Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

gdzie w Lublinie mozna zrobic prywatnie usg genetyczne?

> 
mamaali
śro, 24 sty 2007 - 18:25
mam pytanie, gdzie w Lublinie, za ile, bez skierowania mozna zrobic usg genetyczne?, jestem zdecydowana, ze wzgledu na ta nieszczesna ospe, a moj lekarz jakos tak niewspomina, zaczą sie 18 tydz wg om(niewiem wkoncu czy dobrze licze)
mamaali


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 536
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:06
Nr użytkownika: 9,921




post śro, 24 sty 2007 - 18:25
Post #1

mam pytanie, gdzie w Lublinie, za ile, bez skierowania mozna zrobic usg genetyczne?, jestem zdecydowana, ze wzgledu na ta nieszczesna ospe, a moj lekarz jakos tak niewspomina, zaczą sie 18 tydz wg om(niewiem wkoncu czy dobrze licze)

--------------------
user posted image
maja1
śro, 24 sty 2007 - 19:25
Radze Ci wejsc do twojego watku regionalnego.Tam napewno bedzie wszystko napisane.
Mysle ze z twoja dzidza jest wszystko w porzatku ale jak tego potrzebujesz to zrob te badania malenstwu.

Pozdrowienia ode mnie i od Krzysia icon_cool.gif
maja1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,301
Dołączył: czw, 02 lis 06 - 14:36
Skąd: Warszawa-Anglia
Nr użytkownika: 8,298




post śro, 24 sty 2007 - 19:25
Post #2

Radze Ci wejsc do twojego watku regionalnego.Tam napewno bedzie wszystko napisane.
Mysle ze z twoja dzidza jest wszystko w porzatku ale jak tego potrzebujesz to zrob te badania malenstwu.

Pozdrowienia ode mnie i od Krzysia icon_cool.gif

--------------------
Mój synek Krzy? urodzony 17 maja(3.6kg i 51cm)dok?adnie w dniu terminu

Dzieckiem bo?ym sta? si? 29 lipca 2007.r

Ania***
czw, 25 sty 2007 - 13:28
nie jestem pewna na 100% ale chyba w LUXMED'ie mozna.
Ania***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 323
Dołączył: pią, 27 paź 06 - 19:47
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 8,218

GG:


post czw, 25 sty 2007 - 13:28
Post #3

nie jestem pewna na 100% ale chyba w LUXMED'ie mozna.

--------------------


mamaali
czw, 25 sty 2007 - 13:34
dzieki, ja szukam jakiegos sprawdzonego lekarza, bede wdzieczna za wszelkie info,
mamaali


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 536
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:06
Nr użytkownika: 9,921




post czw, 25 sty 2007 - 13:34
Post #4

dzieki, ja szukam jakiegos sprawdzonego lekarza, bede wdzieczna za wszelkie info,

--------------------
user posted image
syl23
czw, 22 lut 2007 - 11:45
Witam
Usg genetycznego nie zrobisz w Lublinie icon_neutral.gif.
Swego czasu sama szukałam icon_wink.gif.
Robiłam w Łodzi , z tego co wiem to taki sprząt jest jeszcze w Warszawie i tyle icon_neutral.gif
syl23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: sob, 06 sty 07 - 08:42
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 9,682




post czw, 22 lut 2007 - 11:45
Post #5

Witam
Usg genetycznego nie zrobisz w Lublinie icon_neutral.gif.
Swego czasu sama szukałam icon_wink.gif.
Robiłam w Łodzi , z tego co wiem to taki sprząt jest jeszcze w Warszawie i tyle icon_neutral.gif

--------------------
user posted image
syl23
czw, 22 lut 2007 - 11:46
CYTAT(mamaali)
dzieki, ja szukam jakiegos sprawdzonego lekarza, bede wdzieczna za wszelkie info,

Moje ciaze prowadził dr.Woznia , jak dla mnie świetny specjalista icon_smile.gif
syl23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: sob, 06 sty 07 - 08:42
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 9,682




post czw, 22 lut 2007 - 11:46
Post #6

CYTAT(mamaali)
dzieki, ja szukam jakiegos sprawdzonego lekarza, bede wdzieczna za wszelkie info,

Moje ciaze prowadził dr.Woznia , jak dla mnie świetny specjalista icon_smile.gif

--------------------
user posted image
kasiek76
pon, 22 wrz 2008 - 10:02
mi się wydaje że w top medicalu na zana
kasiek76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 157
Dołączył: czw, 10 sie 06 - 11:34
Skąd: Świdnik
Nr użytkownika: 6,935

GG:


post pon, 22 wrz 2008 - 10:02
Post #7

mi się wydaje że w top medicalu na zana
Nadja
śro, 28 paź 2009 - 10:44
[font="Arial Black"][/font][size="4"][/size][color="#0000FF"][/color]
Dziewczyny nie dajcie się nabrać na coś takiego jak USG genetyczne- to taka marketingowa ściema. Byłam u dwóch lekarzy i mi to dokładnie wyjaśnili. Niektóre firmy tak pisza, żeby przyciągnąc Klientów i naciągnąć ich na kasę, a jest to najzwyklejsze w świecie USG, które powinno się wykonać między 11-13 tyg. ciąży (dopytajcie lakarza)- w trakcie tego badania badana jest przycierność karkowa NT- jeśli jest zwiększona to może to wskazywac na np. zespole Downa, zespole Edwardsa lub Turnera. Czyli choroby genetyczne. Któraś z was tak się nabrała, że pojechała do Łodzi.... przeciez to można wykonac w każdym dobrym gabinecie. Ja byłam w Lublinie Luxmedzie na Radziwiłłowskiej, badanie kosztuje 80zł. Określenie NT to jest standard badania, to po prostu jeden parametr. Nie dajcie się naciągać. Pewnie sama podróż do Łodzi to jakieś 100zł, a do tego jeszczecholera wie ile chcą za badanie. Przykro, ze ktos tak zarabia na naszej niewiedzy
Nadja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 28 paź 09 - 08:58
Nr użytkownika: 29,792




post śro, 28 paź 2009 - 10:44
Post #8

[font="Arial Black"][/font][size="4"][/size][color="#0000FF"][/color]
Dziewczyny nie dajcie się nabrać na coś takiego jak USG genetyczne- to taka marketingowa ściema. Byłam u dwóch lekarzy i mi to dokładnie wyjaśnili. Niektóre firmy tak pisza, żeby przyciągnąc Klientów i naciągnąć ich na kasę, a jest to najzwyklejsze w świecie USG, które powinno się wykonać między 11-13 tyg. ciąży (dopytajcie lakarza)- w trakcie tego badania badana jest przycierność karkowa NT- jeśli jest zwiększona to może to wskazywac na np. zespole Downa, zespole Edwardsa lub Turnera. Czyli choroby genetyczne. Któraś z was tak się nabrała, że pojechała do Łodzi.... przeciez to można wykonac w każdym dobrym gabinecie. Ja byłam w Lublinie Luxmedzie na Radziwiłłowskiej, badanie kosztuje 80zł. Określenie NT to jest standard badania, to po prostu jeden parametr. Nie dajcie się naciągać. Pewnie sama podróż do Łodzi to jakieś 100zł, a do tego jeszczecholera wie ile chcą za badanie. Przykro, ze ktos tak zarabia na naszej niewiedzy
> gdzie w Lublinie mozna zrobic prywatnie usg genetyczne?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 14:09
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama