Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

przedszkola w Warszawie

, jak jest z miejscami w danych dzielnicach?
> , jak jest z miejscami w danych dzielnicach?
A_KA
śro, 07 mar 2012 - 13:49
Czy są gdzieś ogólnodostępne dane na ten temat?
Czy są jakieś prognozy jak to może wyglądać w tym roku?

Bierzemy pod uwagę kilka przedszkoli, ale najbardziej zależy nam na jednym (w innej dzielnicy). Wczoraj byliśmy na dniu otwartym w tym przedszkolu i dowiedziałam się, że w zeszłym roku dostały się WSZYSTKIE dzieci, które zostały zgłoszone. Czy to daje mi nadzieję, że i w tym roku będzie łatwo się dostać?
Zastanawiam się czy w ogóle podawać w podaniu przedszkole drugiego wyboru. Podobno rekordzista podał... 50 przedszkoli 37.gif

A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post śro, 07 mar 2012 - 13:49
Post #1

Czy są gdzieś ogólnodostępne dane na ten temat?
Czy są jakieś prognozy jak to może wyglądać w tym roku?

Bierzemy pod uwagę kilka przedszkoli, ale najbardziej zależy nam na jednym (w innej dzielnicy). Wczoraj byliśmy na dniu otwartym w tym przedszkolu i dowiedziałam się, że w zeszłym roku dostały się WSZYSTKIE dzieci, które zostały zgłoszone. Czy to daje mi nadzieję, że i w tym roku będzie łatwo się dostać?
Zastanawiam się czy w ogóle podawać w podaniu przedszkole drugiego wyboru. Podobno rekordzista podał... 50 przedszkoli 37.gif



--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Molak
wto, 22 sie 2023 - 21:35
Brakuje mi tutaj wzmianki o przedszkolach Tequesta. To są przedszkola językowe na żoliborzu, mokotowie i białołęce. Dzieci mają tam dostęp do nauki angielskiego i hiszpańskiego i jest to nauka poprzez zabawę. Takie młode umysły najszybciej chłoną wiedzę icon_smile.gif
Molak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: śro, 27 mar 13 - 09:25
Nr użytkownika: 41,916




post wto, 22 sie 2023 - 21:35
Post #2

Brakuje mi tutaj wzmianki o przedszkolach Tequesta. To są przedszkola językowe na żoliborzu, mokotowie i białołęce. Dzieci mają tam dostęp do nauki angielskiego i hiszpańskiego i jest to nauka poprzez zabawę. Takie młode umysły najszybciej chłoną wiedzę icon_smile.gif

Posty w temacie
A_KA   przedszkola w Warszawie   Å›ro, 07 mar 2012 - 13:49
ana   na stronie edukacji warszawa jest lista wolnych mi...   czw, 08 mar 2012 - 12:24
cydorka   nie to, ile jest miejsc, ale to ile dzieci startuj...   czw, 08 mar 2012 - 13:02
trylinka   generalnie matki samotnie wychowujÄ…ce zdeklasowaÅ...   czw, 15 mar 2012 - 21:13
ana   dziÅ› dowiedziaÅ‚am siÄ™, że można jeszcze inacz...   czw, 08 mar 2012 - 15:35
Macio   Ania skÅ‚adaj do kilku przedszkoli. Mój syn roczn...   piÄ…, 16 mar 2012 - 09:52
A_KA   Ostatecznie skÅ‚adam do trzech. Przedszkole pierws...   piÄ…, 16 mar 2012 - 13:41
katiek   Ja zÅ‚ożyÅ‚am, kazali przynieść ze sobÄ… PIT-a ...   wto, 20 mar 2012 - 20:30
Blaszka12345   Ja przy skÅ‚adaniu podania pokazaÅ‚am Pani dyrekto...   Å›ro, 21 mar 2012 - 08:46
Kotelka   WÅ›ród prywatnych przedszkoli warto jest wziąć ...   piÄ…, 11 sie 2023 - 10:24
Molak   Brakuje mi tutaj wzmianki o przedszkolach Tequesta...   wto, 22 sie 2023 - 21:35
> przedszkola w Warszawie, jak jest z miejscami w danych dzielnicach?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 09 maj 2024 - 15:27
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama