Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Rymanów Zdrój - czy ktoś tu był ?

> 
Iwonka_C
śro, 25 cze 2003 - 13:17
W sierpniu wybieramy się z dziećmi właśnie w góry. Co roku jeździliśmy nad morze, więc w tym roku odmiana icon_wink.gif . I wybralismy sobie Beskid Niski, Rymanów Zdrój. Sporo czytaliśmy o tej miejscowości, panującym tam mikroklimacie, ale niestety nie znamy nikogo kto tam był. Stąd moje zapytanie, czy znacie te rejony, czy naprawdę są godne polecenia ? Zaznaczę również, że w górach jeszcze nie byliśmy icon_redface.gif , więc doświadczenia w tym temacie nie mamy żadnego .
Pozdrawiam i czekam na odzew icon_biggrin.gif
Iwonka_C


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 13:50
SkÄ…d: Piaseczno
Nr użytkownika: 470

GG:


post śro, 25 cze 2003 - 13:17
Post #1

W sierpniu wybieramy się z dziećmi właśnie w góry. Co roku jeździliśmy nad morze, więc w tym roku odmiana icon_wink.gif . I wybralismy sobie Beskid Niski, Rymanów Zdrój. Sporo czytaliśmy o tej miejscowości, panującym tam mikroklimacie, ale niestety nie znamy nikogo kto tam był. Stąd moje zapytanie, czy znacie te rejony, czy naprawdę są godne polecenia ? Zaznaczę również, że w górach jeszcze nie byliśmy icon_redface.gif , więc doświadczenia w tym temacie nie mamy żadnego .
Pozdrawiam i czekam na odzew icon_biggrin.gif

--------------------
mama Julki (27.09.1997 r.) i Kacperka (28.11.2001 r.)
Iwonka_C
czw, 26 cze 2003 - 15:42
Oj, widzę że nikt nam nie pomoże ... icon_cry.gif
Iwonka_C


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 13:50
SkÄ…d: Piaseczno
Nr użytkownika: 470

GG:


post czw, 26 cze 2003 - 15:42
Post #2

Oj, widzę że nikt nam nie pomoże ... icon_cry.gif

--------------------
mama Julki (27.09.1997 r.) i Kacperka (28.11.2001 r.)
anax
wto, 01 lip 2003 - 12:51
moja mama była tam w senatorium w tym roku.Podobno wiocha zabita dechami.Ale jak lubisz spokój to coś dla ciebie.niestety nie wiem nic więcej.Mama też była w złym terminie i pełno było pyłków ale teraz może będzie lepiej.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post wto, 01 lip 2003 - 12:51
Post #3

moja mama była tam w senatorium w tym roku.Podobno wiocha zabita dechami.Ale jak lubisz spokój to coś dla ciebie.niestety nie wiem nic więcej.Mama też była w złym terminie i pełno było pyłków ale teraz może będzie lepiej.

--------------------


Iwonka_C
pon, 14 lip 2003 - 09:48
Właśnie szukamy czegoś, co nie będzie maksymalnie zatłoczone. Chyba się jednak skusimy icon_smile.gif
Iwonka_C


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 13:50
SkÄ…d: Piaseczno
Nr użytkownika: 470

GG:


post pon, 14 lip 2003 - 09:48
Post #4

Właśnie szukamy czegoś, co nie będzie maksymalnie zatłoczone. Chyba się jednak skusimy icon_smile.gif

--------------------
mama Julki (27.09.1997 r.) i Kacperka (28.11.2001 r.)
jagoda1976
pon, 14 lip 2003 - 10:21
Ja byłam w Rymanowie Zdroju, ale nie wiele Ci pomogę, bo byłam wtedy w podstawówce na kolonii. icon_wink.gif Pamiętam tylko, że codziennie chodziliśmy na basen i że jest tam takie zaniedbane kino z rozwalającymi się fotelami (ale teraz może być inaczej).
A może lepiej wybrać się głębiej w Bieszczady? Może nad Solinę? W Bieszczadach wszystkie miasteczka są małe i cichutkie. Polecam też Pieniny: Krościennko, Szczawnica... Tam jest pięknie i góry tak blisko.
Pozdr. Jagoda
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post pon, 14 lip 2003 - 10:21
Post #5

Ja byłam w Rymanowie Zdroju, ale nie wiele Ci pomogę, bo byłam wtedy w podstawówce na kolonii. icon_wink.gif Pamiętam tylko, że codziennie chodziliśmy na basen i że jest tam takie zaniedbane kino z rozwalającymi się fotelami (ale teraz może być inaczej).
A może lepiej wybrać się głębiej w Bieszczady? Może nad Solinę? W Bieszczadach wszystkie miasteczka są małe i cichutkie. Polecam też Pieniny: Krościennko, Szczawnica... Tam jest pięknie i góry tak blisko.
Pozdr. Jagoda

--------------------
Jagoda mama Konradka (09.06.03)
user posted image
zobacz naszÄ… stronÄ™
> Rymanów Zdrój - czy ktoÅ› tu byÅ‚ ?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 29 maj 2024 - 16:38
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama