Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
64 Stron V  « poprzednia 60 61 62 63 64 następna  

Kwietniowe przedszkolaki :D

> 
Dorotka
pon, 23 lut 2009 - 08:37
Chciałyście zdjęcia no to proszę icon_smile.gif

Grunt to dobre zabezpieczenie głowy na stoku icon_smile.gif



Mały narciarz

A tak Kacper uczył sie jeździć na desce, z super instruktorem icon_smile.gif

A teraz cos specjalnie dla Patisona icon_smile.gif dzięki przytul.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pon, 23 lut 2009 - 08:37
Post #1221

Chciałyście zdjęcia no to proszę icon_smile.gif

Grunt to dobre zabezpieczenie głowy na stoku icon_smile.gif



Mały narciarz

A tak Kacper uczył sie jeździć na desce, z super instruktorem icon_smile.gif

A teraz cos specjalnie dla Patisona icon_smile.gif dzięki przytul.gif

--------------------
madziarex
pon, 23 lut 2009 - 08:39
Dobry z paskudnej , zimnej i deszczowej Łodzi icon_smile.gif

Weekend minął nam pod znakiem imprez.W pt mieliśmy gości , w sobotę byliśmy sami z M u znajomych , wczoraj u teściów na obiedzie- wesoło było icon_smile.gif
Kuba kaszle paskudnie- w piątek zostałw domuz M , bo męczyło go nieustannie.Byli u lekarza i co? Dziecko zdrowe icon_idea.gif icon_question.gif icon_rolleyes.gif Dostał jakieś syropy , które nie zaburzą obrazu testów skórnych planowanych na przyszły tydzień.Trochę mu minęło i poszedł dziś do pl-a icon_rolleyes.gif

Ptysia ale wyjazd kochana-fajnie masz icon_smile.gif Laska z Ciebie , że ho !!!

Patison fotki maluchów słodkie. Widać na nich , że zaczynają się coraz bardziej różnić. V to Piotrek ,a Oktis to cała Ty icon_smile.gif

Justin jak Natalka?Przeszła gorczka?

Dorotka szalejesz z tymi wypadami śniegowymi icon_smile.gif Wklej jakieś zdjęcia icon_smile.gif

Kurka żałuję , że nie mam fotke z p-la z balu przebierańców. Może panie wkleją jakieś na stronę przedszkola , to się pochwalę icon_smile.gif

Miłego dzionka- zmykam do pracy icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 lut 2009 - 08:39
Post #1222

Dobry z paskudnej , zimnej i deszczowej Łodzi icon_smile.gif

Weekend minął nam pod znakiem imprez.W pt mieliśmy gości , w sobotę byliśmy sami z M u znajomych , wczoraj u teściów na obiedzie- wesoło było icon_smile.gif
Kuba kaszle paskudnie- w piątek zostałw domuz M , bo męczyło go nieustannie.Byli u lekarza i co? Dziecko zdrowe icon_idea.gif icon_question.gif icon_rolleyes.gif Dostał jakieś syropy , które nie zaburzą obrazu testów skórnych planowanych na przyszły tydzień.Trochę mu minęło i poszedł dziś do pl-a icon_rolleyes.gif

Ptysia ale wyjazd kochana-fajnie masz icon_smile.gif Laska z Ciebie , że ho !!!

Patison fotki maluchów słodkie. Widać na nich , że zaczynają się coraz bardziej różnić. V to Piotrek ,a Oktis to cała Ty icon_smile.gif

Justin jak Natalka?Przeszła gorczka?

Dorotka szalejesz z tymi wypadami śniegowymi icon_smile.gif Wklej jakieś zdjęcia icon_smile.gif

Kurka żałuję , że nie mam fotke z p-la z balu przebierańców. Może panie wkleją jakieś na stronę przedszkola , to się pochwalę icon_smile.gif

Miłego dzionka- zmykam do pracy icon_smile.gif

--------------------
madziarex
pon, 23 lut 2009 - 08:40
Ooooo Dototka jakie czadowe fotki !!!!!!!!! Pisałysmy razem icon_biggrin.gif Niesamowicie wyglądają na stoku!!!
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 lut 2009 - 08:40
Post #1223

Ooooo Dototka jakie czadowe fotki !!!!!!!!! Pisałysmy razem icon_biggrin.gif Niesamowicie wyglądają na stoku!!!

--------------------
Dorotka
pon, 23 lut 2009 - 08:41
CYTAT(madziarex @ Mon, 23 Feb 2009 - 09:39) *
Dobry z paskudnej , zimnej i deszczowej Łodzi icon_smile.gif


Dorotka szalejesz z tymi wypadami śniegowymi icon_smile.gif Wklej jakieś zdjęcia icon_smile.gif

jaka paskudna i deszczowa? u mnie śnieżek pruszy icon_smile.gif

a na zdjęcia patrz powyżej icon_wink.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pon, 23 lut 2009 - 08:41
Post #1224

CYTAT(madziarex @ Mon, 23 Feb 2009 - 09:39) *
Dobry z paskudnej , zimnej i deszczowej Łodzi icon_smile.gif


Dorotka szalejesz z tymi wypadami śniegowymi icon_smile.gif Wklej jakieś zdjęcia icon_smile.gif

jaka paskudna i deszczowa? u mnie śnieżek pruszy icon_smile.gif

a na zdjęcia patrz powyżej icon_wink.gif

--------------------
madziarex
pon, 23 lut 2009 - 08:45
A u nas od rana padał śnieg z deszczem i przewagą deszczu- brrrrr 21.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 lut 2009 - 08:45
Post #1225

A u nas od rana padał śnieg z deszczem i przewagą deszczu- brrrrr 21.gif

--------------------
Dorotka
pon, 23 lut 2009 - 08:55
ja jestem jeszcze u siebie, może w Łodzi faktycznie nie ładnie icon_sad.gif i tak cały dzień dzis pracuję icon_wink.gif a jutro Kacper ma bal przebierańców w szkole i idę z nim się bawić i robić zdjęcia icon_smile.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pon, 23 lut 2009 - 08:55
Post #1226

ja jestem jeszcze u siebie, może w Łodzi faktycznie nie ładnie icon_sad.gif i tak cały dzień dzis pracuję icon_wink.gif a jutro Kacper ma bal przebierańców w szkole i idę z nim się bawić i robić zdjęcia icon_smile.gif

--------------------
justin
pon, 23 lut 2009 - 10:42
Patison, bo ja w pracy byłam. Dwójki do babci nie da rady, bo sama babcia by wymysliła cos w stylu, mam katar, mam kaszel, itp. Tym razem też pewnie miała nadzieje, że zabierzemy Natalke i że będzie miała spokój, ale młoda nie dała się 04.gif diabel.gif Natalka już oczywiście umawiała się z babcią na następną sobotę i babcia co? No zgadnijcie. Dobrze kotku, ale za dwa tygodnie 21.gif

Ptyśka, faktycznie czyjeś ręce widać, ale nieuważna jestem.

Dorotko, zdjęcia zimowe super, aż się chce na wypad takowy skusić.

Madziarko u nas sypie od wczoraj wieczora znowu grubymi płatami. Muszę zaraz ubrać się i iść znowu poodsnieżać blagam.gif Już nie wiadomo gdzie ten snieg wywalać, do sąsiada chyba icon_rolleyes.gif
Natalce gorączka przeszła. Dzisiaj zostawiłam ich w domu, mam popołudniówkę, więc jakoś dam radę. Chociaż od rana mają takie humory, że niech ich diabel.gif icon_twisted.gif , diabełki małe.

Wklejam Wam nasza zimę 02.gif







justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 23 lut 2009 - 10:42
Post #1227

Patison, bo ja w pracy byłam. Dwójki do babci nie da rady, bo sama babcia by wymysliła cos w stylu, mam katar, mam kaszel, itp. Tym razem też pewnie miała nadzieje, że zabierzemy Natalke i że będzie miała spokój, ale młoda nie dała się 04.gif diabel.gif Natalka już oczywiście umawiała się z babcią na następną sobotę i babcia co? No zgadnijcie. Dobrze kotku, ale za dwa tygodnie 21.gif

Ptyśka, faktycznie czyjeś ręce widać, ale nieuważna jestem.

Dorotko, zdjęcia zimowe super, aż się chce na wypad takowy skusić.

Madziarko u nas sypie od wczoraj wieczora znowu grubymi płatami. Muszę zaraz ubrać się i iść znowu poodsnieżać blagam.gif Już nie wiadomo gdzie ten snieg wywalać, do sąsiada chyba icon_rolleyes.gif
Natalce gorączka przeszła. Dzisiaj zostawiłam ich w domu, mam popołudniówkę, więc jakoś dam radę. Chociaż od rana mają takie humory, że niech ich diabel.gif icon_twisted.gif , diabełki małe.

Wklejam Wam nasza zimę 02.gif









--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
pon, 23 lut 2009 - 11:17
U nas wszystko splywa deszczem....nie nie ja dziekuje wole juz wiosne, dlugie specery, rower, wycieczki ech..... icon_wink.gif jeszcze troche, jeszcze troche icon_smile.gif

Dorotko, Kornel super CzlowiekPajak icon_biggrin.gif bardzo sie ciesze, ze stroj poszedl dalej sluzyc icon_smile.gif
a chlopaki zimowe czadowe!!!! Kacper deskowy- woooow, no bosko (przystojny ten Twoj syn sie robi coraz bardziej icon_smile.gif )
a na wyjazd sniegu i zimy moge zyczyc - w gorach niech se bedzie icon_wink.gif dokad jedziecie tym razem?

Madziarka, no to moze tfu tfu w koncu cos ku lepszmu??? kciuki za to trzymam!
i na foty czeeeekam no! icon_smile.gif

Justin, no to macie zime 23.gif piekna...szkoda ze u nas juz takiej nie ma, z dwojga zlego snieg lepszy niz splywajace wsio syfem, deszczem i blotem posniegowym a fe Swietne zimowe fociska icon_smile.gif
a tesciowa, upsssss.....moja mam to zawsze chetnie i sama proponuje (tesciowa sie nie liczy bo na razie ja na NIE poza tym ona pracujaca kobita wciaz)
No wlasnie za tydzien jade na pare dni z dziecmi do mamity icon_wink.gif bo poki co zostawic ich wciaz nie moge....a szkoda icon_wink.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 23 lut 2009 - 11:17
Post #1228

U nas wszystko splywa deszczem....nie nie ja dziekuje wole juz wiosne, dlugie specery, rower, wycieczki ech..... icon_wink.gif jeszcze troche, jeszcze troche icon_smile.gif

Dorotko, Kornel super CzlowiekPajak icon_biggrin.gif bardzo sie ciesze, ze stroj poszedl dalej sluzyc icon_smile.gif
a chlopaki zimowe czadowe!!!! Kacper deskowy- woooow, no bosko (przystojny ten Twoj syn sie robi coraz bardziej icon_smile.gif )
a na wyjazd sniegu i zimy moge zyczyc - w gorach niech se bedzie icon_wink.gif dokad jedziecie tym razem?

Madziarka, no to moze tfu tfu w koncu cos ku lepszmu??? kciuki za to trzymam!
i na foty czeeeekam no! icon_smile.gif

Justin, no to macie zime 23.gif piekna...szkoda ze u nas juz takiej nie ma, z dwojga zlego snieg lepszy niz splywajace wsio syfem, deszczem i blotem posniegowym a fe Swietne zimowe fociska icon_smile.gif
a tesciowa, upsssss.....moja mam to zawsze chetnie i sama proponuje (tesciowa sie nie liczy bo na razie ja na NIE poza tym ona pracujaca kobita wciaz)
No wlasnie za tydzien jade na pare dni z dziecmi do mamity icon_wink.gif bo poki co zostawic ich wciaz nie moge....a szkoda icon_wink.gif

--------------------


Dorotka
pon, 23 lut 2009 - 22:59
Pati na razie bliziutko, raptem 60km od Łodzi mamy taka fajną górkę icon_smile.gif A jak wszystko ułoży się po naszej myśli to jeszcze w marcu lub kwietniu wyskoczymy na jakiś tydzień w góry icon_smile.gif ale nas wzieło, hihi mówię Wam super zabawa icon_smile.gif Kornel jak idzie do przedszkola to często mówi "ciekawa czego dziś bym się nauczył na nartach" icon_smile.gif też zachwycony. A Kacper nie wie co bardziej mu odpowiada deska czy narty, wg mnie deska za bardzo skomplikowana dla niego w obsłudze... ale zobaczymy, chce niech próbuje. Oczywiście zawsze pod okiem doświadczonego instruktora icon_smile.gif

Justin tez masz las przy domu? Bardzo podba mi się drugie zdjęcie, mały człowiek i śnieg icon_smile.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pon, 23 lut 2009 - 22:59
Post #1229

Pati na razie bliziutko, raptem 60km od Łodzi mamy taka fajną górkę icon_smile.gif A jak wszystko ułoży się po naszej myśli to jeszcze w marcu lub kwietniu wyskoczymy na jakiś tydzień w góry icon_smile.gif ale nas wzieło, hihi mówię Wam super zabawa icon_smile.gif Kornel jak idzie do przedszkola to często mówi "ciekawa czego dziś bym się nauczył na nartach" icon_smile.gif też zachwycony. A Kacper nie wie co bardziej mu odpowiada deska czy narty, wg mnie deska za bardzo skomplikowana dla niego w obsłudze... ale zobaczymy, chce niech próbuje. Oczywiście zawsze pod okiem doświadczonego instruktora icon_smile.gif

Justin tez masz las przy domu? Bardzo podba mi się drugie zdjęcie, mały człowiek i śnieg icon_smile.gif


--------------------
Patison
wto, 24 lut 2009 - 08:17
Dorotka, super ze chlopaki "zlapali bakcyla" icon_smile.gif macie teraz rodzinna pasje i okazje do wspolnego spedzania czasu aktywnie - to sie chwali icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 24 lut 2009 - 08:17
Post #1230

Dorotka, super ze chlopaki "zlapali bakcyla" icon_smile.gif macie teraz rodzinna pasje i okazje do wspolnego spedzania czasu aktywnie - to sie chwali icon_smile.gif

--------------------


Dorotka
wto, 24 lut 2009 - 09:46
buuu śnieg mi się topi icon_sad.gif może do soboty wytrwa... stok jest naśnieżany... Nie chcę jeszcze wiosny... choć z nią też już mam plany icon_wink.gif Powstanie u nas przed domem plac zabaw dla chłopaków icon_smile.gif Jest już wstępny projekt, część elementów kupiona, zapowiada się fajnie icon_smile.gif I w końcu ma powstać ogród. Choć obawiam się psów czy nie zniszczą i nie zeżrą nasadzeń icon_evil.gif bo z Szarusia zrobiła się Szarańcza icon_smile.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 24 lut 2009 - 09:46
Post #1231

buuu śnieg mi się topi icon_sad.gif może do soboty wytrwa... stok jest naśnieżany... Nie chcę jeszcze wiosny... choć z nią też już mam plany icon_wink.gif Powstanie u nas przed domem plac zabaw dla chłopaków icon_smile.gif Jest już wstępny projekt, część elementów kupiona, zapowiada się fajnie icon_smile.gif I w końcu ma powstać ogród. Choć obawiam się psów czy nie zniszczą i nie zeżrą nasadzeń icon_evil.gif bo z Szarusia zrobiła się Szarańcza icon_smile.gif

--------------------
justin
wto, 24 lut 2009 - 09:50
jaka dzisiaj pogoda?
U nas przynajmniej nie sypie.

Dorotko, przy samym domu to może nie, jakieś 50-100 metrów, no z 5 minut 03.gif
W taką zimę wszystko pieknie wygląda, drzewa bialutkie, jest tak biało, czyste, powietrze takie czyste, ale parę dni, góra tydzień i jak dla mnie mogłoby się konczyć. 29.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 24 lut 2009 - 09:50
Post #1232

jaka dzisiaj pogoda?
U nas przynajmniej nie sypie.

Dorotko, przy samym domu to może nie, jakieś 50-100 metrów, no z 5 minut 03.gif
W taką zimę wszystko pieknie wygląda, drzewa bialutkie, jest tak biało, czyste, powietrze takie czyste, ale parę dni, góra tydzień i jak dla mnie mogłoby się konczyć. 29.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
wto, 24 lut 2009 - 20:09
Wpadam na chwilkę - podzękować Pstisonkowi i pochwalić się icon_biggrin.gif

To nasz Człowiek Pająk icon_biggrin.gif zdjęcia z p-la icon_smile.gif





Jeszcze raz dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jutro kliknę z pracy - OBIECUJĘ !!!!!!!!! icon_smile.gif

madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 24 lut 2009 - 20:09
Post #1233

Wpadam na chwilkę - podzękować Pstisonkowi i pochwalić się icon_biggrin.gif

To nasz Człowiek Pająk icon_biggrin.gif zdjęcia z p-la icon_smile.gif





Jeszcze raz dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jutro kliknę z pracy - OBIECUJĘ !!!!!!!!! icon_smile.gif



--------------------
Patison
wto, 24 lut 2009 - 20:29
Dorotko, jak nasniezany to powinno byc ok, byleby duzego plusu nie bylo bo bedzie mokro i bleee.....

Madziarka 06.gif no boski spiderman 03.gif 03.gif dzieki za foty icon_smile.gif

A ja dzis Oktawianowi w koncu gondole zamienilam na spacerowke, jutro pierwszy spacer, idziemy do kina icon_smile.gif
ciesze sie jak goopek, pamietam ze jak Wipowi zmienialam to tez radocha byla hehe
no w ndoli scisk maks juz mial ten moj wielkoludek a spacerowce bedzie mial jak krol 06.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 24 lut 2009 - 20:29
Post #1234

Dorotko, jak nasniezany to powinno byc ok, byleby duzego plusu nie bylo bo bedzie mokro i bleee.....

Madziarka 06.gif no boski spiderman 03.gif 03.gif dzieki za foty icon_smile.gif

A ja dzis Oktawianowi w koncu gondole zamienilam na spacerowke, jutro pierwszy spacer, idziemy do kina icon_smile.gif
ciesze sie jak goopek, pamietam ze jak Wipowi zmienialam to tez radocha byla hehe
no w ndoli scisk maks juz mial ten moj wielkoludek a spacerowce bedzie mial jak krol 06.gif

--------------------


justin
wto, 24 lut 2009 - 20:38
madziarex zdjęcia sliczności.

Patison, trzymaj ten strój, bo w przyszłym roku ja sie do kolejki zapiszę 03.gif
Oktawian będzie na pewno na wszystkie strony sie rozglądał ze spacerówki.
Czuc juz wiosnę, oj czuć.
Dzisiaj do pracy jechałam rowerkiem i ptaszki juz tak pięknie śpiewały 03.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 24 lut 2009 - 20:38
Post #1235

madziarex zdjęcia sliczności.

Patison, trzymaj ten strój, bo w przyszłym roku ja sie do kolejki zapiszę 03.gif
Oktawian będzie na pewno na wszystkie strony sie rozglądał ze spacerówki.
Czuc juz wiosnę, oj czuć.
Dzisiaj do pracy jechałam rowerkiem i ptaszki juz tak pięknie śpiewały 03.gif


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
wto, 24 lut 2009 - 20:48
Justin, to sie do Madziarki usmiechnij - niech Ci przesle icon_wink.gif
rowerkiem?? ptaszki???? wooow - tez chce 06.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 24 lut 2009 - 20:48
Post #1236

Justin, to sie do Madziarki usmiechnij - niech Ci przesle icon_wink.gif
rowerkiem?? ptaszki???? wooow - tez chce 06.gif

--------------------


madziarex
czw, 26 lut 2009 - 08:31
Cześć.


Jakoś weny na pisanie mi brak - pogoda i chorowanie Kubusia dobija mnie ostatecznie icon_sad.gif
Wczoraj wieczorem znowu płakał , że go uszko boli , dostał krople i z płaczem poszedł spac.Najgorsze jest to , że powtarza się to co było w ubiegłym roku- zaczyna niewyraźnie mówić i ciągle pyta co się do niego mówi 41.gif 32.gif Ręce mi opadają... I jak tu mieć chęć i zapał do czegokolwiek ? ...........
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 26 lut 2009 - 08:31
Post #1237

Cześć.


Jakoś weny na pisanie mi brak - pogoda i chorowanie Kubusia dobija mnie ostatecznie icon_sad.gif
Wczoraj wieczorem znowu płakał , że go uszko boli , dostał krople i z płaczem poszedł spac.Najgorsze jest to , że powtarza się to co było w ubiegłym roku- zaczyna niewyraźnie mówić i ciągle pyta co się do niego mówi 41.gif 32.gif Ręce mi opadają... I jak tu mieć chęć i zapał do czegokolwiek ? ...........

--------------------
Dorotka
czw, 26 lut 2009 - 08:50
Madziu przytul.gif biedny Qubulek a weszłam aby spytac czy się spotkamy icon_sad.gif
jemu zdrówka życzę a Tobie siły
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post czw, 26 lut 2009 - 08:50
Post #1238

Madziu przytul.gif biedny Qubulek a weszłam aby spytac czy się spotkamy icon_sad.gif
jemu zdrówka życzę a Tobie siły

--------------------
Patison
czw, 26 lut 2009 - 08:50
Madzia 32.gif 32.gif przykro mi ze tak Kubusio choruje na okrete i non stop prawie 32.gif
tulikuje Cie kochana przytul.gif przytul.gif
a on w domu siedzi teraz?

Wczoraj Wiktor wymyslil, ze Oktawian i Ola (nasza 7mio misieczna sasiadeczka) tak patrza sa siebie to pewnie sa zakochani i ze on ma pomysl taki, ze oni sie ozenia icon_lol.gif icon_lol.gif
-Wiktorku a moze ty sie z Ola ozenisz?
-nie, ja sie ozenie z inna dziewczyna ale jeszcze nie znam jej imienia

06.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 26 lut 2009 - 08:50
Post #1239

Madzia 32.gif 32.gif przykro mi ze tak Kubusio choruje na okrete i non stop prawie 32.gif
tulikuje Cie kochana przytul.gif przytul.gif
a on w domu siedzi teraz?

Wczoraj Wiktor wymyslil, ze Oktawian i Ola (nasza 7mio misieczna sasiadeczka) tak patrza sa siebie to pewnie sa zakochani i ze on ma pomysl taki, ze oni sie ozenia icon_lol.gif icon_lol.gif
-Wiktorku a moze ty sie z Ola ozenisz?
-nie, ja sie ozenie z inna dziewczyna ale jeszcze nie znam jej imienia

06.gif

--------------------


Patison
czw, 26 lut 2009 - 10:43


Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 26 lut 2009 - 10:43
Post #1240





--------------------


> Kwietniowe przedszkolaki :D
Start new topic
Reply to this topic
64 Stron V  « poprzednia 60 61 62 63 64 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 11 cze 2024 - 15:46
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama