tylko do 12.
jutro wysyłam mamę z kamilem do kościoła na spotkanie z mikołajem. o 13 jest, więc ja nie zdążę dojechać. wszystkie dzieci poniżej 12 roku mają dostać prezenty fundowane przez radę osiedlową. ciekawe, co dostanie Kamil.
muszę wam powiedzieć, że mój syn dorasta, czasem jest taki poważny, i wszystko rozumie. ale mam problem z obcięciem paznokci, szczególnie u nóg, panika jest nieziemska, krzyk i płacz, jakbym mu palce ucinała. staram się mu tłumaczyć, ale na razie nie wiele to daje.
Kamil nie uzywa też nocnika, poprostu na nim nie usiądzie. kupiłam nawet poddupnik na sedes. na niego usiądzie, ale nic nie robi. posiedzi i chce zejść.
uwielbia się huśtać, oglada książeczki, potrafi w nich wszystko pokazać. dziś dostał prezent od dziadków (moich rodziców) - taki duży samochód, wywrotkę. od razu mu się spodobała, bawił się chyba z pół godziny. wczoraj byli teście, też przywieźli samochód, ale mały, a od chrzestnego samochód po jednej próbie od razu się zepsuł - chińszczyzna.
miałam wam coś jeszcze pisać ale nie pamiętam.

przepraszam, że wam nie odpisuję, ani nie komentuje, ale troche za dużo tego było - chyba ze 20 stron.
Gratuluję tylko Aguutce - oby pojawiła się druga kreska
i ściskam Lalicję - słowa nic tu nie dadzą, najważniejsza jest obecnośc, chocby psychiczna!
joana_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: czw, 09 lis 06 - 17:56
SkÄ…d: Wadowice
Nr użytkownika: 8,400

GG:


post piÄ…, 05 gru 2008 - 21:42
Post #58

Hej dziewczyny!!!

kurcze, czas świąt, a ja nawet nie mam za co kupić prezentów.... podobno od przyszłego tygodnia mam dostać pierwsze zlecenia, to moze pod choinkę się wyrobię, ale oni tak przeciągają już od września...
ciągle mi chodzi po głowie pomysł żeby otwozyć własny sklepik. nawet już pytałam i znalazłam lokalik , malutki 12m2, ale za to w ścisłym centrum, przy głównej ulicy , tylko na I pietrze. chciałam otworzyć sklep z odzieżą używaną ale tylko dziecięcą, potem pomyślałam o pościeli kołdrach, kocach, nowych , z hurtowni, a dziś sobie pomyślałam, może zabawki??? nie wiem, jak już coś to myślałam o tej dotacji z urzędu pracy, ale trzeba być bezrobotnym, a ja mam niby podpisaną umowę, ale zleceń jeszcze nie ma. i dooopa zbita.
dziś będę spać sama, mąż jedzie jako kierowca do żagania na przysiegę. miałam jechać z nim, ale miejsca nie ma, bo siostra poborowego się zdecydowała. więc pojadę do szkoły. a tak mi się nie chce. tyle dobrze że tylko do 12.
jutro wysyłam mamę z kamilem do kościoła na spotkanie z mikołajem. o 13 jest, więc ja nie zdążę dojechać. wszystkie dzieci poniżej 12 roku mają dostać prezenty fundowane przez radę osiedlową. ciekawe, co dostanie Kamil.
muszę wam powiedzieć, że mój syn dorasta, czasem jest taki poważny, i wszystko rozumie. ale mam problem z obcięciem paznokci, szczególnie u nóg, panika jest nieziemska, krzyk i płacz, jakbym mu palce ucinała. staram się mu tłumaczyć, ale na razie nie wiele to daje.
Kamil nie uzywa też nocnika, poprostu na nim nie usiądzie. kupiłam nawet poddupnik na sedes. na niego usiądzie, ale nic nie robi. posiedzi i chce zejść.
uwielbia się huśtać, oglada książeczki, potrafi w nich wszystko pokazać. dziś dostał prezent od dziadków (moich rodziców) - taki duży samochód, wywrotkę. od razu mu się spodobała, bawił się chyba z pół godziny. wczoraj byli teście, też przywieźli samochód, ale mały, a od chrzestnego samochód po jednej próbie od razu się zepsuł - chińszczyzna.
miałam wam coś jeszcze pisać ale nie pamiętam.

przepraszam, że wam nie odpisuję, ani nie komentuje, ale troche za dużo tego było - chyba ze 20 stron.
Gratuluję tylko Aguutce - oby pojawiła się druga kreska
i ściskam Lalicję - słowa nic tu nie dadzą, najważniejsza jest obecnośc, chocby psychiczna!

--------------------


(*) (*) (*) Marlenka, nasz Aniołek, patrzy na Nas już z Nieba (*) (*) (*) (od 12.04.2011)
Silije
piÄ…, 05 gru 2008 - 21:43
Aguutka gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Słaba kreska nie jest gorsza od mocnej kreski tylko wcześniejsza po prostu. Miałam taką ledwo błękitną przy Emilce.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post piÄ…, 05 gru 2008 - 21:43
Post #59

Aguutka gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Słaba kreska nie jest gorsza od mocnej kreski tylko wcześniejsza po prostu. Miałam taką ledwo błękitną przy Emilce.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
malaga
piÄ…, 05 gru 2008 - 21:58
Aguutka gratulacje !!! Ja z Majką też miałam słabiutką drugą kreskę. Jak powtarzałaś test i wyszło to samo to w ciąży jesteś napewno.
malaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 321
Dołączył: pią, 11 maj 07 - 22:51
Skąd: Ostrów Wlkp
Nr użytkownika: 14,011




post piÄ…, 05 gru 2008 - 21:58
Post #60

Aguutka gratulacje !!! Ja z Majką też miałam słabiutką drugą kreskę. Jak powtarzałaś test i wyszło to samo to w ciąży jesteś napewno.


--------------------

> Czerwcowe siusiosrajtki cz. 12, podtematu narazie nie bÄ™dzie ;)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 06 cze 2024 - 06:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama