Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Kącik urody i pielęgnacji :)

> 
kasiarybka

Go??







post sob, 29 mar 2003 - 12:47
Post #1

Jestem kosmetyczko-wizażystką, bardzo chętnie pomogę w tworzeniu kącika o urodzie i pielęgnacji icon_smile.gif
Wiem z doświadczenia, że wiele kobiet ma mnóstwo problemów jeśli chodzi o utrzymanie pięknego ciała, a nie zawsze mają gdzie zgłosić się po pomoc, poradę, chętnie zostane moderatorem takiego "kącika".
Wszystko co związane z urodą, pielegnacją i makijażem to moja pasja, bardzo chętnie podzielę się swoja wiedzą z innymi paniami icon_smile.gif
Pozdrawiam wiosennie i optymistycznie..KasiaRybka icon_smile.gif icon_wink.gif
marchewka
sob, 29 mar 2003 - 14:26
O icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Kasiurybko icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Na pewno będę częstym gościem w Twoim "kąciku".BO icon_eek.gif Nabrałam odwagi i popatrzyłam ostatnio obiektywnie w lustro (z racji wiosny chyba) oraz (co bardzo bolesne było) weszłam na wagę!!!I tak jak miałam "doła" tak wpadłam w jeszcze większego. icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif Przed ciążą i wczasie kiedy widziałam zmęczone mamy na ulicy obiecałam sobie że będę nad tym panować i nie dam się.Ale niestety poległam.Obecnie jestem mamą 16-miesięcznej Zuchy i kobitą na urlopie wychowawczym.Zucha wymaga bardzo dużo uwagi jest, energiczna, ciekawa świata i pełna werwy kursuje do 23.00, 24.00. Tata jak większość pewnie (bo takie czasy) wraca późno do domu sił ma tyle żeby skonsumować obiad i popełznąć z pilotem na kanapkę.Wieczorami jestem tak zmęczona że szybkie myju myju i spaty...dodam że Zucha pragnie uczestniczyć we wszystkich zabiegach domowych no i czynnie pomagać (teraz przekupiłam ją szufladą.....która rozbebesza) No ogólnie zapuściłam się. icon_redface.gif Żeby nie nudzić....patrzę w to lustro..i włosy - każdy w inną stronę, paszcza jakaś szara i wogóle.......I POSTANOWIŁAM ZADZIAŁAĆ!!!! BĘDĘ NOWĄ LEPSZĄ MARCHEWKĄ!!!Dlatego chętnie od czasu do czasu pozwolę sobie skorzystac z Twojej rady.Duże buziaki icon_lol.gif icon_lol.gif
marchewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: wto, 04 mar 03 - 14:48
Skąd: Ksiązenice
Nr użytkownika: 93

GG:


post sob, 29 mar 2003 - 14:26
Post #2

O icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Kasiurybko icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Na pewno będę częstym gościem w Twoim "kąciku".BO icon_eek.gif Nabrałam odwagi i popatrzyłam ostatnio obiektywnie w lustro (z racji wiosny chyba) oraz (co bardzo bolesne było) weszłam na wagę!!!I tak jak miałam "doła" tak wpadłam w jeszcze większego. icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif Przed ciążą i wczasie kiedy widziałam zmęczone mamy na ulicy obiecałam sobie że będę nad tym panować i nie dam się.Ale niestety poległam.Obecnie jestem mamą 16-miesięcznej Zuchy i kobitą na urlopie wychowawczym.Zucha wymaga bardzo dużo uwagi jest, energiczna, ciekawa świata i pełna werwy kursuje do 23.00, 24.00. Tata jak większość pewnie (bo takie czasy) wraca późno do domu sił ma tyle żeby skonsumować obiad i popełznąć z pilotem na kanapkę.Wieczorami jestem tak zmęczona że szybkie myju myju i spaty...dodam że Zucha pragnie uczestniczyć we wszystkich zabiegach domowych no i czynnie pomagać (teraz przekupiłam ją szufladą.....która rozbebesza) No ogólnie zapuściłam się. icon_redface.gif Żeby nie nudzić....patrzę w to lustro..i włosy - każdy w inną stronę, paszcza jakaś szara i wogóle.......I POSTANOWIŁAM ZADZIAŁAĆ!!!! BĘDĘ NOWĄ LEPSZĄ MARCHEWKĄ!!!Dlatego chętnie od czasu do czasu pozwolę sobie skorzystac z Twojej rady.Duże buziaki icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
mama Zuzi (21.10.01) i Mikusia (10.12.03)
kasiarybka

Go??







post sob, 29 mar 2003 - 15:36
Post #3

Bardzo sie ciesze, że będe mogła pomóc icon_smile.gif
Ja też nie zawsze mam czas....i ochotę icon_wink.gif , na codzienne zabiegi, ale staram sie jak mogę, zreszta lepiej sie czuje psychicznie kiedy wiem, że dbam o siebie icon_smile.gif
Nie wiem do kogo mam sie zgłosić z propozycja otwarcia takiego forum, moze Ty bedziesz wiedziała Marchewko icon_smile.gif, narazie napisałam maila do administratora icon_smile.gif
Oprócz pielęgnacji ciała i makijażu na każdą okazję, wiem dużo o witaminach, czyli jak odnowić się od wewnątrz.....icon_smile.gif
Pozdrawiam słonecznie, wiosennie icon_smile.gif
marchewka
sob, 29 mar 2003 - 17:26
Kasiurybko napewno wszystko zrobiłaś jak należy!!!Obyta zbytnio nie jestem ale wydaje mi się że jeżeli propozycję wysłałaś na adres podany w powitaniu przez Duszka to wiadomość powinna trafić tam gdzie trzeba.Mam wrażenie że Admin nie może wyjść jeszcze z szoku icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif z powodu nagłego ruchu na stronce i dlatego wszystko z poślizgiem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Nawet rejestracje osób.Dlatego zostaje uzbroić się w cierpliwosć i czekać...czekać icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_eek.gif A może w weekendy nie "pracują" icon_question.gif icon_wink.gif Duże buziaki icon_smile.gif icon_lol.gif icon_smile.gif icon_lol.gif
marchewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: wto, 04 mar 03 - 14:48
Skąd: Ksiązenice
Nr użytkownika: 93

GG:


post sob, 29 mar 2003 - 17:26
Post #4

Kasiurybko napewno wszystko zrobiłaś jak należy!!!Obyta zbytnio nie jestem ale wydaje mi się że jeżeli propozycję wysłałaś na adres podany w powitaniu przez Duszka to wiadomość powinna trafić tam gdzie trzeba.Mam wrażenie że Admin nie może wyjść jeszcze z szoku icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif z powodu nagłego ruchu na stronce i dlatego wszystko z poślizgiem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Nawet rejestracje osób.Dlatego zostaje uzbroić się w cierpliwosć i czekać...czekać icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_eek.gif A może w weekendy nie "pracują" icon_question.gif icon_wink.gif Duże buziaki icon_smile.gif icon_lol.gif icon_smile.gif icon_lol.gif

--------------------
mama Zuzi (21.10.01) i Mikusia (10.12.03)
Guśka
sob, 29 mar 2003 - 17:55
KASIU!!!! świetny pomysł
Niechaj jak najszybciej rusza to nowe forum coby jak wiosna na dobre zawita piekne i mlode babki z nas były
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
Skąd: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post sob, 29 mar 2003 - 17:55
Post #5

KASIU!!!! świetny pomysł
Niechaj jak najszybciej rusza to nowe forum coby jak wiosna na dobre zawita piekne i mlode babki z nas były


--------------------
Guśka mama Natalii
Duszek
pon, 31 mar 2003 - 20:00
Kasiu,

zaraz na privie ustalimy szczegoly:)

Wasz dobry Duszek
Duszek


Grupa: Administratorzy
Postów: 629
Dołączył: pon, 02 gru 02 - 19:26
Nr użytkownika: 3

Mój blog:



post pon, 31 mar 2003 - 20:00
Post #6

Kasiu,

zaraz na privie ustalimy szczegoly:)

Wasz dobry Duszek
> Kącik urody i pielęgnacji :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 11 cze 2024 - 12:20
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama