Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
111 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

*: Lipcowe Słoneczka :*

> 
olciaa_a
czw, 13 lip 2006 - 15:26
Narazie to tu cichutko jakos icon_smile.gif Wszystkie dziewczyny zajmuja sie maluszkami i juz nie ma tyle czasu zeby siedziec na forum icon_razz.gif

Ja dzisiaj odebralam wozeczek, teraz czekamy z malutka na tatusia i na pierwszy spacerek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ciekawe ja mala bedzie sie zachowywac.

Moja Malutka zrobila sobie dzisiaj siniaczka na raczce, tzn tak jakby malinke wink.gif icon_razz.gif biedactwo moje kochane, musi miec cos w buzce a smoczusia nie chce najlepiej to caly dzien lezala by przy cycusiu i przytulala nawet jak jest pojedzona icon_rolleyes.gif
olciaa_a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,905
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 10:43
Skąd: woj. Ślaskie
Nr użytkownika: 5,673




post czw, 13 lip 2006 - 15:26
Post #21

Narazie to tu cichutko jakos icon_smile.gif Wszystkie dziewczyny zajmuja sie maluszkami i juz nie ma tyle czasu zeby siedziec na forum icon_razz.gif

Ja dzisiaj odebralam wozeczek, teraz czekamy z malutka na tatusia i na pierwszy spacerek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ciekawe ja mala bedzie sie zachowywac.

Moja Malutka zrobila sobie dzisiaj siniaczka na raczce, tzn tak jakby malinke wink.gif icon_razz.gif biedactwo moje kochane, musi miec cos w buzce a smoczusia nie chce najlepiej to caly dzien lezala by przy cycusiu i przytulala nawet jak jest pojedzona icon_rolleyes.gif

--------------------


goszka
czw, 13 lip 2006 - 16:12
Ola hehe moja do tej pory nie wezmei smoka...maxymalnie pociumała smoka 1,5godziny icon_smile.gif Ale podobno to dobre,bo nie bedzie miala wady zgryzy icon_wink.gif A inne dzieciaczki tak z zzapałem ssają te smoczki icon_wink.gif...
goszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pią, 17 mar 06 - 14:56
Skąd: O-le
Nr użytkownika: 5,268




post czw, 13 lip 2006 - 16:12
Post #22

Ola hehe moja do tej pory nie wezmei smoka...maxymalnie pociumała smoka 1,5godziny icon_smile.gif Ale podobno to dobre,bo nie bedzie miala wady zgryzy icon_wink.gif A inne dzieciaczki tak z zzapałem ssają te smoczki icon_wink.gif...

--------------------
Mama Mai.


mama_oliwki
czw, 13 lip 2006 - 17:11
eryczek to złote dziecko
przynajmniej na razie icon_smile.gif
śpi i je wogóle nie płacze nawet jak jest głodny icon_wink.gif
moze nie umie icon_confused.gif
przespał cała noc do 5:30 zjadł i dalej spał do 9
ale sie wyspałąm icon_biggrin.gif
bo wszpitalu na sali miałysmy rozdarciucha na drugim łóżku
cały czas płakał icon_evil.gif
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
Skąd: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post czw, 13 lip 2006 - 17:11
Post #23

eryczek to złote dziecko
przynajmniej na razie icon_smile.gif
śpi i je wogóle nie płacze nawet jak jest głodny icon_wink.gif
moze nie umie icon_confused.gif
przespał cała noc do 5:30 zjadł i dalej spał do 9
ale sie wyspałąm icon_biggrin.gif
bo wszpitalu na sali miałysmy rozdarciucha na drugim łóżku
cały czas płakał icon_evil.gif

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




mama_oliwki
czw, 13 lip 2006 - 17:12
mam jeszcze pytanko co jecie?
smażonego chyba na początek nie bardzo
ja jeszcze staram sie mało jeść nabiału bo oliwka ma skaze
wole żeby nie wysypało go tak jak jej
więc nie wiele mi zopstaje do jedzenia
a jakie jecie owoce tylko jabłka?
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
Skąd: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post czw, 13 lip 2006 - 17:12
Post #24

mam jeszcze pytanko co jecie?
smażonego chyba na początek nie bardzo
ja jeszcze staram sie mało jeść nabiału bo oliwka ma skaze
wole żeby nie wysypało go tak jak jej
więc nie wiele mi zopstaje do jedzenia
a jakie jecie owoce tylko jabłka?

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




olciaa_a
czw, 13 lip 2006 - 17:30
goszka ale smoczek czasem by sie przydal, bo mala caly czas by chciala przy cycku lzec i najlepiej jeszcze miec go w buzince icon_confused.gif icon_razz.gif musze czekac az twardo zaspi zeby wstac od niej, wtedy mam troszke czasu dla siebie, a jak mala cwaniara sie zorientuje, ze mamy nie ma obok to marudzi icon_wink.gif

mamo_oliwki moja mala tez spokojne dziecko (kochana jest icon_biggrin.gif )
Ciekawe jak dlugo icon_razz.gif icon_razz.gif
A co do jedzenia to ja narazie jem wszystko to co jadlam w ciazy i jest ok, ale wiadomo ze trzeba uwazac z niektorymi rzeczami.
olciaa_a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,905
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 10:43
Skąd: woj. Ślaskie
Nr użytkownika: 5,673




post czw, 13 lip 2006 - 17:30
Post #25

goszka ale smoczek czasem by sie przydal, bo mala caly czas by chciala przy cycku lzec i najlepiej jeszcze miec go w buzince icon_confused.gif icon_razz.gif musze czekac az twardo zaspi zeby wstac od niej, wtedy mam troszke czasu dla siebie, a jak mala cwaniara sie zorientuje, ze mamy nie ma obok to marudzi icon_wink.gif

mamo_oliwki moja mala tez spokojne dziecko (kochana jest icon_biggrin.gif )
Ciekawe jak dlugo icon_razz.gif icon_razz.gif
A co do jedzenia to ja narazie jem wszystko to co jadlam w ciazy i jest ok, ale wiadomo ze trzeba uwazac z niektorymi rzeczami.

--------------------


goszka
czw, 13 lip 2006 - 17:46
No czasami by się przydał...Niby smoczek uspokajacz a u mnie właśnie na odwrót...Bardzo smoczek ją irytuje icon_lol.gif No moja podobnie na początku...;)Teraz to tylko na rączkach:)A to już wazy 8kg..Więc po jakimś czasie zaczynają mnie boleć ręce ale to nic:)
Śliczne macie dzieciaczki:)
Muszę uciekać bo widzę,że mała się mnei domaga:)Pampers pelny icon_razz.gif
goszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pią, 17 mar 06 - 14:56
Skąd: O-le
Nr użytkownika: 5,268




post czw, 13 lip 2006 - 17:46
Post #26

No czasami by się przydał...Niby smoczek uspokajacz a u mnie właśnie na odwrót...Bardzo smoczek ją irytuje icon_lol.gif No moja podobnie na początku...;)Teraz to tylko na rączkach:)A to już wazy 8kg..Więc po jakimś czasie zaczynają mnie boleć ręce ale to nic:)
Śliczne macie dzieciaczki:)
Muszę uciekać bo widzę,że mała się mnei domaga:)Pampers pelny icon_razz.gif

--------------------
Mama Mai.


Bea _tka
pią, 14 lip 2006 - 13:34
Mamo_oliwki smażone to wszyscy wykluczają na początek, ja nie jem. A jabłuszka jak najbardziej to ponoć jedyne owoce napewno nie uczulające i nie szkodzące małym maniustewkom icon_smile.gif

Ja zjadlam 2 razy pyszną zupke jarzynową z kalafiorem i jakąś fasolka i maluszek grymasil w nocy i biedaczek sie krzywił, więc dzisiaj gotuje sobie barszczyk bo jarzynowka znow będzie icon_smile.gif jaka szkoda, ale wytrzymam bo nie lubie jak to moje maleństwo ma krzywe ustczka icon_smile.gif


a jak z pomiodorami i ogorkami? Ja jadłam ale malutko i chyba spokoj był więc nie wiem?
Bea _tka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 11:43
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 5,684

GG:


post pią, 14 lip 2006 - 13:34
Post #27

Mamo_oliwki smażone to wszyscy wykluczają na początek, ja nie jem. A jabłuszka jak najbardziej to ponoć jedyne owoce napewno nie uczulające i nie szkodzące małym maniustewkom icon_smile.gif

Ja zjadlam 2 razy pyszną zupke jarzynową z kalafiorem i jakąś fasolka i maluszek grymasil w nocy i biedaczek sie krzywił, więc dzisiaj gotuje sobie barszczyk bo jarzynowka znow będzie icon_smile.gif jaka szkoda, ale wytrzymam bo nie lubie jak to moje maleństwo ma krzywe ustczka icon_smile.gif


a jak z pomiodorami i ogorkami? Ja jadłam ale malutko i chyba spokoj był więc nie wiem?

--------------------
"?ycie to ci?g?e po??danie — im mniej pragnie? tym mniej ?ycia"

user posted imageuser posted image
Bea _tka
pią, 14 lip 2006 - 13:55
A jesli chodzi o smoczek to Kamilek narazie nie wie co totakiego- nie dajemy mu bo narazie cycus mu wystarcza, ale tez chce aby ladnie ciągnąl cyca i nie kombinowal icon_smile.gif

Ale tak jak pisze Olcia brak smoczka oznacza cały dzień mamusie z cycami hahahaha, więc nie wiem jak długo to potrwa i czy wogole takie cos jak plastikowy smoczek go zadowoli icon_smile.gif
Bea _tka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 11:43
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 5,684

GG:


post pią, 14 lip 2006 - 13:55
Post #28

A jesli chodzi o smoczek to Kamilek narazie nie wie co totakiego- nie dajemy mu bo narazie cycus mu wystarcza, ale tez chce aby ladnie ciągnąl cyca i nie kombinowal icon_smile.gif

Ale tak jak pisze Olcia brak smoczka oznacza cały dzień mamusie z cycami hahahaha, więc nie wiem jak długo to potrwa i czy wogole takie cos jak plastikowy smoczek go zadowoli icon_smile.gif

--------------------
"?ycie to ci?g?e po??danie — im mniej pragnie? tym mniej ?ycia"

user posted imageuser posted image
Monika_D
pią, 14 lip 2006 - 15:07
hej

Ja smoczek dam napewno ale gdzies po 2 tygodniach aby nie zaklocic odruchu ssania

Na poczatku napewno bede unikac potraw ciezkostrawnych, ostroprzyprawionych (dzieci nie lubia czosnku) wzdymajacych, czekolady i orzechow oraz sera zoltego. Ni eza duzo tez nabialu.

Kolki niestety naogol pojawiaja sie gdzies okolo miesiaca po urodzeniu wiec to ze na poczatku nic maluszkowi nie jest nic nie znaczy.


Ja wole zrezygnowac z wielu rzeczy niz nie spac cale noce i patrzec jak maluch sie meczy.

Obie moje panny na szczescie ni emialy kolek.
Monika_D


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 420
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 21:52
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 232

GG:


post pią, 14 lip 2006 - 15:07
Post #29

hej

Ja smoczek dam napewno ale gdzies po 2 tygodniach aby nie zaklocic odruchu ssania

Na poczatku napewno bede unikac potraw ciezkostrawnych, ostroprzyprawionych (dzieci nie lubia czosnku) wzdymajacych, czekolady i orzechow oraz sera zoltego. Ni eza duzo tez nabialu.

Kolki niestety naogol pojawiaja sie gdzies okolo miesiaca po urodzeniu wiec to ze na poczatku nic maluszkowi nie jest nic nie znaczy.


Ja wole zrezygnowac z wielu rzeczy niz nie spac cale noce i patrzec jak maluch sie meczy.

Obie moje panny na szczescie ni emialy kolek.

--------------------
-------------------------------------

Monika, Mama Oli, Asi i Zuzi
mama_oliwki
pią, 14 lip 2006 - 16:35
kurcze coś dziś moje dziecię takie nie spokojne
mało śpi moze jakieś 2 h od rana sie zdrzemnął
eryk jest bardzo spokojnym dzieckiem wcale nie płącze lekko sie pokrzywi przy kąpaniu
i zastanawiam sie czy jak teraz nie śpi to czy go coś nie boli
czyba jak by go coś bolało to by płakał nie?
czy jak to taki dzielny chłopak to nie płącze wogle
macha nóżkami i sie wzdryga co jakiś czas ale nie płacze
jak dotąd lezał spokojnie
czy coś mu jest?
icon_cry.gif
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
Skąd: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post pią, 14 lip 2006 - 16:35
Post #30

kurcze coś dziś moje dziecię takie nie spokojne
mało śpi moze jakieś 2 h od rana sie zdrzemnął
eryk jest bardzo spokojnym dzieckiem wcale nie płącze lekko sie pokrzywi przy kąpaniu
i zastanawiam sie czy jak teraz nie śpi to czy go coś nie boli
czyba jak by go coś bolało to by płakał nie?
czy jak to taki dzielny chłopak to nie płącze wogle
macha nóżkami i sie wzdryga co jakiś czas ale nie płacze
jak dotąd lezał spokojnie
czy coś mu jest?
icon_cry.gif

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




Bea _tka
pią, 14 lip 2006 - 16:35
CYTAT(Monika_D)
Ja wole zrezygnowac z wielu rzeczy niz nie spac cale noce i patrzec jak maluch sie meczy.


W ZUPEŁNOŚCI SIE Z TOBĄ ZGADZAM, ZRESZTA REZYGNACJE DLA DOBRA MALUCHA PRZYCHODZI BARDZO ŁATWO icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Bea _tka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 11:43
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 5,684

GG:


post pią, 14 lip 2006 - 16:35
Post #31

CYTAT(Monika_D)
Ja wole zrezygnowac z wielu rzeczy niz nie spac cale noce i patrzec jak maluch sie meczy.


W ZUPEŁNOŚCI SIE Z TOBĄ ZGADZAM, ZRESZTA REZYGNACJE DLA DOBRA MALUCHA PRZYCHODZI BARDZO ŁATWO icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

--------------------
"?ycie to ci?g?e po??danie — im mniej pragnie? tym mniej ?ycia"

user posted imageuser posted image
asia77

Go??







post pią, 14 lip 2006 - 16:47
Post #32

mamo_Oliwki Eryczek jest przecudny a jakie ma poważne imię icon_lol.gif niech się zdrowo chowa icon_biggrin.gif
K_amila
pią, 14 lip 2006 - 21:39
Gratuluję wszystkim mamusiom i ich pociechom, ja jednak urodziłam w czerwcu - 30 icon_biggrin.gif ale będę do Was zaglądała, żeby poczytać co u Was ciekawego
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post pią, 14 lip 2006 - 21:39
Post #33

Gratuluję wszystkim mamusiom i ich pociechom, ja jednak urodziłam w czerwcu - 30 icon_biggrin.gif ale będę do Was zaglądała, żeby poczytać co u Was ciekawego

--------------------
mama_oliwki
pią, 14 lip 2006 - 21:58
a moze macie jakies liki
do stron dla karmiących?
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
Skąd: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post pią, 14 lip 2006 - 21:58
Post #34

a moze macie jakies liki
do stron dla karmiących?

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




Wampir Basik
pią, 14 lip 2006 - 22:50
AgUc!oReQ chyba do was już dołancza icon_smile.gif w opisie ma że to chyba dzisiaj i jak jej nie będzie do południa to znaczy że dzisiaj icon_smile.gif, niestety nie mogę sie z nią skontaktować bo mi mój narzeczony zabrał komórke bo musiał wyjechać na 3 dni ale podejrzewam ze ma już córeczke po drugiej stronie icon_biggrin.gif
Wampir Basik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: sob, 18 mar 06 - 12:09
Skąd: Krosno
Nr użytkownika: 5,273

GG:


post pią, 14 lip 2006 - 22:50
Post #35

AgUc!oReQ chyba do was już dołancza icon_smile.gif w opisie ma że to chyba dzisiaj i jak jej nie będzie do południa to znaczy że dzisiaj icon_smile.gif, niestety nie mogę sie z nią skontaktować bo mi mój narzeczony zabrał komórke bo musiał wyjechać na 3 dni ale podejrzewam ze ma już córeczke po drugiej stronie icon_biggrin.gif

--------------------
Samael Adrian 25.04.2006



"...żyć znaczy życie dzielić z Tobą, a nie być z Tobą znaczy nie żyć..."

"Jestem zdania, i to całkiem poważnie, że nigdy dzieci nie mogą zrobić rodzicom takiego wstydu jak rodzice dzieciom."
Jan Kurczab
olciaa_a
sob, 15 lip 2006 - 11:02
Moja malutka cos sie od wczoraj denerwuje jak nie ma cyca i musze z nia lezec, zasypia tylko na chwilke i zaraz sie budzi jak czuje ze mnie nie ma obok icon_sad.gif Biedactwo moje...

Basik sprobuje sie skontaktowac z Aguc bo ten opis juz ma ze 2 dni icon_rolleyes.gif Jak sie czegos dowiem to dam znac.

K_amila gratulacje!! Czekalam na lipcowkach az sie odezwiesz ale sie nie doczekalam bo tez poszlam rodzic wink.gif
olciaa_a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,905
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 10:43
Skąd: woj. Ślaskie
Nr użytkownika: 5,673




post sob, 15 lip 2006 - 11:02
Post #36

Moja malutka cos sie od wczoraj denerwuje jak nie ma cyca i musze z nia lezec, zasypia tylko na chwilke i zaraz sie budzi jak czuje ze mnie nie ma obok icon_sad.gif Biedactwo moje...

Basik sprobuje sie skontaktowac z Aguc bo ten opis juz ma ze 2 dni icon_rolleyes.gif Jak sie czegos dowiem to dam znac.

K_amila gratulacje!! Czekalam na lipcowkach az sie odezwiesz ale sie nie doczekalam bo tez poszlam rodzic wink.gif

--------------------


Bea _tka
sob, 15 lip 2006 - 12:00
Olcia i mamo_oliwki nasze dzieciaczki chyba rosną i juz nie będą przesypiać calutkich dni hahah Moj Kamiś też się czesciej budzi i patrzy dookola tymi swoimi ślicznymi oczkami i tez woierzga nozkami i cos sobie tam mruczy icon_smile.gif

Czasami troszeczke popłacze ale tylko gdy mu coś doskwiera albo kupeczki nie może zrobić icon_smile.gif ale jest cudowny icon_smile.gif

a dzisiaj idziemy na imieniny do dziadziusi i będzie tłum gości to będzie mial na co patrzeć icon_smile.gif - niestety wesele nas dzisiaj ominie icon_sad.gif no ale coż icon_razz.gif moze jutro na poprawiny chwileczke wpadniemy z maluszkiem icon_smile.gif

U nas dzisiaj dużo chłodniej, wxczoraj tak mocno popadało i dzisiaj swoieci sloneczko a le nie prazy icon_smile.gif

Pozdrawiam i miłego weekendu życze icon_smile.gif
Bea _tka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 11:43
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 5,684

GG:


post sob, 15 lip 2006 - 12:00
Post #37

Olcia i mamo_oliwki nasze dzieciaczki chyba rosną i juz nie będą przesypiać calutkich dni hahah Moj Kamiś też się czesciej budzi i patrzy dookola tymi swoimi ślicznymi oczkami i tez woierzga nozkami i cos sobie tam mruczy icon_smile.gif

Czasami troszeczke popłacze ale tylko gdy mu coś doskwiera albo kupeczki nie może zrobić icon_smile.gif ale jest cudowny icon_smile.gif

a dzisiaj idziemy na imieniny do dziadziusi i będzie tłum gości to będzie mial na co patrzeć icon_smile.gif - niestety wesele nas dzisiaj ominie icon_sad.gif no ale coż icon_razz.gif moze jutro na poprawiny chwileczke wpadniemy z maluszkiem icon_smile.gif

U nas dzisiaj dużo chłodniej, wxczoraj tak mocno popadało i dzisiaj swoieci sloneczko a le nie prazy icon_smile.gif

Pozdrawiam i miłego weekendu życze icon_smile.gif

--------------------
"?ycie to ci?g?e po??danie — im mniej pragnie? tym mniej ?ycia"

user posted imageuser posted image
olciaa_a
sob, 15 lip 2006 - 15:38
No Bea_tka moja Majunia tez zaczyna sobie cos tam mruczec pod noskiem jakby chciala porozmawiac icon_razz.gif bo na samym poczatku tak nie robila. Rosna nam dzieciaczki... icon_biggrin.gif

Aguc jeszcze 2w1 lezy w szpitalu... icon_confused.gif
olciaa_a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,905
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 10:43
Skąd: woj. Ślaskie
Nr użytkownika: 5,673




post sob, 15 lip 2006 - 15:38
Post #38

No Bea_tka moja Majunia tez zaczyna sobie cos tam mruczec pod noskiem jakby chciala porozmawiac icon_razz.gif bo na samym poczatku tak nie robila. Rosna nam dzieciaczki... icon_biggrin.gif

Aguc jeszcze 2w1 lezy w szpitalu... icon_confused.gif

--------------------


mama_oliwki
sob, 15 lip 2006 - 19:00
mój eryczek tez sobie pomrukuje
nies pi już cały dizeń
ale jest bardzo grzeczny
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
Skąd: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post sob, 15 lip 2006 - 19:00
Post #39

mój eryczek tez sobie pomrukuje
nies pi już cały dizeń
ale jest bardzo grzeczny

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




joaba
sob, 15 lip 2006 - 21:19
widzę ,że pomału lipcóweczek tu przybywa ,ale tempo pisania postów juz wolniejsze niz na ciążowych lipcówkach,pewnie przez to ,że czasu mniej na pisanie ,bo przy maluszkach sporo pracy,ale spoko z czasem będziemy tu wymieniać sie róznymi doświadczeniami i pościków będzie przybywać.

Ja mam nadzieje dołączyc do was jeszcze w lipcu-moje dni sa policzone wink.gif ,żartuję- mam miec cesarkę już niedługo z powodu kręgosłupa ,zobaczymy ile jeszcze wytrwam z brzusiem ,wiem ,że kazdy tydzień do dla małej lepiej.

Zazdrszcze wam ,że macie szpitalne zmagania za sobą ,dzieciątka wasze są takie słodkie icon_eek.gif
joaba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,326
Dołączył: wto, 20 gru 05 - 22:06
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 4,346




post sob, 15 lip 2006 - 21:19
Post #40

widzę ,że pomału lipcóweczek tu przybywa ,ale tempo pisania postów juz wolniejsze niz na ciążowych lipcówkach,pewnie przez to ,że czasu mniej na pisanie ,bo przy maluszkach sporo pracy,ale spoko z czasem będziemy tu wymieniać sie róznymi doświadczeniami i pościków będzie przybywać.

Ja mam nadzieje dołączyc do was jeszcze w lipcu-moje dni sa policzone wink.gif ,żartuję- mam miec cesarkę już niedługo z powodu kręgosłupa ,zobaczymy ile jeszcze wytrwam z brzusiem ,wiem ,że kazdy tydzień do dla małej lepiej.

Zazdrszcze wam ,że macie szpitalne zmagania za sobą ,dzieciątka wasze są takie słodkie icon_eek.gif

--------------------




> *: Lipcowe Słoneczka :*
Start new topic
Reply to this topic
111 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 22 wrz 2024 - 19:51
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama