Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

Co, gdzie, kiedy i dlaczego

> 
nikamaja
śro, 06 kwi 2005 - 18:48
Śmieszku ja nie czułam żadnego brzydkiego zapachu icon_eek.gif ....no chyba, że przy zmianie pieluszki wink.gif
nikamaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 595
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 22:12
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,312

GG:


post śro, 06 kwi 2005 - 18:48
Post #61

Śmieszku ja nie czułam żadnego brzydkiego zapachu icon_eek.gif ....no chyba, że przy zmianie pieluszki wink.gif

--------------------

Anita mama Mai (ur. 21.01.2004)
______________________________________
MAMA tylko cztery litery, a tak wiele znaczy...
aneta2
śro, 06 kwi 2005 - 20:26
CYTAT(nikamaja)
A ja miałam te z tesco i tipa (ceratkowe) i byłam bardzo zadowolona.


ja rowniez
aneta2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 333
Dołączył: pią, 09 maj 03 - 20:51
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 696




post śro, 06 kwi 2005 - 20:26
Post #62

CYTAT(nikamaja)
A ja miałam te z tesco i tipa (ceratkowe) i byłam bardzo zadowolona.


ja rowniez

--------------------
Aneta+Agniesia(07.07.02)+Adrianek(03.01.04)+Alicja(15.09.14)
fifafo
śro, 06 kwi 2005 - 22:15
co do pieluszek mu stosujemy ostatnio tylko te fioletowe (opakowanie) tesko jestesmy zadowoleni a wczesniej stosowalismy te z lidla i tez nie były złe
u nas wazne by miały rzepy i były bawełniane i cos pewnie jescze ale to tylko Kornel pewnie wie icon_biggrin.gif
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post śro, 06 kwi 2005 - 22:15
Post #63

co do pieluszek mu stosujemy ostatnio tylko te fioletowe (opakowanie) tesko jestesmy zadowoleni a wczesniej stosowalismy te z lidla i tez nie były złe
u nas wazne by miały rzepy i były bawełniane i cos pewnie jescze ale to tylko Kornel pewnie wie icon_biggrin.gif

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
śmieszek
czw, 07 kwi 2005 - 09:36
CYTAT(nikamaja)
Śmieszku ja nie czułam żadnego brzydkiego zapachu icon_eek.gif ....no chyba, że przy zmianie pieluszki icon_wink.gif

Anitko, one nie pachniały brzydko, ale po prostu nie odpowiadał mi ich zapach. Jestem bardzo wrażliwa na zapachy - jak dla mnie coś może smierdzieć, ładnie pachnieć, ale nie żeby coś używać lub pachnieć cudownie i to chcę mieć icon_wink.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post czw, 07 kwi 2005 - 09:36
Post #64

CYTAT(nikamaja)
Śmieszku ja nie czułam żadnego brzydkiego zapachu icon_eek.gif ....no chyba, że przy zmianie pieluszki icon_wink.gif

Anitko, one nie pachniały brzydko, ale po prostu nie odpowiadał mi ich zapach. Jestem bardzo wrażliwa na zapachy - jak dla mnie coś może smierdzieć, ładnie pachnieć, ale nie żeby coś używać lub pachnieć cudownie i to chcę mieć icon_wink.gif
Edytkax
pon, 11 kwi 2005 - 12:51
dziewczyny wiem, ze ten temat był juz poruszany i błagam nie krzyczcie na mnie icon_biggrin.gif ale czy któraś z was w końcu kupowała dziecku tort w kształcie samochodu? Gdzie jest ta cukiernia i jakie koszty takiego tortu?
Edytkax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 746
Dołączył: nie, 12 gru 04 - 15:19
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,410

GG:


post pon, 11 kwi 2005 - 12:51
Post #65

dziewczyny wiem, ze ten temat był juz poruszany i błagam nie krzyczcie na mnie icon_biggrin.gif ale czy któraś z was w końcu kupowała dziecku tort w kształcie samochodu? Gdzie jest ta cukiernia i jakie koszty takiego tortu?

--------------------
Edyta - mama Wiktora i Weroniki
https://www.DlaWiktora.pl
izamr
pon, 11 kwi 2005 - 13:33
CYTAT(nikamaja)
A ja miałam te z tesco i tipa (ceratkowe) i byłam bardzo zadowolona. Maja bardziej się odparzała w pampersach, zwłaszcza tych nowych.

a Karol generalnie się nie odparza. no czasem może. dlatego używamy na dzien zwykłych - tipów, tesco i dada z biedronki. porównywalne są. na noc za to pampersy. a dzis kupiłam dada comfort, bo słysząłam bardzo pozytywne opinie.
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post pon, 11 kwi 2005 - 13:33
Post #66

CYTAT(nikamaja)
A ja miałam te z tesco i tipa (ceratkowe) i byłam bardzo zadowolona. Maja bardziej się odparzała w pampersach, zwłaszcza tych nowych.

a Karol generalnie się nie odparza. no czasem może. dlatego używamy na dzien zwykłych - tipów, tesco i dada z biedronki. porównywalne są. na noc za to pampersy. a dzis kupiłam dada comfort, bo słysząłam bardzo pozytywne opinie.

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
nikamaja
pon, 11 kwi 2005 - 16:02
CYTAT(izamr)
CYTAT(nikamaja)
A ja miałam te z tesco i tipa (ceratkowe) i byłam bardzo zadowolona. Maja bardziej się odparzała w pampersach, zwłaszcza tych nowych.

a Karol generalnie się nie odparza. no czasem może. dlatego używamy na dzien zwykłych - tipów, tesco i dada z biedronki. porównywalne są. na noc za to pampersy. a dzis kupiłam dada comfort, bo słysząłam bardzo pozytywne opinie.


Izamir, no i jakie są te pieluszki dada comfort? I ile jest sztuk w opakowaniu. No i oczywiście ile kosztują?
nikamaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 595
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 22:12
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,312

GG:


post pon, 11 kwi 2005 - 16:02
Post #67

CYTAT(izamr)
CYTAT(nikamaja)
A ja miałam te z tesco i tipa (ceratkowe) i byłam bardzo zadowolona. Maja bardziej się odparzała w pampersach, zwłaszcza tych nowych.

a Karol generalnie się nie odparza. no czasem może. dlatego używamy na dzien zwykłych - tipów, tesco i dada z biedronki. porównywalne są. na noc za to pampersy. a dzis kupiłam dada comfort, bo słysząłam bardzo pozytywne opinie.


Izamir, no i jakie są te pieluszki dada comfort? I ile jest sztuk w opakowaniu. No i oczywiście ile kosztują?

--------------------

Anita mama Mai (ur. 21.01.2004)
______________________________________
MAMA tylko cztery litery, a tak wiele znaczy...
śmieszek
pon, 11 kwi 2005 - 16:25
CYTAT(Edytkax)
dziewczyny wiem, ze ten temat byÅ‚ juz poruszany i bÅ‚agam nie krzyczcie na mnie  :D  ale czy któraÅ› z was w koÅ„cu kupowaÅ‚a dziecku tort w ksztaÅ‚cie samochodu? Gdzie jest ta cukiernia i jakie koszty takiego tortu?

Edytko, nie kupiłam. Kupiłam normalny, bo Oktawia miała ospę i wyszły nici z balu.
Namiary sÄ… tutaj https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=18359
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post pon, 11 kwi 2005 - 16:25
Post #68

CYTAT(Edytkax)
dziewczyny wiem, ze ten temat byÅ‚ juz poruszany i bÅ‚agam nie krzyczcie na mnie  :D  ale czy któraÅ› z was w koÅ„cu kupowaÅ‚a dziecku tort w ksztaÅ‚cie samochodu? Gdzie jest ta cukiernia i jakie koszty takiego tortu?

Edytko, nie kupiłam. Kupiłam normalny, bo Oktawia miała ospę i wyszły nici z balu.
Namiary sÄ… tutaj https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=18359
k2bzyk
pon, 11 kwi 2005 - 20:45
Edytko też nie kupiłam bo Mati miał zapalenie oskrzeli i nie mialam do tego głowy icon_cry.gif ,a poza tym było nas mało więc teściowa się tym zajęła. Ale jedno ci powiem tort w kształcie autka jest naprawdę duży na wielkie stado ludzi. icon_wink.gif
k2bzyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 435
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 10:45
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,258

GG:


post pon, 11 kwi 2005 - 20:45
Post #69

Edytko też nie kupiłam bo Mati miał zapalenie oskrzeli i nie mialam do tego głowy icon_cry.gif ,a poza tym było nas mało więc teściowa się tym zajęła. Ale jedno ci powiem tort w kształcie autka jest naprawdę duży na wielkie stado ludzi. icon_wink.gif
izamr
wto, 12 kwi 2005 - 12:55
CYTAT(nikamaja)
CYTAT(izamr)
CYTAT(nikamaja)
A ja miałam te z tesco i tipa (ceratkowe) i byłam bardzo zadowolona. Maja bardziej się odparzała w pampersach, zwłaszcza tych nowych.

a Karol generalnie się nie odparza. no czasem może. dlatego używamy na dzien zwykłych - tipów, tesco i dada z biedronki. porównywalne są. na noc za to pampersy. a dzis kupiłam dada comfort, bo słysząłam bardzo pozytywne opinie.


Izamir, no i jakie są te pieluszki dada comfort? I ile jest sztuk w opakowaniu. No i oczywiście ile kosztują?

na razie założyłam wczoraj po południu i na noc. na razie się sprawdzają, a co najważniejsze kupka nie uciekła bokiem icon_smile.gif
kosztowały 18 zł za 32 sztuki. sa bardzo miłe w dotyku i ładniutkie.
na razie polecam, ale doniose jakby nawaliły.
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post wto, 12 kwi 2005 - 12:55
Post #70

CYTAT(nikamaja)
CYTAT(izamr)
CYTAT(nikamaja)
A ja miałam te z tesco i tipa (ceratkowe) i byłam bardzo zadowolona. Maja bardziej się odparzała w pampersach, zwłaszcza tych nowych.

a Karol generalnie się nie odparza. no czasem może. dlatego używamy na dzien zwykłych - tipów, tesco i dada z biedronki. porównywalne są. na noc za to pampersy. a dzis kupiłam dada comfort, bo słysząłam bardzo pozytywne opinie.


Izamir, no i jakie są te pieluszki dada comfort? I ile jest sztuk w opakowaniu. No i oczywiście ile kosztują?

na razie założyłam wczoraj po południu i na noc. na razie się sprawdzają, a co najważniejsze kupka nie uciekła bokiem icon_smile.gif
kosztowały 18 zł za 32 sztuki. sa bardzo miłe w dotyku i ładniutkie.
na razie polecam, ale doniose jakby nawaliły.

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
sdw
czw, 14 kwi 2005 - 23:24
W Lidlu są genialne, GENIALNE buty trekkingowe. Z jakimś texem icon_wink.gif Męskie i dziecięce (odpowiednio - 39,99 i 24,99). Że gaenialne one to wiem, bo trzech domowych chłopów w takich pomyka a dodatkowo jeszcze domowy specjalista obuwniczy aż pomlaskał z uznaniem icon_lol.gif Tylko ja nie wiem czemu one sie trekingowe nazywają icon_rolleyes.gif Tak czy siak i na zimę, i na wiosnę i na jesień sie nadadza. A jak se ktoś na sandały przerobi to i latem pochodzi icon_wink.gif

I sa w Lidlu jeszcze superowe bawełniane leginsy (fasony i kolory różne) po 11,99.

P.S. A ja Babom dziś kupiłam spodnie dresowe do przedszkola, z lampasami, w gumkę po cale 5 zeta za sztukę icon_mrgreen.gif. I sobie spódniczkę - hue hue, za 15 :mrgreen"
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post czw, 14 kwi 2005 - 23:24
Post #71

W Lidlu są genialne, GENIALNE buty trekkingowe. Z jakimś texem icon_wink.gif Męskie i dziecięce (odpowiednio - 39,99 i 24,99). Że gaenialne one to wiem, bo trzech domowych chłopów w takich pomyka a dodatkowo jeszcze domowy specjalista obuwniczy aż pomlaskał z uznaniem icon_lol.gif Tylko ja nie wiem czemu one sie trekingowe nazywają icon_rolleyes.gif Tak czy siak i na zimę, i na wiosnę i na jesień sie nadadza. A jak se ktoś na sandały przerobi to i latem pochodzi icon_wink.gif

I sa w Lidlu jeszcze superowe bawełniane leginsy (fasony i kolory różne) po 11,99.

P.S. A ja Babom dziś kupiłam spodnie dresowe do przedszkola, z lampasami, w gumkę po cale 5 zeta za sztukę icon_mrgreen.gif. I sobie spódniczkę - hue hue, za 15 :mrgreen"

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
agak
piÄ…, 15 kwi 2005 - 13:53
CYTAT(wiolontela)
W Lidlu sÄ… genialne, GENIALNE buty trekkingowe. Z jakimÅ› texem  :wink:  MÄ™skie i dzieciÄ™ce (odpowiednio - 39,99 i 24,99). "


A te dziecięce są w nr 24 lub 25 czy większe??
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post piÄ…, 15 kwi 2005 - 13:53
Post #72

CYTAT(wiolontela)
W Lidlu sÄ… genialne, GENIALNE buty trekkingowe. Z jakimÅ› texem  :wink:  MÄ™skie i dzieciÄ™ce (odpowiednio - 39,99 i 24,99). "


A te dziecięce są w nr 24 lub 25 czy większe??

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

sdw
piÄ…, 15 kwi 2005 - 19:47
Zdaje mi się, ze od 26 ale pewna nie jestem. A ulotkę już wywaliłam icon_confused.gif


P.S Ale bym zjadła arbuza icon_rolleyes.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post piÄ…, 15 kwi 2005 - 19:47
Post #73

Zdaje mi się, ze od 26 ale pewna nie jestem. A ulotkę już wywaliłam icon_confused.gif


P.S Ale bym zjadła arbuza icon_rolleyes.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
agak
wto, 19 kwi 2005 - 15:03
Buty zakupione icon_smile.gif Akurat były jedne w rozmiarze 26. Będą idealne na jesień/zimę.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post wto, 19 kwi 2005 - 15:03
Post #74

Buty zakupione icon_smile.gif Akurat były jedne w rozmiarze 26. Będą idealne na jesień/zimę.

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

sdw
wto, 19 kwi 2005 - 18:27
mam dostep do tanich Bartków. Jak tanich i w jakich fasonach będe wiedzieć jutro (ale ok. 30-50% taniej niż w sklepie). Jak by któras chciała mogę popatrzeć. Tylko napisać mi na jakie buty i w jakich granicach cenowych. Niestety, nie każdy może wejść tam i sobie wybrać co chce icon_confused.gif Ale jakby co, polecam się wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post wto, 19 kwi 2005 - 18:27
Post #75

mam dostep do tanich Bartków. Jak tanich i w jakich fasonach będe wiedzieć jutro (ale ok. 30-50% taniej niż w sklepie). Jak by któras chciała mogę popatrzeć. Tylko napisać mi na jakie buty i w jakich granicach cenowych. Niestety, nie każdy może wejść tam i sobie wybrać co chce icon_confused.gif Ale jakby co, polecam się wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
izamr
wto, 19 kwi 2005 - 21:13
CYTAT(wiolontela)
mam dostep do tanich Bartków. Jak tanich i w jakich fasonach bÄ™de wiedzieć jutro (ale ok. 30-50% taniej niż w sklepie). Jak by któras chciaÅ‚a mogÄ™ popatrzeć. Tylko napisać mi na jakie buty i w jakich granicach cenowych. Niestety, nie każdy może wejść tam i sobie wybrać co chce  :?  Ale jakby co, polecam siÄ™  :wink:

ja chcÄ™, powiem Ci jutro na gg jakie ok?
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post wto, 19 kwi 2005 - 21:13
Post #76

CYTAT(wiolontela)
mam dostep do tanich Bartków. Jak tanich i w jakich fasonach bÄ™de wiedzieć jutro (ale ok. 30-50% taniej niż w sklepie). Jak by któras chciaÅ‚a mogÄ™ popatrzeć. Tylko napisać mi na jakie buty i w jakich granicach cenowych. Niestety, nie każdy może wejść tam i sobie wybrać co chce  :?  Ale jakby co, polecam siÄ™  :wink:

ja chcÄ™, powiem Ci jutro na gg jakie ok?

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
aniapatryk
śro, 20 kwi 2005 - 08:38
CYTAT(wiolontela)
mam dostep do tanich Bartków. Jak tanich i w jakich fasonach bÄ™de wiedzieć jutro (ale ok. 30-50% taniej niż w sklepie). Jak by któras chciaÅ‚a mogÄ™ popatrzeć. Tylko napisać mi na jakie buty i w jakich granicach cenowych. Niestety, nie każdy może wejść tam i sobie wybrać co chce  :?  Ale jakby co, polecam siÄ™  :wink:

Wiola interesuje mnie rozmiar 25 , sandały, kolor kazdy oprocz różu i bieli
aniapatryk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 429
Dołączył: śro, 13 paź 04 - 10:27
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,187

GG:


post śro, 20 kwi 2005 - 08:38
Post #77

CYTAT(wiolontela)
mam dostep do tanich Bartków. Jak tanich i w jakich fasonach bÄ™de wiedzieć jutro (ale ok. 30-50% taniej niż w sklepie). Jak by któras chciaÅ‚a mogÄ™ popatrzeć. Tylko napisać mi na jakie buty i w jakich granicach cenowych. Niestety, nie każdy może wejść tam i sobie wybrać co chce  :?  Ale jakby co, polecam siÄ™  :wink:

Wiola interesuje mnie rozmiar 25 , sandały, kolor kazdy oprocz różu i bieli

--------------------
Patryk+Oskar+Marika



Renia
czw, 21 kwi 2005 - 14:25
Wiola a ja bym chciała sandały: nr 27-dla Majki i 36 lub 37 -dla Sylwii. Kolory dziewczęce icon_biggrin.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post czw, 21 kwi 2005 - 14:25
Post #78

Wiola a ja bym chciała sandały: nr 27-dla Majki i 36 lub 37 -dla Sylwii. Kolory dziewczęce icon_biggrin.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
sdw
czw, 21 kwi 2005 - 14:32
Renia no żes ty mi wczoraj nie powiedziała, nooooo icon_sad.gif Zadzwoń, może co uradzimy icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post czw, 21 kwi 2005 - 14:32
Post #79

Renia no żes ty mi wczoraj nie powiedziała, nooooo icon_sad.gif Zadzwoń, może co uradzimy icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Renia
czw, 21 kwi 2005 - 14:42
A bo ja mam w huk roboty i dopiero dziś zajrzałam. Jak się nie da nic załatwić to se poradze. Spoko icon_wink.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post czw, 21 kwi 2005 - 14:42
Post #80

A bo ja mam w huk roboty i dopiero dziś zajrzałam. Jak się nie da nic załatwić to se poradze. Spoko icon_wink.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
> Co, gdzie, kiedy i dlaczego
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 10 maj 2024 - 01:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama