Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Grudzień 2001

> 
maggii
wto, 01 kwi 2003 - 15:27
A grudzień to pies??

Hej, łobuziaki 15-16 miesięczne?? jesteście tu na pewno, tylko jak was znam, pochowaliście się po kątach!!!!

Moją WIKI właśnie wyciągam zza kanapy i pokazuję:

buźka śliczna, cera marchewkowa, oczka jak węgielki , nosek zadarty - lekko obdrapany (brak równowagi na boisku), włoski ledwo, ledwo, ale za to blond!!!!
minka harda, łobuzerska, nóżki nie ustoją w jednym miejscu ani pół sekundy, a rączki, ach te rączki!!! - nieustająco zapracowane!!!
brzuszek duży, a jakże - napchany paróweczką, ciałko pulchne - urocze!!!!

za to uśmiech najsłodszy na świecie icon_razz.gif icon_lol.gif icon_surprised.gif !!!

No i jak sie Wam ona podoba???

bo mnie bardzo....
maggii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 07:16
Skąd: Bojano k/Gdyni
Nr użytkownika: 158




post wto, 01 kwi 2003 - 15:27
Post #1

A grudzień to pies??

Hej, łobuziaki 15-16 miesięczne?? jesteście tu na pewno, tylko jak was znam, pochowaliście się po kątach!!!!

Moją WIKI właśnie wyciągam zza kanapy i pokazuję:

buźka śliczna, cera marchewkowa, oczka jak węgielki , nosek zadarty - lekko obdrapany (brak równowagi na boisku), włoski ledwo, ledwo, ale za to blond!!!!
minka harda, łobuzerska, nóżki nie ustoją w jednym miejscu ani pół sekundy, a rączki, ach te rączki!!! - nieustająco zapracowane!!!
brzuszek duży, a jakże - napchany paróweczką, ciałko pulchne - urocze!!!!

za to uśmiech najsłodszy na świecie icon_razz.gif icon_lol.gif icon_surprised.gif !!!

No i jak sie Wam ona podoba???

bo mnie bardzo....

--------------------
Magda mama trójeczki:
Patryka /3.02.1992/ Jakuba /25.05.1995/ Wiktorii /09.12.2001/

user posted image
maggii
śro, 02 kwi 2003 - 16:48
a to moja rybka kochana icon_biggrin.gif

mówiłam, że śliczna???

proszę o nie wysyłanie próśb o autografy...

zdjęcie później, jak przeniose się na onet.pl icon_biggrin.gif icon_razz.gif
maggii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 07:16
Skąd: Bojano k/Gdyni
Nr użytkownika: 158




post śro, 02 kwi 2003 - 16:48
Post #2

a to moja rybka kochana icon_biggrin.gif

mówiłam, że śliczna???

proszę o nie wysyłanie próśb o autografy...

zdjęcie później, jak przeniose się na onet.pl icon_biggrin.gif icon_razz.gif

--------------------
Magda mama trójeczki:
Patryka /3.02.1992/ Jakuba /25.05.1995/ Wiktorii /09.12.2001/

user posted image
chojnol
pon, 07 kwi 2003 - 21:05
To moja Mycha - urodzona 20. grudnia 2001.
Ach, ile w niej energii...

chojnol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 674
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 303




post pon, 07 kwi 2003 - 21:05
Post #3

To moja Mycha - urodzona 20. grudnia 2001.
Ach, ile w niej energii...



--------------------
Julcia (20.12.2001) i
maggii
wto, 08 kwi 2003 - 13:29
Aniu?
Czy Twoja mała ma właski (na zdjęciu nie bardzo widać)
Moja Wiki to łysolek - włoski rzadziutkie, cieniutkie, a my wszyscy mamy niezłe czupryny icon_sad.gif
Czy jej kiedy zgęstnieją?? Czy zawsze będzie skazana na mnóstwo zabiegów fryzjerskich??
Ja na eDziecku widziałam dzieciaki z grudnia z takimi włochami, że az miło popatrzeć!!!!!!!!
Obcinałas juz swojej włoski? Może to by pomogło, co myślisz??
maggii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 07:16
Skąd: Bojano k/Gdyni
Nr użytkownika: 158




post wto, 08 kwi 2003 - 13:29
Post #4

Aniu?
Czy Twoja mała ma właski (na zdjęciu nie bardzo widać)
Moja Wiki to łysolek - włoski rzadziutkie, cieniutkie, a my wszyscy mamy niezłe czupryny icon_sad.gif
Czy jej kiedy zgęstnieją?? Czy zawsze będzie skazana na mnóstwo zabiegów fryzjerskich??
Ja na eDziecku widziałam dzieciaki z grudnia z takimi włochami, że az miło popatrzeć!!!!!!!!
Obcinałas juz swojej włoski? Może to by pomogło, co myślisz??

--------------------
Magda mama trójeczki:
Patryka /3.02.1992/ Jakuba /25.05.1995/ Wiktorii /09.12.2001/

user posted image
chojnol
wto, 08 kwi 2003 - 16:56
Niestety, mnie też zżera zazdrość jak widzę takie bujne czupryny, bo u Julci to z lupą szukać muszę (a takie cieniutkie i mizerne...).
Ale nie będziemy się jeszcze strzyc. To podobno niewiele daje. Mam nadzieję, że do lata troszkę piórek się pojawi i będzie co pokazać światu.

My łysolki trzymajmy się razem!
chojnol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 674
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 303




post wto, 08 kwi 2003 - 16:56
Post #5

Niestety, mnie też zżera zazdrość jak widzę takie bujne czupryny, bo u Julci to z lupą szukać muszę (a takie cieniutkie i mizerne...).
Ale nie będziemy się jeszcze strzyc. To podobno niewiele daje. Mam nadzieję, że do lata troszkę piórek się pojawi i będzie co pokazać światu.

My łysolki trzymajmy się razem!

--------------------
Julcia (20.12.2001) i
Alynka
śro, 09 kwi 2003 - 07:38
No to i my sie zgłosimy icon_lol.gif Nasza Mała (ur. 21.12.01) rośnie jak na drożdzach, wcina wszystko chętnie i w sporych ilościa tylko ostatnio niestety tyms sie podtruła i był brzuszkowy problem icon_sad.gif No ale żywe to moje dziecię icon_lol.gif wszędzie jej pełno, wszędzie wejdzie i wszędzie nabroi wink.gif I nie chce myć zębów icon_sad.gif
Pozdrowienia dla równieśników i rówieśniczek icon_smile.gif
Alynka z Adą
Alynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 494
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 09:50
Nr użytkownika: 236




post śro, 09 kwi 2003 - 07:38
Post #6

No to i my sie zgłosimy icon_lol.gif Nasza Mała (ur. 21.12.01) rośnie jak na drożdzach, wcina wszystko chętnie i w sporych ilościa tylko ostatnio niestety tyms sie podtruła i był brzuszkowy problem icon_sad.gif No ale żywe to moje dziecię icon_lol.gif wszędzie jej pełno, wszędzie wejdzie i wszędzie nabroi wink.gif I nie chce myć zębów icon_sad.gif
Pozdrowienia dla równieśników i rówieśniczek icon_smile.gif
Alynka z Adą

--------------------
Alynka, po prostu Alynka :)
Aduśka (XII 2001) i Adamio (X 2004)
Madziara
śro, 16 kwi 2003 - 07:51
Hej Hej my też jesteśmy z grudnia dokładnie z 3 grudnia, mamy na imie Zuza i Natalka. Tak tak dobrze myślicie jesteśmy dwie i strasznie kochamy mamusie tatusia i jedzinko. icon_lol.gif icon_lol.gif Natalka jest spokojnusia icon_biggrin.gif a Zuzanka to łobuziak, którego wszędzie pełno icon_razz.gif . Ale obie są wspaniałe tylko od ich pomysłów często mi się w głowie kręci icon_rolleyes.gif
Pozdrawiam
Madziara


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 26
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 23:56
Skąd: Świnoujście
Nr użytkownika: 579

GG:


post śro, 16 kwi 2003 - 07:51
Post #7

Hej Hej my też jesteśmy z grudnia dokładnie z 3 grudnia, mamy na imie Zuza i Natalka. Tak tak dobrze myślicie jesteśmy dwie i strasznie kochamy mamusie tatusia i jedzinko. icon_lol.gif icon_lol.gif Natalka jest spokojnusia icon_biggrin.gif a Zuzanka to łobuziak, którego wszędzie pełno icon_razz.gif . Ale obie są wspaniałe tylko od ich pomysłów często mi się w głowie kręci icon_rolleyes.gif
Pozdrawiam

--------------------
Madziara mamusia Zuzanki i Natalki 17 miesięcy
Grajka11
pon, 12 maj 2003 - 13:28
icon_biggrin.gif Witamy wszystkich znajomych grudniaczków. Przez przypadek zn icon_biggrin.gif alazłam tą stronę i szok - tutaj sa nasi znajomi ze starego edziecka, a ja szukałam na gazecie edziecko!
Chciałabym zameldować się ze swoim Grzesiem łobuzkem.

Pozdrawiam wszystkich GRAGA
Grajka11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 65
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 13:16
Skąd: Bielsko-Biała
Nr użytkownika: 710




post pon, 12 maj 2003 - 13:28
Post #8

icon_biggrin.gif Witamy wszystkich znajomych grudniaczków. Przez przypadek zn icon_biggrin.gif alazłam tą stronę i szok - tutaj sa nasi znajomi ze starego edziecka, a ja szukałam na gazecie edziecko!
Chciałabym zameldować się ze swoim Grzesiem łobuzkem.

Pozdrawiam wszystkich GRAGA

--------------------
Graga - moje dzieci
Grześ 28.12.2001 i
Kasia 04.08.1991
user posted image
agneli
sob, 17 maj 2003 - 01:29
Witamy!
To i my sie dopiszemy. Nicole ur. 05.12.01 icon_smile.gif
Jest bardzo wesolym i energicznym dzieckiem. Nie usiedzi chwili w jednym miejscu. Bardzo duzo juz mowi. Uzywa okolo 130 slow.
Lubi tez spiewac, najfajniej jej wychodzi 100 lat. Spiewa sto lat, sto lat - dalej w swoim jezyku, a na koncu - nam. Brzmi to komicznie! icon_lol.gif
No i uwielbia Teletubbisie, bardzo duzo sie od nich nauczyla!
Np: liczy do czterech. Dzieki nim poznala wiele slow. icon_idea.gif
Rowniez uwielbia ksiazeczki, ale najlepiej gdy czyta i opowiada jej babcia.

Napiszcie jak rozwijaja sie Wasze maluchy???

Pozdrowienia
Agneli i Nicole
agneli


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 02:49
Nr użytkownika: 512




post sob, 17 maj 2003 - 01:29
Post #9

Witamy!
To i my sie dopiszemy. Nicole ur. 05.12.01 icon_smile.gif
Jest bardzo wesolym i energicznym dzieckiem. Nie usiedzi chwili w jednym miejscu. Bardzo duzo juz mowi. Uzywa okolo 130 slow.
Lubi tez spiewac, najfajniej jej wychodzi 100 lat. Spiewa sto lat, sto lat - dalej w swoim jezyku, a na koncu - nam. Brzmi to komicznie! icon_lol.gif
No i uwielbia Teletubbisie, bardzo duzo sie od nich nauczyla!
Np: liczy do czterech. Dzieki nim poznala wiele slow. icon_idea.gif
Rowniez uwielbia ksiazeczki, ale najlepiej gdy czyta i opowiada jej babcia.

Napiszcie jak rozwijaja sie Wasze maluchy???

Pozdrowienia
Agneli i Nicole

--------------------
Agneli mama Nicole
maggii
nie, 18 maj 2003 - 22:36
Ojojoj, załamujesz mnie tą swoją cudną córeczką. icon_sad.gif
Nie dośc że włoski ma marzenie, to jeszcze mówi nie jak na 1,5 roczniaka przystało, liczy ???? i śpiewa??????

To moja Wiki z innej planety...ale i tak ja baaardzo kocham!!!!
maggii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 07:16
Skąd: Bojano k/Gdyni
Nr użytkownika: 158




post nie, 18 maj 2003 - 22:36
Post #10

Ojojoj, załamujesz mnie tą swoją cudną córeczką. icon_sad.gif
Nie dośc że włoski ma marzenie, to jeszcze mówi nie jak na 1,5 roczniaka przystało, liczy ???? i śpiewa??????

To moja Wiki z innej planety...ale i tak ja baaardzo kocham!!!!

--------------------
Magda mama trójeczki:
Patryka /3.02.1992/ Jakuba /25.05.1995/ Wiktorii /09.12.2001/

user posted image
Grajka11
pon, 19 maj 2003 - 07:02
Cieszę się z osiągnięć Nikoli i myślę, że żeczywiście rozwija się nad wiek. Dla "pocieszenia" innych mam, których maluchy rozwijają się normalnie, to powiem, że przerabiałam to tempo rozwoju z córką. Kasia tak samo jak Nikola w wieku 1,5 roku mówiła już prostymi zdaniami i bardzo wyraźnie, a w wieku 3,8mies. pierwszy raz podpisała się samodzielnie KASIA (mamy to zapisane w jej pamiętniku), potem poszło lawinowo 4-5 lat zaczęła pisać wyrazy 3-4 literowe i dłuższe ( zaczęła od znaków zodiaków: lew, rak, byk itp) i liczyć w pamięci do 10, a jak miał 5 lat to czytała czytanki do zerówki, liczyła do 100. Nikola jest właśnie na tej drodze, są dzieci ciekawskie, które są gotowe zapamiętać naukę na dłużej. Kasia ma już prawie 12 i uczy się wzorowo, jest orłem z matematyki (zdobyła nagrodę w zeszłorocznym konkursie matematycznym Kangur) i Nikola też ma szanse na spokojną edukację w szkole. Spokojną dla siebie i rodziców. Grześ jest już "normalny" ha, ha po prostu rozwija sie normalnie i bebla koncertowo oprócz wyuczonych do perfekcji: mama! i nie! no jeszcz brym brym na auta i bam bam na piłkę i inne kulające się rzeczy.
No to tyle, ale mogłam przy okazji pochwalić się jeszcze wyrośniętym dzieckiem (150cm)
Pozdrawiam wszystkich Grajka
Grajka11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 65
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 13:16
Skąd: Bielsko-Biała
Nr użytkownika: 710




post pon, 19 maj 2003 - 07:02
Post #11

Cieszę się z osiągnięć Nikoli i myślę, że żeczywiście rozwija się nad wiek. Dla "pocieszenia" innych mam, których maluchy rozwijają się normalnie, to powiem, że przerabiałam to tempo rozwoju z córką. Kasia tak samo jak Nikola w wieku 1,5 roku mówiła już prostymi zdaniami i bardzo wyraźnie, a w wieku 3,8mies. pierwszy raz podpisała się samodzielnie KASIA (mamy to zapisane w jej pamiętniku), potem poszło lawinowo 4-5 lat zaczęła pisać wyrazy 3-4 literowe i dłuższe ( zaczęła od znaków zodiaków: lew, rak, byk itp) i liczyć w pamięci do 10, a jak miał 5 lat to czytała czytanki do zerówki, liczyła do 100. Nikola jest właśnie na tej drodze, są dzieci ciekawskie, które są gotowe zapamiętać naukę na dłużej. Kasia ma już prawie 12 i uczy się wzorowo, jest orłem z matematyki (zdobyła nagrodę w zeszłorocznym konkursie matematycznym Kangur) i Nikola też ma szanse na spokojną edukację w szkole. Spokojną dla siebie i rodziców. Grześ jest już "normalny" ha, ha po prostu rozwija sie normalnie i bebla koncertowo oprócz wyuczonych do perfekcji: mama! i nie! no jeszcz brym brym na auta i bam bam na piłkę i inne kulające się rzeczy.
No to tyle, ale mogłam przy okazji pochwalić się jeszcze wyrośniętym dzieckiem (150cm)
Pozdrawiam wszystkich Grajka

--------------------
Graga - moje dzieci
Grześ 28.12.2001 i
Kasia 04.08.1991
user posted image
agneli
śro, 21 maj 2003 - 01:20
Mam nadzieje, ze wszysto pojdzie tak gladko jak napisala grajka11. icon_biggrin.gif
Nicole zeczywiscie duzo mowi jak na swoj wiek i bardzo wyraznie.
codziennie zaskakuje mnie kilkoma nowymi slowami icon_eek.gif
Bardzo szybko sie uczy i jest bardzo ciekawska. Jest to tez meczace, gdyz ciagle trzeba ja miec na oku, nigdy nie wiadomo co wymysli!
Ten szybki rozwoj to ma chyba po tatusiu icon_razz.gif W zerowce pobyl tylko kilka dni i przeniesiono go do pierwszej klasy, tam nudzil sie caly tydzien wiec przeniesion go do drugiej klasy icon_eek.gif Mature zdal majac 16 lat.

Czy wasze dzieci tez sa w ciaglym biegu? Nicole nie usiedzi chwili w miejscu! No chyba, ze oglada teletubbisie. icon_mrgreen.gif

Od jakiegos miesiaca wyciaga prawa raczke i mowi "czesc", niestety rowniez do nieznajomych na ulicy.

No i uwielbia biedronki, jak tylko wyjdzie na podworko to ich szuka.
Oraz ciagle gania za kotem, a ja za nia. icon_twisted.gif

Pozdrowienia dla wszyskich agneli
agneli


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 02:49
Nr użytkownika: 512




post śro, 21 maj 2003 - 01:20
Post #12

Mam nadzieje, ze wszysto pojdzie tak gladko jak napisala grajka11. icon_biggrin.gif
Nicole zeczywiscie duzo mowi jak na swoj wiek i bardzo wyraznie.
codziennie zaskakuje mnie kilkoma nowymi slowami icon_eek.gif
Bardzo szybko sie uczy i jest bardzo ciekawska. Jest to tez meczace, gdyz ciagle trzeba ja miec na oku, nigdy nie wiadomo co wymysli!
Ten szybki rozwoj to ma chyba po tatusiu icon_razz.gif W zerowce pobyl tylko kilka dni i przeniesiono go do pierwszej klasy, tam nudzil sie caly tydzien wiec przeniesion go do drugiej klasy icon_eek.gif Mature zdal majac 16 lat.

Czy wasze dzieci tez sa w ciaglym biegu? Nicole nie usiedzi chwili w miejscu! No chyba, ze oglada teletubbisie. icon_mrgreen.gif

Od jakiegos miesiaca wyciaga prawa raczke i mowi "czesc", niestety rowniez do nieznajomych na ulicy.

No i uwielbia biedronki, jak tylko wyjdzie na podworko to ich szuka.
Oraz ciagle gania za kotem, a ja za nia. icon_twisted.gif

Pozdrowienia dla wszyskich agneli

--------------------
Agneli mama Nicole
Chapeau

Go??







post pią, 01 sie 2003 - 09:54
Post #13

Hej, dopisuję się do wątku grudniowego. Moja Ola urodziła się 17 grudnia 2001, tak jak ja jest Strzelcem, wszyscy mówią , że jest podobna do tatusia (tak jak on robi "głupie"minki, ale śmiech ma po mnie, jak ja słyszę nie moge się nadziwić, ona sie śmieje tak samo jak ja- ta moja pulpeciasta kruszyna. Mieszkamy w Warszawie na Mokotowie- czy jest ktos z tych okolic? POzdrawiam Agnieszka Sawicka
asiaT
wto, 12 sie 2003 - 10:19
To i my sie dopiszemy, mimo żeśmy listopadowe. icon_wink.gif Bo my takie grudniiowo-styczniowe, urodzone w listopadzie. icon_wink.gif Ale na edziecku byliśmy pod grudniówkami! icon_wink.gif

Andrzejek i Kamilek, 29.11.01. Dwa smyki-rozrabiaki. O siopakach więcej na ich stronce internetowej. icon_smile.gif
asiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,147
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 10:13
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 612

GG:


post wto, 12 sie 2003 - 10:19
Post #14

To i my sie dopiszemy, mimo żeśmy listopadowe. icon_wink.gif Bo my takie grudniiowo-styczniowe, urodzone w listopadzie. icon_wink.gif Ale na edziecku byliśmy pod grudniówkami! icon_wink.gif

Andrzejek i Kamilek, 29.11.01. Dwa smyki-rozrabiaki. O siopakach więcej na ich stronce internetowej. icon_smile.gif

--------------------
AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
https://www.blizniaki.net - Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech"- OPP
Grajka11
pon, 13 paź 2003 - 12:07
Co słychać nowego u grudniowych pociech. Grześko mówi coraz więcej normalnych wyrazów i składa proste zdania typu dzidzi brum au czyli chce jechać do dzieci autem czyli do żłobka, którego nie umie wymówić.
Budzą się w nim uczucia wyższe i opiekuje się misiem, którego ładnie nazywa Miś, wyciera mu "pupke" bo "jest kupka" i przynosi mi pampera żebym założyła. Tuli go i koniecznie musi spać przytulony do niego.
Poza tym bardzo lubi maszyny budowlane i nadal "kopa" czyli kopara jest numer jeden. Ma duży apetyt nie mamy problemu z jedzeniem, natomiast mamy problem z tym, że lubi Kasię walnąć lub ugryźć znienacka icon_twisted.gif i bez wyraźnego powodu. Tak dla zabawy. No to narazie tyle o nas, a co u pozostałych dzieci.
Grajka.
Grajka11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 65
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 13:16
Skąd: Bielsko-Biała
Nr użytkownika: 710




post pon, 13 paź 2003 - 12:07
Post #15

Co słychać nowego u grudniowych pociech. Grześko mówi coraz więcej normalnych wyrazów i składa proste zdania typu dzidzi brum au czyli chce jechać do dzieci autem czyli do żłobka, którego nie umie wymówić.
Budzą się w nim uczucia wyższe i opiekuje się misiem, którego ładnie nazywa Miś, wyciera mu "pupke" bo "jest kupka" i przynosi mi pampera żebym założyła. Tuli go i koniecznie musi spać przytulony do niego.
Poza tym bardzo lubi maszyny budowlane i nadal "kopa" czyli kopara jest numer jeden. Ma duży apetyt nie mamy problemu z jedzeniem, natomiast mamy problem z tym, że lubi Kasię walnąć lub ugryźć znienacka icon_twisted.gif i bez wyraźnego powodu. Tak dla zabawy. No to narazie tyle o nas, a co u pozostałych dzieci.
Grajka.

--------------------
Graga - moje dzieci
Grześ 28.12.2001 i
Kasia 04.08.1991
user posted image
maggii
wto, 02 gru 2003 - 16:06
hej grudniaczki !!!! icon_biggrin.gif

Jak tam 2 urodzinki????

Duuuuuże te nasze dzieciaczki, prawda?

Pochwalcie się proszę, co potrafia wasze dwulatki.
maggii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 07:16
Skąd: Bojano k/Gdyni
Nr użytkownika: 158




post wto, 02 gru 2003 - 16:06
Post #16

hej grudniaczki !!!! icon_biggrin.gif

Jak tam 2 urodzinki????

Duuuuuże te nasze dzieciaczki, prawda?

Pochwalcie się proszę, co potrafia wasze dwulatki.

--------------------
Magda mama trójeczki:
Patryka /3.02.1992/ Jakuba /25.05.1995/ Wiktorii /09.12.2001/

user posted image
Milka
nie, 25 sty 2004 - 00:55
Dopisuję moją Olę! A co potrafi? Gadać bez przerwy, siusiać do nocniczka, kłócić się do oporu, szaleć całymi dniami i być moją najukochańszą córcią, zwłaszcza jak ma do mnie jakąś sprawę, stanie, przekrzywi główkę i słodkim głosem aniołka mówi "Proszę Mamusiuuuu!"
Milka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: czw, 22 sty 04 - 15:47
Skąd: Jelenia Góra
Nr użytkownika: 1,359




post nie, 25 sty 2004 - 00:55
Post #17

Dopisuję moją Olę! A co potrafi? Gadać bez przerwy, siusiać do nocniczka, kłócić się do oporu, szaleć całymi dniami i być moją najukochańszą córcią, zwłaszcza jak ma do mnie jakąś sprawę, stanie, przekrzywi główkę i słodkim głosem aniołka mówi "Proszę Mamusiuuuu!"

--------------------
Mama Oli - 19.12.2001r.
Grajka11
pon, 26 sty 2004 - 10:39
Witamy wszystkie dwulatki. U nas nastąpiły duże zmiany - przede wszystkim Grześko zaczął gadać jak nakręcony, wszystko powtarza i opisuje sytuacje w domu kto coś ma, trzyma, Grześ cita (czyta) a mamusia pije kałe (kawe) i tak cały dzień. My mówimy, że jest papuga, a on od razu mamusia papuga, Asia (Kasia) papuga i śmieje się w głos. Poza tym pożegnaliśmy pieluszkę w ciągu dnia, została tylko do pania (spania) i do auta. Wszystko pięknie woła i potrafi wytrzymać nawet dłuższą chwilkę jak jest taka potrzeba. Wpadki zdarzają się, ale może raz na tydzień jak zabawi się zbyt mocno. Jest bardzo zżyty z Kasią, właściwie uwielbia zabawy z nią, kulanie na dywanie i inne wygibasy, minął mu czas agresji i jest bardzo fajnym facecikiem, z którym można już pogadać, podpytać co robił w żłobku, z kim się bawił i w co. Hitem ostatnich dni jest określanie co Grześ lubi i tak przy obiedzie ziemniaczki "lubim to", a np. jarzynka "lubim nie". Albo na śniegu "lubim śnieg, dugo bendem kopać" i odśnieża łopatką do piasku.
Acha, jeszcze śmiesznie myli mu się przepraszam z plosie, (np. po puszczeniu bąkusia - mówi plosie), w dobrym momencie mówi "dzięki" i dzieńdzienia (dowidzenia).
Trochę długaśnie wyszło, ale on jest taki fajny. Pozdrawiam i czekam na osiągnięcia innych rówieśników.
Grajka
Grajka11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 65
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 13:16
Skąd: Bielsko-Biała
Nr użytkownika: 710




post pon, 26 sty 2004 - 10:39
Post #18

Witamy wszystkie dwulatki. U nas nastąpiły duże zmiany - przede wszystkim Grześko zaczął gadać jak nakręcony, wszystko powtarza i opisuje sytuacje w domu kto coś ma, trzyma, Grześ cita (czyta) a mamusia pije kałe (kawe) i tak cały dzień. My mówimy, że jest papuga, a on od razu mamusia papuga, Asia (Kasia) papuga i śmieje się w głos. Poza tym pożegnaliśmy pieluszkę w ciągu dnia, została tylko do pania (spania) i do auta. Wszystko pięknie woła i potrafi wytrzymać nawet dłuższą chwilkę jak jest taka potrzeba. Wpadki zdarzają się, ale może raz na tydzień jak zabawi się zbyt mocno. Jest bardzo zżyty z Kasią, właściwie uwielbia zabawy z nią, kulanie na dywanie i inne wygibasy, minął mu czas agresji i jest bardzo fajnym facecikiem, z którym można już pogadać, podpytać co robił w żłobku, z kim się bawił i w co. Hitem ostatnich dni jest określanie co Grześ lubi i tak przy obiedzie ziemniaczki "lubim to", a np. jarzynka "lubim nie". Albo na śniegu "lubim śnieg, dugo bendem kopać" i odśnieża łopatką do piasku.
Acha, jeszcze śmiesznie myli mu się przepraszam z plosie, (np. po puszczeniu bąkusia - mówi plosie), w dobrym momencie mówi "dzięki" i dzieńdzienia (dowidzenia).
Trochę długaśnie wyszło, ale on jest taki fajny. Pozdrawiam i czekam na osiągnięcia innych rówieśników.
Grajka

--------------------
Graga - moje dzieci
Grześ 28.12.2001 i
Kasia 04.08.1991
user posted image
Monic3
pią, 05 mar 2004 - 16:21
Jeszcze nas tu nie było i dopisuję mojego Łukaszka, ktory jest własnie na etapie nauki mowy. Mówi, mówi, a jak nie wychodzi to powtarza, az wyjdzie tak jakby chciał. Wiekszość słów jest zrozumiała tylko dla najbliższych, przy tym mocno zabawnych. Zaczyna tez śpiewać niczym Sting "Dadada" , uwielbia tańczyć. Nie siusia jeszzce do nocniczka, ale mam nadzieję, że niebawem i do tego dojdzie.
Ba, baj
Monic3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 153
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 16:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,470

GG:


post pią, 05 mar 2004 - 16:21
Post #19

Jeszcze nas tu nie było i dopisuję mojego Łukaszka, ktory jest własnie na etapie nauki mowy. Mówi, mówi, a jak nie wychodzi to powtarza, az wyjdzie tak jakby chciał. Wiekszość słów jest zrozumiała tylko dla najbliższych, przy tym mocno zabawnych. Zaczyna tez śpiewać niczym Sting "Dadada" , uwielbia tańczyć. Nie siusia jeszzce do nocniczka, ale mam nadzieję, że niebawem i do tego dojdzie.
Ba, baj

--------------------
Monika (mama Łukaszka 28/12/2001)
Grajka11
pon, 08 mar 2004 - 07:51
icon_lol.gif Monic3 zauważyłaś, że nasze chłopaki są bliźniakami astrologicznymi! Grzśko urodził się o 23.05, a termin miałam na 6 stycznia, jednak nie chciał czekać tak długo i załatwił mi sylwestra na białej sali, a jak było u Ciebie?
Grajka
Grajka11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 65
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 13:16
Skąd: Bielsko-Biała
Nr użytkownika: 710




post pon, 08 mar 2004 - 07:51
Post #20

icon_lol.gif Monic3 zauważyłaś, że nasze chłopaki są bliźniakami astrologicznymi! Grzśko urodził się o 23.05, a termin miałam na 6 stycznia, jednak nie chciał czekać tak długo i załatwił mi sylwestra na białej sali, a jak było u Ciebie?
Grajka

--------------------
Graga - moje dzieci
Grześ 28.12.2001 i
Kasia 04.08.1991
user posted image
> Grudzień 2001
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 22 wrz 2024 - 23:19
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama