Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Moja Pażdziernikowa radość.

> 
KasiaK
śro, 10 gru 2003 - 09:52
Witam wszystkie mamusie pazdiernikowych bobasów. Ja urodzilam Julcie 22 pazdiernika o godz. 16.45, to byl najwspanialszy dzien i dla mnie jak rowniez dla mojego meza. Julcia teraz ma dwa latka i jest malym kochanym urwiskiem z blyskiem w oczku, jak mowia moi znajomi, ale za to bardzo kochana i grzeczna. Czy wasze pociechy tez sa caly czas usmiechniete? Julia jak pływa w basenie to caly czas sie zakrztusza, bo caly czas sie usmiecha. Kochany brzdąc. Pozdrawiam Was - tez szczesciary.
KasiaK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: śro, 10 gru 03 - 09:29
SkÄ…d: Gorlice
Nr użytkownika: 1,242

GG:


post śro, 10 gru 2003 - 09:52
Post #1

Witam wszystkie mamusie pazdiernikowych bobasów. Ja urodzilam Julcie 22 pazdiernika o godz. 16.45, to byl najwspanialszy dzien i dla mnie jak rowniez dla mojego meza. Julcia teraz ma dwa latka i jest malym kochanym urwiskiem z blyskiem w oczku, jak mowia moi znajomi, ale za to bardzo kochana i grzeczna. Czy wasze pociechy tez sa caly czas usmiechniete? Julia jak pływa w basenie to caly czas sie zakrztusza, bo caly czas sie usmiecha. Kochany brzdąc. Pozdrawiam Was - tez szczesciary.

--------------------
Kasia
i.
śro, 10 gru 2003 - 11:49
hej,
ja też mam październikowe, dwuletnie dziecko icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Tutaj mamy specjalny wątek o naszych październikowych dzieciakach - zajrzyj
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post śro, 10 gru 2003 - 11:49
Post #2

hej,
ja też mam październikowe, dwuletnie dziecko icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Tutaj mamy specjalny wątek o naszych październikowych dzieciakach - zajrzyj
Kasiorka

Go??







post śro, 10 gru 2003 - 12:21
Post #3

Przepraszam Was, ale pomylilam sie, nie powinnam pisac jako nowy temat. Wybaczcie, chce sie podpiac do pazdziernika, ale jeszcze nie umiem wszystkiego.
> Moja Pażdziernikowa radość.
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 23 wrz 2024 - 10:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama