Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe przedszkolaki cz.21

> 
myla
czw, 12 maj 2011 - 13:10
Odi dziękuje kochana, ale podziękuje, nie chciałabym Wam robić kłopotu

jaAga ale kombinujesz.. i ja chciałabym Was wszystkie poznac, ale czasami trzeba odpuścić
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 13:10
Post #81

Odi dziękuje kochana, ale podziękuje, nie chciałabym Wam robić kłopotu

jaAga ale kombinujesz.. i ja chciałabym Was wszystkie poznac, ale czasami trzeba odpuścić

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
Agga
czw, 12 maj 2011 - 13:10
CYTAT(jaAga* @ Thu, 12 May 2011 - 13:05) *
Zresztą poprzednio zdarzało się tak, że osoby które przyjechały tylko na dzień zostawały na noc, bo ktoś nie dojechał (i nawet nie poinformował, albo poinformował w dzień przyjazdu), a jedzenie można domówić zawsze.



A było też tak że zostawały pomimo, że miejsc nie było ale się gdzieś je wcisnęło i ukryło w domku,jak np sdw chyba dwa lata temu i to z całą rodzinką.

Sorki za wtrącanie i już od Was uciekam icon_wink.gif .
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 13:10
Post #82

CYTAT(jaAga* @ Thu, 12 May 2011 - 13:05) *
Zresztą poprzednio zdarzało się tak, że osoby które przyjechały tylko na dzień zostawały na noc, bo ktoś nie dojechał (i nawet nie poinformował, albo poinformował w dzień przyjazdu), a jedzenie można domówić zawsze.



A było też tak że zostawały pomimo, że miejsc nie było ale się gdzieś je wcisnęło i ukryło w domku,jak np sdw chyba dwa lata temu i to z całą rodzinką.

Sorki za wtrącanie i już od Was uciekam icon_wink.gif .

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
pomidorro
czw, 12 maj 2011 - 13:11
jaAga w moim przypadku dobrze kombinujesz 06.gif No nic- chyba zwolnię nocleg- może Myla wpadnie szybciej na listę?
Przyjadę tylko na sobote całą...chyba, że ktos będzie chętny mnie zabrać na grilla w tą i nazad 06.gif Przygarniecie mnie do pokoju na chwilkę z pieluchami, sloikami itp?
powiem Wam, że wolalabym na tego grila bez dzieciaków ale obawiam się, że Hania się obudzi na cyca i butla jej nie wystarczy...chyba, ze to będzie pierwszy krok na odstawienie od piersi..rok chyba już wystarczy 29.gif M. raczej sie zgodzi zostac z dzieciakami...
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 13:11
Post #83

jaAga w moim przypadku dobrze kombinujesz 06.gif No nic- chyba zwolnię nocleg- może Myla wpadnie szybciej na listę?
Przyjadę tylko na sobote całą...chyba, że ktos będzie chętny mnie zabrać na grilla w tą i nazad 06.gif Przygarniecie mnie do pokoju na chwilkę z pieluchami, sloikami itp?
powiem Wam, że wolalabym na tego grila bez dzieciaków ale obawiam się, że Hania się obudzi na cyca i butla jej nie wystarczy...chyba, ze to będzie pierwszy krok na odstawienie od piersi..rok chyba już wystarczy 29.gif M. raczej sie zgodzi zostac z dzieciakami...

--------------------



jaAga*
czw, 12 maj 2011 - 13:16
Justa i to jest super pomysł, a krok do odstawienia - w dobrą stronę, nie chciałam pisać wcześniej, ale mąż chyba jest Ci to winien (tą zgodę na samotny przyjazd na grilla), Ty tyle razy gdzieś go puszczałaś samego icon_smile.gif.
My z Gruszką (co nie?) przygarniemu Was w sobotę do domku z pieluchami, butelkami i czym jeszcze będzie trzeba!
Myla Ty sie jeszcze zastanów icon_wink.gif.

Dziewczyny a wiecie, że zmieniłam dziś fryzurę. Zlot przyśpieszył decyzję, by wreszcie coś zrobić ze swoimi okropnymi włosami. Narazie dziwnie sobie wyglądam, ale mam nadzieję się przyzwyczaić - posłuchałam rady fryzjerki i mam zupełnie co innego na głowie (tzn. kolor ten sam pozostał). Ciekawe jak Marcin na mnie zareaguje icon_wink.gif.

Ten post edytował jaAga* czw, 12 maj 2011 - 13:16
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 12 maj 2011 - 13:16
Post #84

Justa i to jest super pomysł, a krok do odstawienia - w dobrą stronę, nie chciałam pisać wcześniej, ale mąż chyba jest Ci to winien (tą zgodę na samotny przyjazd na grilla), Ty tyle razy gdzieś go puszczałaś samego icon_smile.gif.
My z Gruszką (co nie?) przygarniemu Was w sobotę do domku z pieluchami, butelkami i czym jeszcze będzie trzeba!
Myla Ty sie jeszcze zastanów icon_wink.gif.

Dziewczyny a wiecie, że zmieniłam dziś fryzurę. Zlot przyśpieszył decyzję, by wreszcie coś zrobić ze swoimi okropnymi włosami. Narazie dziwnie sobie wyglądam, ale mam nadzieję się przyzwyczaić - posłuchałam rady fryzjerki i mam zupełnie co innego na głowie (tzn. kolor ten sam pozostał). Ciekawe jak Marcin na mnie zareaguje icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
myla
czw, 12 maj 2011 - 13:26
jaAga zapodaj fotke w nowe fruzurce
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 13:26
Post #85

jaAga zapodaj fotke w nowe fruzurce

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
joana_m
czw, 12 maj 2011 - 13:26
zgłaszam się na nowym wątku, nie wiem czy o mnie jeszcze pamiętacie...

nie zaglądałam tu od miesiąca. niestety trafiłam do szpitala, zarodek obumarł w 12 tc. ale mam to już za sobą.

nie czytałam waszych wszystkich postów, widzę że jesteście na etapie zlotu.

ja mam mnóstwo pracy, i nie mam zapału do pisania.

pozdrawiam gorąco, odezwę się wkrótce.
joana_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: czw, 09 lis 06 - 17:56
SkÄ…d: Wadowice
Nr użytkownika: 8,400

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 13:26
Post #86

zgłaszam się na nowym wątku, nie wiem czy o mnie jeszcze pamiętacie...

nie zaglądałam tu od miesiąca. niestety trafiłam do szpitala, zarodek obumarł w 12 tc. ale mam to już za sobą.

nie czytałam waszych wszystkich postów, widzę że jesteście na etapie zlotu.

ja mam mnóstwo pracy, i nie mam zapału do pisania.

pozdrawiam gorąco, odezwę się wkrótce.

--------------------


(*) (*) (*) Marlenka, nasz Aniołek, patrzy na Nas już z Nieba (*) (*) (*) (od 12.04.2011)
myla
czw, 12 maj 2011 - 13:33
joana przytul.gif
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 13:33
Post #87

joana przytul.gif

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
pomidorro
czw, 12 maj 2011 - 13:35
Joana przytul.gif bardzo mi przykro...
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 13:35
Post #88

Joana przytul.gif bardzo mi przykro...

--------------------



pomidorro
czw, 12 maj 2011 - 13:54
no to siÄ™ spotkamy w sobotÄ™...
JaAga może Ty wiesz- bo wpisałam sobie dwa obiadki w formularzu a juz nie chcę Ila zawracać głowy- trzeba zrobic przelew- do kiedy? Czy sie płaci na miejscu?
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 13:54
Post #89

no to siÄ™ spotkamy w sobotÄ™...
JaAga może Ty wiesz- bo wpisałam sobie dwa obiadki w formularzu a juz nie chcę Ila zawracać głowy- trzeba zrobic przelew- do kiedy? Czy sie płaci na miejscu?

--------------------



ziowik
czw, 12 maj 2011 - 13:59
oh, Joana tak mi przykro... przytulam mocno!!!

uh, troche mi siadł humor..

Justa sie zorganizuj kobieto i na gryyla przyjeżdżaj icon_razz.gif no i oczywiście na sobotę icon_razz.gif

heh, wiecie co, zorganizujmy sobie na serio jakiś zlot czerwcówkowy icon_smile.gif

a ogóle to co sie dzieje z Aguutką??
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 13:59
Post #90

oh, Joana tak mi przykro... przytulam mocno!!!

uh, troche mi siadł humor..

Justa sie zorganizuj kobieto i na gryyla przyjeżdżaj icon_razz.gif no i oczywiście na sobotę icon_razz.gif

heh, wiecie co, zorganizujmy sobie na serio jakiś zlot czerwcówkowy icon_smile.gif

a ogóle to co sie dzieje z Aguutką??

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
odynka

Go??







post czw, 12 maj 2011 - 14:02
Post #91

Joasiu przytulam mocno... fajnie, że jesteś zaglądaj czasem:)

myla ja Cię palnę! jeśli proponuję łóżko wolne to znaczy że łóżko wolne mam tak? i nie będziecie robić kłopotu raczej my Wam bo nas więcej;) więc jeśli tlko masz ochotę to zapraszamy:D na zlot w sobotę się wybieramy a w niedzielę na Jarmark Planety Dziecko;)
ziowik
czw, 12 maj 2011 - 14:05
Myla nie daj sie prosić icon_razz.gif icon_razz.gif wiesz jakby było super?? a nawet na jednym łóżku sie zmieścicie choćby i w czwórkę icon_smile.gif przyjeżdżacie na piątek, na gryyla czy cu, ktoś Wam metę udostępni bez problemu jakby trzeba było przewinąć, ubrać, przebrać, przekimać czy coś, wieczorkiem do Odi myk (ile to km??) uh, 60?? mylałam że troche mniej icon_razz.gif no... a potem spanko lulanko, rano zbiera sie cały batalion i sio na zlot... no.... i tak to pięknie że aż za icon_smile.gif sie zagalopowałam, ide robić obiad bo jeszcze coś wymyśle icon_razz.gif

Odi wiesz że Ty to jesteś naprawde super osóbka?? icon_smile.gif super babka z Ciebie i faaaajnie że sie zobaczymy na zlocie icon_razz.gif (oj Ciebie to na pewno poznam icon_razz.gif resztę poza Justą i Mylą już widziałam face to face, wiec chyba jakiejś głupoty nie zrobię icon_razz.gif nooo może Jaagi nie poznam skoro sie tak odmienila icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Ten post edytował ziowik czw, 12 maj 2011 - 14:08
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 14:05
Post #92

Myla nie daj sie prosić icon_razz.gif icon_razz.gif wiesz jakby było super?? a nawet na jednym łóżku sie zmieścicie choćby i w czwórkę icon_smile.gif przyjeżdżacie na piątek, na gryyla czy cu, ktoś Wam metę udostępni bez problemu jakby trzeba było przewinąć, ubrać, przebrać, przekimać czy coś, wieczorkiem do Odi myk (ile to km??) uh, 60?? mylałam że troche mniej icon_razz.gif no... a potem spanko lulanko, rano zbiera sie cały batalion i sio na zlot... no.... i tak to pięknie że aż za icon_smile.gif sie zagalopowałam, ide robić obiad bo jeszcze coś wymyśle icon_razz.gif

Odi wiesz że Ty to jesteś naprawde super osóbka?? icon_smile.gif super babka z Ciebie i faaaajnie że sie zobaczymy na zlocie icon_razz.gif (oj Ciebie to na pewno poznam icon_razz.gif resztę poza Justą i Mylą już widziałam face to face, wiec chyba jakiejś głupoty nie zrobię icon_razz.gif nooo może Jaagi nie poznam skoro sie tak odmienila icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
odynka

Go??







post czw, 12 maj 2011 - 14:11
Post #93

buhahaha ziowik po czym wnosisz?icon_wink.gif

a myla ja mówię poważnie - jak bym nie chciała to bym nie proponowała;) jeszcze tylko Kubie muszę o tym wspomniećicon_razz.gif łóżko mamy wygodne w dużym pokoju rozkładane do przodu spokojnie i 4 osoby pomieści;) uprzedzam tylko ze dziewczyny wstaja o 6 rano:P
pomidorro
czw, 12 maj 2011 - 14:19
Ziowik to nie będzie łatwe na grila tego..jeszcze M. mógłby mnie zawieżć ale co w druga stronę?
napisałam na zlotowej stronie- może ktos się zgłosi icon_smile.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 14:19
Post #94

Ziowik to nie będzie łatwe na grila tego..jeszcze M. mógłby mnie zawieżć ale co w druga stronę?
napisałam na zlotowej stronie- może ktos się zgłosi icon_smile.gif


--------------------



ziowik
czw, 12 maj 2011 - 14:29
Justa nie ściemniaj icon_smile.gif już Ci Jaaga pisała, że ktoś na pewno pojedzie icon_smile.gif zresztą widziałam wątek Cydorki z zeszłego roku, teraz też jest na pobyt dzienny, zadeklarowana że na grilla z tego co pamiętam, wiec jakoś sie musi dostać icon_smile.gif miejsce sie pewnie znajdzie icon_smile.gif
a M sobie na pewno świetnie poradzi z dziewczynkami icon_smile.gif najwyżej po Ciebie z nimi przyjedzie icon_razz.gif icon_razz.gif a na serio to nawet jeśli nei piątek to od soboty sie już nie wymigasz icon_smile.gif icon_smile.gif

ja teraz tylko myślę nad jednym - czy mękolić sobą i Kamilką Gruszkę, czy jechać pociągiem.... jeszcze muszę przemyśleć porządnie tą kwestię icon_smile.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 14:29
Post #95

Justa nie ściemniaj icon_smile.gif już Ci Jaaga pisała, że ktoś na pewno pojedzie icon_smile.gif zresztą widziałam wątek Cydorki z zeszłego roku, teraz też jest na pobyt dzienny, zadeklarowana że na grilla z tego co pamiętam, wiec jakoś sie musi dostać icon_smile.gif miejsce sie pewnie znajdzie icon_smile.gif
a M sobie na pewno świetnie poradzi z dziewczynkami icon_smile.gif najwyżej po Ciebie z nimi przyjedzie icon_razz.gif icon_razz.gif a na serio to nawet jeśli nei piątek to od soboty sie już nie wymigasz icon_smile.gif icon_smile.gif

ja teraz tylko myślę nad jednym - czy mękolić sobą i Kamilką Gruszkę, czy jechać pociągiem.... jeszcze muszę przemyśleć porządnie tą kwestię icon_smile.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
jaAga*
czw, 12 maj 2011 - 14:39
No to od poczÄ…tku:
Joana bardzo mi przykro przytul.gif . Wpadaj do nas częściej.
Justa jeśli będziesz miała zapłacic wcześniej coś, to dostaniesz maila od Ili i tam nr konta i kwotę- ja juz dostałam i zapłaciłam zaliczkę, ale ja jestem na liście od dawna. Co do grilla, to napisz do cydorki pw - ja wiem, że może trochę głupio, ale to bardzo miła osoba i jeśli będzie miała miejsce to z pewnością Cię zabierze-i wtedy nie ma zmiłuj- gitarę bierzesz, jak coś Marcin Ci ją wyrwie i będzie brzdąkał icon_wink.gif.
Myla zdjęcia fryzury jeszcze nie mam, ale to cos w takim stylu: https://pieknewlosy.pl/zd/news/wl2008fsp/2.jpg
A co do poznawania, to też nie widziałam na zywo tylko Myli i Justy.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 12 maj 2011 - 14:39
Post #96

No to od poczÄ…tku:
Joana bardzo mi przykro przytul.gif . Wpadaj do nas częściej.
Justa jeśli będziesz miała zapłacic wcześniej coś, to dostaniesz maila od Ili i tam nr konta i kwotę- ja juz dostałam i zapłaciłam zaliczkę, ale ja jestem na liście od dawna. Co do grilla, to napisz do cydorki pw - ja wiem, że może trochę głupio, ale to bardzo miła osoba i jeśli będzie miała miejsce to z pewnością Cię zabierze-i wtedy nie ma zmiłuj- gitarę bierzesz, jak coś Marcin Ci ją wyrwie i będzie brzdąkał icon_wink.gif.
Myla zdjęcia fryzury jeszcze nie mam, ale to cos w takim stylu: https://pieknewlosy.pl/zd/news/wl2008fsp/2.jpg
A co do poznawania, to też nie widziałam na zywo tylko Myli i Justy.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
odynka

Go??







post czw, 12 maj 2011 - 14:49
Post #97

a ja justę widziałam o!

jaaga i taka drapieżna będziesz?icon_biggrin.gif
jaAga*
czw, 12 maj 2011 - 14:50
CYTAT(odynka @ Thu, 12 May 2011 - 14:49) *
a ja justę widziałam o!

jaaga i taka drapieżna będziesz?icon_biggrin.gif

Ja tylko fotkę zapodałam, żeby mniej więcej było wiadomo, ale generalnie dużo gorzej napewno wyglądam icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 12 maj 2011 - 14:50
Post #98

CYTAT(odynka @ Thu, 12 May 2011 - 14:49) *
a ja justę widziałam o!

jaaga i taka drapieżna będziesz?icon_biggrin.gif

Ja tylko fotkę zapodałam, żeby mniej więcej było wiadomo, ale generalnie dużo gorzej napewno wyglądam icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
pomidorro
czw, 12 maj 2011 - 14:51
JaAga oj robisz się na bóstwo icon_smile.gif Z ta gitara to wiesz, że ja dopiero od stycznia sobie brzdękam.....wszystko na jedno kopyto...
a tak serio- to co innego grac w domu a co innego przy wiekszej ilości osób. Poprostu nie mam odwagi 29.gif
No chyba, że Ty będziesz spiewac bo ja strasznie fałszuję 29.gif 04.gif
jesli pojade i znajdzie siÄ™ miejsce to moge wziÄ…c jÄ…- ale dla Marcina 03.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 14:51
Post #99

JaAga oj robisz się na bóstwo icon_smile.gif Z ta gitara to wiesz, że ja dopiero od stycznia sobie brzdękam.....wszystko na jedno kopyto...
a tak serio- to co innego grac w domu a co innego przy wiekszej ilości osób. Poprostu nie mam odwagi 29.gif
No chyba, że Ty będziesz spiewac bo ja strasznie fałszuję 29.gif 04.gif
jesli pojade i znajdzie siÄ™ miejsce to moge wziÄ…c jÄ…- ale dla Marcina 03.gif

--------------------



pomidorro
czw, 12 maj 2011 - 14:53
JaAga a ja widzialam tylko Odynkę na żywo i Mgłę...więc najwięcej mam do nadrobienia..
zresztÄ…- wymienimy sie nr. telefonu i jakos sie spotkamy...poznamy mam nadziejÄ™...
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 14:53
Post #100

JaAga a ja widzialam tylko Odynkę na żywo i Mgłę...więc najwięcej mam do nadrobienia..
zresztÄ…- wymienimy sie nr. telefonu i jakos sie spotkamy...poznamy mam nadziejÄ™...


--------------------



> Czerwcowe przedszkolaki cz.21
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 17:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama