Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Femina w Lubinie

> 
gradka
pią, 02 lut 2007 - 20:19
Dwoje19, cieszę się, że Wasz dzidziuś urodził się zdrowy icon_biggrin.gif
Ale radze Ci z całego serca, przy kolejnej ciąży zrób badania w jeszcze innej przychodni (oprócz Feminy). Dla własnego spokoju i dobra dziecka.
Mój starszy synek też urodził się zdrowy i nikt nie myślał, że z kolejnym dzidziusiem będzie coś niedobrego.



Michaś dziękuje wszystkim za miłe słowa kiwając główką i mówiąc "taaaak"
gradka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: nie, 14 sty 07 - 14:44
Skąd: legnica
Nr użytkownika: 9,964




post pią, 02 lut 2007 - 20:19
Post #41

Dwoje19, cieszę się, że Wasz dzidziuś urodził się zdrowy icon_biggrin.gif
Ale radze Ci z całego serca, przy kolejnej ciąży zrób badania w jeszcze innej przychodni (oprócz Feminy). Dla własnego spokoju i dobra dziecka.
Mój starszy synek też urodził się zdrowy i nikt nie myślał, że z kolejnym dzidziusiem będzie coś niedobrego.



Michaś dziękuje wszystkim za miłe słowa kiwając główką i mówiąc "taaaak"

--------------------
Michałek zD, Dominik
AniaMamaMarty
pią, 02 lut 2007 - 21:22
Gradka! Dzieki za rade pomyśle o tym przy drugiej ciąży.Moze żeczywiscie warto zbadać sie jeszcze gdzie indziej.Dzięki za rade na przyszłosc.Pozdrowienia
AniaMamaMarty


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: pon, 29 sty 07 - 15:15
Skąd: Z Gromadki koło Bolesławca
Nr użytkownika: 10,425

GG:


post pią, 02 lut 2007 - 21:22
Post #42

Gradka! Dzieki za rade pomyśle o tym przy drugiej ciąży.Moze żeczywiscie warto zbadać sie jeszcze gdzie indziej.Dzięki za rade na przyszłosc.Pozdrowienia
amelka
pon, 18 cze 2007 - 22:43
Polecam Femine

Opieka super i nad mama jak i dzidziusiem. Jesli chodzi o sprzet do ratowania dzieci to na bema tez go niema dlatego wszystkie zagrożenia wioza do legnicy. Decyzja nalezy do każdej z przyszłych mam. życze powodzenia
amelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 18 cze 07 - 14:04
Nr użytkownika: 14,976

GG:


post pon, 18 cze 2007 - 22:43
Post #43

Polecam Femine

Opieka super i nad mama jak i dzidziusiem. Jesli chodzi o sprzet do ratowania dzieci to na bema tez go niema dlatego wszystkie zagrożenia wioza do legnicy. Decyzja nalezy do każdej z przyszłych mam. życze powodzenia
julita32
śro, 20 cze 2007 - 08:08
witam ja tez rodziłam w feminie tzn. miałam cc i wszytko było oki i opieka i atmosfera super tak czujesz sie tam jak w domu nie jak w szpitalu pokoje kolorowe przytulnie 06.gif to było gdziesz 4lata temu icon_smile.gif ale polecam tam rodzic pozdrawiam
julita32


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 173
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 09:49
Skąd: GŁOGÓW
Nr użytkownika: 11,004




post śro, 20 cze 2007 - 08:08
Post #44

witam ja tez rodziłam w feminie tzn. miałam cc i wszytko było oki i opieka i atmosfera super tak czujesz sie tam jak w domu nie jak w szpitalu pokoje kolorowe przytulnie 06.gif to było gdziesz 4lata temu icon_smile.gif ale polecam tam rodzic pozdrawiam
> Femina w Lubinie
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 26 wrz 2024 - 17:11
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama