Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
44 Stron V  « poprzednia 40 41 42 43 44 nastÄ™pna  

Nasze dzieciaczki kończą juz (5) (6) 7 lat

, ale ten czas leci.....
> , ale ten czas leci.....
A.L.

Go??







post pon, 07 lip 2008 - 10:58
Post #821

Milena ma 122 wzrostu, wazy 21 kilo, rozmiar buta 30-32 (zalezy od firmy)

Mcda, faktycznie Maja nie za wysoka jest, Ty moze dotrzyj lepiej do tego endokrynologa. Chyba ze i Ty z mezem niscy jestescie, wtedy nie ma powodow do zmartwien.
mam(a)
wto, 08 lip 2008 - 23:28

A ja humor mam kiepski, bo miałam w sobotę jechać z rodziną na wczasy, a lekarz mi tego odradził i powiedział, że lepiej będzie, jeżeli zostanę z Wikiem w domu pod stałą kontrolą lekarzy. Tak więc mąż sam z córkami jedzie icon_sad.gif

Ten post edytował mam(a) nie, 27 maj 2012 - 20:01
mam(a)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 737
Dołączył: pią, 09 cze 06 - 22:33
Nr użytkownika: 6,213




post wto, 08 lip 2008 - 23:28
Post #822


A ja humor mam kiepski, bo miałam w sobotę jechać z rodziną na wczasy, a lekarz mi tego odradził i powiedział, że lepiej będzie, jeżeli zostanę z Wikiem w domu pod stałą kontrolą lekarzy. Tak więc mąż sam z córkami jedzie icon_sad.gif

--------------------
By?am Mam, teraz ju? Mam(a)

urodzony w Walentynki - w domu od Dnia Mamy!
CUDA SI? ZDARZAJ?!
Maja (33tc) - 03.01.05
Maczek (13tc)
A.L.

Go??







post śro, 09 lip 2008 - 11:33
Post #823

Sliczne urodzinowe corki mama. Ktora jest ktora?
A co z Wikiem? Czy on jest rehabilitowany? Przypomnij mi ile on wazyl w dniu narodzin? (A ile wazy teraz?)
Trzymajcie sie, na nastepne wczasy pojedziecie juz w komplecie.


Blue, wklej jakies zdjecie swojego chudzielca. Juz prawie zapomnialam jak Ulcia wyglada.
A_KA
pon, 14 lip 2008 - 12:21
Blaire... wielkie gratulację dla Kuby icon_smile.gif. Dzielny chłopak icon_smile.gif.

A ja w tym miejscu pochwalę się swoją Karolką... Bo ona najmarniej przeszła jednego dnia (razem ze mną icon_wink.gif ) ze 20 km. Może ciut więcej. Droga do Morskiego Oka (od parkingu), okrążenie Morskiego i powrót do parkingu icon_smile.gif.
Dała radę. W dodatku jak wróciłyśmy do domu już to dalej biegała z dzieciakami na dworzu icon_wink.gif.
Dumna jest jak paw icon_wink.gif.

No i jeszcze pochwalę się tym, że Karola zaczyna czytać płynnie... Uuuuf... bo już się martwić zaczynałam. Od dłuższego czasu była w stanie wszystko przeczytać, ale po literce. Nie chciała przejść na system sylabowy za nic... Teraz już czyta sylabami. I coraz lepiej jej to wychodzi...
Też jest dumna jak paw, ale stara się tego po sobie nie okazywać icon_wink.gif.

No i... ja też mam kurczaka... Wzrost ok. 118, waga 19 kg. Tyle, że nam brakuje do 7 urodzin jeszcze pół roczku...
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pon, 14 lip 2008 - 12:21
Post #824

Blaire... wielkie gratulację dla Kuby icon_smile.gif. Dzielny chłopak icon_smile.gif.

A ja w tym miejscu pochwalę się swoją Karolką... Bo ona najmarniej przeszła jednego dnia (razem ze mną icon_wink.gif ) ze 20 km. Może ciut więcej. Droga do Morskiego Oka (od parkingu), okrążenie Morskiego i powrót do parkingu icon_smile.gif.
Dała radę. W dodatku jak wróciłyśmy do domu już to dalej biegała z dzieciakami na dworzu icon_wink.gif.
Dumna jest jak paw icon_wink.gif.

No i jeszcze pochwalę się tym, że Karola zaczyna czytać płynnie... Uuuuf... bo już się martwić zaczynałam. Od dłuższego czasu była w stanie wszystko przeczytać, ale po literce. Nie chciała przejść na system sylabowy za nic... Teraz już czyta sylabami. I coraz lepiej jej to wychodzi...
Też jest dumna jak paw, ale stara się tego po sobie nie okazywać icon_wink.gif.

No i... ja też mam kurczaka... Wzrost ok. 118, waga 19 kg. Tyle, że nam brakuje do 7 urodzin jeszcze pół roczku...

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Mika
pon, 14 lip 2008 - 12:42
Bluśka -ja mam to samo z Jaśkiem icon_lol.gif
122cm i 23kg i już kończą nam się spodnie z regulacją na gumkę w pasie icon_wink.gif
jeden plus,że JESZCZE jest chudy,bo przy ilości jedzenia jaką pochłania powinien ważyć ze 2 razy tyle -ten typ to wiecznie głodny jest
na razie przechodzi załamanie,bo wyrwałam mu jedną górną jedynkę-była tak rozruszana,że bolało go przy jedzeniu i myciu zębów i jak na złość tak samo rozruszała mu się druga,a ten płacze żeby nie wyrywać,bo przestanie być ... przystojny icon_lol.gif
Czytać czyta całkiem nieźle,ale pamięć ma iście teatralną - wybrane książki zna na pamięć słowo w słowo czym ostatnio zrobił mnie w konia,bo myślałam,że umie czytać tak szybko jak ja icon_wink.gif

nic siÄ™ nie zmienia


i kloniki icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 14 lip 2008 - 12:42
Post #825

Bluśka -ja mam to samo z Jaśkiem icon_lol.gif
122cm i 23kg i już kończą nam się spodnie z regulacją na gumkę w pasie icon_wink.gif
jeden plus,że JESZCZE jest chudy,bo przy ilości jedzenia jaką pochłania powinien ważyć ze 2 razy tyle -ten typ to wiecznie głodny jest
na razie przechodzi załamanie,bo wyrwałam mu jedną górną jedynkę-była tak rozruszana,że bolało go przy jedzeniu i myciu zębów i jak na złość tak samo rozruszała mu się druga,a ten płacze żeby nie wyrywać,bo przestanie być ... przystojny icon_lol.gif
Czytać czyta całkiem nieźle,ale pamięć ma iście teatralną - wybrane książki zna na pamięć słowo w słowo czym ostatnio zrobił mnie w konia,bo myślałam,że umie czytać tak szybko jak ja icon_wink.gif

nic siÄ™ nie zmienia


i kloniki icon_wink.gif


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
A_KA
pon, 14 lip 2008 - 12:56
CYTAT(Mika @ Mon, 14 Jul 2008 - 11:42) *
pamięć ma iście teatralną - wybrane książki zna na pamięć słowo w słowo czym ostatnio zrobił mnie w konia,bo myślałam,że umie czytać tak szybko jak ja icon_wink.gif


Oj... Karola też mnie kiedyś w ten sposób oszukała... 08.gif Ma taką serię książeczek + płyty do słuchania (czytana książka). Często wieczorami jej to przed snem puszczam. I kilka znich już prawie na pamięć zna. Uwielbia mi je "czytać" 08.gif

Karola nie ma już dwóch jedynek dolnych (stałe w tych miejsach). Wyrywane miała mleczaki u dentystki, bo ani drgnęły a z tyłu już zęby stałe do połowy wystawały... Co dziwne Karola lubi do dentysty chodzić tzn. do ulubionej Pani Małgosi icon_smile.gif.
Teraz widzę, że jedna górna jedynka się chwieje...

No i ma już 2 dolne szóstki.

Mika... przystojniaczka masz w domu icon_smile.gif. Nawet nie jednego icon_wink.gif


A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pon, 14 lip 2008 - 12:56
Post #826

CYTAT(Mika @ Mon, 14 Jul 2008 - 11:42) *
pamięć ma iście teatralną - wybrane książki zna na pamięć słowo w słowo czym ostatnio zrobił mnie w konia,bo myślałam,że umie czytać tak szybko jak ja icon_wink.gif


Oj... Karola też mnie kiedyś w ten sposób oszukała... 08.gif Ma taką serię książeczek + płyty do słuchania (czytana książka). Często wieczorami jej to przed snem puszczam. I kilka znich już prawie na pamięć zna. Uwielbia mi je "czytać" 08.gif

Karola nie ma już dwóch jedynek dolnych (stałe w tych miejsach). Wyrywane miała mleczaki u dentystki, bo ani drgnęły a z tyłu już zęby stałe do połowy wystawały... Co dziwne Karola lubi do dentysty chodzić tzn. do ulubionej Pani Małgosi icon_smile.gif.
Teraz widzę, że jedna górna jedynka się chwieje...

No i ma już 2 dolne szóstki.

Mika... przystojniaczka masz w domu icon_smile.gif. Nawet nie jednego icon_wink.gif




--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Esther@
pon, 14 lip 2008 - 14:35
Widzę, że niezła rozpiętość jest między naszymi dzieciakami icon_smile.gif Zosia ma 122cm i waży równe 20 kg, więc jest chyba w samym środku icon_smile.gif

A jak tam przygotowania szkolne? My jeszcze nic nie mamy, ale teraz w sumie czekam na ospę, którą się pewnie zaraziły z Małgosią, ale jej jeszcze nie mają, więc jakoś ich nie chcę do sklepów zabierać, żeby nikogo nie zaraziły... Więc nasze zakupy pewnie odsuniemy dopiero na sierpień icon_smile.gif No i w końcu Zosia idzie do szkoły nierejonowej - przyjęli ją do tej, do której chciałam, żeby chodziła - mniejszej i jak mi się wydaje, przyjaźniejszej.
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post pon, 14 lip 2008 - 14:35
Post #827

Widzę, że niezła rozpiętość jest między naszymi dzieciakami icon_smile.gif Zosia ma 122cm i waży równe 20 kg, więc jest chyba w samym środku icon_smile.gif

A jak tam przygotowania szkolne? My jeszcze nic nie mamy, ale teraz w sumie czekam na ospę, którą się pewnie zaraziły z Małgosią, ale jej jeszcze nie mają, więc jakoś ich nie chcę do sklepów zabierać, żeby nikogo nie zaraziły... Więc nasze zakupy pewnie odsuniemy dopiero na sierpień icon_smile.gif No i w końcu Zosia idzie do szkoły nierejonowej - przyjęli ją do tej, do której chciałam, żeby chodziła - mniejszej i jak mi się wydaje, przyjaźniejszej.
blaire
pon, 14 lip 2008 - 14:46
Witam i ja. Poszpitalnie doszliśmy do siebie, ja do końca tygodnia na zwolnieniu jeszcze jestem.
Kuba szczęśliwy jeździ do szkolnej świetlicy- do środy włącznie mają zapewnioną opiekę. Chodzą na plażę, do kina, na spacery. Dziś akurat mieli iść na wystawę rzeźb z piasku.
Cod o przygotowań- mamy kupione właściwie wszystkie przybory plastyczne, piórnik, pojemnik na kanapki, worek na kapcie, bidon i zeszyty (no jeszcze kilku brakuje, bo mają być bez marginesów).
oczywiście zostało to, co najdroższe, czyli tornister i podręczniki. Będą korzystać z serii "Świat ucznia". A jakie książki u was?
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post pon, 14 lip 2008 - 14:46
Post #828

Witam i ja. Poszpitalnie doszliśmy do siebie, ja do końca tygodnia na zwolnieniu jeszcze jestem.
Kuba szczęśliwy jeździ do szkolnej świetlicy- do środy włącznie mają zapewnioną opiekę. Chodzą na plażę, do kina, na spacery. Dziś akurat mieli iść na wystawę rzeźb z piasku.
Cod o przygotowań- mamy kupione właściwie wszystkie przybory plastyczne, piórnik, pojemnik na kanapki, worek na kapcie, bidon i zeszyty (no jeszcze kilku brakuje, bo mają być bez marginesów).
oczywiście zostało to, co najdroższe, czyli tornister i podręczniki. Będą korzystać z serii "Świat ucznia". A jakie książki u was?

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
clio
pon, 14 lip 2008 - 20:34
hej
wieki do was nie zaglądałam icon_smile.gif

my jeszcze przed zakupami szkolnymi, no mamy piórnik icon_wink.gif
książki Oskar będzie miał z Wesołej Szkoły

clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post pon, 14 lip 2008 - 20:34
Post #829

hej
wieki do was nie zaglądałam icon_smile.gif

my jeszcze przed zakupami szkolnymi, no mamy piórnik icon_wink.gif
książki Oskar będzie miał z Wesołej Szkoły



--------------------
Oskar 2001




clio
Mika
pon, 14 lip 2008 - 20:38
my mamy tylko książki
z resztą i Oli też już wszystkie kupiliśmy -bo to najgorsze w zakupach icon_wink.gif

przybory,tornistry i reszta -w powijakach, może po powrocie z wakacji za to się wezmę
na razie żyję ślubem siostry i nie w głowie mi latanie za farbami icon_lol.gif

Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 14 lip 2008 - 20:38
Post #830

my mamy tylko książki
z resztą i Oli też już wszystkie kupiliśmy -bo to najgorsze w zakupach icon_wink.gif

przybory,tornistry i reszta -w powijakach, może po powrocie z wakacji za to się wezmę
na razie żyję ślubem siostry i nie w głowie mi latanie za farbami icon_lol.gif



--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
clio
pon, 14 lip 2008 - 21:06
ja zawsze sobie obiecuje, że wszystko wcześniej skompletuje ale pewnie skończy się jak zwykle icon_mrgreen.gif
clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post pon, 14 lip 2008 - 21:06
Post #831

ja zawsze sobie obiecuje, że wszystko wcześniej skompletuje ale pewnie skończy się jak zwykle icon_mrgreen.gif

--------------------
Oskar 2001




clio
Dominika_
wto, 15 lip 2008 - 12:42
My planujemy zakupy w weekend. Poki co mamy tylko listÄ™ 08.gif
Dzieciaki korzystac beda z Wesołej szkoły - do kupienia w szkole w drugiej połowie sierpnia, wiec sobie tym głowy nie zawracam.

Wiktor spedza wlasnie drugi tydzien na Mazurach u dziadkow, całe dnia jezdzi na rowerze/'pracuje' na działce/pływa (jak jest pogoda). I w ogóle, kurcze, nie tęskni 41.gif
Dominika_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 727
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 09:59
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,253




post wto, 15 lip 2008 - 12:42
Post #832

My planujemy zakupy w weekend. Poki co mamy tylko listÄ™ 08.gif
Dzieciaki korzystac beda z Wesołej szkoły - do kupienia w szkole w drugiej połowie sierpnia, wiec sobie tym głowy nie zawracam.

Wiktor spedza wlasnie drugi tydzien na Mazurach u dziadkow, całe dnia jezdzi na rowerze/'pracuje' na działce/pływa (jak jest pogoda). I w ogóle, kurcze, nie tęskni 41.gif

--------------------


AnkaSkikanka
wto, 15 lip 2008 - 14:00
My jeszcze przed zakupami. Latoś obskakujemy Wikę i Antka. Pójdzie nieco na książki icon_biggrin.gif

A to pan Antek sprzed 2 dni. Czyli znaczy siÄ™ aktualny:


Rośnie i staje się groźny w piaskownicy icon_wink.gif Mam nadzieję, że jeszcze minie nieco czasu zanim zacznie mi dawać klapsy.

Ten post edytował plombiusz śro, 06 sie 2008 - 20:56
AnkaSkikanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,705
Dołączył: śro, 03 sie 05 - 07:56
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 3,456




post wto, 15 lip 2008 - 14:00
Post #833

My jeszcze przed zakupami. Latoś obskakujemy Wikę i Antka. Pójdzie nieco na książki icon_biggrin.gif

A to pan Antek sprzed 2 dni. Czyli znaczy siÄ™ aktualny:


Rośnie i staje się groźny w piaskownicy icon_wink.gif Mam nadzieję, że jeszcze minie nieco czasu zanim zacznie mi dawać klapsy.

--------------------
Wika (wrzesień1999), Antek (luty2001), Zuza (luty2004), Franek (luty2006) Michaś (*) (marzec2008) Misia i Maja (marzec2013)

Na granicy polsko-ukraińskiej w ciężarówce przewożącej 2 tony amfetaminy specjalnie szkolony młynarz wykrył kilo mąki
Dorotka
pon, 21 lip 2008 - 11:19
Witam pourlopowo icon_sad.gif czemu to co dobre tak szybko sie kończy?
Kacper chyba najwyższy z naszych 7miolatków ma 132 cm i waży chudzina tylko 24 kg, stopa 35.

Jakie kupujecie plecaki do szkoły?
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pon, 21 lip 2008 - 11:19
Post #834

Witam pourlopowo icon_sad.gif czemu to co dobre tak szybko sie kończy?
Kacper chyba najwyższy z naszych 7miolatków ma 132 cm i waży chudzina tylko 24 kg, stopa 35.

Jakie kupujecie plecaki do szkoły?

--------------------
A_KA
pon, 21 lip 2008 - 11:41
Kacper faktycznie spory icon_smile.gif. Moja Karola przy nim to drobinka icon_wink.gif. Choć widzę, że od bilansu 6 latka (pół roku) urosła z 4-5 cm i przytyła ok. 1,5 kg. Więc chyba nie jest tak źle...

My też już po jednym urlopiku... Byłyśmy same w górach przez 2 tygodnie i szczerze mówiąc... pod koniec zaczynało już mi się dłużyć icon_wink.gif. Zobaczyłam wszystko co chciałam i już jakoś nie miałam inwencji do wymyślania nowych tras icon_wink.gif.

My zakupiłyśmy już plecaczek. O dokładnie taki :
https://www.allegro.pl/item400704565_tornis..._2000_w_wa.html

Bardzo fajny, lekki, sztywny, funkcjonalny i niedrogi...
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pon, 21 lip 2008 - 11:41
Post #835

Kacper faktycznie spory icon_smile.gif. Moja Karola przy nim to drobinka icon_wink.gif. Choć widzę, że od bilansu 6 latka (pół roku) urosła z 4-5 cm i przytyła ok. 1,5 kg. Więc chyba nie jest tak źle...

My też już po jednym urlopiku... Byłyśmy same w górach przez 2 tygodnie i szczerze mówiąc... pod koniec zaczynało już mi się dłużyć icon_wink.gif. Zobaczyłam wszystko co chciałam i już jakoś nie miałam inwencji do wymyślania nowych tras icon_wink.gif.

My zakupiłyśmy już plecaczek. O dokładnie taki :
https://www.allegro.pl/item400704565_tornis..._2000_w_wa.html

Bardzo fajny, lekki, sztywny, funkcjonalny i niedrogi...


--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
blaire
pon, 21 lip 2008 - 12:25
Ania, czytałam w wątku wyprawkowym o tym plecaku. Mnie jednak trochę zniechęca właśnie ta możliwość zupełnego odpięcia plecaka- rozumiesz o co mi chodzi> Oczyma wyobraźni widzę jak wylatuje wszystko to co wcześniej wypadło np z piórnika.... Ale cena faktycznie zachęcająca. Może w sobotę podjadę do sklepu, w którym możliwy jest odbiór osobisty i obejrzę...
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post pon, 21 lip 2008 - 12:25
Post #836

Ania, czytałam w wątku wyprawkowym o tym plecaku. Mnie jednak trochę zniechęca właśnie ta możliwość zupełnego odpięcia plecaka- rozumiesz o co mi chodzi> Oczyma wyobraźni widzę jak wylatuje wszystko to co wcześniej wypadło np z piórnika.... Ale cena faktycznie zachęcająca. Może w sobotę podjadę do sklepu, w którym możliwy jest odbiór osobisty i obejrzę...

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
blaire
pon, 21 lip 2008 - 12:26
Aniu, napisz jeszcze proszę lub zrób zdjęcia jak wygląda wnętrze.

Ten post edytował blaire pon, 21 lip 2008 - 12:26
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post pon, 21 lip 2008 - 12:26
Post #837

Aniu, napisz jeszcze proszę lub zrób zdjęcia jak wygląda wnętrze.

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
Mika
pon, 21 lip 2008 - 12:30
Magda -zobacz,tam po bokach są takie 2 dzyndzle icon_wink.gif robiące za blokady żeby właśnie po całości plecaka nie rozpiąć
moja Ola miała taki przez 2 lata - nigdy cały się nie rozłożył
ale za to ja byłam w niebowzięta jak przyszło co do prania - bzyk,bzyk icon_wink.gif plecak płaski jak kartka i można szorować
dodam,że do prania jest super icon_wink.gif

Jasiek nam jęczy o plecak Cars ,ogólnie fajny,tylko to dno jakoś mnie zniechęca
cóż ... dostał od chrzestnej kasę na niego -jego kasa,jego wybór icon_wink.gif
i trochę sie zamotałam -co aukcja to inna wielkość tego plecaka - 32,37 lub 42 icon_neutral.gif

Ten post edytował Mika pon, 21 lip 2008 - 12:35
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 21 lip 2008 - 12:30
Post #838

Magda -zobacz,tam po bokach są takie 2 dzyndzle icon_wink.gif robiące za blokady żeby właśnie po całości plecaka nie rozpiąć
moja Ola miała taki przez 2 lata - nigdy cały się nie rozłożył
ale za to ja byłam w niebowzięta jak przyszło co do prania - bzyk,bzyk icon_wink.gif plecak płaski jak kartka i można szorować
dodam,że do prania jest super icon_wink.gif

Jasiek nam jęczy o plecak Cars ,ogólnie fajny,tylko to dno jakoś mnie zniechęca
cóż ... dostał od chrzestnej kasę na niego -jego kasa,jego wybór icon_wink.gif
i trochę sie zamotałam -co aukcja to inna wielkość tego plecaka - 32,37 lub 42 icon_neutral.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Dorotka
pon, 21 lip 2008 - 12:42
Z Kacprem właśnie wypatrzyliśmy taki i napalił się już na niego, czeka żeby pokazać tacie stronę. Mika fajny ten z Zygzakiem icon_smile.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pon, 21 lip 2008 - 12:42
Post #839

Z Kacprem właśnie wypatrzyliśmy taki i napalił się już na niego, czeka żeby pokazać tacie stronę. Mika fajny ten z Zygzakiem icon_smile.gif


--------------------
A_KA
pon, 21 lip 2008 - 12:50
Blaire... nie masz się czym martwić icon_wink.gif... tak jak mówi Mika- w plecaku z boków są dwa dzyndzle zabezpieczające 08.gif . Trzyma się to mocno. Nie ma szans - nie puści.

Zdjęcia wnętrza mogę zrobić. Postaram się wieczorkiem...

Środek jest czarny (znaczy - niebrudzący) i ma jedną przegródkę. Myślę, że Karola będzie w niej nosiła kanapniki... No właśnie - to jest to co mi spędza sen z oczu 37.gif . Moje dziecko, niejadek przebrzydły, za nic nie będzie jeść obiadów w szkole. A najprawdopodobniej będzie tam spędzać z 9 godzin dziennie, znaczy od 7,30 do 16,30. I na ten czas muszę jej jedzenie przygotować. Nie wiem jak to będzie wyglądało... mam dwa kanapniki - jeden i drugi mały mi się teraz wydaje. W najgorszym wypadku dwa będzie nosić... Rany, pół plecaka to zajmować będzie...

A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pon, 21 lip 2008 - 12:50
Post #840

Blaire... nie masz się czym martwić icon_wink.gif... tak jak mówi Mika- w plecaku z boków są dwa dzyndzle zabezpieczające 08.gif . Trzyma się to mocno. Nie ma szans - nie puści.

Zdjęcia wnętrza mogę zrobić. Postaram się wieczorkiem...

Środek jest czarny (znaczy - niebrudzący) i ma jedną przegródkę. Myślę, że Karola będzie w niej nosiła kanapniki... No właśnie - to jest to co mi spędza sen z oczu 37.gif . Moje dziecko, niejadek przebrzydły, za nic nie będzie jeść obiadów w szkole. A najprawdopodobniej będzie tam spędzać z 9 godzin dziennie, znaczy od 7,30 do 16,30. I na ten czas muszę jej jedzenie przygotować. Nie wiem jak to będzie wyglądało... mam dwa kanapniki - jeden i drugi mały mi się teraz wydaje. W najgorszym wypadku dwa będzie nosić... Rany, pół plecaka to zajmować będzie...



--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
> Nasze dzieciaczki koÅ„czÄ… juz (5) (6) 7 lat, ale ten czas leci.....
Start new topic
Reply to this topic
44 Stron V  « poprzednia 40 41 42 43 44 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 21 wrz 2024 - 18:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama