Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

sklepy dla maluchów

-
BabyBlue
post Fri, 23 Mar 2018 - 15:36
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 51,503

Cześć Dziewczyny! Szukam jakiś fajnych sklepów internetowych z artykułami/akcesoriami/zabawkami dla dzieci. Z takim maleństwem ciężko jest się wyrwać na jakiekolwiek zakupy, a ciągle łapię się na tym, że czegoś nam brakuje i są to raczej rzeczy pierwszej potrzeby. Od koleżanki dostałam link do - https://bebe.sklep.pl/ i faktycznie mają tam super produkty, jednak ja potrzebuję takich sklepów dużo więcej. Mam nadzieję, że mnie poratujecie swoimi sprawdzonymi miejscówkami. Pozdrawiam!
Go to the top of the page PM

Quote Post
kociasta
post Mon, 02 Apr 2018 - 21:42
Post #2

Nr użytkownika: 48,618

Cześć, ja wszystko kupuję online dla maluszka, zaczynając od pampersów i kaszek z tesco, przez zabawki, kończąc na ubrankach. Z ciuszkowych adresów mogę polecić psoty. com, to polska marka z ubrankami z tak rewelacyjnej bawełny, że ciężko znaleźć coś podobnego w zwykłych sklepach. Dodatkowo mają bardzo uniwersalne ubranka, bez nadruków, ale za to w świetnych kolorach. Ubierałam u nich i synka i teraz córę i świetnie mi się sprawdzały ich rzeczy icon_wink.gif

Quote Post
ekscentric
post Tue, 10 Jul 2018 - 14:16
Post #3

Nr użytkownika: 45,656

w sieci jest cała masa różnych sklepów, jak np. PinkNoMore - mają fajne ręczniki dla niemowlaków, prześcieradła, śliniaki... :) zresztą nawet popularne sieciówki mają asortyment dla maluchów w różnym wieku choć tutaj wiadomo, że również bywa z jakością. Niemniej jednak wystarczy wklepać w google i wyskoczy :)

Quote Post
marzenazgryz
post Tue, 10 Jul 2018 - 16:40
Post #4

Nr użytkownika: 51,852

Rzeczywiscie maja tam dosc dobre ceny.

Quote Post
> sklepy dla maluchów

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thu, 19 Jul 2018 - 00:13
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe