Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

zgrubienie na powiece

> 
mama Marysi
wto, 20 kwi 2010 - 13:52
    Witam. Właśnie zauważyłam u mojej ośmiomiesięcznej córeczki jakieś zgrubienie na powiece, miejsce jest zaczerwienione. Wystraszyłam się a do lekarza idę za dwa dni, może ktoś miał podobny problem???
    mama Marysi


    Grupa: U?ytkownicy
    Postów: 1
    Dołączył: wto, 20 kwi 10 - 13:34
    Nr użytkownika: 32,634




    post wto, 20 kwi 2010 - 13:52
    Post #1

      Witam. Właśnie zauważyłam u mojej ośmiomiesięcznej córeczki jakieś zgrubienie na powiece, miejsce jest zaczerwienione. Wystraszyłam się a do lekarza idę za dwa dni, może ktoś miał podobny problem???
      Bebe
      nie, 25 kwi 2010 - 22:46
      Niekoniecznie. Ja tez miałam pare lat temu i po różnych nieudanych kuracjach pani Dr powiedziała,że trzeba wyłyżeczkować. Miałam taką mine ze strachu,że zaraz dodała, iż możemy jeszcze spróbować podac steryd. Od razu się na to zgodziłam, myśląc sobie, że przeciez to pikus w porównaniu z łyżeczkowaniem. Myslałam,że mi czymś zakropi a Ona wyjmuje strzykawkę, igłę i dexaven....nie miałam juz wyjścia. Dostałam zastrzyk w powiekę...brrrr ale pomogło po dodatkowym nagrzewaniu 06.gif
      Bebe


      Grupa: U?ytkownicy
      Postów: 612
      Dołączył: pią, 07 paź 05 - 16:41
      SkÄ…d: ze ÅšlÄ…ska
      Nr użytkownika: 3,782

      GG:


      post nie, 25 kwi 2010 - 22:46
      Post #2

      Niekoniecznie. Ja tez miałam pare lat temu i po różnych nieudanych kuracjach pani Dr powiedziała,że trzeba wyłyżeczkować. Miałam taką mine ze strachu,że zaraz dodała, iż możemy jeszcze spróbować podac steryd. Od razu się na to zgodziłam, myśląc sobie, że przeciez to pikus w porównaniu z łyżeczkowaniem. Myslałam,że mi czymś zakropi a Ona wyjmuje strzykawkę, igłę i dexaven....nie miałam juz wyjścia. Dostałam zastrzyk w powiekę...brrrr ale pomogło po dodatkowym nagrzewaniu 06.gif

      --------------------




      Gdy oceniasz ludzi, nie masz czasu ich kochać.
      — Matka Teresa z Kalkuty

      Posty w temacie
      mama Marysi   zgrubienie na powiece   wto, 20 kwi 2010 - 13:52
      OLA77   a nie jÄ™czmieÅ„ albo ziarniniak- jakoÅ› to tak si...   wto, 20 kwi 2010 - 15:25
      ptentegesowa   Mój synek też swego czasu miaÅ‚ takie zgrubienie...   wto, 20 kwi 2010 - 17:33
      OLA77   Mój synek też swego czasu miaÅ‚ takie zgrubienie...   Å›ro, 21 kwi 2010 - 10:03
      ptentegesowa   U mnie pomogÅ‚o, wiadomo najlepiej skonsultować s...   Å›ro, 21 kwi 2010 - 13:16
      wroc   to jÄ™czmieÅ„ lub już gradówka, ja miaÅ‚am jako ...   czw, 22 kwi 2010 - 22:17
      Bebe   Ja tez obstawiam gradówkÄ™. Leczy siÄ™ maÅ›ciÄ… ...   czw, 22 kwi 2010 - 22:26
      OLA77   ooooooooooo wÅ‚asnie gradówka to miaÅ‚a być a ni...   piÄ…, 23 kwi 2010 - 07:06
      Bebe   Niekoniecznie. Ja tez miaÅ‚am pare lat temu i po r...   nie, 25 kwi 2010 - 22:46
      > zgrubienie na powiece
      Start new topic
      Reply to this topic
      1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
      0 Zarejestrowanych:



      Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 02:54
      lista postów tego w±tku
      © 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama