Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Powitanie

> 
Aleksandra_D
śro, 02 kwi 2003 - 01:39
Witam wszystkich!
Jeżeli tylko macie jakiekolwiek pytania dotyczące działania forum maluchy.pl to zapraszam. Postaram się jak najszybciej, na miarę moich sił i możliwości, udzielić odpowiedzi.
Zaczynam poznawać tą wersję forum od "podszewki", tak więc oczekuję propozycji zmian. Postaram się sprawdzić, czy takowe są możliwe i zaproponować rozwiązania administratorom, oraz powiadomić Was o rezultatach.
Jeżeli ktoś z Was chce się podzielić informacjami co można ulepszyć, jak coś działa itp, to to podforum jest do tego stworzone.
Czekam tutaj na forum, szybkich wiadomościach oraz na privie.

Tak więc do dzieła w myśl powiedzenia "kto pyta wielbłądzi"
Aleksandra_D


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:03
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 153




post śro, 02 kwi 2003 - 01:39
Post #1

Witam wszystkich!
Jeżeli tylko macie jakiekolwiek pytania dotyczące działania forum maluchy.pl to zapraszam. Postaram się jak najszybciej, na miarę moich sił i możliwości, udzielić odpowiedzi.
Zaczynam poznawać tą wersję forum od "podszewki", tak więc oczekuję propozycji zmian. Postaram się sprawdzić, czy takowe są możliwe i zaproponować rozwiązania administratorom, oraz powiadomić Was o rezultatach.
Jeżeli ktoś z Was chce się podzielić informacjami co można ulepszyć, jak coś działa itp, to to podforum jest do tego stworzone.
Czekam tutaj na forum, szybkich wiadomościach oraz na privie.

Tak więc do dzieła w myśl powiedzenia "kto pyta wielbłądzi"

--------------------
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Gosia (05.2002) i Jasiek (01.2013)
A_KA
czw, 17 kwi 2003 - 10:06
Wymyśliłam coś jeszcze - choć pewnie nie wszystkim się to spodoba icon_wink.gif ... Może dałoby się jeszcze zamieścić pod emblematem wiek mamusi?? Wiem, że kobiet się o wiek nie pyta, ale... Ja uważam, że byłoby miło wiedzieć z kim się rozmawia... Poza tym przecież nie byłoby obowiązku podawania wieku, tylko możliwość... Czy to się da zrobić?? I co Wy na to??
I jeszcze jedno - w sumie szkoda, że ten wątek nie jest zaczęty jako nowy, czy przynajmniej nie ma innego tytułu. Wchodząc tu nie wie się co nas czeka... Tytuł nie odzwierciedla treści icon_sad.gif . A przez to wejdzie tu mało osób icon_confused.gif . Może można go gdzieś przenieść, albo zdublować ??
Pozdrawiam.
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post czw, 17 kwi 2003 - 10:06
Post #2

Wymyśliłam coś jeszcze - choć pewnie nie wszystkim się to spodoba icon_wink.gif ... Może dałoby się jeszcze zamieścić pod emblematem wiek mamusi?? Wiem, że kobiet się o wiek nie pyta, ale... Ja uważam, że byłoby miło wiedzieć z kim się rozmawia... Poza tym przecież nie byłoby obowiązku podawania wieku, tylko możliwość... Czy to się da zrobić?? I co Wy na to??
I jeszcze jedno - w sumie szkoda, że ten wątek nie jest zaczęty jako nowy, czy przynajmniej nie ma innego tytułu. Wchodząc tu nie wie się co nas czeka... Tytuł nie odzwierciedla treści icon_sad.gif . A przez to wejdzie tu mało osób icon_confused.gif . Może można go gdzieś przenieść, albo zdublować ??
Pozdrawiam.

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...

Posty w temacie
Aleksandra_J   Powitanie   Å›ro, 02 kwi 2003 - 01:39
GuÅ›ka   haluuu :D :D :D Na podforum "Na każdy tem...   Å›ro, 02 kwi 2003 - 09:30
kapsel   Ja bym chciaÅ‚a: 1. żeb...   Å›ro, 02 kwi 2003 - 21:31
wiesia   no i na jaki temat odpisujÄ™??   pon, 07 kwi 2003 - 13:31
Arwena.   Re: no i na jaki temat odpisujÄ™??   wto, 08 kwi 2003 - 09:32
Ania Karolkowa   Re: no i na jaki temat odpisujÄ™??   czw, 17 kwi 2003 - 08:58
Ania Karolkowa   WymyÅ›liÅ‚am coÅ› jeszcze - choć pewnie nie wszys...   czw, 17 kwi 2003 - 10:06
> Powitanie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 23:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama