Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Solarium stojÄ…ce?warto?

> 
tysia24
nie, 11 lut 2007 - 22:27
Zastanawiam się czy warto chodzić na solarium stojące?zależy mi na szybkim opaleniu się, a podobno stojące opala szybciej niż zwykłe łóżko. Wiecie coś o tym?
tysia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 720
Dołączył: nie, 03 gru 06 - 23:03
SkÄ…d: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 8,856

GG:


post nie, 11 lut 2007 - 22:27
Post #1

Zastanawiam się czy warto chodzić na solarium stojące?zależy mi na szybkim opaleniu się, a podobno stojące opala szybciej niż zwykłe łóżko. Wiecie coś o tym?

--------------------
TYSIA i CYPRIANEK

Mariola***
nie, 11 lut 2007 - 23:05
Kiepsko siÄ™ stoi np; 5 minut.
Opala myślę jak leżące. Teraz wszsytko rozwinęło się, bo ja miałam przyjemnośc bycia w solarium jakieś 7 lat temu. Właśnie wtedy napaliłam się na solarium stojące, ale niestety ja z tych osób, które solarium nie opala. Musiałabym tam wieki spędzić.

Podsumowując:na łóżku wygodniej, no kwestia wyobraźni tylko kto na nim leżał przed nami icon_biggrin.gif
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post nie, 11 lut 2007 - 23:05
Post #2

Kiepsko siÄ™ stoi np; 5 minut.
Opala myślę jak leżące. Teraz wszsytko rozwinęło się, bo ja miałam przyjemnośc bycia w solarium jakieś 7 lat temu. Właśnie wtedy napaliłam się na solarium stojące, ale niestety ja z tych osób, które solarium nie opala. Musiałabym tam wieki spędzić.

Podsumowując:na łóżku wygodniej, no kwestia wyobraźni tylko kto na nim leżał przed nami icon_biggrin.gif

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
Mika
pon, 12 lut 2007 - 08:22
opala szybciej i równiej jak leżące
dwa-nie jest tak gorąco jak na łóżku
trzy-klaustrofobicznie bałam się zamknąć na łóżku,w stojącej kapsule jest wystarczająco dużo miejca żeby nawet poprzebierać nogami w rytm muzyki icon_wink.gif
ja sobie chwalÄ™
co prawda często nie chodziłam ale porównanie miałam
stojąca kapsuła zdecydowanie wygrała

aaa i tam nigdy mnie nie spiekło -na łóżku tak
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 12 lut 2007 - 08:22
Post #3

opala szybciej i równiej jak leżące
dwa-nie jest tak gorąco jak na łóżku
trzy-klaustrofobicznie bałam się zamknąć na łóżku,w stojącej kapsule jest wystarczająco dużo miejca żeby nawet poprzebierać nogami w rytm muzyki icon_wink.gif
ja sobie chwalÄ™
co prawda często nie chodziłam ale porównanie miałam
stojąca kapsuła zdecydowanie wygrała

aaa i tam nigdy mnie nie spiekło -na łóżku tak

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Małgoś.dz
pon, 12 lut 2007 - 09:29
Ja co prawda solaria omijam łukiem szerokim z zasady, ale jako, że zanim zaczęłam omijać - trochę korzystałam i z jednego i z drugiego - polecam stojące.
Bez przesady, 5 czy 10 min. na stojąco (a nawet więcej jeśli jest potrzeba) do zemdlenia nie doprowadzi. wink.gif A opalenizna IMHO ładniejsza, bo równomierniej "rozłożona".
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 12 lut 2007 - 09:29
Post #4

Ja co prawda solaria omijam łukiem szerokim z zasady, ale jako, że zanim zaczęłam omijać - trochę korzystałam i z jednego i z drugiego - polecam stojące.
Bez przesady, 5 czy 10 min. na stojąco (a nawet więcej jeśli jest potrzeba) do zemdlenia nie doprowadzi. wink.gif A opalenizna IMHO ładniejsza, bo równomierniej "rozłożona".

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
iguana
pon, 12 lut 2007 - 10:14
nie wiem czy istnieją solaria stojące, które mają odrębne lampy na twarz. Ja takiego nie widziałam. W łóżku opalającym na twarz są inne lampy niż na ciało. Z moich doświadczeń wynika, że te na ciało są mocniejsze. Jako, że w solarium stojącym lapmy są wszędzie jednakowe- w 10 minut można mieć niezłego raka na twarzy.
Dla mnie opalanie się na stojąco to żaden relaks. Któraś z Was wspomniałą, że można się opalić bardziej równomiernie. Może i tak, pod warunkiem, że będzzie się stało z rękami w górze (coby pachy też się opaliły).
Osobiście- nie polecam.
iguana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 455
Dołączył: wto, 17 sty 06 - 14:24
Nr użytkownika: 4,613




post pon, 12 lut 2007 - 10:14
Post #5

nie wiem czy istnieją solaria stojące, które mają odrębne lampy na twarz. Ja takiego nie widziałam. W łóżku opalającym na twarz są inne lampy niż na ciało. Z moich doświadczeń wynika, że te na ciało są mocniejsze. Jako, że w solarium stojącym lapmy są wszędzie jednakowe- w 10 minut można mieć niezłego raka na twarzy.
Dla mnie opalanie się na stojąco to żaden relaks. Któraś z Was wspomniałą, że można się opalić bardziej równomiernie. Może i tak, pod warunkiem, że będzzie się stało z rękami w górze (coby pachy też się opaliły).
Osobiście- nie polecam.

--------------------

Małgoś.dz
pon, 12 lut 2007 - 10:52
CYTAT(iguana)
Któraś z Was wspomniałą, że można się opalić bardziej równomiernie. Może i tak, pod warunkiem, że będzzie się stało z rękami w górze (coby pachy też się opaliły).


No właśnie o to chodzi, że w stojącym można dowolnie zmieniac pozycję opalania, podnosić ręce, itp.
W leżącym i tak pod pachami masz blado, bo ręce praktycznie tylko w pozycji horyzontalnej wzdłuż ciała leżą...
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 12 lut 2007 - 10:52
Post #6

CYTAT(iguana)
Któraś z Was wspomniałą, że można się opalić bardziej równomiernie. Może i tak, pod warunkiem, że będzzie się stało z rękami w górze (coby pachy też się opaliły).


No właśnie o to chodzi, że w stojącym można dowolnie zmieniac pozycję opalania, podnosić ręce, itp.
W leżącym i tak pod pachami masz blado, bo ręce praktycznie tylko w pozycji horyzontalnej wzdłuż ciała leżą...

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Mika
pon, 12 lut 2007 - 10:57
CYTAT(iguana)
nie wiem czy istniejÄ… solaria stojÄ…ce, które majÄ… odrÄ™bne lampy na twarz. Ja takiego nie widziaÅ‚am.  W łóżku opalajÄ…cym na twarz sÄ… inne lampy niż na ciaÅ‚o. Z moich doÅ›wiadczeÅ„ wynika, że te na ciaÅ‚o sÄ… mocniejsze. Jako, że w solarium stojÄ…cym lapmy sÄ… wszÄ™dzie jednakowe- w 10 minut można mieć niezÅ‚ego raka na twarzy.
Dla mnie opalanie się na stojąco to żaden relaks. Któraś z Was wspomniałą, że można się opalić bardziej równomiernie. Może i tak, pod warunkiem, że będzzie się stało z rękami w górze (coby pachy też się opaliły).
Osobiście- nie polecam.


raz -nigdy moja twarz nie spaliła raka wink.gif
dwa- w tubie są specjalne uchwyty (jak w autobusie wink.gif ) za które można się złapać -nie trzeba stać z uniesionymi rękami
trzy- zazwyczaj nie trzymałam rąk w górze bo mi sie nie chciało,za to sobie tańczyłam icon_lol.gif
cztery -na łóżku tym bardziej nie opalisz się równomiernie,bo tam nawet rąk do góry podnieść nie można -mnie nie udało się nigdy opalić na łóżku ze wszystkich stron
że nie wspomnę o białych plackach w miejscach najbardziej stykajacych się z taflą wink.gif
pięć -dla mnie higieniczniejsza jest tuba -do niczego się nie dotykam,na łóżku nie mam pewnosci czy zostało należycie umyte
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 12 lut 2007 - 10:57
Post #7

CYTAT(iguana)
nie wiem czy istniejÄ… solaria stojÄ…ce, które majÄ… odrÄ™bne lampy na twarz. Ja takiego nie widziaÅ‚am.  W łóżku opalajÄ…cym na twarz sÄ… inne lampy niż na ciaÅ‚o. Z moich doÅ›wiadczeÅ„ wynika, że te na ciaÅ‚o sÄ… mocniejsze. Jako, że w solarium stojÄ…cym lapmy sÄ… wszÄ™dzie jednakowe- w 10 minut można mieć niezÅ‚ego raka na twarzy.
Dla mnie opalanie się na stojąco to żaden relaks. Któraś z Was wspomniałą, że można się opalić bardziej równomiernie. Może i tak, pod warunkiem, że będzzie się stało z rękami w górze (coby pachy też się opaliły).
Osobiście- nie polecam.


raz -nigdy moja twarz nie spaliła raka wink.gif
dwa- w tubie są specjalne uchwyty (jak w autobusie wink.gif ) za które można się złapać -nie trzeba stać z uniesionymi rękami
trzy- zazwyczaj nie trzymałam rąk w górze bo mi sie nie chciało,za to sobie tańczyłam icon_lol.gif
cztery -na łóżku tym bardziej nie opalisz się równomiernie,bo tam nawet rąk do góry podnieść nie można -mnie nie udało się nigdy opalić na łóżku ze wszystkich stron
że nie wspomnę o białych plackach w miejscach najbardziej stykajacych się z taflą wink.gif
pięć -dla mnie higieniczniejsza jest tuba -do niczego się nie dotykam,na łóżku nie mam pewnosci czy zostało należycie umyte

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Sel
pon, 12 lut 2007 - 10:57
Na leżącym jesteś narażona na placki na pośladkach i biel pod pachami. Tyle, że ja na solarium odpoczywam, zamykam oczy i się relaksuję wink.gif -mnie stojace solarium męczyło-wolę tradycyjne.
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post pon, 12 lut 2007 - 10:57
Post #8

Na leżącym jesteś narażona na placki na pośladkach i biel pod pachami. Tyle, że ja na solarium odpoczywam, zamykam oczy i się relaksuję wink.gif -mnie stojace solarium męczyło-wolę tradycyjne.

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

Mika
pon, 12 lut 2007 - 10:59
Ha -ja jestem pędziwiatr i słabo się opalałam,leżenie plackiem 30-40 minut było dla mnie katuszą
szybciej opaliłam się na sesji 10 min. w tubie icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 12 lut 2007 - 10:59
Post #9

Ha -ja jestem pędziwiatr i słabo się opalałam,leżenie plackiem 30-40 minut było dla mnie katuszą
szybciej opaliłam się na sesji 10 min. w tubie icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
mama_do_kwadratu
pon, 12 lut 2007 - 10:59
CYTAT(Mika)
dla mnie higieniczniejsza jest tuba -do niczego się nie dotykam,na łóżku nie mam pewnosci czy zostało należycie umyte

Ot co- w życiu nie byłam w solarium, ale jeśli się wybiorę, na pewno będzie to stojące, ze względu na higienę właśnie.
Ten pot spływający pomiędzy świetlóweczki icon_wink.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post pon, 12 lut 2007 - 10:59
Post #10

CYTAT(Mika)
dla mnie higieniczniejsza jest tuba -do niczego się nie dotykam,na łóżku nie mam pewnosci czy zostało należycie umyte

Ot co- w życiu nie byłam w solarium, ale jeśli się wybiorę, na pewno będzie to stojące, ze względu na higienę właśnie.
Ten pot spływający pomiędzy świetlóweczki icon_wink.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Sel
pon, 12 lut 2007 - 11:06
CYTAT(mama_do_kwadratu)
Ten pot spływający pomiędzy świetlóweczki icon_wink.gif

No nie icon_lol.gif miedzy jakimi świetlóweczkami? icon_lol.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post pon, 12 lut 2007 - 11:06
Post #11

CYTAT(mama_do_kwadratu)
Ten pot spływający pomiędzy świetlóweczki icon_wink.gif

No nie icon_lol.gif miedzy jakimi świetlóweczkami? icon_lol.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

Mika
pon, 12 lut 2007 - 11:10
CYTAT(żmijasel)
CYTAT(mama_do_kwadratu)
Ten pot spływający pomiędzy świetlóweczki icon_wink.gif

No nie icon_lol.gif miedzy jakimi świetlóweczkami? icon_lol.gif


ok-po pleksi czy jak zwal ta szybe wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 12 lut 2007 - 11:10
Post #12

CYTAT(żmijasel)
CYTAT(mama_do_kwadratu)
Ten pot spływający pomiędzy świetlóweczki icon_wink.gif

No nie icon_lol.gif miedzy jakimi świetlóweczkami? icon_lol.gif


ok-po pleksi czy jak zwal ta szybe wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Mika
pon, 12 lut 2007 - 11:12
przypomnialo mi sie jeszcze cos .... wiecie,ze mozna sie...kochac na tym lozku? icon_eek.gif
ja nie wiedzialam,ale jak mi kolezanka opowiedziala to odechcialo mi sie lezenia na jakimkolwiek
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 12 lut 2007 - 11:12
Post #13

przypomnialo mi sie jeszcze cos .... wiecie,ze mozna sie...kochac na tym lozku? icon_eek.gif
ja nie wiedzialam,ale jak mi kolezanka opowiedziala to odechcialo mi sie lezenia na jakimkolwiek

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Sel
pon, 12 lut 2007 - 11:14
Solarium jak wiele innych rzeczy-rzecz gustu. Warto spróbować w obu formach, zeby mieć własne zdanie. Mnie nie przekonują nawet argumenty higieniczne-solarium jest odkażane po każdej osobie-przyjemniejsze jest dla mnie opalanie na leżąco. Placki nie spędzaja mi snu z powiek-posladki wystawiam tylko mężowi. icon_razz.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post pon, 12 lut 2007 - 11:14
Post #14

Solarium jak wiele innych rzeczy-rzecz gustu. Warto spróbować w obu formach, zeby mieć własne zdanie. Mnie nie przekonują nawet argumenty higieniczne-solarium jest odkażane po każdej osobie-przyjemniejsze jest dla mnie opalanie na leżąco. Placki nie spędzaja mi snu z powiek-posladki wystawiam tylko mężowi. icon_razz.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

Sel
pon, 12 lut 2007 - 11:16
CYTAT(Mika)
przypomnialo mi sie jeszcze cos .... wiecie,ze mozna sie...kochac na tym lozku?  :shock:  
ja nie wiedzialam,ale jak mi kolezanka opowiedziala to odechcialo mi sie lezenia na jakimkolwiek

Co znaczy można? Prawnie można, czy że łóżko wytrzyma? icon_lol.gif
To może może byc ciekawe ...icon_cool.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post pon, 12 lut 2007 - 11:16
Post #15

CYTAT(Mika)
przypomnialo mi sie jeszcze cos .... wiecie,ze mozna sie...kochac na tym lozku?  :shock:  
ja nie wiedzialam,ale jak mi kolezanka opowiedziala to odechcialo mi sie lezenia na jakimkolwiek

Co znaczy można? Prawnie można, czy że łóżko wytrzyma? icon_lol.gif
To może może byc ciekawe ...icon_cool.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

Mika
pon, 12 lut 2007 - 11:19
CYTAT(żmijasel)
CYTAT(Mika)
przypomnialo mi sie jeszcze cos .... wiecie,ze mozna sie...kochac na tym lozku?  :shock:  
ja nie wiedzialam,ale jak mi kolezanka opowiedziala to odechcialo mi sie lezenia na jakimkolwiek

Co znaczy można? Prawnie można, czy że łóżko wytrzyma? icon_lol.gif
To może może byc ciekawe ...icon_cool.gif


wszystko można icon_twisted.gif
ba -w necie znajdziesz nawet filmy z takich "sesji" opalania icon_wink.gif
przynajmniej kiedyś były
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 12 lut 2007 - 11:19
Post #16

CYTAT(żmijasel)
CYTAT(Mika)
przypomnialo mi sie jeszcze cos .... wiecie,ze mozna sie...kochac na tym lozku?  :shock:  
ja nie wiedzialam,ale jak mi kolezanka opowiedziala to odechcialo mi sie lezenia na jakimkolwiek

Co znaczy można? Prawnie można, czy że łóżko wytrzyma? icon_lol.gif
To może może byc ciekawe ...icon_cool.gif


wszystko można icon_twisted.gif
ba -w necie znajdziesz nawet filmy z takich "sesji" opalania icon_wink.gif
przynajmniej kiedyś były

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Sel
pon, 12 lut 2007 - 11:26
No ludzie różne rzeczy robią i mówią icon_wink.gif pamiętam też opowieści jak to w saunie fajnie mozna się zabawiać-w saunie byłam w swoim życiu nie raz i szczerze mówiąc podziwiam tych gigantów-byłam tam w obecności płci przeciwnej i mam wątpliwości co do możliwości podniesienia się czegokolwiek w takiej temperaturze. icon_lol.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post pon, 12 lut 2007 - 11:26
Post #17

No ludzie różne rzeczy robią i mówią icon_wink.gif pamiętam też opowieści jak to w saunie fajnie mozna się zabawiać-w saunie byłam w swoim życiu nie raz i szczerze mówiąc podziwiam tych gigantów-byłam tam w obecności płci przeciwnej i mam wątpliwości co do możliwości podniesienia się czegokolwiek w takiej temperaturze. icon_lol.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

Mika
pon, 12 lut 2007 - 11:29
no w saunie to sobie nie wyobrażam
trza by było mieć doooobrą kondycję,serce jak dzwon albo poruszać się pooowoooliiii icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 12 lut 2007 - 11:29
Post #18

no w saunie to sobie nie wyobrażam
trza by było mieć doooobrą kondycję,serce jak dzwon albo poruszać się pooowoooliiii icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
malinowa i Malin...
pon, 12 lut 2007 - 11:33
CYTAT(Mika)
Ha -ja jestem pędziwiatr i słabo się opalałam,leżenie plackiem 30-40 minut było dla mnie katuszą
szybciej opaliÅ‚am siÄ™ na sesji 10 min. w tubie  :wink:

30-40 minut w solarium? icon_eek.gif czy o plaże ci chodzi?
malinowa i Malin...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 13:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 209




post pon, 12 lut 2007 - 11:33
Post #19

CYTAT(Mika)
Ha -ja jestem pędziwiatr i słabo się opalałam,leżenie plackiem 30-40 minut było dla mnie katuszą
szybciej opaliÅ‚am siÄ™ na sesji 10 min. w tubie  :wink:

30-40 minut w solarium? icon_eek.gif czy o plaże ci chodzi?

--------------------
Mika
pon, 12 lut 2007 - 11:46
CYTAT(malinowa i Malina)
CYTAT(Mika)
Ha -ja jestem pędziwiatr i słabo się opalałam,leżenie plackiem 30-40 minut było dla mnie katuszą
szybciej opaliÅ‚am siÄ™ na sesji 10 min. w tubie  :wink:

30-40 minut w solarium? icon_eek.gif czy o plaże ci chodzi?


zalezy od lamp
30 min. to minimum (oczywiscie nie na poczatek)
chyba,ze sie chodzi co 2 dni przez miesiac na 15 min

przy wypalonych lampach można i po 30 minutach wyjść bez jakiegokolwiek efektu icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 12 lut 2007 - 11:46
Post #20

CYTAT(malinowa i Malina)
CYTAT(Mika)
Ha -ja jestem pędziwiatr i słabo się opalałam,leżenie plackiem 30-40 minut było dla mnie katuszą
szybciej opaliÅ‚am siÄ™ na sesji 10 min. w tubie  :wink:

30-40 minut w solarium? icon_eek.gif czy o plaże ci chodzi?


zalezy od lamp
30 min. to minimum (oczywiscie nie na poczatek)
chyba,ze sie chodzi co 2 dni przez miesiac na 15 min

przy wypalonych lampach można i po 30 minutach wyjść bez jakiegokolwiek efektu icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
> Solarium stojÄ…ce?warto?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 12:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama