Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dodakowa praca

> 
rowan_berry
nie, 31 mar 2019 - 11:06
Słuchajcie, wakacje idą, pomyślałam sobie, ze warto by było zarobić trochę do domowego budżetu. Nie chce wypełniać żadnych ankiet czy klikać w reklamy. Chciałabym robić coś co lubię. No i najbliżej moich zainteresowań byłoby zostanie konsultantką, np. Mary Kay. Bardzo lubię ich kosmetyki i wydaje mi się, że na rynku nie ma jeszcze tak wiele konsultantek jak konsultantek innych firm. Też macie takie wrażenie? Macie w swoim otoczeniu konsultantki Mary Kay? Są zadowolone z takiej pracy?
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 432
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post nie, 31 mar 2019 - 11:06
Post #1

Słuchajcie, wakacje idą, pomyślałam sobie, ze warto by było zarobić trochę do domowego budżetu. Nie chce wypełniać żadnych ankiet czy klikać w reklamy. Chciałabym robić coś co lubię. No i najbliżej moich zainteresowań byłoby zostanie konsultantką, np. Mary Kay. Bardzo lubię ich kosmetyki i wydaje mi się, że na rynku nie ma jeszcze tak wiele konsultantek jak konsultantek innych firm. Też macie takie wrażenie? Macie w swoim otoczeniu konsultantki Mary Kay? Są zadowolone z takiej pracy?

--------------------


Sophie92
czw, 04 kwi 2019 - 12:22
Praca konsultantki to byl dobra moze te 15 lat temu, teraz to jest straszny pic na wodÄ™.
Sophie92


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 12:10
Nr użytkownika: 52,926




post czw, 04 kwi 2019 - 12:22
Post #2

Praca konsultantki to byl dobra moze te 15 lat temu, teraz to jest straszny pic na wodÄ™.
rowan_berry
pon, 13 maj 2019 - 08:26
Dlaczego? Znam sporo kosnultantek różnych firm i radzą sobie, mimo konkurencji. Ja pomyślałam o MK, bo jestem do nich przekonana i uważam, że łatwiej mi będzie polecać produkt przetestowany na sobie, taki który sama lubię i do którego chętnie wracam. icon_smile.gif
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 432
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post pon, 13 maj 2019 - 08:26
Post #3

Dlaczego? Znam sporo kosnultantek różnych firm i radzą sobie, mimo konkurencji. Ja pomyślałam o MK, bo jestem do nich przekonana i uważam, że łatwiej mi będzie polecać produkt przetestowany na sobie, taki który sama lubię i do którego chętnie wracam. icon_smile.gif

--------------------


fl00d
pon, 13 maj 2019 - 23:54
Ja korzystałem z czegoś takiego jakiś czas temu. Jak najbardziej polecam takie rozwiązanie.
fl00d


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 10 maj 19 - 13:29
Nr użytkownika: 53,034




post pon, 13 maj 2019 - 23:54
Post #4

Ja korzystałem z czegoś takiego jakiś czas temu. Jak najbardziej polecam takie rozwiązanie.

--------------------
Cierpienia trzeba zwalczać i niszczyć jak tyfus i ospę
rowan_berry
wto, 04 cze 2019 - 15:50
No tak, to nie ma być zajęcie na pełen etat, które da mi kilka tysięcy wypłaty. Chcę sobie zarobić coś dodatkowo, co nie będzie ode mnie wymagało zbyt wiele czasu. A nawet ten czas poświęcony na pracę chciałabym, żeby był bardziej przyjemnym spotkaniem z koleżankami na kawie, stąd pomysł o tych kosmetykach Mary Kay, na dzień dobry już bym kilka klientek miała. Póki co umówiłam się z jedną konsultantką, opowie mi jak to wygląda, jeśli się zdecyduję mogę z nią od razu podpisać umowę.
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 432
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post wto, 04 cze 2019 - 15:50
Post #5

No tak, to nie ma być zajęcie na pełen etat, które da mi kilka tysięcy wypłaty. Chcę sobie zarobić coś dodatkowo, co nie będzie ode mnie wymagało zbyt wiele czasu. A nawet ten czas poświęcony na pracę chciałabym, żeby był bardziej przyjemnym spotkaniem z koleżankami na kawie, stąd pomysł o tych kosmetykach Mary Kay, na dzień dobry już bym kilka klientek miała. Póki co umówiłam się z jedną konsultantką, opowie mi jak to wygląda, jeśli się zdecyduję mogę z nią od razu podpisać umowę.

--------------------


kylie89
piÄ…, 23 sie 2019 - 13:41
a to nie jest jakieÅ› bliskie piramidy finansowej?
kylie89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 20
Dołączył: wto, 30 lip 19 - 12:41
SkÄ…d: Rybnik
Nr użytkownika: 53,227




post piÄ…, 23 sie 2019 - 13:41
Post #6

a to nie jest jakieÅ› bliskie piramidy finansowej?

--------------------
:)
> Dodakowa praca
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 21:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama