Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Który z bliźniaczych wózków jest wart polecenia?

, szukam z wolna...
> , szukam z wolna...
AnkaSkakanka
piÄ…, 09 lis 2012 - 14:58
Oglądałam już setki. Niektóre mi się nie podobają, są takie dziwne 29.gif
Chciałabym jeden obok drugiego, ale zmierzyliśmy windę i drzwi wejściowe icon_sad.gif Powyżej 70cm nic nie wejdzie icon_sad.gif
Będę więc skazana na pociąg. Chciałabym chyba icon_rolleyes.gif ten z fotelikami i z gondolami, ale nie wiem na który się zdecydować... który jest naprawdę dobry. To duży wydatek i eksperymentować bym nie chciała 37.gif
Możecieć polecić któryś (cena nie jest kluczowa, acz wolałabym, żeby nie kosztował 6000zł) ?
Będę Wam Kochane bardzo wdzięczna icon_biggrin.gif
AnkaSkakanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 263
Dołączył: pon, 08 paź 12 - 11:08
Nr użytkownika: 41,002




post piÄ…, 09 lis 2012 - 14:58
Post #1

Oglądałam już setki. Niektóre mi się nie podobają, są takie dziwne 29.gif
Chciałabym jeden obok drugiego, ale zmierzyliśmy windę i drzwi wejściowe icon_sad.gif Powyżej 70cm nic nie wejdzie icon_sad.gif
Będę więc skazana na pociąg. Chciałabym chyba icon_rolleyes.gif ten z fotelikami i z gondolami, ale nie wiem na który się zdecydować... który jest naprawdę dobry. To duży wydatek i eksperymentować bym nie chciała 37.gif
Możecieć polecić któryś (cena nie jest kluczowa, acz wolałabym, żeby nie kosztował 6000zł) ?
Będę Wam Kochane bardzo wdzięczna icon_biggrin.gif

--------------------
Wika (14) Antek (12) Zuza (9) Franek (7) MichaÅ› (*)
Niespodzianki razy dwa - kobitki! Michalinka i Maja :-) marzec 2012
Ammm
piÄ…, 09 lis 2012 - 22:05
Koleżanka bardzo chwaliła sobie zoom: https://krasnolandia.pl/wozki-blizniacze/12...abc-design.html

Ja miałam jeden obok drugie Emmaljunga i też było ok, chociaż brakowało mi skrętnych kół.

A na potem polecam parasolkÄ™ Maclarena.
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post piÄ…, 09 lis 2012 - 22:05
Post #2

Koleżanka bardzo chwaliła sobie zoom: https://krasnolandia.pl/wozki-blizniacze/12...abc-design.html

Ja miałam jeden obok drugie Emmaljunga i też było ok, chociaż brakowało mi skrętnych kół.

A na potem polecam parasolkÄ™ Maclarena.

--------------------

grubassek:)
piÄ…, 09 lis 2012 - 22:44
my też mieliśmy jeden obok drugiego-i byl super- przede wszystkim wygodny w prowadzeniu....
na poczatku tez myslalam ze nigdzie sie z nim nie zmieszcze-ale okazalo się, że nie było z tym problemy-wjechaliśmy wszędzie:)
wybór w sklepach jest ogormny ale trzeba miec gruby portfel:)
powodzenia i pozdrawiam:)
grubassek:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 14:03
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 18,200




post piÄ…, 09 lis 2012 - 22:44
Post #3

my też mieliśmy jeden obok drugiego-i byl super- przede wszystkim wygodny w prowadzeniu....
na poczatku tez myslalam ze nigdzie sie z nim nie zmieszcze-ale okazalo się, że nie było z tym problemy-wjechaliśmy wszędzie:)
wybór w sklepach jest ogormny ale trzeba miec gruby portfel:)
powodzenia i pozdrawiam:)

--------------------
aisha1111
piÄ…, 09 lis 2012 - 23:50
nie znam sie na wózkach bliźniaczych, ale widziałam sporo mam z dziećmi w takim mniej więcej wózku https://www.google.co.uk/products/catalog?q...ved=0CHkQ8wIwAg
mi sie podoba, bo nie jest duży i szeroki, ale nie wiem jak z prowadzeniem go
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
SkÄ…d: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post piÄ…, 09 lis 2012 - 23:50
Post #4

nie znam sie na wózkach bliźniaczych, ale widziałam sporo mam z dziećmi w takim mniej więcej wózku https://www.google.co.uk/products/catalog?q...ved=0CHkQ8wIwAg
mi sie podoba, bo nie jest duży i szeroki, ale nie wiem jak z prowadzeniem go

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



Ammm
sob, 10 lis 2012 - 00:57
Aisha, wydaje mi się, ze to jest bardziej wózek dla dzieci w różnym wieku, z których jedno może już iść na piechotę i w razie potrzeby jest wkładane do wózka, albo w sytuacji, gdy noworodek rodzi się w momencie, kiedy starsze zaraz z wózka wyrośnie (czyli na górze siedzi starsze, dzidziuś na dole, a jak dzidziuś podrośnie to zmienia się na wózek pojedynczy)

Na stałe dla bliźniąt tego jakoś nie widzę - nie chciałabym być tym dolnym bliźniakiem.
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post sob, 10 lis 2012 - 00:57
Post #5

Aisha, wydaje mi się, ze to jest bardziej wózek dla dzieci w różnym wieku, z których jedno może już iść na piechotę i w razie potrzeby jest wkładane do wózka, albo w sytuacji, gdy noworodek rodzi się w momencie, kiedy starsze zaraz z wózka wyrośnie (czyli na górze siedzi starsze, dzidziuś na dole, a jak dzidziuś podrośnie to zmienia się na wózek pojedynczy)

Na stałe dla bliźniąt tego jakoś nie widzę - nie chciałabym być tym dolnym bliźniakiem.

--------------------

agrafkaa
sob, 10 lis 2012 - 10:41
aisha mi się wydaje że to wózek dla dzieci rok po roku.
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post sob, 10 lis 2012 - 10:41
Post #6

aisha mi się wydaje że to wózek dla dzieci rok po roku.

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
aisha1111
sob, 10 lis 2012 - 13:47
całkiem możliwe, że na rok po roku. napisałam na początku, że na bliźniaczych wózkach sie nie znam i że widziałam takie właśnie icon_wink.gif zdaje sobie sprawę, że mamy w UK często są specyficzne i być może dlatego widuję bliźniaki w takim wózku i noworodki w spacerówkach a jesienią i zimą w krótkich rękawkach.
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
SkÄ…d: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post sob, 10 lis 2012 - 13:47
Post #7

całkiem możliwe, że na rok po roku. napisałam na początku, że na bliźniaczych wózkach sie nie znam i że widziałam takie właśnie icon_wink.gif zdaje sobie sprawę, że mamy w UK często są specyficzne i być może dlatego widuję bliźniaki w takim wózku i noworodki w spacerówkach a jesienią i zimą w krótkich rękawkach.

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



sunna
piÄ…, 16 lis 2012 - 04:28
No, mówię ci, że Inglesina Biposto icon_smile.gif Li i jedynie icon_wink.gif Ustawić obok siebie też możesz.
sunna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 69
Dołączył: wto, 27 lip 10 - 21:33
Nr użytkownika: 33,811




post piÄ…, 16 lis 2012 - 04:28
Post #8

No, mówię ci, że Inglesina Biposto icon_smile.gif Li i jedynie icon_wink.gif Ustawić obok siebie też możesz.

--------------------
Julia (12), Mateusz (11), Tobiasz (7), Faustyna (6) i Rita (ur.6.II.2014)

AnkaSkakanka
piÄ…, 16 lis 2012 - 14:32
CYTAT(aisha1111 @ Fri, 09 Nov 2012 - 23:50) *
nie znam sie na wózkach bliźniaczych, ale widziałam sporo mam z dziećmi w takim mniej więcej wózku https://www.google.co.uk/products/catalog?q...ved=0CHkQ8wIwAg
mi sie podoba, bo nie jest duży i szeroki, ale nie wiem jak z prowadzeniem go


Wydaje mi się bardzo dziwny, nie praktyczny, chyba, że dziecko na dole cały czas śpi 48.gif
Przecież nic nie widzi, dostęp do niego też słabo mi się widzi....
Nasz winda mnie dobija. 70cm wejście. Długość 106cm. Po otwarciu części towarowej - zakładając, że dozorca udostępni mi klucz ma 2m. to już zwiększa szansę tych jeden za drugim, ale wydaje mi się, że lepszy jeden obok
drugiego by było. Zła jestem 21.gif że jakaś winda musi mi tak ograniczać wybór.
Znalazłam jeden, który się mieści, ale kosztuje straszne pieniądzem 37.gif
AnkaSkakanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 263
Dołączył: pon, 08 paź 12 - 11:08
Nr użytkownika: 41,002




post piÄ…, 16 lis 2012 - 14:32
Post #9

CYTAT(aisha1111 @ Fri, 09 Nov 2012 - 23:50) *
nie znam sie na wózkach bliźniaczych, ale widziałam sporo mam z dziećmi w takim mniej więcej wózku https://www.google.co.uk/products/catalog?q...ved=0CHkQ8wIwAg
mi sie podoba, bo nie jest duży i szeroki, ale nie wiem jak z prowadzeniem go


Wydaje mi się bardzo dziwny, nie praktyczny, chyba, że dziecko na dole cały czas śpi 48.gif
Przecież nic nie widzi, dostęp do niego też słabo mi się widzi....
Nasz winda mnie dobija. 70cm wejście. Długość 106cm. Po otwarciu części towarowej - zakładając, że dozorca udostępni mi klucz ma 2m. to już zwiększa szansę tych jeden za drugim, ale wydaje mi się, że lepszy jeden obok
drugiego by było. Zła jestem 21.gif że jakaś winda musi mi tak ograniczać wybór.
Znalazłam jeden, który się mieści, ale kosztuje straszne pieniądzem 37.gif

--------------------
Wika (14) Antek (12) Zuza (9) Franek (7) MichaÅ› (*)
Niespodzianki razy dwa - kobitki! Michalinka i Maja :-) marzec 2012
AnkaSkakanka
piÄ…, 16 lis 2012 - 14:33
CYTAT(Ammm @ Sat, 10 Nov 2012 - 00:57) *
Na stałe dla bliźniąt tego jakoś nie widzę - nie chciałabym być tym dolnym bliźniakiem.


otoż to... ja też nie.
AnkaSkakanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 263
Dołączył: pon, 08 paź 12 - 11:08
Nr użytkownika: 41,002




post piÄ…, 16 lis 2012 - 14:33
Post #10

CYTAT(Ammm @ Sat, 10 Nov 2012 - 00:57) *
Na stałe dla bliźniąt tego jakoś nie widzę - nie chciałabym być tym dolnym bliźniakiem.


otoż to... ja też nie.

--------------------
Wika (14) Antek (12) Zuza (9) Franek (7) MichaÅ› (*)
Niespodzianki razy dwa - kobitki! Michalinka i Maja :-) marzec 2012
olivia
sob, 17 lis 2012 - 11:42
ja polecam wozki Jane , w fr bardzo duzo widze mam z podwojnymi gondolami , osobiscie mialam wozek z tej firmy( pojedynczy ) i bylam mega zadowolna
https://www.bobowozki.com.pl/product_info.p...;<osCsid>
olivia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,235
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 13:43
SkÄ…d: francja
Nr użytkownika: 8,059

GG:


post sob, 17 lis 2012 - 11:42
Post #11

ja polecam wozki Jane , w fr bardzo duzo widze mam z podwojnymi gondolami , osobiscie mialam wozek z tej firmy( pojedynczy ) i bylam mega zadowolna
https://www.bobowozki.com.pl/product_info.p...;<osCsid>


--------------------

Pogoda
pon, 19 lis 2012 - 17:26
Ja kupiłam ABC Design ZOOM:

https://www.bobowozki.com.pl/product_info.p...98e66ad24cc340a

Dłuuuugo wybierałam, jak trafiłam na ZOOMA od razu się w nim zakochałam i długo polowałam na używkę na Allegro... Udało mi się i byłam wóżkiem zachwycona. Najbardziej ceniłam sobie możliwość obracania każdego siedziska niezależnie. Moje dziewczyny najbardziej lubiły siedzieć oczywiście twarzami do siebie, ale korzystałam dosłownie z każdej możliwej konfiguracji. Ja miałam zestaw gondola i dwa siedziska spacerowe (drugie siedzisko dokupiłąm osobno). Wersja gondola + spacerówka wyglądała co prawda dziwnie (ludzie zawsze się oglądali za nami) ale była bardzo wygodna.

Swoją drogą, to mój wózek ciągle leży i czeka aż wreszcie zrobię mu zdjęcia i sprzedam - a sprzedam tanio. Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę bardzo (z tym, że gonodoli już nie mam - mam tylko bazę i dwie spacerówki)
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post pon, 19 lis 2012 - 17:26
Post #12

Ja kupiłam ABC Design ZOOM:

https://www.bobowozki.com.pl/product_info.p...98e66ad24cc340a

Dłuuuugo wybierałam, jak trafiłam na ZOOMA od razu się w nim zakochałam i długo polowałam na używkę na Allegro... Udało mi się i byłam wóżkiem zachwycona. Najbardziej ceniłam sobie możliwość obracania każdego siedziska niezależnie. Moje dziewczyny najbardziej lubiły siedzieć oczywiście twarzami do siebie, ale korzystałam dosłownie z każdej możliwej konfiguracji. Ja miałam zestaw gondola i dwa siedziska spacerowe (drugie siedzisko dokupiłąm osobno). Wersja gondola + spacerówka wyglądała co prawda dziwnie (ludzie zawsze się oglądali za nami) ale była bardzo wygodna.

Swoją drogą, to mój wózek ciągle leży i czeka aż wreszcie zrobię mu zdjęcia i sprzedam - a sprzedam tanio. Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę bardzo (z tym, że gonodoli już nie mam - mam tylko bazę i dwie spacerówki)
Ammm
pon, 19 lis 2012 - 19:41
CYTAT(Pogoda @ Mon, 19 Nov 2012 - 19:26) *
Swoją drogą, to mój wózek ciągle leży i czeka aż wreszcie zrobię mu zdjęcia i sprzedam - a sprzedam tanio. Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę bardzo (z tym, że gonodoli już nie mam - mam tylko bazę i dwie spacerówki)


Z moim jest to samo - zapraszam jakby był ktoś chętny na Emmaljunga Twin Cerox
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post pon, 19 lis 2012 - 19:41
Post #13

CYTAT(Pogoda @ Mon, 19 Nov 2012 - 19:26) *
Swoją drogą, to mój wózek ciągle leży i czeka aż wreszcie zrobię mu zdjęcia i sprzedam - a sprzedam tanio. Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę bardzo (z tym, że gonodoli już nie mam - mam tylko bazę i dwie spacerówki)


Z moim jest to samo - zapraszam jakby był ktoś chętny na Emmaljunga Twin Cerox


--------------------

netty5
śro, 21 lis 2012 - 03:04
CYTAT(AnkaSkakanka @ Fri, 16 Nov 2012 - 14:32) *
. Zła jestem 21.gif że jakaś winda musi mi tak ograniczać wybór.


oj kochana dopiero sie przekonasz jak ograniczona czasem bedziesz przez podwojne szczescie.....
Dopiero jak zaczelam sie poslugiwac szerokim wozkiem zauwazylam jak swiat jest nieprzystosowany do blizniat 08.gif : bramki w marketach,windy w osrodkach zdrowia ,zjazdy i podjazdy,autobusy itd......

co do glebokiego to nie wypowiem sie bo ja mialam taka "landare" ale moglam nia jezdzic po sniegu przez wydmy wiec u mnie sie sprawdzil.Ale na potem to z calym sercem polecam cossatto.Dla mnie nie ma lepszego wozka ponad ten i gdybym tylko mogla wsadzilambym moje dzieci do niego z powrotem. Ma stosunkowo duza powierzchnie lezaca ,rozklada sie na plask,jest wazki (74 cm),lekki rozklada sie jedna reka,ma swietne kola,solidny i stabilny stelaz.Kupilam na angielskim e-buy i odsprzedalam dalej z zyskiem.Rewelacja.

A tak szczerze powiem ze nie rozumiem wozkow z siedzeniami ....jak to sie nazywa...kubelkowymi? Jak polozyc w nich dzieci na boczku ,albo na brzuszku?

Ten post edytował netty5 śro, 21 lis 2012 - 03:08
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post śro, 21 lis 2012 - 03:04
Post #14

CYTAT(AnkaSkakanka @ Fri, 16 Nov 2012 - 14:32) *
. Zła jestem 21.gif że jakaś winda musi mi tak ograniczać wybór.


oj kochana dopiero sie przekonasz jak ograniczona czasem bedziesz przez podwojne szczescie.....
Dopiero jak zaczelam sie poslugiwac szerokim wozkiem zauwazylam jak swiat jest nieprzystosowany do blizniat 08.gif : bramki w marketach,windy w osrodkach zdrowia ,zjazdy i podjazdy,autobusy itd......

co do glebokiego to nie wypowiem sie bo ja mialam taka "landare" ale moglam nia jezdzic po sniegu przez wydmy wiec u mnie sie sprawdzil.Ale na potem to z calym sercem polecam cossatto.Dla mnie nie ma lepszego wozka ponad ten i gdybym tylko mogla wsadzilambym moje dzieci do niego z powrotem. Ma stosunkowo duza powierzchnie lezaca ,rozklada sie na plask,jest wazki (74 cm),lekki rozklada sie jedna reka,ma swietne kola,solidny i stabilny stelaz.Kupilam na angielskim e-buy i odsprzedalam dalej z zyskiem.Rewelacja.

A tak szczerze powiem ze nie rozumiem wozkow z siedzeniami ....jak to sie nazywa...kubelkowymi? Jak polozyc w nich dzieci na boczku ,albo na brzuszku?

--------------------
Artur4421
nie, 05 lis 2023 - 18:26
Wszystkim osobom, które sa zainteresowane tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie najlepsze wózki dla dzieci, w tym np. wózek dziecięcy 3w1 . Sam skorzystałem z ich oferty i jestem naprawdę bardzo zadowolony z wyboru.
Artur4421


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 137
Dołączył: pią, 13 wrz 19 - 12:39
Nr użytkownika: 53,310




post nie, 05 lis 2023 - 18:26
Post #15

Wszystkim osobom, które sa zainteresowane tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie najlepsze wózki dla dzieci, w tym np. wózek dziecięcy 3w1 . Sam skorzystałem z ich oferty i jestem naprawdę bardzo zadowolony z wyboru.
> Który z bliźniaczych wózków jest wart polecenia?, szukam z wolna...
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 14:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama