Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
10 Stron V  « poprzednia 5 6 7 8 9 następna ostatnia   

@--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz siódmy!

, 7 lat minęło jak jeden dzień :)
> , 7 lat minęło jak jeden dzień :)
Fiefiora
nie, 21 lip 2013 - 00:00
AsiaKG wszystkiego najlepszego!
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post nie, 21 lip 2013 - 00:00
Post #121

AsiaKG wszystkiego najlepszego!

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
AsiaKG
sob, 24 sie 2013 - 16:11
OMG Fief dziekujęicon_smile.gif
Włażę na FORUM bo "n-czasu" a tu życzenia:)

Co jest z forum?
Działa masakrycznie.. strony lądują się koszmarnie.. aż chyba znowu zniknęicon_smile.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post sob, 24 sie 2013 - 16:11
Post #122

OMG Fief dziekujęicon_smile.gif
Włażę na FORUM bo "n-czasu" a tu życzenia:)

Co jest z forum?
Działa masakrycznie.. strony lądują się koszmarnie.. aż chyba znowu zniknęicon_smile.gif

--------------------



izabell30
sob, 24 sie 2013 - 17:18
A co jest z Wami wszystkimi kochane? Żyjemy czy nie??
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post sob, 24 sie 2013 - 17:18
Post #123

A co jest z Wami wszystkimi kochane? Żyjemy czy nie??

--------------------




AsiaKG
nie, 25 sie 2013 - 16:01
Iza żyjemy.. forum mnie zmęczyło.. ludzie, tematy, ogólnie..zamiast robić aferę i rzucac hasła że "oto odchodzę" po prostu przestałam pisać i zaglądaćicon_smile.gif

Poza tym u nas ok,laski idą razem do jednej grupy do przedszkola..
Wczoraj jedna Pani zapytała sie Lenki "no to jak do której klasy chodzisz" ?? 03.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post nie, 25 sie 2013 - 16:01
Post #124

Iza żyjemy.. forum mnie zmęczyło.. ludzie, tematy, ogólnie..zamiast robić aferę i rzucac hasła że "oto odchodzę" po prostu przestałam pisać i zaglądaćicon_smile.gif

Poza tym u nas ok,laski idą razem do jednej grupy do przedszkola..
Wczoraj jedna Pani zapytała sie Lenki "no to jak do której klasy chodzisz" ?? 03.gif

--------------------



ATeFKa
nie, 25 sie 2013 - 20:33
No to pochwal się ile Lena ma wzrostu? I czy Ninka też z tych wyższych?
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post nie, 25 sie 2013 - 20:33
Post #125

No to pochwal się ile Lena ma wzrostu? I czy Ninka też z tych wyższych?


--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
izabell30
pon, 26 sie 2013 - 08:31
Asia spoko rozumiem Cię nie ma sprawy. No to faktycznie jaką masz dużą już tą córę?

Atefka a u ciebie co słychać ?

U mnie Szymon przezwycięża strach do rowera i zaczyna jeździć.

izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post pon, 26 sie 2013 - 08:31
Post #126

Asia spoko rozumiem Cię nie ma sprawy. No to faktycznie jaką masz dużą już tą córę?

Atefka a u ciebie co słychać ?

U mnie Szymon przezwycięża strach do rowera i zaczyna jeździć.



--------------------




ATeFKa
pon, 26 sie 2013 - 14:00
E, ja odpoczywam. Dziś byłam na zakupach przedprzedszkolnych w lidlu. Obkupiłam Jacusia w koszulki ( 2szt za 10 zł, jakieś resztki) spodenki jensowe za 20, bluzeczki z długim po 20 za 2 szt, majteczki, skarpetki i rajstopki. I w innym sklepie dresy bo okazuje się wszystko za krótkie... Teraz do przedszkola iść możemy icon_smile.gif
Niedawno miałam gości - była niejaka Fiefiora z Olusiem i Baśką, ale niestety już pojechali. Choć Olek się czasem opierał z powrotem. Jacuś też mi mówi że szkoda że Olek nie będzie razem z nim do jednego przedszkola chodził... Nie powiem, wala między nimi była nie zawsze ładnie, słodko, ale dali radę. Za to w Baśce można sie zakochać...

Iza, Jacuś na rowerku na dwóch kółkach już od czerwca jeździ, dziś w sklepie - mamuś ja chcę deskorolkę...ech...
poza tym jest grzeczny, raczej posłuszny, karny. Nie powinnam narzekać icon_smile.gif

A ty gdzie mieszkasz? u dziadka?
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post pon, 26 sie 2013 - 14:00
Post #127

E, ja odpoczywam. Dziś byłam na zakupach przedprzedszkolnych w lidlu. Obkupiłam Jacusia w koszulki ( 2szt za 10 zł, jakieś resztki) spodenki jensowe za 20, bluzeczki z długim po 20 za 2 szt, majteczki, skarpetki i rajstopki. I w innym sklepie dresy bo okazuje się wszystko za krótkie... Teraz do przedszkola iść możemy icon_smile.gif
Niedawno miałam gości - była niejaka Fiefiora z Olusiem i Baśką, ale niestety już pojechali. Choć Olek się czasem opierał z powrotem. Jacuś też mi mówi że szkoda że Olek nie będzie razem z nim do jednego przedszkola chodził... Nie powiem, wala między nimi była nie zawsze ładnie, słodko, ale dali radę. Za to w Baśce można sie zakochać...

Iza, Jacuś na rowerku na dwóch kółkach już od czerwca jeździ, dziś w sklepie - mamuś ja chcę deskorolkę...ech...
poza tym jest grzeczny, raczej posłuszny, karny. Nie powinnam narzekać icon_smile.gif

A ty gdzie mieszkasz? u dziadka?

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
izabell30
pon, 26 sie 2013 - 14:13
Atefka tak mieszkam u dziadka no w tym bloku tu.

Dziadek od maja jest w domu opieki nie wiem czy tu pisałam. Ale zaczął się do mnie stawiać, chciał mnie bić. Dawał po całości w du...

Tam szczęśliwy bo jeżdżę tam często ale też w du.. im tam daje.

Mieszkanie muszę trzymać bo dziadek musi mieć stałe zameldowanie bo nie wzięli by go do domu opieki.

Szymon nie pała do niego miłością wręcz od niego ucieka jak tam jesteśmy. Widział wszystko co dziadek robił i teraz dziadkowi nie chce podać nawet cześć 43.gif

U mnie jako tako leci. Jeżdżę już autem wole sama jak z mężem. Tylko że od nowa kolano daje o sobie znać wizyta do ortopedy ustalona w połowie sierpnia i mam ją dopiero 17 września co mi powie aż się boje.
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post pon, 26 sie 2013 - 14:13
Post #128

Atefka tak mieszkam u dziadka no w tym bloku tu.

Dziadek od maja jest w domu opieki nie wiem czy tu pisałam. Ale zaczął się do mnie stawiać, chciał mnie bić. Dawał po całości w du...

Tam szczęśliwy bo jeżdżę tam często ale też w du.. im tam daje.

Mieszkanie muszę trzymać bo dziadek musi mieć stałe zameldowanie bo nie wzięli by go do domu opieki.

Szymon nie pała do niego miłością wręcz od niego ucieka jak tam jesteśmy. Widział wszystko co dziadek robił i teraz dziadkowi nie chce podać nawet cześć 43.gif

U mnie jako tako leci. Jeżdżę już autem wole sama jak z mężem. Tylko że od nowa kolano daje o sobie znać wizyta do ortopedy ustalona w połowie sierpnia i mam ją dopiero 17 września co mi powie aż się boje.

--------------------




AsiaKG
pon, 26 sie 2013 - 15:49
Nie wiem ile Lena ma wzrostu ale ostatnio była "równa" z ośmiolatką..
No duże laski mam..aczkolwiek mam nadzieje że takie wysokie jak ja nie będą- za dużo facetów kurdupli niestety w około icon_sad.gificon_sad.gif

Kasko widziałam właśnie zdjęcia na fejsie.. Olo duży..
Szkoda tylko że Fiefiorkowej Barburki nie było 43.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post pon, 26 sie 2013 - 15:49
Post #129

Nie wiem ile Lena ma wzrostu ale ostatnio była "równa" z ośmiolatką..
No duże laski mam..aczkolwiek mam nadzieje że takie wysokie jak ja nie będą- za dużo facetów kurdupli niestety w około icon_sad.gificon_sad.gif

Kasko widziałam właśnie zdjęcia na fejsie.. Olo duży..
Szkoda tylko że Fiefiorkowej Barburki nie było 43.gif

--------------------



ATeFKa
pon, 26 sie 2013 - 18:05
hehe, Olek duży? Równy z Jacusiem i kilo cięższy icon_smile.gif Eee, Baśki na fejsa nie wrzucę, ale tu może sama matka wrzucić icon_smile.gif nie matka? Albo nie, bo się jeszcze zakochasz... hehe
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post pon, 26 sie 2013 - 18:05
Post #130

hehe, Olek duży? Równy z Jacusiem i kilo cięższy icon_smile.gif Eee, Baśki na fejsa nie wrzucę, ale tu może sama matka wrzucić icon_smile.gif nie matka? Albo nie, bo się jeszcze zakochasz... hehe

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
AsiaKG
pon, 26 sie 2013 - 20:15
Olo tylko kilo większy? a na zdjęciu taki kaaawał chłopa się zdaje:)
Masz rację nie mogę małych bejbis oglądać icon_smile.gif moje dwie sztuki wystarczą, ciąże źle znoszę, poza tym brak kasy, za stara jezdem 29.gif no i jeszcze kilka argumentów na nie by sie znalazło icon_smile.gif

ps.. niemniej jednak Baśke bym zalukała 37.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post pon, 26 sie 2013 - 20:15
Post #131

Olo tylko kilo większy? a na zdjęciu taki kaaawał chłopa się zdaje:)
Masz rację nie mogę małych bejbis oglądać icon_smile.gif moje dwie sztuki wystarczą, ciąże źle znoszę, poza tym brak kasy, za stara jezdem 29.gif no i jeszcze kilka argumentów na nie by sie znalazło icon_smile.gif

ps.. niemniej jednak Baśke bym zalukała 37.gif

--------------------



ATeFKa
pon, 26 sie 2013 - 21:19
CYTAT(AsiaKG @ Mon, 26 Aug 2013 - 19:15) *
Olo tylko kilo większy? a na zdjęciu taki kaaawał chłopa się zdaje:)
Masz rację nie mogę małych bejbis oglądać icon_smile.gif moje dwie sztuki wystarczą, ciąże źle znoszę, poza tym brak kasy, za stara jezdem 29.gif no i jeszcze kilka argumentów na nie by sie znalazło icon_smile.gif

ps.. niemniej jednak Baśke bym zalukała
37.gif


To popatrz sobie na Pszczółkę Maję icon_smile.gif podobna jest 06.gif
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post pon, 26 sie 2013 - 21:19
Post #132

CYTAT(AsiaKG @ Mon, 26 Aug 2013 - 19:15) *
Olo tylko kilo większy? a na zdjęciu taki kaaawał chłopa się zdaje:)
Masz rację nie mogę małych bejbis oglądać icon_smile.gif moje dwie sztuki wystarczą, ciąże źle znoszę, poza tym brak kasy, za stara jezdem 29.gif no i jeszcze kilka argumentów na nie by sie znalazło icon_smile.gif

ps.. niemniej jednak Baśke bym zalukała
37.gif


To popatrz sobie na Pszczółkę Maję icon_smile.gif podobna jest 06.gif

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
Agalu
pon, 26 sie 2013 - 21:25
Hejka,

Jak miło ,że się odywacie laseczki:) jeszcze jakieś fotki naszych lutowych dzieciaczków by się przydały:)

To i ja napisze w skrócie co u nas.

Tomek idzie do przedszkola juz 3 rok ,teraz to już bardzo chętnie, jeżdzi na rowerku biegowym i zwyłym na dwóch kołach też ale trzeba być obok i udawać że się go trzyma hehe bo panikuje ale jedzie sam tak naprawdęicon_smile.gif
Fajny chłopak z niego ale się "wyrobił" i potrafi brata pobić 37.gif

W ogóle chłopaki dużo się kłócą, maskara, cieszę się ,że już wrzesień niedługo 29.gif
Na wakacjach byliśmy w Turcji 2 tygodnie i się świetnie chłopcy bawili i nie mieli czasu na kłótnie

Ale i tak ich bardzo kocham 06.gif

Trochę się martwię o Tomka zdrowie, w środę mam wizytę u neurologa ,bo rok temu miał potworny bół głowy z wymiotami połączony i dwa razy napadowe bóle nóg, takie ze wył i chodzic nie mógł ,od stycznia się to nie powtórzyło ale boje się ogromnie, jeszcze codziennie wchodze na blog Filipka z maluchów i mam czarną wizję, bardzo ale to bardzo sie boję ,że cos w główce mojego chłopca siedzie 32.gif

Nie przybiera mi też na wadze za bardzo ,rośnie pomału i waga od roku chyba ta sama

Trzymajcie za niego kicuki cioteczki!!

Wkleję jakieś zdjęcia niebawem;)

p.s. a bym zapomniała ,no ja nareszcie pracuję po 8 latach 29.gif

na razie na pół etatu jako pracownik administracyjno-księgowy na Cmentarzu 04.gif

Pozdrawiamy:)
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
Skąd: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post pon, 26 sie 2013 - 21:25
Post #133

Hejka,

Jak miło ,że się odywacie laseczki:) jeszcze jakieś fotki naszych lutowych dzieciaczków by się przydały:)

To i ja napisze w skrócie co u nas.

Tomek idzie do przedszkola juz 3 rok ,teraz to już bardzo chętnie, jeżdzi na rowerku biegowym i zwyłym na dwóch kołach też ale trzeba być obok i udawać że się go trzyma hehe bo panikuje ale jedzie sam tak naprawdęicon_smile.gif
Fajny chłopak z niego ale się "wyrobił" i potrafi brata pobić 37.gif

W ogóle chłopaki dużo się kłócą, maskara, cieszę się ,że już wrzesień niedługo 29.gif
Na wakacjach byliśmy w Turcji 2 tygodnie i się świetnie chłopcy bawili i nie mieli czasu na kłótnie

Ale i tak ich bardzo kocham 06.gif

Trochę się martwię o Tomka zdrowie, w środę mam wizytę u neurologa ,bo rok temu miał potworny bół głowy z wymiotami połączony i dwa razy napadowe bóle nóg, takie ze wył i chodzic nie mógł ,od stycznia się to nie powtórzyło ale boje się ogromnie, jeszcze codziennie wchodze na blog Filipka z maluchów i mam czarną wizję, bardzo ale to bardzo sie boję ,że cos w główce mojego chłopca siedzie 32.gif

Nie przybiera mi też na wadze za bardzo ,rośnie pomału i waga od roku chyba ta sama

Trzymajcie za niego kicuki cioteczki!!

Wkleję jakieś zdjęcia niebawem;)

p.s. a bym zapomniała ,no ja nareszcie pracuję po 8 latach 29.gif

na razie na pół etatu jako pracownik administracyjno-księgowy na Cmentarzu 04.gif

Pozdrawiamy:)

--------------------




Fiefiora
wto, 27 sie 2013 - 13:43
Cześć!

Jak miło tu jakiś ruch zobaczyć!

Atafetka wszystkiego najlepszego z okazji 15 rocznicy!

Tomkowi życzę zdrowia!

Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post wto, 27 sie 2013 - 13:43
Post #134

Cześć!

Jak miło tu jakiś ruch zobaczyć!

Atafetka wszystkiego najlepszego z okazji 15 rocznicy!

Tomkowi życzę zdrowia!



--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
AsiaKG
wto, 27 sie 2013 - 15:20
Aga kciuki zaciśnięte!!
Bedzie dobrze!!!
A Blog Filipa tez czytam.. biedny Mały icon_sad.gif

Fajnie że masz pracę- pól etatu czy nie ale zawsze masz zajęcie no i własna kaskę- rzecz bezcenna icon_smile.gif

Atefka 15 lat ho ho icon_smile.gificon_smile.gif No to najlepszego impreza.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post wto, 27 sie 2013 - 15:20
Post #135

Aga kciuki zaciśnięte!!
Bedzie dobrze!!!
A Blog Filipa tez czytam.. biedny Mały icon_sad.gif

Fajnie że masz pracę- pól etatu czy nie ale zawsze masz zajęcie no i własna kaskę- rzecz bezcenna icon_smile.gif

Atefka 15 lat ho ho icon_smile.gificon_smile.gif No to najlepszego impreza.gif

--------------------



ATeFKa
wto, 27 sie 2013 - 16:21
hehe, grunt to dobra pamięć icon_smile.gif Fief. 29 mamy rocznicę 29!!! icon_smile.gif ale już dziś dziekuję za życzenia. I do gina się zapisałam cyto. zrobić - w prezencie w moje urodziny icon_smile.gif

Bloga Filipka nie czytam, strasznie smucą mnie takie i jest mi strasznie przykro że nie mogę nic pomóc.

aaa i krew chciałam wczoraj oddać ale nie wzięli, bo okres, więc umówiłam sie na za 2 tyg. więc akurat w moje urodziny i wizytę u gin.

jakoś tak ostatnie dni jakiegoś powera dostałam, ciągle coś robię, biegam, szykuję nawet okna pomyłam i firany poprałam 29.gif

Ten post edytował ATeFKa wto, 27 sie 2013 - 16:21
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post wto, 27 sie 2013 - 16:21
Post #136

hehe, grunt to dobra pamięć icon_smile.gif Fief. 29 mamy rocznicę 29!!! icon_smile.gif ale już dziś dziekuję za życzenia. I do gina się zapisałam cyto. zrobić - w prezencie w moje urodziny icon_smile.gif

Bloga Filipka nie czytam, strasznie smucą mnie takie i jest mi strasznie przykro że nie mogę nic pomóc.

aaa i krew chciałam wczoraj oddać ale nie wzięli, bo okres, więc umówiłam sie na za 2 tyg. więc akurat w moje urodziny i wizytę u gin.

jakoś tak ostatnie dni jakiegoś powera dostałam, ciągle coś robię, biegam, szykuję nawet okna pomyłam i firany poprałam 29.gif

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
AsiaKG
wto, 27 sie 2013 - 16:54
oddać krew- chylę czoła:P
Ja "schodzę" na zwykłym pobraniu 29.gif ..apropos - w sobote byłam, no i Lena napaliła się żeby z mamą wejść.. więc weszła..pani zagaduje z nią że taka duża itp... no i potem coś poszło że ma siostrę, a ta ni z gruszki ni z pietruszki mówi to baby: "A ja się chowam z siostra pod kołdrę jak tata robi swoje eksperymenty" 03.gif (mąż interesuje sie Warhamerrem- gry, figurki i takie tam- a eksperymenty wg niej to właśnie robienie figurek).. generalnie pani pomyślała pewnie ze :
A- zboczeniec jakis ten ojciec
B- pewnie wyrabia jakieś dragi
C- pędzi bimber...

W każdym razie minę miałam wyjątkowo głupią jak ona z tym wypaliła 37.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post wto, 27 sie 2013 - 16:54
Post #137

oddać krew- chylę czoła:P
Ja "schodzę" na zwykłym pobraniu 29.gif ..apropos - w sobote byłam, no i Lena napaliła się żeby z mamą wejść.. więc weszła..pani zagaduje z nią że taka duża itp... no i potem coś poszło że ma siostrę, a ta ni z gruszki ni z pietruszki mówi to baby: "A ja się chowam z siostra pod kołdrę jak tata robi swoje eksperymenty" 03.gif (mąż interesuje sie Warhamerrem- gry, figurki i takie tam- a eksperymenty wg niej to właśnie robienie figurek).. generalnie pani pomyślała pewnie ze :
A- zboczeniec jakis ten ojciec
B- pewnie wyrabia jakieś dragi
C- pędzi bimber...

W każdym razie minę miałam wyjątkowo głupią jak ona z tym wypaliła 37.gif

--------------------



ATeFKa
wto, 27 sie 2013 - 20:12
aska hehehe aleś mnie rozbawiła 04.gif 04.gif 04.gif
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post wto, 27 sie 2013 - 20:12
Post #138

aska hehehe aleś mnie rozbawiła 04.gif 04.gif 04.gif

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
Agalu
wto, 27 sie 2013 - 21:17
04.gif dobre:)
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
Skąd: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post wto, 27 sie 2013 - 21:17
Post #139

04.gif dobre:)

--------------------




niunia23
wto, 27 sie 2013 - 22:09
Witam po przerwie icon_biggrin.gif kolejnej mojej ale dalej nie moge za bardzo odnalezc sie na wi mojej po przeprowadzce jak juz wszystko garne w ciagu dnia to padam potem i nic mi sie niechce icon_razz.gif
W ogule to madzka sie zaczela odchudzac bo kolerzanki w przedszkolu jej mowily ze jak wroci taka gruba jak jest po wakacjach to one sie z nia juz nie beda w ogule bawily ehhh szkoda slow .....
wiec tylk odziewczyny wam wstawie .......






















niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
Skąd: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post wto, 27 sie 2013 - 22:09
Post #140

Witam po przerwie icon_biggrin.gif kolejnej mojej ale dalej nie moge za bardzo odnalezc sie na wi mojej po przeprowadzce jak juz wszystko garne w ciagu dnia to padam potem i nic mi sie niechce icon_razz.gif
W ogule to madzka sie zaczela odchudzac bo kolerzanki w przedszkolu jej mowily ze jak wroci taka gruba jak jest po wakacjach to one sie z nia juz nie beda w ogule bawily ehhh szkoda slow .....
wiec tylk odziewczyny wam wstawie .......
























--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
> @--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz siódmy!, 7 lat minęło jak jeden dzień :)
Start new topic
Reply to this topic
10 Stron V  « poprzednia 5 6 7 8 9 następna ostatnia 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 07 cze 2024 - 22:07
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama