Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
47 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwiec / Lipiec -cz.14 zmieniam tytuł :) wiosennie

> 
kasiakorpik
wto, 02 sty 2007 - 19:34
Ja za to w Chełmży icon_rolleyes.gif i nie wiem o której wrócę bo szef się zapowiedział z wizytacją icon_eek.gif
kasiakorpik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,068
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 16:56
Skąd: Toruń/Londyn
Nr użytkownika: 2,038

GG:


post wto, 02 sty 2007 - 19:34
Post #41

Ja za to w Chełmży icon_rolleyes.gif i nie wiem o której wrócę bo szef się zapowiedział z wizytacją icon_eek.gif

--------------------
Kasia mama Kamila (27.04.1998) i Maksa (5.07.2004)
Maks


Kamil
Kocurek
wto, 02 sty 2007 - 20:27
My spędziliśmy sylwestra w domu, odwiedzili nas znajomi i nocowali - było super icon_smile.gif były nawet hulanki, nawet charlestona tańczyłam icon_lol.gif i puszczaliśmy rakiety w ogródku icon_cool.gif
Najbardziej zadowolone były dzieci - Mikołaj - bo odwiedziła go ukochana, a Dominika, bo Natalka to jej guru icon_wink.gif
Przed 2 dni nie wiedziałam, że mam dzieci icon_eek.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 02 sty 2007 - 20:27
Post #42

My spędziliśmy sylwestra w domu, odwiedzili nas znajomi i nocowali - było super icon_smile.gif były nawet hulanki, nawet charlestona tańczyłam icon_lol.gif i puszczaliśmy rakiety w ogródku icon_cool.gif
Najbardziej zadowolone były dzieci - Mikołaj - bo odwiedziła go ukochana, a Dominika, bo Natalka to jej guru icon_wink.gif
Przed 2 dni nie wiedziałam, że mam dzieci icon_eek.gif


--------------------
mamuśka.chłidz...
wto, 02 sty 2007 - 23:36
Anai Wiwat Julas. Ida wreszcie tez pożegnała na noc pieluche. Tyle, że żadna zasługa w tym nasza, bo tata zapomniał założyć pieluchę. Nie założył bo ja podczas porządków świątecznych przełożyłam paczke. Dopiero rano się okazało, że panna jej nie miała. Wszystko było suche a jak miała pieluchę to noc w noc pielucha zasikana po brzegi, bo tez pije w nocy. Teraz budzi męzula więc ja mam luz icon_wink.gif Woła: Ta-ta tak smiesznie przeciągając

Sylwester spędzilismy w domku i było super dopóki dzieci nie spały tzn do 22. bo sam Alek urzędował do 1 w nocy icon_evil.gif Były tańce i zabawa balonem.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 02 sty 2007 - 23:36
Post #43

Anai Wiwat Julas. Ida wreszcie tez pożegnała na noc pieluche. Tyle, że żadna zasługa w tym nasza, bo tata zapomniał założyć pieluchę. Nie założył bo ja podczas porządków świątecznych przełożyłam paczke. Dopiero rano się okazało, że panna jej nie miała. Wszystko było suche a jak miała pieluchę to noc w noc pielucha zasikana po brzegi, bo tez pije w nocy. Teraz budzi męzula więc ja mam luz icon_wink.gif Woła: Ta-ta tak smiesznie przeciągając

Sylwester spędzilismy w domku i było super dopóki dzieci nie spały tzn do 22. bo sam Alek urzędował do 1 w nocy icon_evil.gif Były tańce i zabawa balonem.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
mamami
piÄ…, 05 sty 2007 - 10:35
Witam noworocznie :0

Kochane co powiecie na rozpoczęcie przygotowań do spotkania naszego?
Czy pasowałoby Wam znowu w Sulejowie?
A co powiecie na termin 29 czerwca, oczywiście jeśli maja wolne co zaraz sprawdze.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post piÄ…, 05 sty 2007 - 10:35
Post #44

Witam noworocznie :0

Kochane co powiecie na rozpoczęcie przygotowań do spotkania naszego?
Czy pasowałoby Wam znowu w Sulejowie?
A co powiecie na termin 29 czerwca, oczywiście jeśli maja wolne co zaraz sprawdze.
monga
piÄ…, 05 sty 2007 - 10:46
CYTAT(mamami)
Witam noworocznie :0

Kochane co powiecie na rozpoczęcie przygotowań do spotkania naszego?
Czy pasowałoby Wam znowu w Sulejowie?
A co powiecie na termin 29 czerwca, oczywiście jeśli maja wolne co zaraz sprawdze.

Widzę mamami, że natchnął Cię wątek zlotowy icon_smile.gif Jak dla mnie termin całkiem niezły, jeżeli do tego czasu kupię samochód to mam nadzieję się zjawić icon_biggrin.gif
monga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,809
Dołączył: pon, 24 maj 04 - 15:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,781

GG:


post piÄ…, 05 sty 2007 - 10:46
Post #45

CYTAT(mamami)
Witam noworocznie :0

Kochane co powiecie na rozpoczęcie przygotowań do spotkania naszego?
Czy pasowałoby Wam znowu w Sulejowie?
A co powiecie na termin 29 czerwca, oczywiście jeśli maja wolne co zaraz sprawdze.

Widzę mamami, że natchnął Cię wątek zlotowy icon_smile.gif Jak dla mnie termin całkiem niezły, jeżeli do tego czasu kupię samochód to mam nadzieję się zjawić icon_biggrin.gif

--------------------
Monika, Krzy? (22.07.2004) i Kasia (07.05.2007)


Mariola***
piÄ…, 05 sty 2007 - 12:46
Ja samochód dla odmiany mam ale czy chęci będą, a raczej odwaga.
Chociaż obstawiam,że córcia będzie grzeczniutka icon_wink.gif
Bo cały czas mam nadzieję,ze to ona. icon_biggrin.gif
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post piÄ…, 05 sty 2007 - 12:46
Post #46

Ja samochód dla odmiany mam ale czy chęci będą, a raczej odwaga.
Chociaż obstawiam,że córcia będzie grzeczniutka icon_wink.gif
Bo cały czas mam nadzieję,ze to ona. icon_biggrin.gif

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
Mariola***
piÄ…, 05 sty 2007 - 12:46
A jezeli chodzi o miejsce to jestem jak najbardziej za Sulejowem.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post piÄ…, 05 sty 2007 - 12:46
Post #47

A jezeli chodzi o miejsce to jestem jak najbardziej za Sulejowem.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
mamami
piÄ…, 05 sty 2007 - 16:14
Sprawdziałam termin jest wolny.
wstepnie go zarezerwowałam icon_wink.gif
Monga chce uniknac sytuacji sprzed roku kiedy w marcu nie było juz wolnych miejsc.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post piÄ…, 05 sty 2007 - 16:14
Post #48

Sprawdziałam termin jest wolny.
wstepnie go zarezerwowałam icon_wink.gif
Monga chce uniknac sytuacji sprzed roku kiedy w marcu nie było juz wolnych miejsc.
kasiakorpik
piÄ…, 05 sty 2007 - 19:32
Ja też się piszę na Sulejów icon_biggrin.gif Mam nadzieję że trafię sama icon_redface.gif bo mąż pewnie wybędzie do tego czasu.
kasiakorpik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,068
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 16:56
Skąd: Toruń/Londyn
Nr użytkownika: 2,038

GG:


post piÄ…, 05 sty 2007 - 19:32
Post #49

Ja też się piszę na Sulejów icon_biggrin.gif Mam nadzieję że trafię sama icon_redface.gif bo mąż pewnie wybędzie do tego czasu.

--------------------
Kasia mama Kamila (27.04.1998) i Maksa (5.07.2004)
Maks


Kamil
mamami
piÄ…, 05 sty 2007 - 20:01
kasiu musisz mi napisac jakis kontakt do twojego meza bo moj chlop bedzie plakal jak nie przyjedzie icon_smile.gif
juz wczoraj mowil ze przeciez samoloty z anglii nie sa takie drogie icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post piÄ…, 05 sty 2007 - 20:01
Post #50

kasiu musisz mi napisac jakis kontakt do twojego meza bo moj chlop bedzie plakal jak nie przyjedzie icon_smile.gif
juz wczoraj mowil ze przeciez samoloty z anglii nie sa takie drogie icon_smile.gif
mamami
piÄ…, 05 sty 2007 - 20:17
dziewczyny czy moglbyscie zerknac na watek zlotowy na kazdy temat, jest tam moj post o osrodku w sulejowie, mysle ze nie zaszkodziloby gdyby odezwal sie jeszcze ktos kto tam byl.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post piÄ…, 05 sty 2007 - 20:17
Post #51

dziewczyny czy moglbyscie zerknac na watek zlotowy na kazdy temat, jest tam moj post o osrodku w sulejowie, mysle ze nie zaszkodziloby gdyby odezwal sie jeszcze ktos kto tam byl.
Jaguar
piÄ…, 05 sty 2007 - 21:29
A my mamy rato wirusa co za paskudztwo normalnie Misi nie poznaję, nie miałam pojęcia że to takie świństwo. Pamiętam, że już ktoś przez to przechodził proszę o rady i ile to paskudztwo może trwać ?
Jaguar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 287
Dołączył: pon, 31 sty 05 - 15:49
Skąd: Wrocł@w
Nr użytkownika: 2,611

GG:


post piÄ…, 05 sty 2007 - 21:29
Post #52

A my mamy rato wirusa co za paskudztwo normalnie Misi nie poznaję, nie miałam pojęcia że to takie świństwo. Pamiętam, że już ktoś przez to przechodził proszę o rady i ile to paskudztwo może trwać ?

--------------------
Mama i MIch@link@ 18.06.2004 i Igor@ 21.08.2008

kasiakorpik
piÄ…, 05 sty 2007 - 22:07
Mamami już przekazałam mężowi wiadomość i powiedział że postara się być także możesz pocieszyć swojego icon_biggrin.gif

Jaguar my mieliśmy jak Kamil miał dwa lata, trwa to paskudztwo ok tygodnia i niestety im młodsze dziecko tym bardziej nasilone objawy.Mam nadzieję że u Was tak się nie skończy ale my po dwóch dobach walki w domu pojechaliśmy do szpitala bo Kamil nie miał już siły pić (wymiotował okropnie a załatwiał się do 20 razy na dobę)I niestety odwodnił się. W szpitalu odżył po kroplówce, spędziliśmy tam 5 dni. Nie wiem jaka u Was sytuacja ale możesz bez recepty kupić Orsalit, takie saszetki do rozpuszczania, to się podaje żeby zapobiec odwodnieniu, uzupełnia elektrolity.
kasiakorpik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,068
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 16:56
Skąd: Toruń/Londyn
Nr użytkownika: 2,038

GG:


post piÄ…, 05 sty 2007 - 22:07
Post #53

Mamami już przekazałam mężowi wiadomość i powiedział że postara się być także możesz pocieszyć swojego icon_biggrin.gif

Jaguar my mieliśmy jak Kamil miał dwa lata, trwa to paskudztwo ok tygodnia i niestety im młodsze dziecko tym bardziej nasilone objawy.Mam nadzieję że u Was tak się nie skończy ale my po dwóch dobach walki w domu pojechaliśmy do szpitala bo Kamil nie miał już siły pić (wymiotował okropnie a załatwiał się do 20 razy na dobę)I niestety odwodnił się. W szpitalu odżył po kroplówce, spędziliśmy tam 5 dni. Nie wiem jaka u Was sytuacja ale możesz bez recepty kupić Orsalit, takie saszetki do rozpuszczania, to się podaje żeby zapobiec odwodnieniu, uzupełnia elektrolity.

--------------------
Kasia mama Kamila (27.04.1998) i Maksa (5.07.2004)
Maks


Kamil
mamuśka.chłidz...
piÄ…, 05 sty 2007 - 22:21
Jaguar my tez mielismy rota w domu. Ida miała 9m a Artur ponad 2. Pilnuj picia. Nam dali tez takie saszetki i jakieś homeopatyczne środki na biegunki. Niestety często się zdarzało, że nie zdązał Artur do wc nawet. To był straszny czas. Czuwaliśmy na zmianę, a to wszystko w pierwszym tygodniu powrotu po urlopie wychowawczym i w nowej pracy icon_confused.gif Mielismy tez skierowanie do szpitala, ale udało się wykurować w domu. Mieli jeszcze diete: ryż, marchewka z tego co pamiętam.

mamami staram się agitować za Sulejowem, bo bardzo mi odpowiada odleglośc zlotu a co tu ukrywać przy 3 małych dzieci może być ważne. Dalej nie mamy samochodu icon_confused.gif Dopiero 2 miesiące a wkurza mnie niemiłosiernie. icon_evil.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post piÄ…, 05 sty 2007 - 22:21
Post #54

Jaguar my tez mielismy rota w domu. Ida miała 9m a Artur ponad 2. Pilnuj picia. Nam dali tez takie saszetki i jakieś homeopatyczne środki na biegunki. Niestety często się zdarzało, że nie zdązał Artur do wc nawet. To był straszny czas. Czuwaliśmy na zmianę, a to wszystko w pierwszym tygodniu powrotu po urlopie wychowawczym i w nowej pracy icon_confused.gif Mielismy tez skierowanie do szpitala, ale udało się wykurować w domu. Mieli jeszcze diete: ryż, marchewka z tego co pamiętam.

mamami staram się agitować za Sulejowem, bo bardzo mi odpowiada odleglośc zlotu a co tu ukrywać przy 3 małych dzieci może być ważne. Dalej nie mamy samochodu icon_confused.gif Dopiero 2 miesiące a wkurza mnie niemiłosiernie. icon_evil.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
mamami
piÄ…, 05 sty 2007 - 23:01
Dziewczyny prosze wypowiedzcie sie w tamtym watku mimo ze na zlot sie nie wybieracie.
chodzi o to zeby zebrac opinie osob ktore juz tam były.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post piÄ…, 05 sty 2007 - 23:01
Post #55

Dziewczyny prosze wypowiedzcie sie w tamtym watku mimo ze na zlot sie nie wybieracie.
chodzi o to zeby zebrac opinie osob ktore juz tam były.
Jaguar
sob, 06 sty 2007 - 00:39
Walczymy od poniedziałku na początku nie było tak źle tylko rozwolnienie, ale od środy dołączyły wymioty praktycznie po wszystkim także dziś Micha płakała i obiecywała że zrobi wszystko dla bułki, a ja mam skierowanie do szpitala w ręku i lekarka mi powiedziała, że jak jeszcze raz zwymiotuje to do szpitala icon_sad.gif no i nie dostała tylko pije łyżeczką co chwilę łyczka i jakoś się udało do wieczora bez większych sensacji.
Dzięki dziewczyny to może już w weekend się skończy.
Jaguar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 287
Dołączył: pon, 31 sty 05 - 15:49
Skąd: Wrocł@w
Nr użytkownika: 2,611

GG:


post sob, 06 sty 2007 - 00:39
Post #56

Walczymy od poniedziałku na początku nie było tak źle tylko rozwolnienie, ale od środy dołączyły wymioty praktycznie po wszystkim także dziś Micha płakała i obiecywała że zrobi wszystko dla bułki, a ja mam skierowanie do szpitala w ręku i lekarka mi powiedziała, że jak jeszcze raz zwymiotuje to do szpitala icon_sad.gif no i nie dostała tylko pije łyżeczką co chwilę łyczka i jakoś się udało do wieczora bez większych sensacji.
Dzięki dziewczyny to może już w weekend się skończy.

--------------------
Mama i MIch@link@ 18.06.2004 i Igor@ 21.08.2008

Kocurek
sob, 06 sty 2007 - 00:43
CYTAT(Jaguar)
Walczymy od poniedziałku na początku nie było tak źle tylko rozwolnienie, ale od środy dołączyły wymioty praktycznie po wszystkim także dziś Micha płakała i obiecywała że zrobi wszystko dla bułki, a ja mam skierowanie do szpitala w ręku i lekarka mi powiedziała, że jak jeszcze raz zwymiotuje to do szpitala icon_sad.gif no i nie dostała tylko pije łyżeczką co chwilę łyczka i jakoś się udało do wieczora bez większych sensacji.
Dzięki dziewczyny to może już w weekend się skończy.


Najważniejsze jest, by się nie odwodniła, pilnuj picia, nawet łyżeczka co kilkanaście minut jest ważna - ja trafiłam do szpitala z 10 tyg, Miśką właśnie z tego powodu icon_sad.gif (odwodnienie i też rota)
Dobrze jest uzupełnic elektrolity (Gastrolit, do kupienia w aptece) ale możesz podac jej odgazowaną colę, działa antybiegunkowo, a dzieci ja lubią.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post sob, 06 sty 2007 - 00:43
Post #57

CYTAT(Jaguar)
Walczymy od poniedziałku na początku nie było tak źle tylko rozwolnienie, ale od środy dołączyły wymioty praktycznie po wszystkim także dziś Micha płakała i obiecywała że zrobi wszystko dla bułki, a ja mam skierowanie do szpitala w ręku i lekarka mi powiedziała, że jak jeszcze raz zwymiotuje to do szpitala icon_sad.gif no i nie dostała tylko pije łyżeczką co chwilę łyczka i jakoś się udało do wieczora bez większych sensacji.
Dzięki dziewczyny to może już w weekend się skończy.


Najważniejsze jest, by się nie odwodniła, pilnuj picia, nawet łyżeczka co kilkanaście minut jest ważna - ja trafiłam do szpitala z 10 tyg, Miśką właśnie z tego powodu icon_sad.gif (odwodnienie i też rota)
Dobrze jest uzupełnic elektrolity (Gastrolit, do kupienia w aptece) ale możesz podac jej odgazowaną colę, działa antybiegunkowo, a dzieci ja lubią.


--------------------
moonk *
sob, 06 sty 2007 - 13:13
[quote=Kocurek][quote=Jaguar]Walczymy od poniedziałku.....
Dzięki dziewczyny to może już w weekend się skończy.[/quote]

Najważniejsze jest, by się nie odwodniła, pilnuj picia, nawet łyżeczka co kilkanaście minut jest ważna
Dobrze jest uzupełnic elektrolity (Gastrolit, do kupienia w aptece) ale możesz podac jej odgazowaną colę, działa antybiegunkowo, a dzieci ja lubią.

Jest nowy preparat o nazwie bodajże Orsalit o niebo lepszym smaku (niż Gastrolit) nam to polecała pediatra jak Ala miała rotawirusa miesiąc temu.. współczuje Misi tego paskudztwa... u nas najgorzej to przeszedł Tatuś prawie 10 dni go trzymało... mi pomogło jedzenie i picie dużo kwaśnego i męczyłam się jeden dzień, Ali podawałam smekte, węgiel, probiotyki. Na wymioty ewentualnie można podać też diphergan. Mam nadzieje ze tak jak napisałaś dziś lub jutro to się skończy i nie trzeba będzie pomocy szpitala... napisz jak się Misia czuje.
moonk *


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 739
Dołączył: nie, 27 lip 03 - 19:05
Skąd: wrocław
Nr użytkownika: 934

GG:


post sob, 06 sty 2007 - 13:13
Post #58

[quote=Kocurek][quote=Jaguar]Walczymy od poniedziałku.....
Dzięki dziewczyny to może już w weekend się skończy.[/quote]

Najważniejsze jest, by się nie odwodniła, pilnuj picia, nawet łyżeczka co kilkanaście minut jest ważna
Dobrze jest uzupełnic elektrolity (Gastrolit, do kupienia w aptece) ale możesz podac jej odgazowaną colę, działa antybiegunkowo, a dzieci ja lubią.

Jest nowy preparat o nazwie bodajże Orsalit o niebo lepszym smaku (niż Gastrolit) nam to polecała pediatra jak Ala miała rotawirusa miesiąc temu.. współczuje Misi tego paskudztwa... u nas najgorzej to przeszedł Tatuś prawie 10 dni go trzymało... mi pomogło jedzenie i picie dużo kwaśnego i męczyłam się jeden dzień, Ali podawałam smekte, węgiel, probiotyki. Na wymioty ewentualnie można podać też diphergan. Mam nadzieje ze tak jak napisałaś dziś lub jutro to się skończy i nie trzeba będzie pomocy szpitala... napisz jak się Misia czuje.

--------------------
emi (23. 05. 2001) i lali (23. 07. 2004)
Jaguar
sob, 06 sty 2007 - 13:17
ufff odpukać, wypluć tfu tfu... coby nie zapeszyć, ale już jest chyba dobrze dziś nic jeszcze się nie wydażyło, ale wczoraj nic jeść nie dostała bidulka. Dziś już jakąś bułę zjadła i dużo pije małymi łyczkami no i w końcu się rusza ostatnie trzy dni albo leżała albo siedziała normalny wraczek dzidziusia był icon_sad.gif
To możliwe żeby tak nagle się skończyło?
Jaguar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 287
Dołączył: pon, 31 sty 05 - 15:49
Skąd: Wrocł@w
Nr użytkownika: 2,611

GG:


post sob, 06 sty 2007 - 13:17
Post #59

ufff odpukać, wypluć tfu tfu... coby nie zapeszyć, ale już jest chyba dobrze dziś nic jeszcze się nie wydażyło, ale wczoraj nic jeść nie dostała bidulka. Dziś już jakąś bułę zjadła i dużo pije małymi łyczkami no i w końcu się rusza ostatnie trzy dni albo leżała albo siedziała normalny wraczek dzidziusia był icon_sad.gif
To możliwe żeby tak nagle się skończyło?

--------------------
Mama i MIch@link@ 18.06.2004 i Igor@ 21.08.2008

Agusiao
nie, 07 sty 2007 - 12:06
ja jak najbardziej pisze siÄ™ na spotkanko w Sulejowie, termin nam odpowiada icon_smile.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post nie, 07 sty 2007 - 12:06
Post #60

ja jak najbardziej pisze siÄ™ na spotkanko w Sulejowie, termin nam odpowiada icon_smile.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
> Czerwiec / Lipiec -cz.14 zmieniam tytuÅ‚ :) wiosennie
Start new topic
Reply to this topic
47 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 12 maj 2024 - 14:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama