Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
98 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

***Październikowe Wrzodki 2007 *** vol 6

, i jedno sloneczko :)
> , i jedno sloneczko :)
alinkak
pon, 15 gru 2008 - 12:26
We wrześniu byliśmy tydzień na urlopie w górach i tydzień na mazurach :



alinkak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 265
Dołączył: czw, 22 mar 07 - 08:40
SkÄ…d: kiedyÅ› Koszalin, teraz...
Nr użytkownika: 12,217




post pon, 15 gru 2008 - 12:26
Post #41

We wrześniu byliśmy tydzień na urlopie w górach i tydzień na mazurach :





--------------------


alinkak
pon, 15 gru 2008 - 12:29
Sorki, że tak hurtowo, ale korzystam z chwilki spokoju icon_smile.gif, więc nadrabiam chwalenie się moim synusiem icon_smile.gif

To już z pierwszych urodzin icon_smile.gif


A to z kuzyneczką, o 5 tyg starszą. Może pamiętacie, mojej szwagierki córka:
alinkak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 265
Dołączył: czw, 22 mar 07 - 08:40
SkÄ…d: kiedyÅ› Koszalin, teraz...
Nr użytkownika: 12,217




post pon, 15 gru 2008 - 12:29
Post #42

Sorki, że tak hurtowo, ale korzystam z chwilki spokoju icon_smile.gif, więc nadrabiam chwalenie się moim synusiem icon_smile.gif

To już z pierwszych urodzin icon_smile.gif


A to z kuzyneczką, o 5 tyg starszą. Może pamiętacie, mojej szwagierki córka:


--------------------


alinkak
pon, 15 gru 2008 - 12:31
A tu Wojtuś jeszcze w loczkach, przed obstrzyżeniem icon_smile.gif


A tu już obcięty:
alinkak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 265
Dołączył: czw, 22 mar 07 - 08:40
SkÄ…d: kiedyÅ› Koszalin, teraz...
Nr użytkownika: 12,217




post pon, 15 gru 2008 - 12:31
Post #43

A tu Wojtuś jeszcze w loczkach, przed obstrzyżeniem icon_smile.gif


A tu już obcięty:


--------------------


alinkak
pon, 15 gru 2008 - 12:33
Mój mały myśliciel icon_smile.gif


A to najaktualniejsze:
alinkak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 265
Dołączył: czw, 22 mar 07 - 08:40
SkÄ…d: kiedyÅ› Koszalin, teraz...
Nr użytkownika: 12,217




post pon, 15 gru 2008 - 12:33
Post #44

Mój mały myśliciel icon_smile.gif


A to najaktualniejsze:


--------------------


alinkak
pon, 15 gru 2008 - 12:41
Dobra, już Was nie zarzucam fotkami icon_smile.gif

Czytałam, że macie czasem problemy ze snem Waszych pociech. Nam jakoś się poszczęściło, bo Wojtek zaczął przesypiać noce jak miał niecały miesiąc i teraz śpi w nocy 11-12 godz. Czasem budzi się w nocy, szczególnie jak wychodziły mu górne czwórki, to był marudny. Ale tak ogólnie jak zje wieczorem na kolacje swoją ulubioną kanapkę z szynką i serkiem, to po kąpaniu zasypia i śpi do rana. Jeszcze niedawno budził się ok 22-23 i musiałam mu dawać jeszcze butlę mleka. Ale od paru dni
już się nie budzi.

Najlepiej, że już w ogóle nie chce mleka z butelki i muszę robić mu gęstą kaszę lub jakieś płatki na mleku i machać łyżeczką. Zupki też już dawno nie chciał zmielonej i teraz tylko drobniej pokrojoną wciąga. A kanapki, czy naleśniki czy ziemniaczki z mięskiem to gryzie jakby miała wszystkie zęby icon_smile.gif

A rozwijał się całkowicie inaczej niż w książkach podają. Najpierw zaczął wstawać w łóżeczku, potem raczkować a na końcu dopiero siadać icon_smile.gif Śmiesznie co?

I w ogóle późno zaczął raczkować, bo po 10 miesiącu. I myślałam, że i późno zacznie chodzić. Ale o dziwo zaczął chodzić zaraz po 12 miesiącu icon_smile.gif

Ten post edytował alinkak pon, 15 gru 2008 - 12:42
alinkak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 265
Dołączył: czw, 22 mar 07 - 08:40
SkÄ…d: kiedyÅ› Koszalin, teraz...
Nr użytkownika: 12,217




post pon, 15 gru 2008 - 12:41
Post #45

Dobra, już Was nie zarzucam fotkami icon_smile.gif

Czytałam, że macie czasem problemy ze snem Waszych pociech. Nam jakoś się poszczęściło, bo Wojtek zaczął przesypiać noce jak miał niecały miesiąc i teraz śpi w nocy 11-12 godz. Czasem budzi się w nocy, szczególnie jak wychodziły mu górne czwórki, to był marudny. Ale tak ogólnie jak zje wieczorem na kolacje swoją ulubioną kanapkę z szynką i serkiem, to po kąpaniu zasypia i śpi do rana. Jeszcze niedawno budził się ok 22-23 i musiałam mu dawać jeszcze butlę mleka. Ale od paru dni
już się nie budzi.

Najlepiej, że już w ogóle nie chce mleka z butelki i muszę robić mu gęstą kaszę lub jakieś płatki na mleku i machać łyżeczką. Zupki też już dawno nie chciał zmielonej i teraz tylko drobniej pokrojoną wciąga. A kanapki, czy naleśniki czy ziemniaczki z mięskiem to gryzie jakby miała wszystkie zęby icon_smile.gif

A rozwijał się całkowicie inaczej niż w książkach podają. Najpierw zaczął wstawać w łóżeczku, potem raczkować a na końcu dopiero siadać icon_smile.gif Śmiesznie co?

I w ogóle późno zaczął raczkować, bo po 10 miesiącu. I myślałam, że i późno zacznie chodzić. Ale o dziwo zaczął chodzić zaraz po 12 miesiącu icon_smile.gif

--------------------


alinkak
pon, 15 gru 2008 - 12:47
Więc potrafi zaskoczyć nas na każdym etapie swojego rozwoju icon_smile.gif

Ogólnie jest grzecznym dzieckiem. Potrafi się sam bawić i ze 2 godz.
Ale też czasem staje się łobuziakiem i patrząc mi w oczy robi coś mimo, że mówię mu: nie wolno.
Ale co zrobić, wypróbowuje dokąd są granice icon_smile.gif Na 10 razy mówienia: nie wolno, słucha się 9 razy, a za 10 nie wytrzymuje i jednak to coś robi icon_smile.gif mały łobuz...

Na razie muszę uciekać. mały już musi się zdrzemnąć. W dzień jeszcze śpi 2-3 godz. więc już czas na drzemkę.

Pozdrowienia i mam nadzieję, że do jutra icon_smile.gif
alinkak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 265
Dołączył: czw, 22 mar 07 - 08:40
SkÄ…d: kiedyÅ› Koszalin, teraz...
Nr użytkownika: 12,217




post pon, 15 gru 2008 - 12:47
Post #46

Więc potrafi zaskoczyć nas na każdym etapie swojego rozwoju icon_smile.gif

Ogólnie jest grzecznym dzieckiem. Potrafi się sam bawić i ze 2 godz.
Ale też czasem staje się łobuziakiem i patrząc mi w oczy robi coś mimo, że mówię mu: nie wolno.
Ale co zrobić, wypróbowuje dokąd są granice icon_smile.gif Na 10 razy mówienia: nie wolno, słucha się 9 razy, a za 10 nie wytrzymuje i jednak to coś robi icon_smile.gif mały łobuz...

Na razie muszę uciekać. mały już musi się zdrzemnąć. W dzień jeszcze śpi 2-3 godz. więc już czas na drzemkę.

Pozdrowienia i mam nadzieję, że do jutra icon_smile.gif

--------------------


użytkownik usunięty

Go??







post pon, 15 gru 2008 - 13:13
Post #47

Wow alinkak a gdzie Wy taki śnieg znaleźliście? U nas tylko zimno i szaro. Madziatl przegapiła na bank Cię zaraz umieści na 1 stronie. Ciężko to ogarniać icon_smile.gif

Kurcze muszę kupić kombinezon i kurtkę dla juniora. Nie wiecie gdzie mają fajne? Powinnam jechać z nim, żeby przymierzył, ale Hugo na zakupach nie jest zbyt szczęśliwy icon_smile.gif



użytkownik usunięty

Go??







post pon, 15 gru 2008 - 13:16
Post #48

Alinkak a gdzie takie fajne zamki bły? Ja się z K co raz częściej łapiemy na tym, że jeździmy nie wiadomo gdzie a dobrze Polski nie znamy. Dlatego staramy się w jakieś fajne miejsca chociaż na weekend skoczyć.
Wojtek chyba wysoki co?
madziatl
pon, 15 gru 2008 - 13:31
Alinkak witamy z powrotem 06.gif Wojtus jest super 06.gif no i z tym spaniem to faktycznie super macie, pozazdroscic
A i juz wrociclas na pierwszej stronie do zywych 29.gif


Tusiol: no Jan nie przestanie mnie rozkladac na lopatki, jest poprostu powalajacy

i to by bylo na tyle co udalo mi sie napisac 37.gif
madziatl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,672
Dołączył: pią, 15 cze 07 - 11:33
Nr użytkownika: 14,929

GG:


post pon, 15 gru 2008 - 13:31
Post #49

Alinkak witamy z powrotem 06.gif Wojtus jest super 06.gif no i z tym spaniem to faktycznie super macie, pozazdroscic
A i juz wrociclas na pierwszej stronie do zywych 29.gif


Tusiol: no Jan nie przestanie mnie rozkladac na lopatki, jest poprostu powalajacy

i to by bylo na tyle co udalo mi sie napisac 37.gif


--------------------
Mama Oskara od pazdziernika 2007 Albumy Oskara
madziatl
pon, 15 gru 2008 - 13:33
dodam tylko szybciutko, ze u nas dramatu zabkowego ciag dalszy, mlody goraczkuje, placzy prawie non stop, nie schodzi z rak, prawie nie spi (a my z nim 37.gif ) i malo co je ... normalnie czegos takiego jeszcze nie mielismy 37.gif
madziatl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,672
Dołączył: pią, 15 cze 07 - 11:33
Nr użytkownika: 14,929

GG:


post pon, 15 gru 2008 - 13:33
Post #50

dodam tylko szybciutko, ze u nas dramatu zabkowego ciag dalszy, mlody goraczkuje, placzy prawie non stop, nie schodzi z rak, prawie nie spi (a my z nim 37.gif ) i malo co je ... normalnie czegos takiego jeszcze nie mielismy 37.gif

--------------------
Mama Oskara od pazdziernika 2007 Albumy Oskara
kasiunia
pon, 15 gru 2008 - 16:39
cześć icon_smile.gif
maja, gratulacje icon_smile.gif
poprosze to na 1 stronÄ™:
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post pon, 15 gru 2008 - 16:39
Post #51

cześć icon_smile.gif
maja, gratulacje icon_smile.gif
poprosze to na 1 stronÄ™:


--------------------
pozdrawiam
kasia

użytkownik usunięty

Go??







post pon, 15 gru 2008 - 17:37
Post #52

Kasiunia ślicznie wyglądacie a Julianka jest identyczna jak Ty icon_smile.gif

Eliszka
pon, 15 gru 2008 - 18:39
Mi też podobieństwo rzuciło się w oczy icon_smile.gif
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post pon, 15 gru 2008 - 18:39
Post #53

Mi też podobieństwo rzuciło się w oczy icon_smile.gif

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

Eliszka
pon, 15 gru 2008 - 18:41
alinkak Wojtuś Słodziak!! bardzo się zmienił widać przez ten rok z hakiem... Dobrze, że nie sprawia problemów.
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post pon, 15 gru 2008 - 18:41
Post #54

alinkak Wojtuś Słodziak!! bardzo się zmienił widać przez ten rok z hakiem... Dobrze, że nie sprawia problemów.

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

Tusiol
pon, 15 gru 2008 - 19:43
Alinkak, myśliciel i lokowane super!!!

Kasiunia, no podobna córeczka do mamy 06.gif .

Jan dziś osiągnął kolejny etap wtajemniczenia w temacie wspinania się. Wspiął się dzisiaj szybko, za szybko po szafkach na kuchenkę elektryczną. Zajęło mu to sekundę. Zawisł trzymając się jedną ręką a drugą walił po kuchence. Gorące garnki pozostały na szczęście poza zasięgiem łapek.
Wiecie, ja byłam w tym czasie w kuchni, blisko, obok...
Boję się, że kiedyś będę o pół sekundy za późno 21.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 15 gru 2008 - 19:43
Post #55

Alinkak, myśliciel i lokowane super!!!

Kasiunia, no podobna córeczka do mamy 06.gif .

Jan dziś osiągnął kolejny etap wtajemniczenia w temacie wspinania się. Wspiął się dzisiaj szybko, za szybko po szafkach na kuchenkę elektryczną. Zajęło mu to sekundę. Zawisł trzymając się jedną ręką a drugą walił po kuchence. Gorące garnki pozostały na szczęście poza zasięgiem łapek.
Wiecie, ja byłam w tym czasie w kuchni, blisko, obok...
Boję się, że kiedyś będę o pół sekundy za późno 21.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Justine_Ch
pon, 15 gru 2008 - 19:54
Cześć Dziewczyny!

Maja GRATULUJĘ serdecznie icon_smile.gif

Madziu Nie mogę cosik wysłać e-maila 32.gif
Może uda się tu wkleić?

Justine_Ch


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,002
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 11:26
SkÄ…d: Karlino
Nr użytkownika: 10,047




post pon, 15 gru 2008 - 19:54
Post #56

Cześć Dziewczyny!

Maja GRATULUJĘ serdecznie icon_smile.gif

Madziu Nie mogę cosik wysłać e-maila 32.gif
Może uda się tu wkleić?



--------------------
Cieszę się małżeństwem od 17 czerwca 2006r :0)





anax
pon, 15 gru 2008 - 22:21
Alinkak,Jastine fajnie wyglądacie ale chyba jeszcze się nam nie pokazywalyście bo ja was nie pamiętam.dzieciaczki świetne.

Kasiunia-nie będę mówić nowości , córeczka cała mamusia icon_smile.gif

Tusiol-no to masz niezłego gagatka.ciekawe na kogo się podał icon_smile.gif


Oj dziewczyny widzę że nie tylko ja mam nieprzespane noce.ząbkowanie okropnie wybija nas ze snu.druga noc nie przespana dni marudne no koszmar.a na dodatek chyba na swięta będę mieć szpital w domu.Szymek pieje jak kogut mnie już skrobie po gardle oj nieciekawie się zapowiada.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post pon, 15 gru 2008 - 22:21
Post #57

Alinkak,Jastine fajnie wyglądacie ale chyba jeszcze się nam nie pokazywalyście bo ja was nie pamiętam.dzieciaczki świetne.

Kasiunia-nie będę mówić nowości , córeczka cała mamusia icon_smile.gif

Tusiol-no to masz niezłego gagatka.ciekawe na kogo się podał icon_smile.gif


Oj dziewczyny widzę że nie tylko ja mam nieprzespane noce.ząbkowanie okropnie wybija nas ze snu.druga noc nie przespana dni marudne no koszmar.a na dodatek chyba na swięta będę mieć szpital w domu.Szymek pieje jak kogut mnie już skrobie po gardle oj nieciekawie się zapowiada.

--------------------


kasiunia
pon, 15 gru 2008 - 22:26
mi też się zdaje że jul do mnie podobna choć F. się upiera że skóra zdarta z niego icon_wink.gif
ja na tym zdjęciu nieciekawie wyszłam (wg filipa-jak własna ciocia icon_biggrin.gif ) ale chodziło mi o jul icon_wink.gif zreszta ja w ogóle jestem bardzo niefotogeniczna icon_smile.gif
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post pon, 15 gru 2008 - 22:26
Post #58

mi też się zdaje że jul do mnie podobna choć F. się upiera że skóra zdarta z niego icon_wink.gif
ja na tym zdjęciu nieciekawie wyszłam (wg filipa-jak własna ciocia icon_biggrin.gif ) ale chodziło mi o jul icon_wink.gif zreszta ja w ogóle jestem bardzo niefotogeniczna icon_smile.gif

--------------------
pozdrawiam
kasia

madziatl
pon, 15 gru 2008 - 22:49
Tusiol no ja moge narazie zapomniec o wprowadzaniu takcich zasad ... nie dosc, ze teraz to wogole fatalny okres to do tego Oskar wciaz budzi sie w nocy na mleko. ja nie podchodze jeszcze do mycia zebow tak rygorystycznie. na poczatku dawalam Oskarowi szczeteczke i on sam sie nia bawil, gryzl itd ale ostatnio juz mu sie tak nie podoba, wrecz nie chce ... ale to moglo byc spowodowane wlasnie przez tez wychodzace zeby 21.gif jak juz z tym sie uporamy to wrocimy po troche do tematu, narazie nie bede go jeszcze tym meczyc
Ja tez uwielbiam wracac do "starych" zdiec Oskara, czesto je przegladam. Najlepsze jest to, ze dopiro teraz po takim czasie przjrzalam na oczy i zauwazylam jaka on byl klucha 37.gif no nie byl jakis przesadnie gruby ... ale mi sie wydawal taki malutki 03.gif a teraz jak patrze na te jego zdiecia to mysle: klucha 43.gif

Arte: 23.gif ale Szykem jest juz wielki 23.gif ile on ma juz wzrostu? juz niedlugo drugi trymestr sie zacznie jak juz jedna z dziewczyn zauwazyla (nie pamietam kto icon_redface.gif ) to juz powinno byc lepiej 06.gif

U nas wciaz niewesolo, choc juz nie tak zle jak wczoraj
madziatl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,672
Dołączył: pią, 15 cze 07 - 11:33
Nr użytkownika: 14,929

GG:


post pon, 15 gru 2008 - 22:49
Post #59

Tusiol no ja moge narazie zapomniec o wprowadzaniu takcich zasad ... nie dosc, ze teraz to wogole fatalny okres to do tego Oskar wciaz budzi sie w nocy na mleko. ja nie podchodze jeszcze do mycia zebow tak rygorystycznie. na poczatku dawalam Oskarowi szczeteczke i on sam sie nia bawil, gryzl itd ale ostatnio juz mu sie tak nie podoba, wrecz nie chce ... ale to moglo byc spowodowane wlasnie przez tez wychodzace zeby 21.gif jak juz z tym sie uporamy to wrocimy po troche do tematu, narazie nie bede go jeszcze tym meczyc
Ja tez uwielbiam wracac do "starych" zdiec Oskara, czesto je przegladam. Najlepsze jest to, ze dopiro teraz po takim czasie przjrzalam na oczy i zauwazylam jaka on byl klucha 37.gif no nie byl jakis przesadnie gruby ... ale mi sie wydawal taki malutki 03.gif a teraz jak patrze na te jego zdiecia to mysle: klucha 43.gif

Arte: 23.gif ale Szykem jest juz wielki 23.gif ile on ma juz wzrostu? juz niedlugo drugi trymestr sie zacznie jak juz jedna z dziewczyn zauwazyla (nie pamietam kto icon_redface.gif ) to juz powinno byc lepiej 06.gif

U nas wciaz niewesolo, choc juz nie tak zle jak wczoraj


--------------------
Mama Oskara od pazdziernika 2007 Albumy Oskara
alinkak
wto, 16 gru 2008 - 09:13
Dzieńdoberek icon_smile.gif

Jully, nas tak zasypało na koniec listopada, śniegu było po pas miejscami, oczywiście łączyło się to z brakiem prądu prawie dobę icon_sad.gif
Te zamki to w okolicach Karpacza. Też nie wiedziałam, że w Pilsce takie piękne miejsca są icon_smile.gif i takich pałaców zwiedziliśmy o wiele więcej. Może potem wstawię parę fotek icon_smile.gif. To pierwsze zdjęcie to pałac w Wojanowie, a drugie to park miniatur w Kowarach - są tam prawie wszystki zabytki dolnego Śląska w miniaturze, super sprawa, polecam!

Madziatl dzięki za uaktualnienie icon_smile.gif

Na chwilę uciekam do kuchni, bo przygotowuje kapuste na gołoąbki, póki Wojtek śpi icon_smile.gif
alinkak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 265
Dołączył: czw, 22 mar 07 - 08:40
SkÄ…d: kiedyÅ› Koszalin, teraz...
Nr użytkownika: 12,217




post wto, 16 gru 2008 - 09:13
Post #60

Dzieńdoberek icon_smile.gif

Jully, nas tak zasypało na koniec listopada, śniegu było po pas miejscami, oczywiście łączyło się to z brakiem prądu prawie dobę icon_sad.gif
Te zamki to w okolicach Karpacza. Też nie wiedziałam, że w Pilsce takie piękne miejsca są icon_smile.gif i takich pałaców zwiedziliśmy o wiele więcej. Może potem wstawię parę fotek icon_smile.gif. To pierwsze zdjęcie to pałac w Wojanowie, a drugie to park miniatur w Kowarach - są tam prawie wszystki zabytki dolnego Śląska w miniaturze, super sprawa, polecam!

Madziatl dzięki za uaktualnienie icon_smile.gif

Na chwilę uciekam do kuchni, bo przygotowuje kapuste na gołoąbki, póki Wojtek śpi icon_smile.gif

--------------------


> ***Październikowe Wrzodki 2007 *** vol 6, i jedno sloneczko :)
Start new topic
Reply to this topic
98 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 23:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama