Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dziecko z niedosłuchem

> 
Mama_Małej_Mi
nie, 11 cze 2023 - 21:12
Mamusie, nasza córeczka urodziła się z niedosłuchem, o czym dowiedzieliśmy się parę dni temu. Od tego czasu czytam, szukam informacji, ale wciąż nie jestem pewna od czego zacząć, żeby pomóc swojemu dziecku.... Czy któraś z Was zmagała się lub zmaga z podobnym problemem? Przyjmę każdą poradę czy podpowiedź. Z góry dziękuję za każdą pomoc!
Mama_Małej_Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 170
Dołączył: pią, 15 kwi 11 - 09:49
Nr użytkownika: 36,430




post nie, 11 cze 2023 - 21:12
Post #1

Mamusie, nasza córeczka urodziła się z niedosłuchem, o czym dowiedzieliśmy się parę dni temu. Od tego czasu czytam, szukam informacji, ale wciąż nie jestem pewna od czego zacząć, żeby pomóc swojemu dziecku.... Czy któraś z Was zmagała się lub zmaga z podobnym problemem? Przyjmę każdą poradę czy podpowiedź. Z góry dziękuję za każdą pomoc!
rowan_berry
czw, 15 cze 2023 - 12:37
Ile dokładnie ma Twoja córeczka? Robiliście już jakieś badania? To czego na pewno potrzebujecie, to dobry specjalista. U nas w rodzinie jest dziewczynka, która nie słyszy i ona nosi implanty, dzięki którym normalnie kontaktuje się ze światem. Myślę, że w takim kierunku powinniście pójść.
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 432
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post czw, 15 cze 2023 - 12:37
Post #2

Ile dokładnie ma Twoja córeczka? Robiliście już jakieś badania? To czego na pewno potrzebujecie, to dobry specjalista. U nas w rodzinie jest dziewczynka, która nie słyszy i ona nosi implanty, dzięki którym normalnie kontaktuje się ze światem. Myślę, że w takim kierunku powinniście pójść.

--------------------


Mama_Małej_Mi
piÄ…, 23 cze 2023 - 17:34
Nasza Zosia ma pół roku i mamy już tę tzw. żółtą wlepkę w książeczce, że nie słyszy. Czy takie implanty są bezpieczne dla dziecka? Będzie słyszało na tyle, żeby nauczyć się mówić i mieć kontakt ze światem? Tego się najbardziej boję... Gdzie leczyliście Waszą dziewczynkę? Mogłabyś powiedzieć gdzie najlepiej się udać po pomoc?
Mama_Małej_Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 170
Dołączył: pią, 15 kwi 11 - 09:49
Nr użytkownika: 36,430




post piÄ…, 23 cze 2023 - 17:34
Post #3

Nasza Zosia ma pół roku i mamy już tę tzw. żółtą wlepkę w książeczce, że nie słyszy. Czy takie implanty są bezpieczne dla dziecka? Będzie słyszało na tyle, żeby nauczyć się mówić i mieć kontakt ze światem? Tego się najbardziej boję... Gdzie leczyliście Waszą dziewczynkę? Mogłabyś powiedzieć gdzie najlepiej się udać po pomoc?
rowan_berry
pon, 17 lip 2023 - 12:50
Implanty najlepiej wszczepić w pierwszym roku życia dziecka, po to właśnie, że miało możliwość normalnie nauczyć się mówić. Kuzynka jeździła z nią do Kajetan pod Warszawą. Od nas to kawałek, ale była bardzo zadowolona. Jeśli chcesz mogę zapytać o szczegóły
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 432
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post pon, 17 lip 2023 - 12:50
Post #4

Implanty najlepiej wszczepić w pierwszym roku życia dziecka, po to właśnie, że miało możliwość normalnie nauczyć się mówić. Kuzynka jeździła z nią do Kajetan pod Warszawą. Od nas to kawałek, ale była bardzo zadowolona. Jeśli chcesz mogę zapytać o szczegóły

--------------------


Mama_Małej_Mi
piÄ…, 12 kwi 2024 - 10:24
A orientujesz siÄ™ na ile to lat? Jest jakaÅ› gwarancja?
Mama_Małej_Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 170
Dołączył: pią, 15 kwi 11 - 09:49
Nr użytkownika: 36,430




post piÄ…, 12 kwi 2024 - 10:24
Post #5

A orientujesz siÄ™ na ile to lat? Jest jakaÅ› gwarancja?
rowan_berry
śro, 24 kwi 2024 - 16:29
Jeśli zabieg był w Kajetanach to gwarancję masz aż na 5 lat. Fajna sprawa, bo inne ośrodki dają chyba max na 3 lata.
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 432
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post śro, 24 kwi 2024 - 16:29
Post #6

Jeśli zabieg był w Kajetanach to gwarancję masz aż na 5 lat. Fajna sprawa, bo inne ośrodki dają chyba max na 3 lata.

--------------------


> Dziecko z niedosÅ‚uchem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 13:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama