Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

czy ktoÅ› zna dr Gedymin?

> 
miskap
piÄ…, 25 kwi 2008 - 14:33
Jak w temacie. Niedługo wracam na stare śmieci i chciałam zapytać czy znacie może tę panią doktor ginekolog. A jeśli nie to kogo możecie mi polecić z Gorzowa i okolic? Z góry dziękuję
miskap


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 957
Dołączył: wto, 05 paź 04 - 14:33
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 2,156




post piÄ…, 25 kwi 2008 - 14:33
Post #1

Jak w temacie. Niedługo wracam na stare śmieci i chciałam zapytać czy znacie może tę panią doktor ginekolog. A jeśli nie to kogo możecie mi polecić z Gorzowa i okolic? Z góry dziękuję

--------------------
poprawianie błędów mile widziane



Aylin
czw, 15 maj 2008 - 16:43
Hej icon_smile.gif

A znam dr Gedymin icon_smile.gif Jest ok icon_smile.gif

Choć ja bym ci poleciła dr. Turos-Dejnowicz. Prowadziła całą moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Dokładna, rzetelna, przyjazna pacjentce.... i jeszcze dużo dobrego bym mogła pisać icon_smile.gif Jak byś miała pytania na temat jednej bądź drugiej dr. to śmiało pytaj a postaram sie odpowiedzieć icon_smile.gif
Aylin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: nie, 23 kwi 06 - 15:31
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 5,653




post czw, 15 maj 2008 - 16:43
Post #2

Hej icon_smile.gif

A znam dr Gedymin icon_smile.gif Jest ok icon_smile.gif

Choć ja bym ci poleciła dr. Turos-Dejnowicz. Prowadziła całą moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Dokładna, rzetelna, przyjazna pacjentce.... i jeszcze dużo dobrego bym mogła pisać icon_smile.gif Jak byś miała pytania na temat jednej bądź drugiej dr. to śmiało pytaj a postaram sie odpowiedzieć icon_smile.gif

--------------------
To ja, Anek ;-)

Debora (2007)
Damian (2010)
miskap
piÄ…, 16 maj 2008 - 15:47
Dzięki Anek. Myślę, że dr Gedymin odpada, bo już nie pracuje w szpitalu w Gorzowie ( z tego co się zorientowalam). Myślę jeszcze o dr Kozber. Jakby coś to się jeszcze odezwę. A dr Turos-Dejnowicz w którym szpitalu pracuje?
miskap


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 957
Dołączył: wto, 05 paź 04 - 14:33
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 2,156




post piÄ…, 16 maj 2008 - 15:47
Post #3

Dzięki Anek. Myślę, że dr Gedymin odpada, bo już nie pracuje w szpitalu w Gorzowie ( z tego co się zorientowalam). Myślę jeszcze o dr Kozber. Jakby coś to się jeszcze odezwę. A dr Turos-Dejnowicz w którym szpitalu pracuje?

--------------------
poprawianie błędów mile widziane



Aylin
piÄ…, 16 maj 2008 - 17:55
Taa dr. Gedymin pracuje w szpitalu w Barlinku. Jest tam ordynatoprem. I z tego, co wiem sporo babek tam do niej jeździ rodzić-a to przeciez nie jest daleko.

Dr. Turos-Dejnowicz obecnie prowadzijuz tylko ptywatna praktyke, ale jest rewelacyjna 06.gif 06.gif

Co do oddzialu pol-gin w gorzowie to tam widzialm zaledwie dwie kobiety doktorki. Reszta to mezczyźni. A ja jakoś z tych co preferuja kobiety co do tej lekarskiej specjalności icon_wink.gif
Aylin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: nie, 23 kwi 06 - 15:31
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 5,653




post piÄ…, 16 maj 2008 - 17:55
Post #4

Taa dr. Gedymin pracuje w szpitalu w Barlinku. Jest tam ordynatoprem. I z tego, co wiem sporo babek tam do niej jeździ rodzić-a to przeciez nie jest daleko.

Dr. Turos-Dejnowicz obecnie prowadzijuz tylko ptywatna praktyke, ale jest rewelacyjna 06.gif 06.gif

Co do oddzialu pol-gin w gorzowie to tam widzialm zaledwie dwie kobiety doktorki. Reszta to mezczyźni. A ja jakoś z tych co preferuja kobiety co do tej lekarskiej specjalności icon_wink.gif

--------------------
To ja, Anek ;-)

Debora (2007)
Damian (2010)
> czy ktoÅ› zna dr Gedymin?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 13:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama