Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ostrowo

, byłam i polecam
> , byłam i polecam
artemizja
czw, 12 lip 2012 - 20:30
Ostrowo to dość spokojna miejscowość. Ja pojechałam na ostatni tydzień czerwca i pierwszy lipca. W czerwcu były pustki, w lipcu zaczyna sie sezon. Mielismy kwaterę dośc daleko od morza - ok 1,5km, ale w ogóle nam to nie przeszkadzało. Spacerki były przyjemne.

Polecam bardzo ten domek:
https://www.ostrowo.turystyka-online.pl/dom...11,galeria.html

Wynajmowałam juz domki nad morzem, ale żaden nie był tak dobrze wyposażony. Na parterze jest duży pokój z aneksem kuchennym. W pokoju telewizor lcd z dvd i dekoderem, zabawki, gry (Monopol, scrabble), filmy i bajki dvd, boombox. Poza tym kominek z zapasem drewna i podpałki - ciepło w całym domku. W kuchni pełne wyposażenie: talerze, kubki, szklanki, kieliszki i lampki do wina, kufle do piwa, sztućce, garnki, patelnie, ekspres do kawy itd. Poza tym łazienka z prysznicem, środki czystości, dwa ręczniki. Na górze dwie sypialnie: w jednej łóżko małżeńskie + 1 pojedyncze, w drugiej: łóżko małżeńskie + 2 pojedyncze. Pościel dla 7 osób. Poza tym: żelazko, deska do prasowania, parawany, parasol. Na dworze: wielka trampolina, chuśtawki, leżak, piaskownica, zjeżdżalnie, grill, stół i ławki do siedzenia. Na tarasie: komplet foteli i stolik.
artemizja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,203
Dołączył: czw, 23 lis 06 - 11:56
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 8,639

GG:


post czw, 12 lip 2012 - 20:30
Post #1

Ostrowo to dość spokojna miejscowość. Ja pojechałam na ostatni tydzień czerwca i pierwszy lipca. W czerwcu były pustki, w lipcu zaczyna sie sezon. Mielismy kwaterę dośc daleko od morza - ok 1,5km, ale w ogóle nam to nie przeszkadzało. Spacerki były przyjemne.

Polecam bardzo ten domek:
https://www.ostrowo.turystyka-online.pl/dom...11,galeria.html

Wynajmowałam juz domki nad morzem, ale żaden nie był tak dobrze wyposażony. Na parterze jest duży pokój z aneksem kuchennym. W pokoju telewizor lcd z dvd i dekoderem, zabawki, gry (Monopol, scrabble), filmy i bajki dvd, boombox. Poza tym kominek z zapasem drewna i podpałki - ciepło w całym domku. W kuchni pełne wyposażenie: talerze, kubki, szklanki, kieliszki i lampki do wina, kufle do piwa, sztućce, garnki, patelnie, ekspres do kawy itd. Poza tym łazienka z prysznicem, środki czystości, dwa ręczniki. Na górze dwie sypialnie: w jednej łóżko małżeńskie + 1 pojedyncze, w drugiej: łóżko małżeńskie + 2 pojedyncze. Pościel dla 7 osób. Poza tym: żelazko, deska do prasowania, parawany, parasol. Na dworze: wielka trampolina, chuśtawki, leżak, piaskownica, zjeżdżalnie, grill, stół i ławki do siedzenia. Na tarasie: komplet foteli i stolik.

--------------------
kuchanna.blogspot.com

Szymek 02.10.2007

Marcin 08.07.2009
anax
pią, 13 lip 2012 - 19:52
arte ile placiłaś za domek?
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post pią, 13 lip 2012 - 19:52
Post #2

arte ile placiłaś za domek?

--------------------


Aga H
nie, 04 lis 2012 - 00:50
wiem, że wątek stary.... Arte - patrząc na zdjęcia domku, to chyba dla dwóch małżeństw, każde z dwójką (7+1,5 roku druga dwójka 0,5+2,5) to chyba jednak za ciasno będzie w sypialniach, co?

Możecie polecić coś podobnego, ale z trzema sypialniami (jedna mała dla starszych dzieci)?
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post nie, 04 lis 2012 - 00:50
Post #3

wiem, że wątek stary.... Arte - patrząc na zdjęcia domku, to chyba dla dwóch małżeństw, każde z dwójką (7+1,5 roku druga dwójka 0,5+2,5) to chyba jednak za ciasno będzie w sypialniach, co?

Możecie polecić coś podobnego, ale z trzema sypialniami (jedna mała dla starszych dzieci)?

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
> Ostrowo, byłam i polecam
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 16:01
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama