Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 następna ostatnia   

Okazało się, że moim ojcem jest....

> 
kasiarybka

Go??







post śro, 23 mar 2011 - 17:42
Post #81

O ŁAAAAAAAAAAAA Gruszka !!! PADŁAm, PADłAm PADłAm na kolana ! Nieziemskie to Twoje malowanie/rysowanie !! Matko powyrzucam wszystkie swoje bohomazy !
Ja próbuje z akwarelą, ale do pięt Ci nie dorastam !
Gruszka
śro, 23 mar 2011 - 19:38
Kasia, przesadzasz icon_smile.gif ja akwarelą coprawda jeszcze nie próbowałam, ale porażka z węglem już mnie nauczyła pokory do inncyh technik - tak, że uznanie, że Tobie wychodzi.
Poza tym zakotwiczyłam troche na forum dla malujących i tam dopiero są talenty.... ja to jestem przy nich cienki bolek icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post śro, 23 mar 2011 - 19:38
Post #82

Kasia, przesadzasz icon_smile.gif ja akwarelą coprawda jeszcze nie próbowałam, ale porażka z węglem już mnie nauczyła pokory do inncyh technik - tak, że uznanie, że Tobie wychodzi.
Poza tym zakotwiczyłam troche na forum dla malujących i tam dopiero są talenty.... ja to jestem przy nich cienki bolek icon_smile.gif

--------------------
kasiarybka

Go??







post czw, 24 mar 2011 - 16:42
Post #83

No ja ołówek i węgiel uwielbiam ! Werke zaraziłam, siedzi i węgluje węglem wszystko, nie tylko kartkę icon_smile.gif mam kilka obrazków w oprawkach, moze nie są to dzieła sztuki, ale fajna jest świadomość, że to moje icon_wink.gif
Popatrz na mój pierwszy węgiel:



proporcje beznadziejne, ręka za chuda, broda za strzelista icon_wink.gif ale mam sentyment do tego rysunku, bo to była pierwsza próba, narysowania Człowieka icon_smile.gif

brakuje mi czasu strasznie, czekam z utęsknieniem na wakacje, zabiorę sztalugi ze soba nad morze, będę wstawała o 5 rano i malowała, malowała, malowała icon_smile.gificon_smile.gif uwielbiam, niesamowicie sie odstresowuję icon_smile.gif

Gruszka
czw, 24 mar 2011 - 21:33
Kasia, jak się go nie weźmie tak całkiem na serio, to fajny jest icon_smile.gif a pokażesz coś z tych akwareli?

a ja zmajstrowałam jeszcze sowę wczoraj - jeszcze nad nią dumam, co począć, ale już powiedzmy jest ok icon_smile.gif

Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 24 mar 2011 - 21:33
Post #84

Kasia, jak się go nie weźmie tak całkiem na serio, to fajny jest icon_smile.gif a pokażesz coś z tych akwareli?

a ja zmajstrowałam jeszcze sowę wczoraj - jeszcze nad nią dumam, co począć, ale już powiedzmy jest ok icon_smile.gif



--------------------
kasiarybka

Go??







post pią, 25 mar 2011 - 10:48
Post #85

Gruszka Ty niesamowita jesteś icon_smile.gif
piękna jest !!
Wiesz co ja nie mam takiego talentu jak Ty, maluję bo kocham to robić, bo daje mi to totalną odskocznię. Kiedy zobaczyłam Twoje rysunki, pomyślałam, ze powinnam odpuscić, bo słabizna straszna mi wychodzi, szczególnie na tle Twoich prac, po chwili jednak dostałam kopa motywacyjnego, żeby się nie poddawać, żeby nie odpuszczać, żeby pracować, zeby wyrabiać rękę.\
Dzięki Ci za tego kopa icon_smile.gif
Wrzucę Ci akwarelkę icon_smile.gif:



wklejaj proszę swoje pracę, bardzo mnie motywują icon_smile.gif


edit: powiększyłam troszkę
Gruszka
pią, 25 mar 2011 - 11:52
Malutka, nie bardzo widzę, ale urokliwa. Przypomina mi takie obrazki, które malowała moja mama za nastolatki - takie sielskie pejzaże, że czuć ten gorący letni dzień icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pią, 25 mar 2011 - 11:52
Post #86

Malutka, nie bardzo widzę, ale urokliwa. Przypomina mi takie obrazki, które malowała moja mama za nastolatki - takie sielskie pejzaże, że czuć ten gorący letni dzień icon_smile.gif

--------------------
kasiarybka

Go??







post pią, 25 mar 2011 - 12:11
Post #87

No ja mam taki charakter icon_smile.gif
Próbowałam kiedyś namalować coś z pazurem icon_smile.gif i straaaaszny bohomaz mi wyszedł icon_wink.gif

edit: cholera no, chyba zaraz to powywalam, nie mogę 37.gif idiot.gif 43.gif
Inkusia
pią, 25 mar 2011 - 12:27
Gruszka jestem zafascynowana. Twoje obrazy są piękne! Kobieta na papierze jak żywa.

Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post pią, 25 mar 2011 - 12:27
Post #88

Gruszka jestem zafascynowana. Twoje obrazy są piękne! Kobieta na papierze jak żywa.



--------------------

Kitka*
sob, 26 mar 2011 - 13:32
Kasia, ja bardzo lubię takie sielskie klimaty, bardzo!
Kiedy oglądam Wasze prace, sama mam ochotę coś stworzyć icon_smile.gif Chociaż wiem, że efekt mnie rozczaruje, ale co się dziwić, skoro nie ćwiczę icon_rolleyes.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post sob, 26 mar 2011 - 13:32
Post #89

Kasia, ja bardzo lubię takie sielskie klimaty, bardzo!
Kiedy oglądam Wasze prace, sama mam ochotę coś stworzyć icon_smile.gif Chociaż wiem, że efekt mnie rozczaruje, ale co się dziwić, skoro nie ćwiczę icon_rolleyes.gif

--------------------

lornetka
sob, 26 mar 2011 - 13:46
Gruszka sowa jest boska!!! Ależ Ci zazdroszczę talentu!

Kasiurybko Twoja akwarelka jest bardzo pozytywna i aż zatęskniłam za takimi widokami.
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
Skąd: ...
Nr użytkownika: 6,309




post sob, 26 mar 2011 - 13:46
Post #90

Gruszka sowa jest boska!!! Ależ Ci zazdroszczę talentu!

Kasiurybko Twoja akwarelka jest bardzo pozytywna i aż zatęskniłam za takimi widokami.
kasiarybka

Go??







post pon, 28 mar 2011 - 07:25
Post #91

Dzieki wielkie ! mam nadzieje, że za każym razem będzie mi to wychodzilo coraz lepiej icon_smile.gif do pięt nie dorastam Gruszce, Ona ma TALENT icon_smile.gif ja mam wielkie chęci icon_smile.gif
Gruszka
pią, 01 kwi 2011 - 21:47
icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pią, 01 kwi 2011 - 21:47
Post #92

icon_smile.gif


--------------------
kasiarybka

Go??







post śro, 06 kwi 2011 - 12:05
Post #93

Gruuuuuuszka !!
Możesz kasę zarabiać na rysowaniu portretów !
Inkusia
śro, 06 kwi 2011 - 12:10
Kasiu masz rację. Ja od zawsze marzę żeby mieć portrety całej rodziny icon_smile.gif Więc chętni na pewno się znajdą.
Gruszko rozważ tą opcję icon_smile.gif
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post śro, 06 kwi 2011 - 12:10
Post #94

Kasiu masz rację. Ja od zawsze marzę żeby mieć portrety całej rodziny icon_smile.gif Więc chętni na pewno się znajdą.
Gruszko rozważ tą opcję icon_smile.gif

--------------------

Gruszka
śro, 06 kwi 2011 - 12:54
Rozważam, rozważam icon_smile.gif ale profejsonalistów jest wielu - dużo lepszych ode mnie. Nie wiem czy znalazłabym swoje miejsce na rynku. Poza tym czasu mało - zwłaszcza na zamowienia. Nikt nie czekałby tygodniami na efekt, a mi czasem tyle schodzi, jesli maluję/rysuję tylko wieczorami w weekendy. Mimio tego ciesze się z odkrycia mojej pasji. Na pewno będe dorabiać do emerytury 04.gif jak juz będę mieć baaaardzo dużo czasu icon_smile.gif a do tego będę mieć już wyćwiczony warsztat, bo do emerytury jeszcze trochę mi zostało icon_smile.gif

dziekuję wszystkim za pozytywny odbiór icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post śro, 06 kwi 2011 - 12:54
Post #95

Rozważam, rozważam icon_smile.gif ale profejsonalistów jest wielu - dużo lepszych ode mnie. Nie wiem czy znalazłabym swoje miejsce na rynku. Poza tym czasu mało - zwłaszcza na zamowienia. Nikt nie czekałby tygodniami na efekt, a mi czasem tyle schodzi, jesli maluję/rysuję tylko wieczorami w weekendy. Mimio tego ciesze się z odkrycia mojej pasji. Na pewno będe dorabiać do emerytury 04.gif jak juz będę mieć baaaardzo dużo czasu icon_smile.gif a do tego będę mieć już wyćwiczony warsztat, bo do emerytury jeszcze trochę mi zostało icon_smile.gif

dziekuję wszystkim za pozytywny odbiór icon_smile.gif

--------------------
Kocurek
śro, 06 kwi 2011 - 14:28
Powiem Ci, że narysować kogos z takim podobieństwem jak Ty, to spora sztuka (nie wiem, czy mnie by to wyszło). Tak że szacun blagam.gif
Spróbuj narysować kogoś na zywo: dopadnij modela (córkę męża, siebie w lustrze) i pokaż icon_smile.gif
Jedziesz na zlot? Jeśli tak, to weź ołówki, kartony i gumkę do mazania, sądzę że znajdziesz chętnych na ryciny icon_smile.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 06 kwi 2011 - 14:28
Post #96

Powiem Ci, że narysować kogos z takim podobieństwem jak Ty, to spora sztuka (nie wiem, czy mnie by to wyszło). Tak że szacun blagam.gif
Spróbuj narysować kogoś na zywo: dopadnij modela (córkę męża, siebie w lustrze) i pokaż icon_smile.gif
Jedziesz na zlot? Jeśli tak, to weź ołówki, kartony i gumkę do mazania, sądzę że znajdziesz chętnych na ryciny icon_smile.gif

--------------------
Gruszka
śro, 06 kwi 2011 - 16:18
CYTAT(Kocurek @ Wed, 06 Apr 2011 - 15:28) *
Spróbuj narysować kogoś na zywo: siebie w lustrze) i pokaż icon_smile.gif

Kocurek, własnie przymierzam się do autoportretu, ale jak mam to zrobić w lustrze? icon_wink.gif jakoś nie mogę tego ogarnąć - przeciez model mi się będzie ruszał cały czas icon_smile.gif ale własnie chce teraz spróbować.

Do zlotu się przymierzam, więc na pewno graty wezmę icon_biggrin.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post śro, 06 kwi 2011 - 16:18
Post #97

CYTAT(Kocurek @ Wed, 06 Apr 2011 - 15:28) *
Spróbuj narysować kogoś na zywo: siebie w lustrze) i pokaż icon_smile.gif

Kocurek, własnie przymierzam się do autoportretu, ale jak mam to zrobić w lustrze? icon_wink.gif jakoś nie mogę tego ogarnąć - przeciez model mi się będzie ruszał cały czas icon_smile.gif ale własnie chce teraz spróbować.

Do zlotu się przymierzam, więc na pewno graty wezmę icon_biggrin.gif

--------------------
Gruszka
sob, 09 kwi 2011 - 13:23
Jest i autoportret obiecany icon_smile.gif

minę mam grobową, bo wydawało mi się głupie szczerzyć się przez godzinę do samej siebie w lustrze. No i mam coś z brodą, bo lusterko (małe, kosmetyczne icon_razz.gif ) miałam poniżej linii wzroku i w sumie patrzyłam mocno w dół no i zrobił mi się podwójny podbródek icon_smile.gif a naprawde to takiego jeszcze nie mam icon_smile.gif ale ogólnie jestem zadowolona jak pierwszą pracę z żywym modelem icon_razz.gif nastepne będą lepsze.

Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post sob, 09 kwi 2011 - 13:23
Post #98

Jest i autoportret obiecany icon_smile.gif

minę mam grobową, bo wydawało mi się głupie szczerzyć się przez godzinę do samej siebie w lustrze. No i mam coś z brodą, bo lusterko (małe, kosmetyczne icon_razz.gif ) miałam poniżej linii wzroku i w sumie patrzyłam mocno w dół no i zrobił mi się podwójny podbródek icon_smile.gif a naprawde to takiego jeszcze nie mam icon_smile.gif ale ogólnie jestem zadowolona jak pierwszą pracę z żywym modelem icon_razz.gif nastepne będą lepsze.



--------------------
jaAga*
nie, 10 kwi 2011 - 19:53
Hmmm, nie wiem co napisać, w rzeczywistości jesteś ładniejsza ;p. Ale podobieństwo widać icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post nie, 10 kwi 2011 - 19:53
Post #99

Hmmm, nie wiem co napisać, w rzeczywistości jesteś ładniejsza ;p. Ale podobieństwo widać icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
pati.n
nie, 10 kwi 2011 - 20:47
CYTAT(jaAga* @ Sun, 10 Apr 2011 - 20:53) *
Hmmm, nie wiem co napisać, w rzeczywistości jesteś ładniejsza ;p. Ale podobieństwo widać icon_wink.gif.


ja Cię w rzeczywistości nie widziałam - w sumie to nie wiem czemu skoro mieszkasz tak blisko! - ale na zdjęciach cytująć Jaagę jesteś ładniejsza icon_wink.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post nie, 10 kwi 2011 - 20:47
Post #100

CYTAT(jaAga* @ Sun, 10 Apr 2011 - 20:53) *
Hmmm, nie wiem co napisać, w rzeczywistości jesteś ładniejsza ;p. Ale podobieństwo widać icon_wink.gif.


ja Cię w rzeczywistości nie widziałam - w sumie to nie wiem czemu skoro mieszkasz tak blisko! - ale na zdjęciach cytująć Jaagę jesteś ładniejsza icon_wink.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
> Okazało się, że moim ojcem jest....
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 15:53
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama