Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

zadzwonił TEN TELEFON !!!!!!!!! :)

, Synek jest nasz na zawsze !!!
> , Synek jest nasz na zawsze !!!
milutka
śro, 01 cze 2011 - 00:46
Postanowiłam (odważyłam się icon_wink.gif ) poprosić o magiczne kciuki forumowe.

Moja historia jest bardzo długa, większość osób na forum ją zna, a kto nie zna, to postaram się opisać ją w wielkim skrócie.

Od 2001 roku walczÄ™ o zostanie MAMÄ„.

W latach 2001-2003 poroniłam 3 razy, później zrobiłam sobie 2 lata przerwy aby odpocząć psychicznie i fizycznie, bo już nie dawałam rady.

Gdy postanowiliśmy z mężem znów się starać, okazało się, że nie mogę zajść w ciążę. Mieliśmy mnóstwo badań, ja różne zabiegi i wszystko wychodziło dobrze.

W końcu trafiliśmy do Poznania, do kliniki leczenia niepłodności i po badaniach okazało się, że mamy z mężem podobne do siebie 4 geny, dlatego mój organizm traktował ciąże jak ciało obce/raka i je zwalczał. Dlatego dostaję co 4 mce szczepionkę odczulającą z krwi męża brata, będę je przyjmować dopóki nie zajdę w ciążę.

W międzyczasie wykryto u mnie mikrogruczolaka (skakała mi prolaktyna) , miałam kilka IUI oraz rok temu miałam laparoskopię, podczas której nacięto mi torbiel, którą miałam wiele lat.

Niestety , po stymulacji do IUI, torbiel odrodziła się i 6 czerwca będę miała znów laparoskopię.

Udało nam się w międzyczasie uzbierać na zabieg in vitro, tylko ta torbiel jest przeszkodą.

Dlatego bardzo proszę nieśmiało Was o kciuki, aby laparoskopia się udała (mam schizę , że się nie obudzę, chyba wynika to z tego, że mam złe doświadczenia z zielonogórskiego szpitala) i abym mogła w końcu przystąpić w lipcu do IVF i aby się udało, tak strasznie marzymy z mężem o dziecku, chcieliśmy zawsze mieć dużą rodzinę. Puste pokoje czekają na nasze dzieci.

Z góry bardzo Wam dziękuję.

Ewa

Ten post edytował milutka pią, 21 sie 2015 - 13:27
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post śro, 01 cze 2011 - 00:46
Post #1941

Postanowiłam (odważyłam się icon_wink.gif ) poprosić o magiczne kciuki forumowe.

Moja historia jest bardzo długa, większość osób na forum ją zna, a kto nie zna, to postaram się opisać ją w wielkim skrócie.

Od 2001 roku walczÄ™ o zostanie MAMÄ„.

W latach 2001-2003 poroniłam 3 razy, później zrobiłam sobie 2 lata przerwy aby odpocząć psychicznie i fizycznie, bo już nie dawałam rady.

Gdy postanowiliśmy z mężem znów się starać, okazało się, że nie mogę zajść w ciążę. Mieliśmy mnóstwo badań, ja różne zabiegi i wszystko wychodziło dobrze.

W końcu trafiliśmy do Poznania, do kliniki leczenia niepłodności i po badaniach okazało się, że mamy z mężem podobne do siebie 4 geny, dlatego mój organizm traktował ciąże jak ciało obce/raka i je zwalczał. Dlatego dostaję co 4 mce szczepionkę odczulającą z krwi męża brata, będę je przyjmować dopóki nie zajdę w ciążę.

W międzyczasie wykryto u mnie mikrogruczolaka (skakała mi prolaktyna) , miałam kilka IUI oraz rok temu miałam laparoskopię, podczas której nacięto mi torbiel, którą miałam wiele lat.

Niestety , po stymulacji do IUI, torbiel odrodziła się i 6 czerwca będę miała znów laparoskopię.

Udało nam się w międzyczasie uzbierać na zabieg in vitro, tylko ta torbiel jest przeszkodą.

Dlatego bardzo proszę nieśmiało Was o kciuki, aby laparoskopia się udała (mam schizę , że się nie obudzę, chyba wynika to z tego, że mam złe doświadczenia z zielonogórskiego szpitala) i abym mogła w końcu przystąpić w lipcu do IVF i aby się udało, tak strasznie marzymy z mężem o dziecku, chcieliśmy zawsze mieć dużą rodzinę. Puste pokoje czekają na nasze dzieci.

Z góry bardzo Wam dziękuję.

Ewa

--------------------

Posty w temacie
milutka   zadzwoniÅ‚ TEN TELEFON !!!!!!!!! :)   Å›ro, 01 cze 2011 - 00:46
semi   nie miaÅ‚am internetu przez miesiÄ…c, a tu takie r...   wto, 01 wrz 2015 - 23:54
...asia...   Milutko serdeczne gratulacje, szczęścia Wam życ...   czw, 03 wrz 2015 - 12:49
komunikacja24   Milutko...tyle juz nie piszesz,co tam u Was co u S...   czw, 28 sty 2016 - 21:16
Honey*   Tez jestem ciekawa. PozwoliÅ‚am sobie nawet, juz j...   piÄ…, 29 sty 2016 - 09:32
maminka43   Milutka dość czÄ™sto opowiada o Synku na FB:) Å...   piÄ…, 29 sty 2016 - 22:25
Katenn   W sensie ma jakiÅ› fanpage? Można poprosić o lin...   pon, 08 lut 2016 - 10:08
dorsim   i ja jestem ciekawa co u nich.... Milutka daj zn...   wto, 09 lut 2016 - 22:47
Agula9   i ja chcÄ™ widzieć co u Was ?   czw, 11 lut 2016 - 09:53
20 Stron V  « poprzednia 19 20
> zadzwoniÅ‚ TEN TELEFON !!!!!!!!! :), Synek jest nasz na zawsze !!!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 12 cze 2024 - 20:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama