Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Co siÄ™ dzieje?

> 
sabka
piÄ…, 20 cze 2003 - 11:20
Nikt się nie odzywa, nic się nie pisze, co się z wami dzieje, wyjechałyście gdzieś?

Ja trzy tygodnie temu wróciłam do pracy, czasu mi brak, bo jak wracam to mały rzuca się na mnie i tak do wieczora mnie okupuje. Dopiero jak on zaśnie to mam czas na krótką pogawędę z mężem. Na forum to juz czasu nie zostaje. ,

A co słychać u was?,

Jak udało się spotakanie?

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
sabka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 121
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 19:01
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 397




post piÄ…, 20 cze 2003 - 11:20
Post #1

Nikt się nie odzywa, nic się nie pisze, co się z wami dzieje, wyjechałyście gdzieś?

Ja trzy tygodnie temu wróciłam do pracy, czasu mi brak, bo jak wracam to mały rzuca się na mnie i tak do wieczora mnie okupuje. Dopiero jak on zaśnie to mam czas na krótką pogawędę z mężem. Na forum to juz czasu nie zostaje. ,

A co słychać u was?,

Jak udało się spotakanie?

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Sabka z Szymonkiem (2002), OlÄ… (2004) i Karolkiem (2008)
Kasia R mama Lui...
piÄ…, 20 cze 2003 - 12:58
icon_biggrin.gif Sama odpowiedziałaś na swoje pytanie icon_biggrin.gif
Pracujemy, biegamy po dworze z dzieciaczkami, bo do dziś pogoda bardzo służyła, wracamy wieczorem, padamy na przysłowiowy nos (przynajmniej ja znowu wróciłam do modelu zasypiania razem z Luisią o 22-23, oj nie chodzi ona spać wcześnie...), nie mamy czasu nawet na pogadanie z mężami!
Co do spotkania - przybyły "weteranki" wink.gif forum lubelskiego i spotkań w Ogrodzie Saskim, czyli alfabetycznie
Basia z KalinÄ…
Janeczka z Jasiem
ja z LuisiÄ…
i Maciejka z Maciusiem
Spotkanie przebiegało pod znakiem upału oraz biegania naszych i obcych dzieciaczków za Jasiowym żółwiem do piachu. Tym razem Maciejka i ja głównie biegałyśmy za naszymi pociechami, Kalinka była wyjątkowo spokojna jak na nią (słowami Basi - mamboo) i tylko Janeczka miała trochę spokoju, bo Jaś już jest dorosłym 3 latkiem i nie chce, żeby mama za nim chodziła krok w krok.
Mamy zdjęcia cyfrowe ze spotkania dzięki uprzejmości Basi, ale dziewczyny nie powiedziały mi, czy mam prawo je umieścić na serwerze do wglądu wszystkich.
Może ustalimy datę kolejnego mini-zlotu? Któraś sobota? Tylko padła propozycja innych godzin, bo między 11 a 14 było strasznie gorąco.
icon_lol.gif
Kasia R mama Luizy, która mnie zasypuje pytaniami typu Cio to jet? Cio tu jet napisiane? Cio mówi ten znak siamochodom?!!!
Kasia R mama Lui...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 584
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:43
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 305




post piÄ…, 20 cze 2003 - 12:58
Post #2

icon_biggrin.gif Sama odpowiedziałaś na swoje pytanie icon_biggrin.gif
Pracujemy, biegamy po dworze z dzieciaczkami, bo do dziś pogoda bardzo służyła, wracamy wieczorem, padamy na przysłowiowy nos (przynajmniej ja znowu wróciłam do modelu zasypiania razem z Luisią o 22-23, oj nie chodzi ona spać wcześnie...), nie mamy czasu nawet na pogadanie z mężami!
Co do spotkania - przybyły "weteranki" wink.gif forum lubelskiego i spotkań w Ogrodzie Saskim, czyli alfabetycznie
Basia z KalinÄ…
Janeczka z Jasiem
ja z LuisiÄ…
i Maciejka z Maciusiem
Spotkanie przebiegało pod znakiem upału oraz biegania naszych i obcych dzieciaczków za Jasiowym żółwiem do piachu. Tym razem Maciejka i ja głównie biegałyśmy za naszymi pociechami, Kalinka była wyjątkowo spokojna jak na nią (słowami Basi - mamboo) i tylko Janeczka miała trochę spokoju, bo Jaś już jest dorosłym 3 latkiem i nie chce, żeby mama za nim chodziła krok w krok.
Mamy zdjęcia cyfrowe ze spotkania dzięki uprzejmości Basi, ale dziewczyny nie powiedziały mi, czy mam prawo je umieścić na serwerze do wglądu wszystkich.
Może ustalimy datę kolejnego mini-zlotu? Któraś sobota? Tylko padła propozycja innych godzin, bo między 11 a 14 było strasznie gorąco.
icon_lol.gif
Kasia R mama Luizy, która mnie zasypuje pytaniami typu Cio to jet? Cio tu jet napisiane? Cio mówi ten znak siamochodom?!!!
> Co siÄ™ dzieje?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 21 wrz 2024 - 05:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama