Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
10 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 następna ostatnia   

@--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz siódmy!

, 7 lat minęło jak jeden dzień :)
> , 7 lat minęło jak jeden dzień :)
Fiefiora
pon, 04 mar 2013 - 10:45
Wszystkiego najlepszego dla Szymka oraz spóźnione najlepsze życzenia dla Franka!
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post pon, 04 mar 2013 - 10:45
Post #101

Wszystkiego najlepszego dla Szymka oraz spóźnione najlepsze życzenia dla Franka!

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
gosiagosia
pon, 04 mar 2013 - 11:22
dziekujemy za zyczenia icon_smile.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post pon, 04 mar 2013 - 11:22
Post #102

dziekujemy za zyczenia icon_smile.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
olakinga
pon, 04 mar 2013 - 12:07
Szymonku naj naj naj brawo_bis.gif
olakinga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,537
Dołączył: śro, 28 maj 08 - 08:25
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 20,055

GG:


post pon, 04 mar 2013 - 12:07
Post #103

Szymonku naj naj naj brawo_bis.gif

--------------------
Natalka 1997
Michalinka 2009
Izabela 2013


izabell30
śro, 13 mar 2013 - 18:43
Co tu taka cisza nastała?

Ja na razie mam życie po górkę.

Tydzień temu robiłam rezonans kolana celem sprawdzenia jak się ono ma po operacji i ma sie tragicznie.

Okazuje się że mam dalej identyczne uszkodzenia jak przed operacją a i jedno więzadło więcej naderwane i choroba rzepki postąpiła z 1 stopnia na 3 co jest już nie do wyleczenia.

Na dzień dzisiejszy kolano kwalifikuje się do kolejnej operacji z tego co powiedział mi lekarz z rezonansu.
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post śro, 13 mar 2013 - 18:43
Post #104

Co tu taka cisza nastała?

Ja na razie mam życie po górkę.

Tydzień temu robiłam rezonans kolana celem sprawdzenia jak się ono ma po operacji i ma sie tragicznie.

Okazuje się że mam dalej identyczne uszkodzenia jak przed operacją a i jedno więzadło więcej naderwane i choroba rzepki postąpiła z 1 stopnia na 3 co jest już nie do wyleczenia.

Na dzień dzisiejszy kolano kwalifikuje się do kolejnej operacji z tego co powiedział mi lekarz z rezonansu.

--------------------




Agalu
śro, 13 mar 2013 - 20:59
Iza - przytul.gif

Tomek chory od soboty gorączkuje ,najpierw tak znośnie 2 razy w ciągu doby od nocy z poniedziałku na wtorek tragedia ok. 40 stopni miał i nurofen nie zbijał musiała za chwile dodatkowo paracetamol dać ,wtedy mu spadła a za 2 godziny to samo i potem cały wtorek dopiero ok.16 spadła mu całkiem gorączka, w nocy powtórka i dziś w dzień jeden raz ,poza tym kaszle, katar ,lekko gardło, na razie antybiotyku nie mamy ale w piątek kolejna kontrola

mąż mój dużo wyjeżdża ,sama siedzę z dzieciakami ,pracy nadal nie mam i mi odbija, szukam pomysłu na własny biznes ale nie mam żadnych pomysłów 29.gif
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
Skąd: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post śro, 13 mar 2013 - 20:59
Post #105

Iza - przytul.gif

Tomek chory od soboty gorączkuje ,najpierw tak znośnie 2 razy w ciągu doby od nocy z poniedziałku na wtorek tragedia ok. 40 stopni miał i nurofen nie zbijał musiała za chwile dodatkowo paracetamol dać ,wtedy mu spadła a za 2 godziny to samo i potem cały wtorek dopiero ok.16 spadła mu całkiem gorączka, w nocy powtórka i dziś w dzień jeden raz ,poza tym kaszle, katar ,lekko gardło, na razie antybiotyku nie mamy ale w piątek kolejna kontrola

mąż mój dużo wyjeżdża ,sama siedzę z dzieciakami ,pracy nadal nie mam i mi odbija, szukam pomysłu na własny biznes ale nie mam żadnych pomysłów 29.gif

--------------------




izabell30
czw, 14 mar 2013 - 15:06
Aga to życzę szybkiego powrotu do zdrowia Tomeczka przytul.gif

Do pracy sama bym poszła w tej chwili choć na pół etatu bo mam dziadka na głowie. Ale ja do sklepu ale się nie nadaje bo z takim kolanem z taką doopą w kolanie nikt mnie na stanowisko do sklepu nie przyjmie a ja nawet nie wystoję z takim kolanem dniówki 13.gif

Chce mi się wyć i mam dość.

Egzamin na prawko mam 25 marca a 26 marca mam wizyte u ortopedy co dalej zamierza z moim kolanem robić i niech mi wytłumaczy dlaczego to kolano zostało operowane w sierpniu i nic w nim nie naprawili.
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post czw, 14 mar 2013 - 15:06
Post #106

Aga to życzę szybkiego powrotu do zdrowia Tomeczka przytul.gif

Do pracy sama bym poszła w tej chwili choć na pół etatu bo mam dziadka na głowie. Ale ja do sklepu ale się nie nadaje bo z takim kolanem z taką doopą w kolanie nikt mnie na stanowisko do sklepu nie przyjmie a ja nawet nie wystoję z takim kolanem dniówki 13.gif

Chce mi się wyć i mam dość.

Egzamin na prawko mam 25 marca a 26 marca mam wizyte u ortopedy co dalej zamierza z moim kolanem robić i niech mi wytłumaczy dlaczego to kolano zostało operowane w sierpniu i nic w nim nie naprawili.

--------------------




Agalu
czw, 14 mar 2013 - 21:25
Iza - nie mam słów na śłużbę zdrowia 32.gif

Tomek chyba jednak tak szybko nie wyzdrowieje, ma chyba ospę trochę kropek na ciele ma i tam myslę ale jutro idę do lekarza potwierdzić

Też mi się chce wyć ,zresztą nawet się dziś poryczałam ,bo męża nie ma a ja uwięziona będę kolejny tydzień albo dwa nie mam na to sił,wstawać mi sie z łózka nie chce nawet

dobrze że choć na zumbę mogłam dzis iść ,tata mój przyszedł do dzieci
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
Skąd: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post czw, 14 mar 2013 - 21:25
Post #107

Iza - nie mam słów na śłużbę zdrowia 32.gif

Tomek chyba jednak tak szybko nie wyzdrowieje, ma chyba ospę trochę kropek na ciele ma i tam myslę ale jutro idę do lekarza potwierdzić

Też mi się chce wyć ,zresztą nawet się dziś poryczałam ,bo męża nie ma a ja uwięziona będę kolejny tydzień albo dwa nie mam na to sił,wstawać mi sie z łózka nie chce nawet

dobrze że choć na zumbę mogłam dzis iść ,tata mój przyszedł do dzieci

--------------------




gosiagosia
sob, 30 mar 2013 - 18:29
Wszystkiego Dobrego icon_smile.gif

Ten post edytował gosiagosia sob, 30 mar 2013 - 18:30
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post sob, 30 mar 2013 - 18:29
Post #108

Wszystkiego Dobrego icon_smile.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
izabell30
nie, 31 mar 2013 - 09:34
Gosiu Wzajemnie przytul.gif
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post nie, 31 mar 2013 - 09:34
Post #109

Gosiu Wzajemnie przytul.gif

--------------------




niunia23
wto, 02 kwi 2013 - 12:39
iza kurcze no z tym kolanem co by Ci je w końcu porządnie naprawili życze - niestety stawy to jest straszny ból ja pamietam przed operacja biodra jka mnie bolało - ale oczywiście dopiero jak juz isc z bolu w ogule nie moglam to pojechalismy do lekarza .......
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
Skąd: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post wto, 02 kwi 2013 - 12:39
Post #110

iza kurcze no z tym kolanem co by Ci je w końcu porządnie naprawili życze - niestety stawy to jest straszny ból ja pamietam przed operacja biodra jka mnie bolało - ale oczywiście dopiero jak juz isc z bolu w ogule nie moglam to pojechalismy do lekarza .......

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
Agalu
wto, 02 kwi 2013 - 13:15
Wesołego po świętach 37.gif

nam święta zleciały nie wiem kiedy
w niedzielę jechaliśmy na wesele z mężem do ego kuzynki na wieś 3 h drogi i zaraz w poniedziałek rano z powrotem do domku
w sumie to najpierw na świąteczny obiad i kawkę do restauracji na Kaszubach ,bo bylismy zaproszeni przez mojego wujka, tam juz czekali na nas nasze kochane dzieci i reszta rodzinki

dzisiaj już codziennosć czyli mega pranie cały dzień, Kacper wolne ma jeszcze od szkoły Tomek chory kaszle wiec sie bawią a ja piorę ,gotuje ,sprzątam ,dzień jak co dzieńicon_wink.gif
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
Skąd: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post wto, 02 kwi 2013 - 13:15
Post #111

Wesołego po świętach 37.gif

nam święta zleciały nie wiem kiedy
w niedzielę jechaliśmy na wesele z mężem do ego kuzynki na wieś 3 h drogi i zaraz w poniedziałek rano z powrotem do domku
w sumie to najpierw na świąteczny obiad i kawkę do restauracji na Kaszubach ,bo bylismy zaproszeni przez mojego wujka, tam juz czekali na nas nasze kochane dzieci i reszta rodzinki

dzisiaj już codziennosć czyli mega pranie cały dzień, Kacper wolne ma jeszcze od szkoły Tomek chory kaszle wiec sie bawią a ja piorę ,gotuje ,sprzątam ,dzień jak co dzieńicon_wink.gif

--------------------




izabell30
wto, 02 kwi 2013 - 13:56
Niunia kolana stwierdził lekarz że inaczej naprawić się już nie da. 29.gif

U mnie święta zleciały beznadziejnie mąż w pracy w niedziele i poniedziałek bo się zima na Wielkanoc obudziła.
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post wto, 02 kwi 2013 - 13:56
Post #112

Niunia kolana stwierdził lekarz że inaczej naprawić się już nie da. 29.gif

U mnie święta zleciały beznadziejnie mąż w pracy w niedziele i poniedziałek bo się zima na Wielkanoc obudziła.

--------------------




niunia23
czw, 04 kwi 2013 - 00:00
izabell no to co by naprawili to kolano na operacji mi biodro naprawili operacja icon_razz.gif


wkleje wam troche wiosny tej zimy icon_razz.gif


niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
Skąd: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post czw, 04 kwi 2013 - 00:00
Post #113

izabell no to co by naprawili to kolano na operacji mi biodro naprawili operacja icon_razz.gif


wkleje wam troche wiosny tej zimy icon_razz.gif




--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
izabell30
czw, 04 kwi 2013 - 12:35
Niunia ale ślicznotki icon_smile.gif
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post czw, 04 kwi 2013 - 12:35
Post #114

Niunia ale ślicznotki icon_smile.gif

--------------------




Agalu
nie, 19 maj 2013 - 21:29
Hej , odświeżam wątek po półtorej miesiąca 37.gif

napiszcie choć kilka słówek co u Was 02.gif
piszecie na innemy forum?? czy poprostu czasu nie macie na pisanie tak jak i ja;)

My maj mamy imprezowy, 11 maja mój pierworodny przyjął I Komunię Swiętą - dopisała nam pogoda i zdrowie i wszystko pięnie wyszło, jestęśmy zadowoleni i szcżęśliwi, dziś byliśmy na komunii u mojego kuzyna syna i też było pięknie

Tomek coraz większy łobuz, przedkoszle go "psuje "

a tak pozatym to u nas wszystko w porządku:)
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
Skąd: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post nie, 19 maj 2013 - 21:29
Post #115

Hej , odświeżam wątek po półtorej miesiąca 37.gif

napiszcie choć kilka słówek co u Was 02.gif
piszecie na innemy forum?? czy poprostu czasu nie macie na pisanie tak jak i ja;)

My maj mamy imprezowy, 11 maja mój pierworodny przyjął I Komunię Swiętą - dopisała nam pogoda i zdrowie i wszystko pięnie wyszło, jestęśmy zadowoleni i szcżęśliwi, dziś byliśmy na komunii u mojego kuzyna syna i też było pięknie

Tomek coraz większy łobuz, przedkoszle go "psuje "

a tak pozatym to u nas wszystko w porządku:)

--------------------




Arwena.
pon, 20 maj 2013 - 15:09
Ja faktycznie zabiegana jestem - mam wrażenie, że oprócz pracy angażuję się w zbyt dużo rzeczy. 37.gif

<Aktualnie w domu na przymusowym urlopie, bo Lilianka ma ospę icon_wink.gif. >

Ten post edytował Arwena. pon, 20 maj 2013 - 15:13
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post pon, 20 maj 2013 - 15:09
Post #116

Ja faktycznie zabiegana jestem - mam wrażenie, że oprócz pracy angażuję się w zbyt dużo rzeczy. 37.gif

<Aktualnie w domu na przymusowym urlopie, bo Lilianka ma ospę icon_wink.gif. >

--------------------
everybody lies
izabell30
śro, 22 maj 2013 - 08:38
Hej.

U nas nic specjalnego. Trudno mi o tym mówić ale dziadkiem się już nie zajmuję. Jest już tydzień w domu opieki.

Prawie mi się położył. Przez 8 miesięcy się nim zajmowałam ale dawał mocno popalić, synowie zdecydowali go oddać. Ja muszę mu mieszkanie trzymać bo musi mieć zameldowanie.

Przezywał mnie, chciał mnie bić, z ubikacji nie korzystał, nie chodził jak by mógł to by leżał całymi dniami.

Wywracał się jak tylko wstał. Jak wywracał się przy mężu to ok ale przy mnie ciężki i przez podnoszenie go kolano mi znowu wyskakuje 37.gif

W ogóle nie szanował naszej pomocy, sam też zdecydował żeby do takiego domu iść bo był tam kiedyś przez miesiąc i pasowało mu bo mógł leżeć.

Ja nie miałam już siły psychicznie ani fizycznie po za tym Szymon jest bądź co bądź za mądry na takie coś i za wielką jest gadułą.

Fundował mi nerwówki przez co nie zdałam prawka już 3 razy bo zawsze szłam jak kłębek nerwów.

Arwena zdrówka dla Lili.

Aga super że po komunii jesteście. Ajka też miała komunię.

No a ja za miesiąc ciotką zostanę siostrze jeszcze został miesiąc do rozwiązania nie mogę się doczekać szkraba w rodzinie icon_smile.gif
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post śro, 22 maj 2013 - 08:38
Post #117

Hej.

U nas nic specjalnego. Trudno mi o tym mówić ale dziadkiem się już nie zajmuję. Jest już tydzień w domu opieki.

Prawie mi się położył. Przez 8 miesięcy się nim zajmowałam ale dawał mocno popalić, synowie zdecydowali go oddać. Ja muszę mu mieszkanie trzymać bo musi mieć zameldowanie.

Przezywał mnie, chciał mnie bić, z ubikacji nie korzystał, nie chodził jak by mógł to by leżał całymi dniami.

Wywracał się jak tylko wstał. Jak wywracał się przy mężu to ok ale przy mnie ciężki i przez podnoszenie go kolano mi znowu wyskakuje 37.gif

W ogóle nie szanował naszej pomocy, sam też zdecydował żeby do takiego domu iść bo był tam kiedyś przez miesiąc i pasowało mu bo mógł leżeć.

Ja nie miałam już siły psychicznie ani fizycznie po za tym Szymon jest bądź co bądź za mądry na takie coś i za wielką jest gadułą.

Fundował mi nerwówki przez co nie zdałam prawka już 3 razy bo zawsze szłam jak kłębek nerwów.

Arwena zdrówka dla Lili.

Aga super że po komunii jesteście. Ajka też miała komunię.

No a ja za miesiąc ciotką zostanę siostrze jeszcze został miesiąc do rozwiązania nie mogę się doczekać szkraba w rodzinie icon_smile.gif

--------------------




Agalu
śro, 22 maj 2013 - 10:27
Iza - w szoku jestem, tak pisałaś na poczatku ,że super u dziadka jest itp. icon_sad.gif
ach czasem tak wygląda poprostu starośćicon_sad.gif

Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
Skąd: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post śro, 22 maj 2013 - 10:27
Post #118

Iza - w szoku jestem, tak pisałaś na poczatku ,że super u dziadka jest itp. icon_sad.gif
ach czasem tak wygląda poprostu starośćicon_sad.gif



--------------------




izabell30
śro, 22 maj 2013 - 10:55
Aga bo właśnie na początku było ok bo chciał pokazać jaki to on nie jest biedny.

Ale zaczął wyczuwać sobie moją osobę i powili mnie wykorzystywać, moje dziecko i mojego męża.

Zrobił sobie z nas służących. My na początku chcieliśmy mu do d... wejść a on perfidnie zaczął to wykorzystywać.

Ale ja widziałam że da radę np. ubrać sobie skarpetki, wynieść naczynia do kuchni dał rady ale nie chciał i perfidnie wykorzystywał do wszystkiego nas.

Ja rozumiem że to osoba starsza ale skoro podjęłam sie opieki nad nim to że będzie w zamian za to miał jakiś szacunek dla nas. A on od kilku miesiący dawał mi tak popalić że do dziś w głowie mi się to nie mieści.

Mąż dużo nie widział bo był w pracy ale ostatnio był na l4 i widział co się dzieje. Ile mnie to wszystko kosztuje nerwów i łez.

Powiedziałam dość nie przyszłam do niego żeby mnie z błotem mieszał. Wszystkich obrażał i robił za przeproszeniem gnój z mieszkania.

Zadzwoniła po synów i powiedziałam róbcie co chcecie ja rezygnuje bo mam dość. I synowie zadecydowali dziadka nie ma z nami tydzień.

Ja będę odbierać jego emeryturę i będę opłacać mu z tego jego pobyt tam. Więcej dla niego nie jestem w stanie zrobić.
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post śro, 22 maj 2013 - 10:55
Post #119

Aga bo właśnie na początku było ok bo chciał pokazać jaki to on nie jest biedny.

Ale zaczął wyczuwać sobie moją osobę i powili mnie wykorzystywać, moje dziecko i mojego męża.

Zrobił sobie z nas służących. My na początku chcieliśmy mu do d... wejść a on perfidnie zaczął to wykorzystywać.

Ale ja widziałam że da radę np. ubrać sobie skarpetki, wynieść naczynia do kuchni dał rady ale nie chciał i perfidnie wykorzystywał do wszystkiego nas.

Ja rozumiem że to osoba starsza ale skoro podjęłam sie opieki nad nim to że będzie w zamian za to miał jakiś szacunek dla nas. A on od kilku miesiący dawał mi tak popalić że do dziś w głowie mi się to nie mieści.

Mąż dużo nie widział bo był w pracy ale ostatnio był na l4 i widział co się dzieje. Ile mnie to wszystko kosztuje nerwów i łez.

Powiedziałam dość nie przyszłam do niego żeby mnie z błotem mieszał. Wszystkich obrażał i robił za przeproszeniem gnój z mieszkania.

Zadzwoniła po synów i powiedziałam róbcie co chcecie ja rezygnuje bo mam dość. I synowie zadecydowali dziadka nie ma z nami tydzień.

Ja będę odbierać jego emeryturę i będę opłacać mu z tego jego pobyt tam. Więcej dla niego nie jestem w stanie zrobić.

--------------------




kasiaaaaa
wto, 28 maj 2013 - 21:15
Arwena piąteczka. Młoda dziś zdążyła jeszcze wystąpić w przedszkolu z okazji dnia mamy i taty, a potem ją wysypało. Ale spodziewałam się tego, bo przez ostatnie 3 tygodnie na ospę zachorowało ponad 30 dzieci w naszym przedszkolu. Oczywiście daję sobie góra 2 tygodnie i wysypie mi Mateusza. 29.gif

Ja też mam ostatnio mało czasu. Jesteśmy w trakcie remontu mieszkania i przeprowadzki. Dodatkowo praca i tysiąc innych zajęć.


Ten post edytował kasiaaaaa sob, 27 lip 2013 - 22:52
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post wto, 28 maj 2013 - 21:15
Post #120

Arwena piąteczka. Młoda dziś zdążyła jeszcze wystąpić w przedszkolu z okazji dnia mamy i taty, a potem ją wysypało. Ale spodziewałam się tego, bo przez ostatnie 3 tygodnie na ospę zachorowało ponad 30 dzieci w naszym przedszkolu. Oczywiście daję sobie góra 2 tygodnie i wysypie mi Mateusza. 29.gif

Ja też mam ostatnio mało czasu. Jesteśmy w trakcie remontu mieszkania i przeprowadzki. Dodatkowo praca i tysiąc innych zajęć.


--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
> @--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz siódmy!, 7 lat minęło jak jeden dzień :)
Start new topic
Reply to this topic
10 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 07 cze 2024 - 17:12
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama