Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
36 Stron V  « poprzednia 32 33 34 35 36 następna  

Październik-Listopad (ZIMOWE KLIMATY)

> 
Kitka*
pią, 02 sty 2009 - 15:37
Ach, i jeszcze coś: Dominik zaczął wymawiać "r" brawo_bis.gif
Zauważyłam niedawno, kiedy zwracał się milusio do swojej siostrzyczki per "morrdo" icon_biggrin.gif

U nas zima...

Ja też zjeżdżałam na tych sankach 10.gif

Dziki i Morrda aniolek.gif aniolek.gif


Ten post edytował Kitka* pią, 02 sty 2009 - 15:48
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post pią, 02 sty 2009 - 15:37
Post #661

Ach, i jeszcze coś: Dominik zaczął wymawiać "r" brawo_bis.gif
Zauważyłam niedawno, kiedy zwracał się milusio do swojej siostrzyczki per "morrdo" icon_biggrin.gif

U nas zima...

Ja też zjeżdżałam na tych sankach 10.gif

Dziki i Morrda aniolek.gif aniolek.gif


--------------------

*Blue*

Go??







post pią, 02 sty 2009 - 16:43
Post #662

sliczne Morrdki. 06.gif
Kitko, czy mi się wydaje czy też Majka się pyza na buzi zrobiła?icon_smile.gif
Ja o Miśkowym rrr mogę na razie zapomniec. 32.gif Dopiero zaczyna gadać jak człowiek, dużo słów nadal mówi niewyraznie a do angielskiego logopedy raczej się nie wybiore. 29.gif
ćwiczymy na razie sami.
Kitka*
pią, 02 sty 2009 - 22:08
Nie wydaje Ci się, Blue icon_smile.gif Majka jest okrąglutka i ma fałdki, jak na słodkiego bobasa przystało icon_cool.gif Dietka jej służy.

Dominik czasem sepleni, a czasem bardzo się stara wymawiać głoski prawidłowo (aż przedobrza icon_wink.gif ). Cieszę się, że nie ma z tym problemów, bo przecież tak długo nie mówił, pamiętacie?
I Misiek się w końcu rozkręci, zobaczysz! icon_biggrin.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post pią, 02 sty 2009 - 22:08
Post #663

Nie wydaje Ci się, Blue icon_smile.gif Majka jest okrąglutka i ma fałdki, jak na słodkiego bobasa przystało icon_cool.gif Dietka jej służy.

Dominik czasem sepleni, a czasem bardzo się stara wymawiać głoski prawidłowo (aż przedobrza icon_wink.gif ). Cieszę się, że nie ma z tym problemów, bo przecież tak długo nie mówił, pamiętacie?
I Misiek się w końcu rozkręci, zobaczysz! icon_biggrin.gif

--------------------

Kitka*
sob, 10 sty 2009 - 22:09
M ma jutro urodziny i namówiłam z tej okazji Dominik, żeby narysował laurkę dla Taty. Zobaczcie na co się szarpnął icon_biggrin.gif

"Trzy kwadraty dla taty" icon_lol.gif
Forma oszczędna, ale za to treść jaka

Sam wszystko napisał oczywiście. Ja mu dyktowałam literka po literce, bo ze składaniem wyrazó jeszcze sobie nie radzi.
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post sob, 10 sty 2009 - 22:09
Post #664

M ma jutro urodziny i namówiłam z tej okazji Dominik, żeby narysował laurkę dla Taty. Zobaczcie na co się szarpnął icon_biggrin.gif

"Trzy kwadraty dla taty" icon_lol.gif
Forma oszczędna, ale za to treść jaka

Sam wszystko napisał oczywiście. Ja mu dyktowałam literka po literce, bo ze składaniem wyrazó jeszcze sobie nie radzi.

--------------------

parasolka
sob, 10 sty 2009 - 23:00
no jestem pod wrażeniem Kitka
J nie tylko nie pisze literek ale nawet nie koloruje pomiędzy liniami i nie rysuje i nie wiem martwić się i robić coś czy nie 32.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post sob, 10 sty 2009 - 23:00
Post #665

no jestem pod wrażeniem Kitka
J nie tylko nie pisze literek ale nawet nie koloruje pomiędzy liniami i nie rysuje i nie wiem martwić się i robić coś czy nie 32.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
Tusiol
nie, 11 sty 2009 - 11:30
Kitka, jestem w szoku.

CYTAT(parasolka @ Sat, 10 Jan 2009 - 23:00) *
J nie tylko nie pisze literek ale nawet nie koloruje pomiędzy liniami i nie rysuje i nie wiem martwić się i robić coś czy nie 32.gif


Bartek pisze jedną. B oczywiście. Ale tak, że trzeba mieć duuużo wyobraźni, żeby zakumać.
Kolorowania nie lubi. Rysuje maskarycznie.
Zakładam, że przejmować się tym nie muszę.
Bo ja sama rysowania nie znoszę a do tego nie umiem. Co mi zresztą Bartek nieraz wprost powiedział.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post nie, 11 sty 2009 - 11:30
Post #666

Kitka, jestem w szoku.

CYTAT(parasolka @ Sat, 10 Jan 2009 - 23:00) *
J nie tylko nie pisze literek ale nawet nie koloruje pomiędzy liniami i nie rysuje i nie wiem martwić się i robić coś czy nie 32.gif


Bartek pisze jedną. B oczywiście. Ale tak, że trzeba mieć duuużo wyobraźni, żeby zakumać.
Kolorowania nie lubi. Rysuje maskarycznie.
Zakładam, że przejmować się tym nie muszę.
Bo ja sama rysowania nie znoszę a do tego nie umiem. Co mi zresztą Bartek nieraz wprost powiedział.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Kitka*
nie, 11 sty 2009 - 11:43
Powiem Wam, że ja też byłam w szoku, że on te wszystkie litery-lepiej lub gorzej-wypisał. Myślałam, że ja napiszę życzenia, a on tylko "DLA TATY". Ja go w ogóle nie uczę i byłam pewna, że on zna tylko kilka liter, tzn zna wszystkie, ale kilka potrafi napisać, a tu niespodzianka icon_biggrin.gif Jestem ciekawa co ten mój syn jeszcze potrafi o czym ja nie mam zielonego pojęcia, że on potrafi icon_wink.gif
Za rysowaniem też nie przepada, pół godziny się zastanawiał, co ma tacie narysować, no i same widziałyście, co wymyślił. O rysowaniu z wyobraźni, np domku czy kwiatka, raczej nie ma mowy.Co innego kwadrat, trójkąt czy kółko. 01.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post nie, 11 sty 2009 - 11:43
Post #667

Powiem Wam, że ja też byłam w szoku, że on te wszystkie litery-lepiej lub gorzej-wypisał. Myślałam, że ja napiszę życzenia, a on tylko "DLA TATY". Ja go w ogóle nie uczę i byłam pewna, że on zna tylko kilka liter, tzn zna wszystkie, ale kilka potrafi napisać, a tu niespodzianka icon_biggrin.gif Jestem ciekawa co ten mój syn jeszcze potrafi o czym ja nie mam zielonego pojęcia, że on potrafi icon_wink.gif
Za rysowaniem też nie przepada, pół godziny się zastanawiał, co ma tacie narysować, no i same widziałyście, co wymyślił. O rysowaniu z wyobraźni, np domku czy kwiatka, raczej nie ma mowy.Co innego kwadrat, trójkąt czy kółko. 01.gif

--------------------

Tusiol
nie, 11 sty 2009 - 11:58
CYTAT(Kitka* @ Sun, 11 Jan 2009 - 11:43) *
Jestem ciekawa co ten mój syn jeszcze potrafi o czym ja nie mam zielonego pojęcia, że on potrafi icon_wink.gif


No to pozwolę sobie pochwalić mojego Bartucha icon_redface.gif .
Myślałam, że mój syn (przez wielki przypadek) chodzący do przedszkola językowego jako jedyny ze wszystkich dzieci nic z tego angielskiego nie łapie. A tu szok.
Dostałam kartkę ze słówkami, zdaniami, pytaniami, które ćwiczą. Okazało się, że sporo z tego umie. Zaskoczył mnie strasznie. Powtarza kolory, części ciała, zwierzęta, coś tam śpiewa, próbuje liczyć. Naprawdę nie spodziewałam się.
A jeszcze przedszkolanka powiedziała mi, że on jest jednym z tych bardziej aktywnych w trakcie zajęć. No w to to ja już w ogóle nie wierzę.
No to pochwaliłam Wrzoda, ale to tak po tym, jak Kitka napisała, że pojęcia nie miała, co jej syn potrafi.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post nie, 11 sty 2009 - 11:58
Post #668

CYTAT(Kitka* @ Sun, 11 Jan 2009 - 11:43) *
Jestem ciekawa co ten mój syn jeszcze potrafi o czym ja nie mam zielonego pojęcia, że on potrafi icon_wink.gif


No to pozwolę sobie pochwalić mojego Bartucha icon_redface.gif .
Myślałam, że mój syn (przez wielki przypadek) chodzący do przedszkola językowego jako jedyny ze wszystkich dzieci nic z tego angielskiego nie łapie. A tu szok.
Dostałam kartkę ze słówkami, zdaniami, pytaniami, które ćwiczą. Okazało się, że sporo z tego umie. Zaskoczył mnie strasznie. Powtarza kolory, części ciała, zwierzęta, coś tam śpiewa, próbuje liczyć. Naprawdę nie spodziewałam się.
A jeszcze przedszkolanka powiedziała mi, że on jest jednym z tych bardziej aktywnych w trakcie zajęć. No w to to ja już w ogóle nie wierzę.
No to pochwaliłam Wrzoda, ale to tak po tym, jak Kitka napisała, że pojęcia nie miała, co jej syn potrafi.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
grzałka
nie, 11 sty 2009 - 13:15
Antek potrafi napisać A 06.gif
Literek znają sporo, bo gramy w memo z literkami (tak samo jak znają flagi większości państw- bo mamy memo z flagami, no i orientują się na mapie, bo mapa leży na stole w kuchni). Co do rysowania to są daleko w tyle za rówieśnikami, Alek wciąż źle trzyma kredkę, jedyne co lubią to farby- ale to też raczej niczego nie przypomina. Do sprawności manualnej Dominika to im daleko.
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post nie, 11 sty 2009 - 13:15
Post #669

Antek potrafi napisać A 06.gif
Literek znają sporo, bo gramy w memo z literkami (tak samo jak znają flagi większości państw- bo mamy memo z flagami, no i orientują się na mapie, bo mapa leży na stole w kuchni). Co do rysowania to są daleko w tyle za rówieśnikami, Alek wciąż źle trzyma kredkę, jedyne co lubią to farby- ale to też raczej niczego nie przypomina. Do sprawności manualnej Dominika to im daleko.

--------------------
parasolka
nie, 15 lut 2009 - 22:22
Jędrek właśnie kończy ospę, dwa tygodznie w domu - masakra
jeszcze tydzień posiedzi
no i niestety już słysze, że z nianią Tymona mu fajnie i w ogóle nie tęskni za przedszkolem 29.gif
teraz czekamy na ospę u Tymona 03.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post nie, 15 lut 2009 - 22:22
Post #670

Jędrek właśnie kończy ospę, dwa tygodznie w domu - masakra
jeszcze tydzień posiedzi
no i niestety już słysze, że z nianią Tymona mu fajnie i w ogóle nie tęskni za przedszkolem 29.gif
teraz czekamy na ospę u Tymona 03.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
parasolka
pon, 25 maj 2009 - 00:20
wątek nam umarł, tytuł niedługo będzie aktualny
Miluk hop hop, pilot wrócił?
to trochę dla przypomnienia
Jędrek na dzisiejszym spacerze

Tymon eksplorował



a tu niezła zabawa w stolycy

było naprawdę wysoko

wcześnie zaczyna


Ten post edytował parasolka pon, 25 maj 2009 - 00:20
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pon, 25 maj 2009 - 00:20
Post #671

wątek nam umarł, tytuł niedługo będzie aktualny
Miluk hop hop, pilot wrócił?
to trochę dla przypomnienia
Jędrek na dzisiejszym spacerze

Tymon eksplorował



a tu niezła zabawa w stolycy

było naprawdę wysoko

wcześnie zaczyna


--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
Kitka*
sob, 20 cze 2009 - 22:47
Już tu tak dawno nie zaglądałam...
Pozdrowienia ze wsi icon_biggrin.gif Jutro wstawię też jakieś zdjęcia, a co tam, może ktoś tu jeszcze zajrzy.

Parasolko, ekstremalne macie te spacery 23.gif Chłopaki rooosną, oj, rosną! icon_smile.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post sob, 20 cze 2009 - 22:47
Post #672

Już tu tak dawno nie zaglądałam...
Pozdrowienia ze wsi icon_biggrin.gif Jutro wstawię też jakieś zdjęcia, a co tam, może ktoś tu jeszcze zajrzy.

Parasolko, ekstremalne macie te spacery 23.gif Chłopaki rooosną, oj, rosną! icon_smile.gif

--------------------

Kitka*
pon, 22 cze 2009 - 21:03
Dominik większość czasu po przyjściu z przedszkola spędza oczywiście z Sandrą, najlepiej na podwórku


Przez zimę jego głównym zajęciem było granie na komórce


czasem "bawi" się z siostrą


pomaga w kuchni


i świruje pawiana


słoneczko


Zrobił się bardzo, bardzo gadatliwy. W ogóle przez ostatni rok popędził do przodu icon_smile.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post pon, 22 cze 2009 - 21:03
Post #673

Dominik większość czasu po przyjściu z przedszkola spędza oczywiście z Sandrą, najlepiej na podwórku


Przez zimę jego głównym zajęciem było granie na komórce


czasem "bawi" się z siostrą


pomaga w kuchni


i świruje pawiana


słoneczko


Zrobił się bardzo, bardzo gadatliwy. W ogóle przez ostatni rok popędził do przodu icon_smile.gif

--------------------

miluczek
pon, 06 lip 2009 - 14:35
CYTAT(parasolka @ Mon, 25 May 2009 - 01:20) *
Miluk hop hop, pilot wrócił?


Hop hop 06.gif
Cześć babeczki. Pilot wrócił i znów pojechał. Teraz bawi na mazurach przez 3 tyg. na obozie kondycyjnym impreza.gif
Mały oszalał jak tata wrócił. nie schodził z niego prze tydzień.

Miluk w tym czasie zrobił prawko, kupił auto i rządzi po polskich ulicach icon_cool.gif

Co do małego to mówi rewelacyjnie (jako jedyny z grupy mówił wierszyk na pożegnanie 6 latków), liczy, dodaje do 10, ale za to z manualnymi sprawami jest tragedia. Nie umie narysować nawet prostego kwiatka. Nawet kredkę trzyma tak nieporadnie. Nie wyobrażam sobie, że za 2 lata pójdzie do szkoły. A z literek umie wypocić A, L, H, O, T, E, K, U. Ale wyglądają te literki jak by je ktoś zmasakrował.

Poza tym Dziubut waży 20,5 kilo i mierzy dokładnie 120 cm. Je tyle, że zastanawiam się z czego on żyje. za to pije mnóstwo napojów.

Potem Was zarzucę zdjęciami icon_twisted.gif

Pozdrawiam i postaram się być częściej na forum.

Buziaki laski

PS Ale duże te Wasze dzieciaczki, ale poznałabym je wszędzie. Mordki takie same.

Bluśka, dzięki za smsa. To Ty mnie tu ściągnęłaś.
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post pon, 06 lip 2009 - 14:35
Post #674

CYTAT(parasolka @ Mon, 25 May 2009 - 01:20) *
Miluk hop hop, pilot wrócił?


Hop hop 06.gif
Cześć babeczki. Pilot wrócił i znów pojechał. Teraz bawi na mazurach przez 3 tyg. na obozie kondycyjnym impreza.gif
Mały oszalał jak tata wrócił. nie schodził z niego prze tydzień.

Miluk w tym czasie zrobił prawko, kupił auto i rządzi po polskich ulicach icon_cool.gif

Co do małego to mówi rewelacyjnie (jako jedyny z grupy mówił wierszyk na pożegnanie 6 latków), liczy, dodaje do 10, ale za to z manualnymi sprawami jest tragedia. Nie umie narysować nawet prostego kwiatka. Nawet kredkę trzyma tak nieporadnie. Nie wyobrażam sobie, że za 2 lata pójdzie do szkoły. A z literek umie wypocić A, L, H, O, T, E, K, U. Ale wyglądają te literki jak by je ktoś zmasakrował.

Poza tym Dziubut waży 20,5 kilo i mierzy dokładnie 120 cm. Je tyle, że zastanawiam się z czego on żyje. za to pije mnóstwo napojów.

Potem Was zarzucę zdjęciami icon_twisted.gif

Pozdrawiam i postaram się być częściej na forum.

Buziaki laski

PS Ale duże te Wasze dzieciaczki, ale poznałabym je wszędzie. Mordki takie same.

Bluśka, dzięki za smsa. To Ty mnie tu ściągnęłaś.

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
miluczek
wto, 07 lip 2009 - 00:28
No dobra, pewnie nie będzie Was na forum dłuuugo (bo widzę, że tu nieruchawo), ale przypomnę nas trochę 06.gif

Zimowy Dziubutek:


Noc powrotu Bucza:




W męskiej przymierzalni icon_twisted.gif


Młody z kuzynem miesiąc młodszym


Model



Dziubut szykuje dla nas pizzę według własnych upodobań. Pizzeria już się nim interesuje



Na razie na tyle.
Buziaki
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post wto, 07 lip 2009 - 00:28
Post #675

No dobra, pewnie nie będzie Was na forum dłuuugo (bo widzę, że tu nieruchawo), ale przypomnę nas trochę 06.gif

Zimowy Dziubutek:


Noc powrotu Bucza:




W męskiej przymierzalni icon_twisted.gif


Młody z kuzynem miesiąc młodszym


Model



Dziubut szykuje dla nas pizzę według własnych upodobań. Pizzeria już się nim interesuje



Na razie na tyle.
Buziaki

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
Tusiol
śro, 08 lip 2009 - 00:02
CYTAT(miluczek @ Mon, 06 Jul 2009 - 13:35) *
Mały oszalał jak tata wrócił. nie schodził z niego prze tydzień.


A Miluk czekał na swoją kolej 29.gif .

Fajowe zdjęcia Miluk. Część chyba o nk się otarło.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post śro, 08 lip 2009 - 00:02
Post #676

CYTAT(miluczek @ Mon, 06 Jul 2009 - 13:35) *
Mały oszalał jak tata wrócił. nie schodził z niego prze tydzień.


A Miluk czekał na swoją kolej 29.gif .

Fajowe zdjęcia Miluk. Część chyba o nk się otarło.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
miluczek
śro, 08 lip 2009 - 00:11
CYTAT(Tusiol @ Wed, 08 Jul 2009 - 01:02) *
A Miluk czekał na swoją kolej 29.gif .


Ło, dajże spokój. przez pierwszy tydzień rano i wieczorem byłam wykorzystywana.
Czekałam 7 miesięcy, ale po 3 dniach błagałam o litość.

Wiecie co tęskniłam za wami.
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post śro, 08 lip 2009 - 00:11
Post #677

CYTAT(Tusiol @ Wed, 08 Jul 2009 - 01:02) *
A Miluk czekał na swoją kolej 29.gif .


Ło, dajże spokój. przez pierwszy tydzień rano i wieczorem byłam wykorzystywana.
Czekałam 7 miesięcy, ale po 3 dniach błagałam o litość.

Wiecie co tęskniłam za wami.

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
Tusiol
śro, 08 lip 2009 - 00:20
E no coś Ty - tak szybko wymiękłaś. Nie wierzę.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post śro, 08 lip 2009 - 00:20
Post #678

E no coś Ty - tak szybko wymiękłaś. Nie wierzę.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
miluczek
śro, 08 lip 2009 - 00:29
10 kilo w górę i kondycja siada.
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post śro, 08 lip 2009 - 00:29
Post #679

10 kilo w górę i kondycja siada.

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
Kitka*
śro, 08 lip 2009 - 19:39
CYTAT(miluczek @ Mon, 06 Jul 2009 - 15:35) *
Co do małego to mówi rewelacyjnie (jako jedyny z grupy mówił wierszyk na pożegnanie 6 latków), liczy, dodaje do 10, ale za to z manualnymi sprawami jest tragedia. Nie umie narysować nawet prostego kwiatka. Nawet kredkę trzyma tak nieporadnie. Nie wyobrażam sobie, że za 2 lata pójdzie do szkoły. A z literek umie wypocić A, L, H, O, T, E, K, U. Ale wyglądają te literki jak by je ktoś zmasakrował.

Poza tym Dziubut waży 20,5 kilo i mierzy dokładnie 120 cm. Je tyle, że zastanawiam się z czego on żyje. za to pije mnóstwo napojów.

icon_eek.gif
Ale z Bartka wielki facet!
Dominik Waży 18 kg., a wzrostu ma ok 110 cm.
Z mówieniem u niego chyba tez nie jest źle, choć nadal sepleni (ale na scene jeszcze go nie chcą w przedszkolu icon_wink.gif ).Manualnie też się trochę wyrobił, nawet dość często bierze się za kredki czy pisaki (raczej jednak pisze-przepisuje co się da, niż rysuje).
Za to nadal na noc zakładamy pampersa 37.gif Zdarza się, że 4-5 nocy pod rząd pielucha jest sucha, ale często ma trochę nasikane. On poprostu kompletnie nie czuje, że sika, rano jest zdziwiony i rozczaroweany (bo przecież Sandra już dawno śpi bez pieluchy i on też by chciaŁ już nad tym panować), chociaż na szczęście nie zasikuje się już po pachy, jak to jeszcze pół roku temu bywało.

Już sobie wyobrażam ile było radości z powrotu Taty icon_smile.gif I Męża icon_biggrin.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post śro, 08 lip 2009 - 19:39
Post #680

CYTAT(miluczek @ Mon, 06 Jul 2009 - 15:35) *
Co do małego to mówi rewelacyjnie (jako jedyny z grupy mówił wierszyk na pożegnanie 6 latków), liczy, dodaje do 10, ale za to z manualnymi sprawami jest tragedia. Nie umie narysować nawet prostego kwiatka. Nawet kredkę trzyma tak nieporadnie. Nie wyobrażam sobie, że za 2 lata pójdzie do szkoły. A z literek umie wypocić A, L, H, O, T, E, K, U. Ale wyglądają te literki jak by je ktoś zmasakrował.

Poza tym Dziubut waży 20,5 kilo i mierzy dokładnie 120 cm. Je tyle, że zastanawiam się z czego on żyje. za to pije mnóstwo napojów.

icon_eek.gif
Ale z Bartka wielki facet!
Dominik Waży 18 kg., a wzrostu ma ok 110 cm.
Z mówieniem u niego chyba tez nie jest źle, choć nadal sepleni (ale na scene jeszcze go nie chcą w przedszkolu icon_wink.gif ).Manualnie też się trochę wyrobił, nawet dość często bierze się za kredki czy pisaki (raczej jednak pisze-przepisuje co się da, niż rysuje).
Za to nadal na noc zakładamy pampersa 37.gif Zdarza się, że 4-5 nocy pod rząd pielucha jest sucha, ale często ma trochę nasikane. On poprostu kompletnie nie czuje, że sika, rano jest zdziwiony i rozczaroweany (bo przecież Sandra już dawno śpi bez pieluchy i on też by chciaŁ już nad tym panować), chociaż na szczęście nie zasikuje się już po pachy, jak to jeszcze pół roku temu bywało.

Już sobie wyobrażam ile było radości z powrotu Taty icon_smile.gif I Męża icon_biggrin.gif

--------------------

> Październik-Listopad (ZIMOWE KLIMATY)
Start new topic
Reply to this topic
36 Stron V  « poprzednia 32 33 34 35 36 następna
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 25 cze 2024 - 05:54
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama