Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
37 Stron V  « poprzednia 33 34 35 36 37 następna  

zumba-salsa

, chodzi któraś na to?:)
> , chodzi któraś na to?:)
Użytkownik usunięty

Go??







post pon, 04 mar 2013 - 08:12
Post #681

CYTAT(KAROLA3DAW @ Sun, 03 Mar 2013 - 22:03) *
Nocna [użytkownik x] a bylas kiedys na Zumbowym maratonie? Znaczy sie 3 godzinnym?
Szwagierka mnie ciagnie ( w sobote bedzie niedaleko) i nie wiem czy sie ugiac icon_smile.gif
Na godzinnych zajeciach bylam chyba 4 razy i jeszcze nie bardzo lapie wszystkie kroki i nie chcialabym sie wyglupic icon_biggrin.gif


No baaaa! Oczywiście, że byłam! Nie raz, nie dwa icon_smile.gif Zdarzyło mi się nawet kilka razy jechać 200 km za konkretnym przewodnikiem stada 29.gif

Karola, maraton to ZUPEŁNIE inna bajka niż zajęcia - luźniejsza atmosfera, układy się zmieniają, przewodnicy się zmieniają, z sali schodzisz lub na nią wracasz i jest git icon_smile.gif Ja osobiście bardziej się męczę na zajęciach, gdzie brykam non stop kolor (i dwie godziny ciągiem, bo my mamy po 2 h zajęć). Wadą maratonów bywa to, że częstokroć jest CIASNO. Acz to bardziej forma imprezy, więc LUZ. Nie napinać się. Spróbować icon_smile.gif

Jeszcze inną formą szaleństwa są master classy, na które przyjeżdżają zaproszeni z Polski instruktorzy. Ja mastery osobiście uwielbiam, wtedy to są po prostu zajęcia 1,5-2 h z wybranym Przewodnikiem Stada icon_smile.gif

Karola, wrzucam Ci filmik z najfajniejszego jak do tej pory maratonu, na jakim byłam icon_smile.gif We wrześniu, w Białym ofkors. Klimat naprawdę SUPER! I tak to wyglądało, jak jest pokazane icon_smile.gif I proszę się ze mnie nie śmiać, bo wycinek mojego tekstu kładzie na łopatki "lotnością" 37.gif
https://www.youtube.com/watch?v=F35eFhrcVbg
malgosia1968
wto, 05 mar 2013 - 09:01
dziś w DD TVN "Polska oszalała na punkcie Zumby" 9.30 icon_biggrin.gif
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
Skąd: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post wto, 05 mar 2013 - 09:01
Post #682

dziś w DD TVN "Polska oszalała na punkcie Zumby" 9.30 icon_biggrin.gif

--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
Orinoko
wto, 05 mar 2013 - 10:17
Szkoda, że nie widziałam! Bo ja też chyba oszalałam. Wczoraj nosiło mnie cały dzień do wieczora - wieczorem w końcu był wycisk jak należy - 3 układy więcej i zeszłam w końcu należycie zmęczona, czerwona, spocona i szczęśliwa. Cały wieczór w domu jeszcze mnie nosiło. Dziś rano nic mi się nie chce, bo trochę obolała jestem po wczoraj. 06.gif
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post wto, 05 mar 2013 - 10:17
Post #683

Szkoda, że nie widziałam! Bo ja też chyba oszalałam. Wczoraj nosiło mnie cały dzień do wieczora - wieczorem w końcu był wycisk jak należy - 3 układy więcej i zeszłam w końcu należycie zmęczona, czerwona, spocona i szczęśliwa. Cały wieczór w domu jeszcze mnie nosiło. Dziś rano nic mi się nie chce, bo trochę obolała jestem po wczoraj. 06.gif

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
Ketmia
wto, 05 mar 2013 - 11:58
CYTAT(malgosia1968 @ Tue, 05 Mar 2013 - 11:01) *
dziś w DD TVN "Polska oszalała na punkcie Zumby" 9.30 icon_biggrin.gif


No właśnie icon_smile.gif A ja już podejrzewałam, że jest jakaś zmowa milczenia. O pole dance bez przerwy się mówiło, zwłaszcza gdy ten rodzaj fitnessu wchodził do naszego kraju, zaś o zumbie, którą teraz uprawia mnóstwo osób, do tej pory było dość cicho.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post wto, 05 mar 2013 - 11:58
Post #684

CYTAT(malgosia1968 @ Tue, 05 Mar 2013 - 11:01) *
dziś w DD TVN "Polska oszalała na punkcie Zumby" 9.30 icon_biggrin.gif


No właśnie icon_smile.gif A ja już podejrzewałam, że jest jakaś zmowa milczenia. O pole dance bez przerwy się mówiło, zwłaszcza gdy ten rodzaj fitnessu wchodził do naszego kraju, zaś o zumbie, którą teraz uprawia mnóstwo osób, do tej pory było dość cicho.

--------------------
MarikaD
nie, 07 kwi 2013 - 20:51
Wszystkim mamom polecam zumbę. Nie dość że trochę się poruszacie to macie szansę na wyjście z domu i przebywanie z dorosłymi icon_smile.gif mnie tego właśnie najbardziej brakowało...
MarikaD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: nie, 07 kwi 13 - 20:21
Nr użytkownika: 41,981




post nie, 07 kwi 2013 - 20:51
Post #685

Wszystkim mamom polecam zumbę. Nie dość że trochę się poruszacie to macie szansę na wyjście z domu i przebywanie z dorosłymi icon_smile.gif mnie tego właśnie najbardziej brakowało...
mim0za
pon, 08 kwi 2013 - 08:49
Po dwóch miesiącach z zumbą mogę powiedzieć, że jestem zumbomaniaczką. 06.gif
mim0za


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,560
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 14:34
Nr użytkownika: 9,076




post pon, 08 kwi 2013 - 08:49
Post #686

Po dwóch miesiącach z zumbą mogę powiedzieć, że jestem zumbomaniaczką. 06.gif
Agalu
pon, 08 kwi 2013 - 14:56
CYTAT(mim0za @ Mon, 08 Apr 2013 - 09:49) *
Po dwóch miesiącach z zumbą mogę powiedzieć, że jestem zumbomaniaczką. 06.gif


Mam to samo 02.gif
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
Skąd: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post pon, 08 kwi 2013 - 14:56
Post #687

CYTAT(mim0za @ Mon, 08 Apr 2013 - 09:49) *
Po dwóch miesiącach z zumbą mogę powiedzieć, że jestem zumbomaniaczką. 06.gif


Mam to samo 02.gif

--------------------




beata1104
sob, 13 kwi 2013 - 22:28
27 czerwca we Wrocławiu ma sie odbyć pobijanie rekordu ilości osób tańczących zumbe icon_smile.gif
beata1104


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,631
Dołączył: pon, 10 lis 08 - 11:12
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 23,490




post sob, 13 kwi 2013 - 22:28
Post #688

27 czerwca we Wrocławiu ma sie odbyć pobijanie rekordu ilości osób tańczących zumbe icon_smile.gif

--------------------
Wojtek 06-04-09
Adam 05-11-02
menenka

Go??







post pon, 15 kwi 2013 - 19:42
Post #689

CYTAT(mim0za @ Mon, 08 Apr 2013 - 05:49) *
Po dwóch miesiącach z zumbą mogę powiedzieć, że jestem zumbomaniaczką. 06.gif


Ja chode 2 razy w tygodniu po godzinie. Ale chyba moge powiedziec to samo. W sumie juz po pierwszych zajeciach bylam "zakochana". icon_smile.gif
Orinoko
pią, 19 kwi 2013 - 10:57
Ja też. W końcu schodzę dość zmachana z parkietu, koszulka mokra jak należy 06.gif
Mogłabym w sumie i 3 razy w tygodniu chodzić (tylko ten czas...), albo np. na zajęcia przedłużone o jakieś pół godzinki 43.gif
Za jakimiś maratonem się chyba zacznę oglądać, bo nienasycona jestem 03.gif

Za to niezadowolona jestem z "brzuszków" i "boczków", które prowadząca wprowadziła zamiast jednego układu, z okazji wiosny i lata w perspektywie 37.gif
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post pią, 19 kwi 2013 - 10:57
Post #690

Ja też. W końcu schodzę dość zmachana z parkietu, koszulka mokra jak należy 06.gif
Mogłabym w sumie i 3 razy w tygodniu chodzić (tylko ten czas...), albo np. na zajęcia przedłużone o jakieś pół godzinki 43.gif
Za jakimiś maratonem się chyba zacznę oglądać, bo nienasycona jestem 03.gif

Za to niezadowolona jestem z "brzuszków" i "boczków", które prowadząca wprowadziła zamiast jednego układu, z okazji wiosny i lata w perspektywie 37.gif

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
beata1104
sob, 20 kwi 2013 - 16:15
Ja też schodze zasze mokra icon_smile.gif a po maratonie to ociekam strumieniami potu, gdzieś te kg. muszą schodzić 01.gif

Maraton mieliśmy tydzień temu i zapakowałam sie z instruktorką i 3 babkami na scene 37.gif
beata1104


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,631
Dołączył: pon, 10 lis 08 - 11:12
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 23,490




post sob, 20 kwi 2013 - 16:15
Post #691

Ja też schodze zasze mokra icon_smile.gif a po maratonie to ociekam strumieniami potu, gdzieś te kg. muszą schodzić 01.gif

Maraton mieliśmy tydzień temu i zapakowałam sie z instruktorką i 3 babkami na scene 37.gif

--------------------
Wojtek 06-04-09
Adam 05-11-02
menenka

Go??







post czw, 02 maj 2013 - 17:19
Post #692

Dziewczyny potrzebuję pomocy i rady - może któraś z Was miała podobnie:

Podczas skoków, albo bardzo szybkim "przebieraniu" nogami bolą mnie stopy. To taki ból, że muszę się zatrzymać i poczekać kilka/kilkanaście sekund i ból mija. Przy czym jeśli znowu zacznę skakać w dużych ilościach - a wiadomo, że na zumbie bez skoków wiele nie podziałam - ból wraca.
Mam wrażenie, że winą jest moja waga - za dużo mnie o 25 - 30 kg. Co myślicie?

P.S. Pomyślałam też o butach - ale buty chyba mam dobre. Kupiłam Nike Free 3.0 - takie przeznaczone do biegania i fitnesu właśnie. Poza tym widzę, że dziewczyny, które ze mną chodzą niekoniecznie mają super buty, a z bólu się nie zatrzymują.

Dzięki za ewentualną pomoc. icon_smile.gif
Ketmia
pią, 03 maj 2013 - 22:01
Menenko, to przykre icon_sad.gif. To jakie kto ma wytrzymałe stopy zależy w dużej mierze od cech osobniczych, więc niektóre dziewczyny mogą skakać godzinę i dłużej, a niektóre mają problem. U mnie też nie jest aż tak różowo, bo co jakiś czas łapię kontuzję, ale muszę Ci powiedzieć, że z czasem jest ich (odstukać!) coraz mniej. Miałam tylko jedną sytuację, że musiałam zejść w trakcie zajęć, ale było to wtedy gdy przyszłam na zumbę za wcześnie po kontuzji i miałam nadzieję, że jakoś to będzie. Przez jakiś czas jadłam kotoflexan, można też osłonowo brać środki z kolagenem. Teraz staram się wcześniej dostrzegać u siebie oznaki przemęczenia i wtedy uważnie staram się stawiać stopy, bo w takiej sytuacji zdarzało mi się stanąć na podwiniętej stopie i uraz gotowy.
Skoro sama uważasz, że waga jest problemem, spróbuj ją choć trochę zredukować. Druga sprawa, instruktorzy różnie prowadzą zajęcia. U jednych jest dużo skoków, inni (a w wiekszości jednak: inne) preferują bardziej taneczne ruchy. Możliwe, że na u innej instruktorki Twoje stopy nie będą aż tak obciążone. Może więc warto przetestować zumbę z różnymi prowadzącymi? Lepieć ćwiczyć z nieco mniejszą intensywnością, ale ćwiczyć i mieć z tego radość, niż katować się tańcem na obolałych nogach.
A może powinnaś przed zumbą porządnie rozgrzać stopy jak profesjonalni tancerze? Pamiętam, kiedyś oglądałam w TV, gdy jakiś tancerz z programu typu You can dance wyjechał do Stanów i właśnie zdawał relację. Jedna rzecz, jaką zapamiętałam, to to, że tancerze w amerykańskich szkołach tańca bardzo długo rozgrzewają stopy, znacznie dłużej niż ci ze starego kontytnentu. Może to jest metoda?

Buty moim zdaniem są również ważne. Ja mam asicsy z żelowymi wkładkami. Od czasu gdy je mam, też nie przytrafiła mi się żadna większa kontuzja.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post pią, 03 maj 2013 - 22:01
Post #693

Menenko, to przykre icon_sad.gif. To jakie kto ma wytrzymałe stopy zależy w dużej mierze od cech osobniczych, więc niektóre dziewczyny mogą skakać godzinę i dłużej, a niektóre mają problem. U mnie też nie jest aż tak różowo, bo co jakiś czas łapię kontuzję, ale muszę Ci powiedzieć, że z czasem jest ich (odstukać!) coraz mniej. Miałam tylko jedną sytuację, że musiałam zejść w trakcie zajęć, ale było to wtedy gdy przyszłam na zumbę za wcześnie po kontuzji i miałam nadzieję, że jakoś to będzie. Przez jakiś czas jadłam kotoflexan, można też osłonowo brać środki z kolagenem. Teraz staram się wcześniej dostrzegać u siebie oznaki przemęczenia i wtedy uważnie staram się stawiać stopy, bo w takiej sytuacji zdarzało mi się stanąć na podwiniętej stopie i uraz gotowy.
Skoro sama uważasz, że waga jest problemem, spróbuj ją choć trochę zredukować. Druga sprawa, instruktorzy różnie prowadzą zajęcia. U jednych jest dużo skoków, inni (a w wiekszości jednak: inne) preferują bardziej taneczne ruchy. Możliwe, że na u innej instruktorki Twoje stopy nie będą aż tak obciążone. Może więc warto przetestować zumbę z różnymi prowadzącymi? Lepieć ćwiczyć z nieco mniejszą intensywnością, ale ćwiczyć i mieć z tego radość, niż katować się tańcem na obolałych nogach.
A może powinnaś przed zumbą porządnie rozgrzać stopy jak profesjonalni tancerze? Pamiętam, kiedyś oglądałam w TV, gdy jakiś tancerz z programu typu You can dance wyjechał do Stanów i właśnie zdawał relację. Jedna rzecz, jaką zapamiętałam, to to, że tancerze w amerykańskich szkołach tańca bardzo długo rozgrzewają stopy, znacznie dłużej niż ci ze starego kontytnentu. Może to jest metoda?

Buty moim zdaniem są również ważne. Ja mam asicsy z żelowymi wkładkami. Od czasu gdy je mam, też nie przytrafiła mi się żadna większa kontuzja.

--------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post sob, 04 maj 2013 - 08:17
Post #694

Menenko, poza tym, co slusznie napisala Ketmia, ja upne sie jednak Twoich butow. Buty do biegania NIE NADAJA SIE na zumbe! Zumba to nie jest fitness, jest znacznie bardziej skaczaca i po pierwsze musisz miec SUPER amortyzacje, po drugie SUPER przyczepnosc! Buty dla biegaczy sa amortyzowane inaczej, sa stosunkowo malo przyczepne i nie daja komfortu wyczynania brewerii na sali z parkietem - jaki by on nie byl. I tu dygresja. Biegam, tancze zumbe i jezdze konno. Wszedzie buty to clou sukcesu i spokoju ciala. No niestety, mozna machnac reka na zumbowe ciuchy, ale buty... MUSZA byc ekstra. Ja zajezdzilam juz kilka par, w tym dechaltlonowe buty do fitnessu (tragedia! O malo sie w nich nie zabilam!), nike, reeboki i pumy. Teraz tance w asicsach specjalnie do tego dedykowanych i to jest... Bajka! Kupilam je w outlecie za niecale 150 zl, a do dzis budza moj zqchwyt. I w nich jednych nie boli mnie miejsce, w ktorym konczy sie duzy paluch - nie wiem, jak sie fachowo nazywa, ale wiem, jak potrafi dokopac icon_wink.gif Nota bene biegam tez w asicsach, takim juz bajeranckim modelu i REWELACYJNIE sprawdzaja sie na trasie, ale na zumne to one sie nie nadaja...
Ketmia
sob, 04 maj 2013 - 23:19
Moje asicsy są do tenisa i sądzę, że też się nadają, ponieważ w tym sporcie zawodnik wykonuje mnóstwo zwrotów, nagłych zmian kierunków, tempa oraz podskoków, więc w sumie to chyba bardziej zbliżone do zumby niż bieganie icon_smile.gif.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post sob, 04 maj 2013 - 23:19
Post #695

Moje asicsy są do tenisa i sądzę, że też się nadają, ponieważ w tym sporcie zawodnik wykonuje mnóstwo zwrotów, nagłych zmian kierunków, tempa oraz podskoków, więc w sumie to chyba bardziej zbliżone do zumby niż bieganie icon_smile.gif.

--------------------
Pogoda
nie, 05 maj 2013 - 11:15
1. Zgadzam się z [użytkownik x] - buty są bardzo ważne i trzeba je dobrze dobrać do uprawianego rodzaju aktywności.

2. Rzeczywiście jest tak, że osoby z nadwagą powinny unikać "skaczącej" aktywności. Ja nie wiem czy 25-30 kg to jest duża czy mała nadwaga (przepraszam za bezpośredniość, ale trudno o takich rzeczach mówić nie-wprost), jednak wiem, że lekarze, dietetycy i trenerzy stanowczo radzą osobom z nadwagą zacząć od dyscyplin takich jak szybki chód, nordic-walking, aerobik w wodzie itp. - właśnie po to, by zrzucić wagę nie stwarzając zagrożenia dla stawów, ścięgien i kości. Ja nie jestem tutaj ekspertem, więc zalecałabym konsultację z jakimś porządnym dietetykiem, fizjoterapeutą, lub choćby z zawodowym trenerem, który będzie w stanie określić jaki rodzaj i intensywność treningu byłaby dla Ciebie odpowiednia. I tutaj zalecam ostrożność, bo nie każda osoba prowadząca treningi aerobowe i fitness ma pojęcie o takich rzeczach icon_wink.gif.
Jeśli lubisz zajęcia z Zumby, to można się rozejrzeć za czymś podobnym, ale jednak mniej skocznym. Zumba tak na prawdę nie jest czymś wielce odkrywczym czy nowatorskim - ale podobne odmiany fitnessu istnieją już od wielu lat: Latin solo, Aerobic Dance itp. Trzeba tylko poszukać, sprawdzić na sobie...

3. Może jestem przewrażliwiona, ale Ja osobiście radziłabym jednak konsultację co najmniej z dobrym fizjoterapeutą a najlepiej z ortopedą. Lepiej dmuchać na zimne a stopy to niezwykle ważna i wrażliwa część naszego układu ruchu.
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post nie, 05 maj 2013 - 11:15
Post #696

1. Zgadzam się z [użytkownik x] - buty są bardzo ważne i trzeba je dobrze dobrać do uprawianego rodzaju aktywności.

2. Rzeczywiście jest tak, że osoby z nadwagą powinny unikać "skaczącej" aktywności. Ja nie wiem czy 25-30 kg to jest duża czy mała nadwaga (przepraszam za bezpośredniość, ale trudno o takich rzeczach mówić nie-wprost), jednak wiem, że lekarze, dietetycy i trenerzy stanowczo radzą osobom z nadwagą zacząć od dyscyplin takich jak szybki chód, nordic-walking, aerobik w wodzie itp. - właśnie po to, by zrzucić wagę nie stwarzając zagrożenia dla stawów, ścięgien i kości. Ja nie jestem tutaj ekspertem, więc zalecałabym konsultację z jakimś porządnym dietetykiem, fizjoterapeutą, lub choćby z zawodowym trenerem, który będzie w stanie określić jaki rodzaj i intensywność treningu byłaby dla Ciebie odpowiednia. I tutaj zalecam ostrożność, bo nie każda osoba prowadząca treningi aerobowe i fitness ma pojęcie o takich rzeczach icon_wink.gif.
Jeśli lubisz zajęcia z Zumby, to można się rozejrzeć za czymś podobnym, ale jednak mniej skocznym. Zumba tak na prawdę nie jest czymś wielce odkrywczym czy nowatorskim - ale podobne odmiany fitnessu istnieją już od wielu lat: Latin solo, Aerobic Dance itp. Trzeba tylko poszukać, sprawdzić na sobie...

3. Może jestem przewrażliwiona, ale Ja osobiście radziłabym jednak konsultację co najmniej z dobrym fizjoterapeutą a najlepiej z ortopedą. Lepiej dmuchać na zimne a stopy to niezwykle ważna i wrażliwa część naszego układu ruchu.
menenka

Go??







post śro, 08 maj 2013 - 00:09
Post #697

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi.

To na początek: podacie dokładne modele swoich butów?
Przyznam szczerze, że myślałam, że skoro Zumba nazywa się Zumbą Fitness, to buty do fitnessu są jak najbardziej na miejscu.

Mam zumbę dwa razy w tygodniu - nie z tym samym prowadzącym. Faktycznie - na tej bardziej tanecznej jest lekko lepiej, ale też nie zupełnie bez bólu.
Jak jakoś ogarnę tę moją wagę i będę miała nadal ten sam problem, to może faktycznie wybiorę się do jakiegoś specjalisty.
Ketmia
czw, 09 maj 2013 - 09:14
Wczoraj byłam na zumbie i w szatni była mowa o magnezie, a raczej skutkach jego braku. Ponoć gdy bolą nogi, warto brać magnez.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post czw, 09 maj 2013 - 09:14
Post #698

Wczoraj byłam na zumbie i w szatni była mowa o magnezie, a raczej skutkach jego braku. Ponoć gdy bolą nogi, warto brać magnez.

--------------------
moko.
czw, 09 maj 2013 - 10:37
Ja mam asicsy sa do biegania, wiec super buty do ćwiczeń.

Dobra, dzisiaj idę na zumbę! a co po miesiącach ! moze tym razem mi się spodoba?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 09 maj 2013 - 10:37
Post #699

Ja mam asicsy sa do biegania, wiec super buty do ćwiczeń.

Dobra, dzisiaj idę na zumbę! a co po miesiącach ! moze tym razem mi się spodoba?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Ketmia
czw, 09 maj 2013 - 11:02
CYTAT(menenka @ Wed, 08 May 2013 - 01:09) *
podacie dokładne modele swoich butów?


Szukałam w necie i nie znalazłam już mojego modelu. Kupowałam przez all..., i była to wyprzedaż. Sprawdzę jednak moje w domu i porównam podeszwę z tym, co teraz jest do kupienia.

edit.
model B003N, taka sama podeszwa, trochę inna kolorystyka



one chyba jednak są do siatkówki, dlatego wcześniej nie mogłam ich znaleźć.

Ten post edytował Ketmia pią, 10 maj 2013 - 17:34
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post czw, 09 maj 2013 - 11:02
Post #700

CYTAT(menenka @ Wed, 08 May 2013 - 01:09) *
podacie dokładne modele swoich butów?


Szukałam w necie i nie znalazłam już mojego modelu. Kupowałam przez all..., i była to wyprzedaż. Sprawdzę jednak moje w domu i porównam podeszwę z tym, co teraz jest do kupienia.

edit.
model B003N, taka sama podeszwa, trochę inna kolorystyka



one chyba jednak są do siatkówki, dlatego wcześniej nie mogłam ich znaleźć.

--------------------
> zumba-salsa, chodzi któraś na to?:)
Start new topic
Reply to this topic
37 Stron V  « poprzednia 33 34 35 36 37 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 02:13
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama