Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
67 Stron V  « poprzednia 64 65 66 67 następna  

KOCHANE LIPCUSIE 2008

, dzieciaczki z lipca
> , dzieciaczki z lipca
CrazyMary
śro, 06 paź 2010 - 16:42
Michał bardzo mi się podoba. icon_smile.gif
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post śro, 06 paź 2010 - 16:42
Post #1301

Michał bardzo mi się podoba. icon_smile.gif

--------------------


lastontas
śro, 17 lis 2010 - 13:36
Witam 02.gif
Długo mnie u was nie było icon_smile.gif Przybyłam się pochwalić, że spodziewam się drugiego dzidziusia i zaczęliśmy z Mikołajem akcję nocnik icon_smile.gif
lastontas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 64
Dołączył: wto, 10 lut 09 - 14:06
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 25,374

GG:


post śro, 17 lis 2010 - 13:36
Post #1302

Witam 02.gif
Długo mnie u was nie było icon_smile.gif Przybyłam się pochwalić, że spodziewam się drugiego dzidziusia i zaczęliśmy z Mikołajem akcję nocnik icon_smile.gif

--------------------
krolewienka
śro, 17 lis 2010 - 18:49
CYTAT(lastontas @ Wed, 17 Nov 2010 - 13:36) *
Witam 02.gif
Długo mnie u was nie było icon_smile.gif Przybyłam się pochwalić, że spodziewam się drugiego dzidziusia i zaczęliśmy z Mikołajem akcję nocnik icon_smile.gif


gratulacje lastontas icon_smile.gif spokojnych tygodni życzę i powodzenia w staraniach nocnikowych - oj, jaka to ulga icon_wink.gif
krolewienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,907
Dołączył: śro, 18 cze 08 - 10:12
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 20,350




post śro, 17 lis 2010 - 18:49
Post #1303

CYTAT(lastontas @ Wed, 17 Nov 2010 - 13:36) *
Witam 02.gif
Długo mnie u was nie było icon_smile.gif Przybyłam się pochwalić, że spodziewam się drugiego dzidziusia i zaczęliśmy z Mikołajem akcję nocnik icon_smile.gif


gratulacje lastontas icon_smile.gif spokojnych tygodni życzę i powodzenia w staraniach nocnikowych - oj, jaka to ulga icon_wink.gif

--------------------


tulla
nie, 28 lis 2010 - 18:03
Cześć dziewczyny, tradycyjnie o tej porze roku zapraszam z pomysłami na mikołajkowe upominki i gwiazdkowe prezenty icon_smile.gif
Marysia zamówiła sobie kolejną lalę icon_rolleyes.gif i farby do malowania. Franka ucieszy pewnie wszystko, co ma koła icon_wink.gif i klocki.
Chcemy kupić im też jedną, konkretną rzecz, żeby mogli korzystać oboje. Myślałam o takiej tablicy https://allegro.pl/tablica-zestaw-malego-ar...1305457379.html Sąsiad mógłby nam to zrobić na zamówienie, wyszłoby o wiele taniej.

Mikołajki będą mieć w żłobku (odwiedzi ich Mikołaj, będzie cała oprawa), my tutaj nie będziemy się przykładać. Poza tym dostałam ostatnio od kilku osób z rodziny trochę drobiazgów pod poduchy bliźniaków (prezenty czekają na grudzień), więc dla nas sprawa załatwiona.
Dzięki temu jakąś kwotę możemy przenieść na gwiazdkowe prezenty.
tulla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,743
Dołączył: pią, 01 gru 06 - 17:45
Skąd: Lublin/Wawa
Nr użytkownika: 8,798

GG:


post nie, 28 lis 2010 - 18:03
Post #1304

Cześć dziewczyny, tradycyjnie o tej porze roku zapraszam z pomysłami na mikołajkowe upominki i gwiazdkowe prezenty icon_smile.gif
Marysia zamówiła sobie kolejną lalę icon_rolleyes.gif i farby do malowania. Franka ucieszy pewnie wszystko, co ma koła icon_wink.gif i klocki.
Chcemy kupić im też jedną, konkretną rzecz, żeby mogli korzystać oboje. Myślałam o takiej tablicy https://allegro.pl/tablica-zestaw-malego-ar...1305457379.html Sąsiad mógłby nam to zrobić na zamówienie, wyszłoby o wiele taniej.

Mikołajki będą mieć w żłobku (odwiedzi ich Mikołaj, będzie cała oprawa), my tutaj nie będziemy się przykładać. Poza tym dostałam ostatnio od kilku osób z rodziny trochę drobiazgów pod poduchy bliźniaków (prezenty czekają na grudzień), więc dla nas sprawa załatwiona.
Dzięki temu jakąś kwotę możemy przenieść na gwiazdkowe prezenty.

--------------------
Marysia i Franio - ur. 02.07.2008
krolewienka
nie, 28 lis 2010 - 19:31
cześć tulla icon_smile.gif

nasza Zuzia ma taką tablicę, dostała na urodziny (nasza to ta z ikei - świetna). w ogóle jej nie składamy, wciąż maluje. mamy też papier w rolce i to jest fajne, bo jak się jej znudzi kreda to wyciąga papier i mazaki albo farby.

Mikołaj przyniesie jej zestaw naczyń: kubek, talerzyk, miseczka - już takie bardziej dorosłe, nie z tworzywa. poza tym - cymbałki i harmonijkę ustną - bo gra na wszystkim, co tylko ma podobny kształt. lalki mojego dziecka nie interesują, już prędzej ciężarówki 03.gif dostanie też trochę słodyczy. uwielbia biedronki, więc tematycznie pojedziemy: zamiast mikołaja z czekolady, będzie biedronka, do tego drewniana nakręcana biedronka.
a pod choinkę babcia kupuje zestaw ciastolina plus foremki różniaste, TAKI, druga babcia coś takiego, a my kupujemy jej TO. oprócz tego chrzestna mama zapowiedziała już matę do rysowania wodą, więc u nas będzie artystycznie w tym roku.
krolewienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,907
Dołączył: śro, 18 cze 08 - 10:12
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 20,350




post nie, 28 lis 2010 - 19:31
Post #1305

cześć tulla icon_smile.gif

nasza Zuzia ma taką tablicę, dostała na urodziny (nasza to ta z ikei - świetna). w ogóle jej nie składamy, wciąż maluje. mamy też papier w rolce i to jest fajne, bo jak się jej znudzi kreda to wyciąga papier i mazaki albo farby.

Mikołaj przyniesie jej zestaw naczyń: kubek, talerzyk, miseczka - już takie bardziej dorosłe, nie z tworzywa. poza tym - cymbałki i harmonijkę ustną - bo gra na wszystkim, co tylko ma podobny kształt. lalki mojego dziecka nie interesują, już prędzej ciężarówki 03.gif dostanie też trochę słodyczy. uwielbia biedronki, więc tematycznie pojedziemy: zamiast mikołaja z czekolady, będzie biedronka, do tego drewniana nakręcana biedronka.
a pod choinkę babcia kupuje zestaw ciastolina plus foremki różniaste, TAKI, druga babcia coś takiego, a my kupujemy jej TO. oprócz tego chrzestna mama zapowiedziała już matę do rysowania wodą, więc u nas będzie artystycznie w tym roku.

--------------------


Kari27
śro, 01 gru 2010 - 13:26
U nas Niko dostanie na Mikołaja zestaw klocków drewnianych i też kase fisklalną,może to taka zabawka bardziej dla dziewczynek ,ale Nikus bardzo chce coś takigo dostać więc nie przejmuje sie tym.Pod choinkę juz tez kupilismy mu Mańka złotą rączkę ze skrzynką,bo Niko lubi bradzo tą bajkę.Od babć dostanie samochody więc jeszcze jak cos dokupimy to napewno nie w tym temacie.Myśleliśmy o puzzlach jeszcze ,ale teraz nie mam za bardzo czasu żeby sie za czymś rozejrzeć.

Tak poza tym to Nikus boi sie Mikołaja ,jak widzi gdzieś takiego to zaraz ucieka z płaczem.
Kari27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,119
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 18:58
Nr użytkownika: 11,891




post śro, 01 gru 2010 - 13:26
Post #1306

U nas Niko dostanie na Mikołaja zestaw klocków drewnianych i też kase fisklalną,może to taka zabawka bardziej dla dziewczynek ,ale Nikus bardzo chce coś takigo dostać więc nie przejmuje sie tym.Pod choinkę juz tez kupilismy mu Mańka złotą rączkę ze skrzynką,bo Niko lubi bradzo tą bajkę.Od babć dostanie samochody więc jeszcze jak cos dokupimy to napewno nie w tym temacie.Myśleliśmy o puzzlach jeszcze ,ale teraz nie mam za bardzo czasu żeby sie za czymś rozejrzeć.

Tak poza tym to Nikus boi sie Mikołaja ,jak widzi gdzieś takiego to zaraz ucieka z płaczem.

--------------------

Anio?ki(luty 2006),(sierpie? 2007)

Kari27
śro, 01 gru 2010 - 13:26
43.gif Przepraszam dwa razy poszło.

Ten post edytował Kari27 śro, 01 gru 2010 - 13:28
Kari27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,119
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 18:58
Nr użytkownika: 11,891




post śro, 01 gru 2010 - 13:26
Post #1307

43.gif Przepraszam dwa razy poszło.

--------------------

Anio?ki(luty 2006),(sierpie? 2007)

krolewienka
śro, 01 gru 2010 - 13:33
CYTAT(Kari27 @ Wed, 01 Dec 2010 - 13:26) *
Tak poza tym to Nikus boi sie Mikołaja ,jak widzi gdzieś takiego to zaraz ucieka z płaczem.



ooo, Zula niby bohaterka, ciągle mówi, jak to Mikołaj wejdzie przez nasz kominek icon_wink.gif ale podejrzewam, że gdyby nadarzyła się konfrontacja - byłby płacz i chowanie za maminą icon_smile.gif
krolewienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,907
Dołączył: śro, 18 cze 08 - 10:12
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 20,350




post śro, 01 gru 2010 - 13:33
Post #1308

CYTAT(Kari27 @ Wed, 01 Dec 2010 - 13:26) *
Tak poza tym to Nikus boi sie Mikołaja ,jak widzi gdzieś takiego to zaraz ucieka z płaczem.



ooo, Zula niby bohaterka, ciągle mówi, jak to Mikołaj wejdzie przez nasz kominek icon_wink.gif ale podejrzewam, że gdyby nadarzyła się konfrontacja - byłby płacz i chowanie za maminą icon_smile.gif

--------------------


CrazyMary
wto, 07 gru 2010 - 20:11
Krolewienka, bardzo podoba mi się ten wasz prezent z ostatniego linka, super.

Łukasz dostanie pociąg duplo (pociągi to jego miłość) oraz plastopiankę do lepienia (pierwszy raz to coś nabyłam).

Od jednej cioci wiem że dostanie zestaw narzędzi z Ikei.
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post wto, 07 gru 2010 - 20:11
Post #1309

Krolewienka, bardzo podoba mi się ten wasz prezent z ostatniego linka, super.

Łukasz dostanie pociąg duplo (pociągi to jego miłość) oraz plastopiankę do lepienia (pierwszy raz to coś nabyłam).

Od jednej cioci wiem że dostanie zestaw narzędzi z Ikei.

--------------------


krolewienka
wto, 07 gru 2010 - 20:18
CYTAT(CrazyMary @ Tue, 07 Dec 2010 - 20:11) *
Krolewienka, bardzo podoba mi się ten wasz prezent z ostatniego linka, super.



wiesz co, my mamy w pracy kilka zestawów tej firmy, dla różnych wiekowo dzieci i są lubiane. stąd mi wpadły do głowy icon_wink.gif

a narzedzia z Ikei bardzo mi się podobają. Zuli też, więc pewnie na jakiś prezent kolejny się dostaną - chyba że nagle zakocha się w lalkach 03.gif
krolewienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,907
Dołączył: śro, 18 cze 08 - 10:12
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 20,350




post wto, 07 gru 2010 - 20:18
Post #1310

CYTAT(CrazyMary @ Tue, 07 Dec 2010 - 20:11) *
Krolewienka, bardzo podoba mi się ten wasz prezent z ostatniego linka, super.



wiesz co, my mamy w pracy kilka zestawów tej firmy, dla różnych wiekowo dzieci i są lubiane. stąd mi wpadły do głowy icon_wink.gif

a narzedzia z Ikei bardzo mi się podobają. Zuli też, więc pewnie na jakiś prezent kolejny się dostaną - chyba że nagle zakocha się w lalkach 03.gif

--------------------


tulla
wto, 07 gru 2010 - 23:28
krolewienka - też mnie zaintrygowałaś ostatnią propozycją icon_smile.gif bardzo mi się podoba.
Jak się czujesz przed finiszem? Wigilijna kolacja pewnie będzie ostatnim szaleństwem icon_wink.gif
tulla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,743
Dołączył: pią, 01 gru 06 - 17:45
Skąd: Lublin/Wawa
Nr użytkownika: 8,798

GG:


post wto, 07 gru 2010 - 23:28
Post #1311

krolewienka - też mnie zaintrygowałaś ostatnią propozycją icon_smile.gif bardzo mi się podoba.
Jak się czujesz przed finiszem? Wigilijna kolacja pewnie będzie ostatnim szaleństwem icon_wink.gif

--------------------
Marysia i Franio - ur. 02.07.2008
krolewienka
śro, 08 gru 2010 - 08:11
tulla, czuję się dośc dobrze - znacznie lepiej niż z Zu. lepiej też wyglądam (na plusie aktualnie 11, a nie 20 jak poprzednio icon_wink.gif ), poza tym upałów nie ma więc nie puchnę. skurcze mi się ładnie wyciszyły po asparginie, żadnych sensacji nie ma. poza jedną - mały nadal poprzecznie ułozony.... mój gin mówi, że 30 grudnia mogę już jechać, ale się zawzięłam i jak już wytrzymam do 30.12 to i do stycznia pociągnę - a mały będzie miał rok do przodu icon_smile.gif

co do wigilii i obżarstwa świątecznego - jeśli mi zgaga nie minie, to muszę oprócz smakołyków włączyć do menu rennie icon_wink.gif
krolewienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,907
Dołączył: śro, 18 cze 08 - 10:12
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 20,350




post śro, 08 gru 2010 - 08:11
Post #1312

tulla, czuję się dośc dobrze - znacznie lepiej niż z Zu. lepiej też wyglądam (na plusie aktualnie 11, a nie 20 jak poprzednio icon_wink.gif ), poza tym upałów nie ma więc nie puchnę. skurcze mi się ładnie wyciszyły po asparginie, żadnych sensacji nie ma. poza jedną - mały nadal poprzecznie ułozony.... mój gin mówi, że 30 grudnia mogę już jechać, ale się zawzięłam i jak już wytrzymam do 30.12 to i do stycznia pociągnę - a mały będzie miał rok do przodu icon_smile.gif

co do wigilii i obżarstwa świątecznego - jeśli mi zgaga nie minie, to muszę oprócz smakołyków włączyć do menu rennie icon_wink.gif

--------------------


CrazyMary
pon, 13 gru 2010 - 08:18
Wczoraj przyjechał do nas w gości 4 - miesięczniak i miałam okazję zobaczyć, jaki mój mały synek jest już duuuży icon_rolleyes.gif Wykazywał zresztą bardzo duże zainteresowanie maleństwem, podawał swoje ulubione pociągi (których nawet siostrze nie pozwala dotykać).

Krolewienka - na zgagę pomagało mi zimne mleko, ale ja rzadko miałam zgagę, więc ekspertem nie jestem.
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post pon, 13 gru 2010 - 08:18
Post #1313

Wczoraj przyjechał do nas w gości 4 - miesięczniak i miałam okazję zobaczyć, jaki mój mały synek jest już duuuży icon_rolleyes.gif Wykazywał zresztą bardzo duże zainteresowanie maleństwem, podawał swoje ulubione pociągi (których nawet siostrze nie pozwala dotykać).

Krolewienka - na zgagę pomagało mi zimne mleko, ale ja rzadko miałam zgagę, więc ekspertem nie jestem.

--------------------


tulla
pon, 13 gru 2010 - 18:24
mi na zgagę pomagały lody śmietankowe algidy
tulla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,743
Dołączył: pią, 01 gru 06 - 17:45
Skąd: Lublin/Wawa
Nr użytkownika: 8,798

GG:


post pon, 13 gru 2010 - 18:24
Post #1314

mi na zgagę pomagały lody śmietankowe algidy

--------------------
Marysia i Franio - ur. 02.07.2008
krolewienka
pon, 13 gru 2010 - 18:40
dzięki dziewczyny, najczęściej własnie kefirkiem się ratuje lub mlekiem - po tym mi najlepiej. ale niestety na krótko icon_wink.gif
krolewienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,907
Dołączył: śro, 18 cze 08 - 10:12
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 20,350




post pon, 13 gru 2010 - 18:40
Post #1315

dzięki dziewczyny, najczęściej własnie kefirkiem się ratuje lub mlekiem - po tym mi najlepiej. ale niestety na krótko icon_wink.gif

--------------------


CrazyMary
pią, 14 sty 2011 - 11:41
Krolewienka, Ty nie rodzisz jeszcze? icon_smile.gif
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post pią, 14 sty 2011 - 11:41
Post #1316

Krolewienka, Ty nie rodzisz jeszcze? icon_smile.gif

--------------------


krolewienka
pią, 14 sty 2011 - 13:27
CYTAT(CrazyMary @ Fri, 14 Jan 2011 - 11:41) *
Krolewienka, Ty nie rodzisz jeszcze? icon_smile.gif



Crazy 21.gif starym zwyczajem zamknę wątek 03.gif

zart - mam skurcze, ale nieregularne jak trzeba icon_wink.gif cały czas więc siedzę w domu icon_smile.gif
krolewienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,907
Dołączył: śro, 18 cze 08 - 10:12
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 20,350




post pią, 14 sty 2011 - 13:27
Post #1317

CYTAT(CrazyMary @ Fri, 14 Jan 2011 - 11:41) *
Krolewienka, Ty nie rodzisz jeszcze? icon_smile.gif



Crazy 21.gif starym zwyczajem zamknę wątek 03.gif

zart - mam skurcze, ale nieregularne jak trzeba icon_wink.gif cały czas więc siedzę w domu icon_smile.gif

--------------------


cydorka
pią, 14 sty 2011 - 16:54
CYTAT(krolewienka @ Fri, 14 Jan 2011 - 13:27) *
Crazy 21.gif starym zwyczajem zamknę wątek 03.gif

zart - mam skurcze, ale nieregularne jak trzeba icon_wink.gif cały czas więc siedzę w domu icon_smile.gif

ee tam poprzednio chyba ja byłam ostatnia icon_smile.gif
także jest nadzieja

a ja chciałam powiedzieć, że życie tak pędzi, ze ostatnio jak kolezanka do mnie powiedziała, to co, kiedy u Was się zaczyna rekrutacja do przedszkoli, najpierw mało sie nie zakrztusiłam herbata, potem zebrałam szczękę z podłogi
a nastepnie stwierdziłam
jezuuuuuuuuuuuuuuu nie wiem
bo przecież moje dziecko, mój mały syn, co to chwilę temu rodziłam idzie w tym roku do przedszkola............
kiedy to zleciało?
cyd

cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pią, 14 sty 2011 - 16:54
Post #1318

CYTAT(krolewienka @ Fri, 14 Jan 2011 - 13:27) *
Crazy 21.gif starym zwyczajem zamknę wątek 03.gif

zart - mam skurcze, ale nieregularne jak trzeba icon_wink.gif cały czas więc siedzę w domu icon_smile.gif

ee tam poprzednio chyba ja byłam ostatnia icon_smile.gif
także jest nadzieja

a ja chciałam powiedzieć, że życie tak pędzi, ze ostatnio jak kolezanka do mnie powiedziała, to co, kiedy u Was się zaczyna rekrutacja do przedszkoli, najpierw mało sie nie zakrztusiłam herbata, potem zebrałam szczękę z podłogi
a nastepnie stwierdziłam
jezuuuuuuuuuuuuuuu nie wiem
bo przecież moje dziecko, mój mały syn, co to chwilę temu rodziłam idzie w tym roku do przedszkola............
kiedy to zleciało?
cyd

CrazyMary
pią, 14 sty 2011 - 17:12
CYTAT(cydorka @ Fri, 14 Jan 2011 - 18:54) *
bo przecież moje dziecko, mój mały syn, co to chwilę temu rodziłam idzie w tym roku do przedszkola............
kiedy to zleciało?
cyd


Cyd, to samo pytanie sobie zadaję. Z Martą też leciało, ale nie aż taaak. Nagle nie mam już niemowlaka, nie wiem kiedy, jak i gdzie 06.gif
Nas ratuje jeszcze to, że Łukasz mocno do tyłu z mówieniem, więc sprawia wrażenie młodszego niż jest icon_cool.gif Za to wzrostem przegania trzylatków, więc ludzie zdziwieni jak nie odpowiada na pytania...

No i faktycznie muszę niedługo się wybrać do upatrzonego przedszkola. Tylko nie wierzę żeby on się tam pozwolił zostawić, jest mamusiowaty jak smok.

Krolewienka, trzymam kciuki. icon_smile.gif
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post pią, 14 sty 2011 - 17:12
Post #1319

CYTAT(cydorka @ Fri, 14 Jan 2011 - 18:54) *
bo przecież moje dziecko, mój mały syn, co to chwilę temu rodziłam idzie w tym roku do przedszkola............
kiedy to zleciało?
cyd


Cyd, to samo pytanie sobie zadaję. Z Martą też leciało, ale nie aż taaak. Nagle nie mam już niemowlaka, nie wiem kiedy, jak i gdzie 06.gif
Nas ratuje jeszcze to, że Łukasz mocno do tyłu z mówieniem, więc sprawia wrażenie młodszego niż jest icon_cool.gif Za to wzrostem przegania trzylatków, więc ludzie zdziwieni jak nie odpowiada na pytania...

No i faktycznie muszę niedługo się wybrać do upatrzonego przedszkola. Tylko nie wierzę żeby on się tam pozwolił zostawić, jest mamusiowaty jak smok.

Krolewienka, trzymam kciuki. icon_smile.gif

--------------------


cydorka
czw, 10 mar 2011 - 18:52
jesuniu złożyłam podanie do przedszkola
trzymać kciuki żebyśmy się dostali
no i ja tam nie wiem jak to możliwe , że nasze dzieci za klika miesięcy będą chodzić do przedszkola
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post czw, 10 mar 2011 - 18:52
Post #1320

jesuniu złożyłam podanie do przedszkola
trzymać kciuki żebyśmy się dostali
no i ja tam nie wiem jak to możliwe , że nasze dzieci za klika miesięcy będą chodzić do przedszkola
cyd
> KOCHANE LIPCUSIE 2008, dzieciaczki z lipca
Start new topic
Reply to this topic
67 Stron V  « poprzednia 64 65 66 67 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 21 cze 2024 - 11:54
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama