Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
25 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

kwietniowo-majowe mamy 2015

, witamy nowe mamy!
> , witamy nowe mamy!
Zandra
pon, 06 paź 2014 - 23:01
Hej dziewczyny. Gratulacje dla Was i spokojnej ciąży Wam życzę. Ja rodziłam w grudniu także niebawem roczek nas czeka icon_biggrin.gif Piszę do Was z proźbą o zagłosowanie na zdjęcia mojej myszki do wygrania jest chusta do noszenia a bardzo mi na niej zależy to jest [edit:moderacja regulamin] można głosować na więcej zdjęć i każdego dnia. Mam nadzieję, ze nie będziecie psioczyć icon_biggrin.gif Jak Wam przeszkadza post to przepraszam.
Zandra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 214
Dołączył: wto, 06 sie 13 - 00:26
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 42,634




post pon, 06 paź 2014 - 23:01
Post #41

Hej dziewczyny. Gratulacje dla Was i spokojnej ciąży Wam życzę. Ja rodziłam w grudniu także niebawem roczek nas czeka icon_biggrin.gif Piszę do Was z proźbą o zagłosowanie na zdjęcia mojej myszki do wygrania jest chusta do noszenia a bardzo mi na niej zależy to jest [edit:moderacja regulamin] można głosować na więcej zdjęć i każdego dnia. Mam nadzieję, ze nie będziecie psioczyć icon_biggrin.gif Jak Wam przeszkadza post to przepraszam.

--------------------


mamok
wto, 07 paź 2014 - 10:10
hej Mamusie co tu tak cicho?

U mnie jutro usg,nie mogę się doczekać icon_smile.gif
mamok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pią, 26 wrz 14 - 20:05
Nr użytkownika: 44,565




post wto, 07 paź 2014 - 10:10
Post #42

hej Mamusie co tu tak cicho?

U mnie jutro usg,nie mogę się doczekać icon_smile.gif
Julcia_
wto, 07 paź 2014 - 10:31
a cicho rzeczywiście, ale nie chce mi się przy kompie siedzieć

mamok &&&za usg
ja mam na wizycie dopiero 20.
tez nie mogę sie doczekać, też jakis nie pokój mnie ogranął jak nie wiemco tam sie dzieje a ruchów jeszcze nie czuć

katar mi przeszedł po inhalacji z soli fizjologicznej, bo już mnie od dzieci wzięło

kasztanova witaj
mi mdłosci przeszły trochę na szczęscie, bo juz ledwo żyłam, a dzieci chore w domu nie wiem jak bym wytrzymała po słodkim najgorzej było wiec jem na ostro ostanio raczej..frytki za mną chodzą
śmierdzi mi wszystko też
dziwne bo 2 wcześniejsze ciąże nie było tak źle

w pierwszym poście by wypadało napisać jak dziewczyny mają na innych wątkach: nick, która ciąża, na kiedy termin albo suwaczki nasze wkleić
tylko gdzie znaleźć suwaczek zeby pokazywał który tydzień ciąży?
bo ten z maluchów tylko pokazuje ile dni do porodu ,bo ten co mam nie bardzo mnie nawet mówi..

Ten post edytował Julcia_ wto, 07 paź 2014 - 10:33
Julcia_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,003
Dołączył: śro, 13 lut 08 - 10:39
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 18,172

GG:


post wto, 07 paź 2014 - 10:31
Post #43

a cicho rzeczywiście, ale nie chce mi się przy kompie siedzieć

mamok &&&za usg
ja mam na wizycie dopiero 20.
tez nie mogę sie doczekać, też jakis nie pokój mnie ogranął jak nie wiemco tam sie dzieje a ruchów jeszcze nie czuć

katar mi przeszedł po inhalacji z soli fizjologicznej, bo już mnie od dzieci wzięło

kasztanova witaj
mi mdłosci przeszły trochę na szczęscie, bo juz ledwo żyłam, a dzieci chore w domu nie wiem jak bym wytrzymała po słodkim najgorzej było wiec jem na ostro ostanio raczej..frytki za mną chodzą
śmierdzi mi wszystko też
dziwne bo 2 wcześniejsze ciąże nie było tak źle

w pierwszym poście by wypadało napisać jak dziewczyny mają na innych wątkach: nick, która ciąża, na kiedy termin albo suwaczki nasze wkleić
tylko gdzie znaleźć suwaczek zeby pokazywał który tydzień ciąży?
bo ten z maluchów tylko pokazuje ile dni do porodu ,bo ten co mam nie bardzo mnie nawet mówi..

--------------------


oliweczkas
wto, 07 paź 2014 - 15:07
Poszukaj suwaczków w internecie, jest mnóstwo stron.
Ja dziś idę na usg, ciekawe co będzie widać. Z każdym dniem czuję się lepiej, mieszczę się nadal w normalne ciuchy.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post wto, 07 paź 2014 - 15:07
Post #44

Poszukaj suwaczków w internecie, jest mnóstwo stron.
Ja dziś idę na usg, ciekawe co będzie widać. Z każdym dniem czuję się lepiej, mieszczę się nadal w normalne ciuchy.

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
oliweczkas
śro, 08 paź 2014 - 09:04
Na usg wszystko ok, wszystkie parametry i pomiary w normie. Fajnie było widać jak dzidzia macha nóżkami i rączkami. Ma 47 mm długości.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post śro, 08 paź 2014 - 09:04
Post #45

Na usg wszystko ok, wszystkie parametry i pomiary w normie. Fajnie było widać jak dzidzia macha nóżkami i rączkami. Ma 47 mm długości.

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
mamok
śro, 08 paź 2014 - 19:36
Ha ja też już po USG icon_smile.gif
Dzidzia rośnie, porusza się i bije jej serduszko jak dzwon icon_smile.gif
Jestem szczęśliwa icon_smile.gif
mamok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pią, 26 wrz 14 - 20:05
Nr użytkownika: 44,565




post śro, 08 paź 2014 - 19:36
Post #46

Ha ja też już po USG icon_smile.gif
Dzidzia rośnie, porusza się i bije jej serduszko jak dzwon icon_smile.gif
Jestem szczęśliwa icon_smile.gif
Julcia_
czw, 09 paź 2014 - 09:51
super ze na usg wszystko ok
oby tak dalej ja jeszcze tydzien muszę czekać

suwaczkami i 1 postem zajme sie po niedzieli jak będe sama w domu
teraz musze z synem zaległości szkolne zrobić
Julcia_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,003
Dołączył: śro, 13 lut 08 - 10:39
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 18,172

GG:


post czw, 09 paź 2014 - 09:51
Post #47

super ze na usg wszystko ok
oby tak dalej ja jeszcze tydzien muszę czekać

suwaczkami i 1 postem zajme sie po niedzieli jak będe sama w domu
teraz musze z synem zaległości szkolne zrobić

--------------------


Prenatalnapsychologia

Go??







post nie, 12 paź 2014 - 20:02
Post #48

Drogie przyszłe mamy! Rozwijam się naukowo w ramach dwóch dziedzin: psychologii i położnictwa- łącząc jedno z drugim przygotowuję prace badawczej z psychologii na temat róznych czynników towarzyszących ciąży.

Bardzo potrzebuję Waszej pomocy! Bez Was mój projekt się nie uda icon_sad.gif

Panie chętne do wypełnienia paru kwestionariuszy w formie internetowej proszę o zapisanie adresu meilowego na poniższej stronie https://docs.google.com/forms/d/19BPCix69X6...MPbauU/viewform

razie dodatkowych pytań- chętnie odpowiem!

Bardzo liczę na Wasz udział !

Jeśli w zamian będę mogła być pomocna w odpowiedzi na jakieś wątpliwości położniczo-psychologiczne, to chętnie odpowiem.
Zelda
śro, 15 paź 2014 - 23:42
Hej dziewczyny,ja mam wizytę dopiero w poniedziałek bo moj lekarz wyjechał,ale byłam dziś na bhcg i wynik prawie 145 tys,więc mam nadzieję że wszystko dobrze:)oby te loty dzisiejsze nie zaszkodziły

Julcia cieszę się że u Ciebie ok:)

Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post śro, 15 paź 2014 - 23:42
Post #49

Hej dziewczyny,ja mam wizytę dopiero w poniedziałek bo moj lekarz wyjechał,ale byłam dziś na bhcg i wynik prawie 145 tys,więc mam nadzieję że wszystko dobrze:)oby te loty dzisiejsze nie zaszkodziły

Julcia cieszę się że u Ciebie ok:)

mamok
pią, 17 paź 2014 - 17:09
u mnie już 11 tydzień leci ten czas icon_smile.gif

Tylko taki nie pokój się pojawił dziwny;/
mamok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pią, 26 wrz 14 - 20:05
Nr użytkownika: 44,565




post pią, 17 paź 2014 - 17:09
Post #50

u mnie już 11 tydzień leci ten czas icon_smile.gif

Tylko taki nie pokój się pojawił dziwny;/
oliweczkas
nie, 19 paź 2014 - 19:39
A ja nadal smutna chodzę, nie jestem w stanie cieszyc się z tej ciąży. Nie wiem jak będzie dalej. Samopoczucie mam już lepsze, mdłości praktycznie minęły.
Chciałabym móc cofnąć czas...
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post nie, 19 paź 2014 - 19:39
Post #51

A ja nadal smutna chodzę, nie jestem w stanie cieszyc się z tej ciąży. Nie wiem jak będzie dalej. Samopoczucie mam już lepsze, mdłości praktycznie minęły.
Chciałabym móc cofnąć czas...

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
Zelda
pon, 20 paź 2014 - 15:28
A ja dziś miałam pierwsze usg,jak na razie wszystko idealnie:) ale się cieszęicon_smile.gif
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post pon, 20 paź 2014 - 15:28
Post #52

A ja dziś miałam pierwsze usg,jak na razie wszystko idealnie:) ale się cieszęicon_smile.gif
kamixx
sob, 25 paź 2014 - 18:13
A my już po badaniach prenatalnych wynik wprawdzie dopiero za 10 dni, ale na USG wszystko w porządku. Bąbel ma 70 mm, ręce nogi nos icon_wink.gif

Tylko starszy dzięcioł chory z gorączką ach wiecznie zmartwienia.
kamixx


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,978
Dołączył: pon, 09 paź 06 - 18:03
SkÄ…d: Pyrlandia
Nr użytkownika: 7,910




post sob, 25 paź 2014 - 18:13
Post #53

A my już po badaniach prenatalnych wynik wprawdzie dopiero za 10 dni, ale na USG wszystko w porządku. Bąbel ma 70 mm, ręce nogi nos icon_wink.gif

Tylko starszy dzięcioł chory z gorączką ach wiecznie zmartwienia.

--------------------




aniołek 6 tydz. ciąży :( 26.12.2012
dotik1991
nie, 26 paź 2014 - 14:00
Zapraszam serdecznie Panie w ciąży na badania prowadzone przeze mnie w ramach pracy magisterskiej.
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i zbieram dane dotyczące doświadczeń kobiet na temat swojego dziecka w czasie ciąży.
Badanie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe. Odbywa się w całości przez internet. Polega na wypełnieniu dwóch wysłanych przeze mnie krótkich kwestionariuszy i odesłanie ich z powrotem na adres e-mail lub wysłanie na adres Wydziału.
Więcej informacji na ten temat pod adresem: dorotakowalczyk-mgr@wp.pl
Drogą mailową będzie również możliwość udostępnienia chętnym osobom końcowych wyników ogólnych z mojego badania.
Opis i wszystkie informacje będą zawarte w mailu, które wyśle po zgłoszeniu.
Zainteresowane Panie proszę o zgłoszenie się na adres mailowy:
dorotakowalczyk-mgr@wp.pl
(w temacie wiadomości proszę wpisać zgłoszenie)

Z góry dziękuję za zgłoszenia i poświęcony mi czas.
Dorota Kowalczyk
dotik1991


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: nie, 26 paź 14 - 13:56
Nr użytkownika: 44,728




post nie, 26 paź 2014 - 14:00
Post #54

Zapraszam serdecznie Panie w ciąży na badania prowadzone przeze mnie w ramach pracy magisterskiej.
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i zbieram dane dotyczące doświadczeń kobiet na temat swojego dziecka w czasie ciąży.
Badanie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe. Odbywa się w całości przez internet. Polega na wypełnieniu dwóch wysłanych przeze mnie krótkich kwestionariuszy i odesłanie ich z powrotem na adres e-mail lub wysłanie na adres Wydziału.
Więcej informacji na ten temat pod adresem: dorotakowalczyk-mgr@wp.pl
Drogą mailową będzie również możliwość udostępnienia chętnym osobom końcowych wyników ogólnych z mojego badania.
Opis i wszystkie informacje będą zawarte w mailu, które wyśle po zgłoszeniu.
Zainteresowane Panie proszę o zgłoszenie się na adres mailowy:
dorotakowalczyk-mgr@wp.pl
(w temacie wiadomości proszę wpisać zgłoszenie)

Z góry dziękuję za zgłoszenia i poświęcony mi czas.
Dorota Kowalczyk
kamixx
wto, 28 paź 2014 - 07:57
wątek słabo przędzie, a szkoda
kamixx


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,978
Dołączył: pon, 09 paź 06 - 18:03
SkÄ…d: Pyrlandia
Nr użytkownika: 7,910




post wto, 28 paź 2014 - 07:57
Post #55

wątek słabo przędzie, a szkoda

--------------------




aniołek 6 tydz. ciąży :( 26.12.2012
Julcia_
wto, 28 paź 2014 - 12:50
a słabo słabo ja założyłam a zaniedbałam..wiecej zaproszeń do badań dla ciężarnych niż naszych postów wiem wstyd ale:
1.bylismyc chorzy, synek az zapalenie płuc(nic tylko kaszel, bez gorączki nie mógł zwalczyć wirusa ani antybiotyk ani inhlalacje nie chciały pomoc 2 tyg się męczylismy)
w międzyczasie wyleczyłam zielonego gila u córki, z którym od miesiaca chodziła
jedyny plus że ja sie nie zaraziłam
2. po 2 miesiącach pokój dla dzieci gotowy, jeszcze meble po niedzieli przywiązą..i przeniosimy się do pokoju dla maluszka
ale ten bałagan w domu mnie wykończył ja mdłości nadal nie chcą przejść mimo ze to 13tc a tu kurzu wszędzie pełno..fajnie było na początku a teraz...już nas nerwy biorą chcielibyśmy skończyć
fajnei to sie buduje remontuje nową chałupkę a jak się mieszka jednoczęsnie masakra

kamixxx
ja też bo udg genetycnzym już wszytko ok przezierność karkowa ok, wady serca wykluczone i wydać było płeć
na 90& DZIEWCZYNKA
fajnie, nie??

Julcia_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,003
Dołączył: śro, 13 lut 08 - 10:39
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 18,172

GG:


post wto, 28 paź 2014 - 12:50
Post #56

a słabo słabo ja założyłam a zaniedbałam..wiecej zaproszeń do badań dla ciężarnych niż naszych postów wiem wstyd ale:
1.bylismyc chorzy, synek az zapalenie płuc(nic tylko kaszel, bez gorączki nie mógł zwalczyć wirusa ani antybiotyk ani inhlalacje nie chciały pomoc 2 tyg się męczylismy)
w międzyczasie wyleczyłam zielonego gila u córki, z którym od miesiaca chodziła
jedyny plus że ja sie nie zaraziłam
2. po 2 miesiącach pokój dla dzieci gotowy, jeszcze meble po niedzieli przywiązą..i przeniosimy się do pokoju dla maluszka
ale ten bałagan w domu mnie wykończył ja mdłości nadal nie chcą przejść mimo ze to 13tc a tu kurzu wszędzie pełno..fajnie było na początku a teraz...już nas nerwy biorą chcielibyśmy skończyć
fajnei to sie buduje remontuje nową chałupkę a jak się mieszka jednoczęsnie masakra

kamixxx
ja też bo udg genetycnzym już wszytko ok przezierność karkowa ok, wady serca wykluczone i wydać było płeć
na 90& DZIEWCZYNKA
fajnie, nie??



--------------------


Julcia_
wto, 28 paź 2014 - 13:08
wziełam sie za 1 post, na razie dziewczynki w kolejności wg terminów jak znajdę jeszcze chwile dodam suwaczki
jakby jakieś zminay zaszły z PTP lub informacje o płci to dodam
Julcia_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,003
Dołączył: śro, 13 lut 08 - 10:39
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 18,172

GG:


post wto, 28 paź 2014 - 13:08
Post #57

wziełam sie za 1 post, na razie dziewczynki w kolejności wg terminów jak znajdę jeszcze chwile dodam suwaczki
jakby jakieś zminay zaszły z PTP lub informacje o płci to dodam

--------------------


kamixx
wto, 28 paź 2014 - 14:04
Wynik badania krwi pappa będę miała w piątek, z USG wszystko w porządku, ale płci nie znamy. Następną wizytę mam 05.11.

U nas też choróbska Jagoda była tylko 5 dni w przedszkolu po 3 tygodniowej przerwie i znowu gardło w jakiś pęcherzach, kaszel, gile.
kamixx


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,978
Dołączył: pon, 09 paź 06 - 18:03
SkÄ…d: Pyrlandia
Nr użytkownika: 7,910




post wto, 28 paź 2014 - 14:04
Post #58

Wynik badania krwi pappa będę miała w piątek, z USG wszystko w porządku, ale płci nie znamy. Następną wizytę mam 05.11.

U nas też choróbska Jagoda była tylko 5 dni w przedszkolu po 3 tygodniowej przerwie i znowu gardło w jakiś pęcherzach, kaszel, gile.

--------------------




aniołek 6 tydz. ciąży :( 26.12.2012
oliweczkas
śro, 29 paź 2014 - 10:25
My narazie bez przeziębienia. Mdłości minęły, bolesność piersi i wzmożona senność też. Płci nie znam ale wszyscy wkoło mówią że syn będzie. Mąż też chciałby syna, bo córkę już mamy. Ja nadal psychicznie czuję się słabo, w piątek mam wizytę u lekarza.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post śro, 29 paź 2014 - 10:25
Post #59

My narazie bez przeziębienia. Mdłości minęły, bolesność piersi i wzmożona senność też. Płci nie znam ale wszyscy wkoło mówią że syn będzie. Mąż też chciałby syna, bo córkę już mamy. Ja nadal psychicznie czuję się słabo, w piątek mam wizytę u lekarza.

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
Zelda
śro, 29 paź 2014 - 14:24
Hej
U nas też różnie,ja bardzo nerwowa,Oluś chory,ma zapalenie kratni.Prenatalne mam wyznaczone na 4.11,mam nadzieję że dzidzia dobrze się rozwija.Ja mam przeczucie że dziewczynka icon_wink.gif
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post śro, 29 paź 2014 - 14:24
Post #60

Hej
U nas też różnie,ja bardzo nerwowa,Oluś chory,ma zapalenie kratni.Prenatalne mam wyznaczone na 4.11,mam nadzieję że dzidzia dobrze się rozwija.Ja mam przeczucie że dziewczynka icon_wink.gif
> kwietniowo-majowe mamy 2015, witamy nowe mamy!
Start new topic
Reply to this topic
25 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 16:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama