Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

Wyprawa Kraków i okolice

, prosze o podpowiedzi
> , prosze o podpowiedzi
cydorka
czw, 23 kwi 2009 - 22:40
No winc tak
sob, nd w Kraku/Wieliczce termin 16-17 maja
sob: przyjazd pociągiem do Kraka koło 12:00, bagaż zostaje w przechowalni, a wycieczkowicze w wieku 5-35 icon_smile.gif idą, jadą w miasto, posilić się a potem pozwiedzać
dzieć koniecznie chce zobaczyć "smoka" i Wawel, starszeństwo powłóczyć sie po Rynku z okolicami
nd: na 11 do Wieliczki na wyprawę do Solilandii

i teraz pytania:
jak, czym dotrzeć z dworca do pożądanych atrakcji?
gdzie coś zjeść ( tu sie podpieram wątkiem mamajul)?
jak zaplanować przemieszczanie się pomiędzy atrakcjami?

wizję miałam taką cały dzień w Kraku i wieczorowa porą desant do Wieliczki, tam nocleg i kopalnia, potem obiad, desant do Kraka i powrót
więc następne pytanie:
czy to dobry pomysł?
czy dobrze wyczytałam, że dotrę z Kraka do Wieliczki bez kłopotu pociągiem?
czy możecie polecić jakiś nocleg w Wieliczce żeby było blisko do kopalni?


się uśmiecham o wskazówki i inspiracje

cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post czw, 23 kwi 2009 - 22:40
Post #1

No winc tak
sob, nd w Kraku/Wieliczce termin 16-17 maja
sob: przyjazd pociągiem do Kraka koło 12:00, bagaż zostaje w przechowalni, a wycieczkowicze w wieku 5-35 icon_smile.gif idą, jadą w miasto, posilić się a potem pozwiedzać
dzieć koniecznie chce zobaczyć "smoka" i Wawel, starszeństwo powłóczyć sie po Rynku z okolicami
nd: na 11 do Wieliczki na wyprawę do Solilandii

i teraz pytania:
jak, czym dotrzeć z dworca do pożądanych atrakcji?
gdzie coś zjeść ( tu sie podpieram wątkiem mamajul)?
jak zaplanować przemieszczanie się pomiędzy atrakcjami?

wizję miałam taką cały dzień w Kraku i wieczorowa porą desant do Wieliczki, tam nocleg i kopalnia, potem obiad, desant do Kraka i powrót
więc następne pytanie:
czy to dobry pomysł?
czy dobrze wyczytałam, że dotrę z Kraka do Wieliczki bez kłopotu pociągiem?
czy możecie polecić jakiś nocleg w Wieliczce żeby było blisko do kopalni?


się uśmiecham o wskazówki i inspiracje

cyd
Agnieszka AZJ
czw, 23 kwi 2009 - 23:37
Cyd,
ja nie z Krakowa, ale mogę polecić bardzo dobry przewodnik po Krakowie dla dzieci.

A z dworca na Rynek to najlepiej chyba na piechotę. Blisko.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 23 kwi 2009 - 23:37
Post #2

Cyd,
ja nie z Krakowa, ale mogę polecić bardzo dobry przewodnik po Krakowie dla dzieci.

A z dworca na Rynek to najlepiej chyba na piechotę. Blisko.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
ulcik
pią, 24 kwi 2009 - 06:51
Cyd załapujecie się na XI Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego, na które serdecznie zapraszam tez i do Krzeszowic ale i w Krakowie będzie kilka rzeczy do zobaczenia icon_smile.gif

o Wieliczce nic Ci nie powiem bo sto lat nie była, ale sądzę że noclegi tam będą tańsze, a dojazd faktycznie PKP bez kłopotu

Do Rynku z Dworca jest 5 minut pieszo, a potem to już zwiedzanie i przemieszczanie się tylko pieszo, bo inaczej chyba jednak nie ma sensu .

u.
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
Skąd: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post pią, 24 kwi 2009 - 06:51
Post #3

Cyd załapujecie się na XI Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego, na które serdecznie zapraszam tez i do Krzeszowic ale i w Krakowie będzie kilka rzeczy do zobaczenia icon_smile.gif

o Wieliczce nic Ci nie powiem bo sto lat nie była, ale sądzę że noclegi tam będą tańsze, a dojazd faktycznie PKP bez kłopotu

Do Rynku z Dworca jest 5 minut pieszo, a potem to już zwiedzanie i przemieszczanie się tylko pieszo, bo inaczej chyba jednak nie ma sensu .

u.

--------------------
e_Ena
pią, 24 kwi 2009 - 07:57
cydorko, w Wieliczce najbliżej kopalni jest chyba hotel Górksko (mogłabym dopytać znajomej, która tam pracowała niedawno icon_wink.gif). Co do przejazdu pociągiem - upewnij się jeszcze na 100 % (popytam znajomych z Wieliczki), ale pamiętam że kiedyś to wcale nie było takie łatwe, nie dość ze rzadko jechały to nie dojeżdżały do samego centrum, tylko kawałek trzeba było iść (ale ja pociągiem nie jeżdzę już z 15 lat icon_wink.gif więc pewnie się to zmieniło). Na pewno busów jest w brud (chociaż w weekend pewnie trochę rzadziej jeżdżą), z Rynku nawet bliżej by Wam było dojść pod Pocztę Główną na busa niż wracać na dworzec (chociaż to też nie daleko).

Ten post edytował Ena pią, 24 kwi 2009 - 08:18
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
Skąd: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post pią, 24 kwi 2009 - 07:57
Post #4

cydorko, w Wieliczce najbliżej kopalni jest chyba hotel Górksko (mogłabym dopytać znajomej, która tam pracowała niedawno icon_wink.gif). Co do przejazdu pociągiem - upewnij się jeszcze na 100 % (popytam znajomych z Wieliczki), ale pamiętam że kiedyś to wcale nie było takie łatwe, nie dość ze rzadko jechały to nie dojeżdżały do samego centrum, tylko kawałek trzeba było iść (ale ja pociągiem nie jeżdzę już z 15 lat icon_wink.gif więc pewnie się to zmieniło). Na pewno busów jest w brud (chociaż w weekend pewnie trochę rzadziej jeżdżą), z Rynku nawet bliżej by Wam było dojść pod Pocztę Główną na busa niż wracać na dworzec (chociaż to też nie daleko).
ulcik
pią, 24 kwi 2009 - 08:30
wg PKP jeżdżą do Wieliczki icon_wink.gif

https://rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q=pl/no...afasScrollDir=1
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
Skąd: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


anax
pią, 24 kwi 2009 - 08:49
z dworca pkp jest też autobus do wieliczki który zatrzymuje się co 3 przystanek chyba 304
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post pią, 24 kwi 2009 - 08:49
Post #6

z dworca pkp jest też autobus do wieliczki który zatrzymuje się co 3 przystanek chyba 304

--------------------


tissaia
pią, 24 kwi 2009 - 09:14
Do centrum Wieliczki co kilka minut jeżdżą też busy - spod Poczty Głównej np. w ciągu dnia jeżdżą co jakieś 10 minut, wieczorem rzadziej.
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post pią, 24 kwi 2009 - 09:14
Post #7

Do centrum Wieliczki co kilka minut jeżdżą też busy - spod Poczty Głównej np. w ciągu dnia jeżdżą co jakieś 10 minut, wieczorem rzadziej.

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
ruda_kasia
pią, 24 kwi 2009 - 09:18
Potwierdzam, z dworca to "nogami" na rynek, szybciej się nie da. Z rynku pod Wawel wolnym krokiem zwiedzając ulice Kanoniczą - koniecznie, piękna jest (ulubiona papieża icon_biggrin.gif ) może 20, bo biegiem w 10 się przemieścisz (biegałam, to wiem icon_smile.gif ).
wieliczka - też rekomendowałabym bus, podejrzewam, że jeżdżą nie tylko spod poczty głównej (no ale z wawelu bliżej do poczty niż dworca), no ale bagaże...

W Wieliczce polecam tez zamek żupny.



ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post pią, 24 kwi 2009 - 09:18
Post #8

Potwierdzam, z dworca to "nogami" na rynek, szybciej się nie da. Z rynku pod Wawel wolnym krokiem zwiedzając ulice Kanoniczą - koniecznie, piękna jest (ulubiona papieża icon_biggrin.gif ) może 20, bo biegiem w 10 się przemieścisz (biegałam, to wiem icon_smile.gif ).
wieliczka - też rekomendowałabym bus, podejrzewam, że jeżdżą nie tylko spod poczty głównej (no ale z wawelu bliżej do poczty niż dworca), no ale bagaże...

W Wieliczce polecam tez zamek żupny.



cydorka
pią, 24 kwi 2009 - 11:34
No własnie się miotam co robić
Mam namiary na fajny nocleg w Krakowie, a wieczorny spacer kusi
czy jednak z dworca do miejsca noclegu, zostawić bagaże, do oporu Kraków, przenocować i z samego rańca do Wieliczki?
Wycieczka po Solilandii zaczyna sie o 11 trzeba być chwilę wcześniej, jak z komunikacją będzie w niedziele rano do Wieliczki? W mijescu gdzie mam polecony ten nocleg jest możliwość przechowania bagażu więc rano się wymeldujemy, zostawimy bagaż, pojedziemy do Wieliczki, wrócimy po bagaże, coś zjemy i do pociągu.

Tylko własnie mam obiekcje jak bedzie z poranną przeprawą do Wieliczki. Dlatego się zastanawiałam, nad przeprawą do Wieliczki wieczorową porą i tam noclegiem ten hotel Górsko czy jaos tak mam polecony własnie 150 m od kopalni. Wtedy rano można pozwłóczyć troche i sie nie spieszyć.

No miotam sie trochę bo jednak kusi mnie nocleg w Kraku, kusi też zameldowanie się po przyjeździe i posiadanie jakiejś tam bazy w sytuacji, gdy bzrydka pogoda, zmęczenie i nie wiem co tam jeszcze. A tak bagaże na dworcu a człek sie tuła.



hmmmmmmmmmmmm
no i zagwozdkę mam

P.S.
szukam w necie, ale nie jestem pewna, czy któraś z Was może mi pomóc sprawdzić czy w niedzielę rano dostanę się z Krakowa do Wieliczki i ile na to potrzebuje czasu zakładając, że powinnam być +/- 10.30 w okolicach kopalni
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pią, 24 kwi 2009 - 11:34
Post #9

No własnie się miotam co robić
Mam namiary na fajny nocleg w Krakowie, a wieczorny spacer kusi
czy jednak z dworca do miejsca noclegu, zostawić bagaże, do oporu Kraków, przenocować i z samego rańca do Wieliczki?
Wycieczka po Solilandii zaczyna sie o 11 trzeba być chwilę wcześniej, jak z komunikacją będzie w niedziele rano do Wieliczki? W mijescu gdzie mam polecony ten nocleg jest możliwość przechowania bagażu więc rano się wymeldujemy, zostawimy bagaż, pojedziemy do Wieliczki, wrócimy po bagaże, coś zjemy i do pociągu.

Tylko własnie mam obiekcje jak bedzie z poranną przeprawą do Wieliczki. Dlatego się zastanawiałam, nad przeprawą do Wieliczki wieczorową porą i tam noclegiem ten hotel Górsko czy jaos tak mam polecony własnie 150 m od kopalni. Wtedy rano można pozwłóczyć troche i sie nie spieszyć.

No miotam sie trochę bo jednak kusi mnie nocleg w Kraku, kusi też zameldowanie się po przyjeździe i posiadanie jakiejś tam bazy w sytuacji, gdy bzrydka pogoda, zmęczenie i nie wiem co tam jeszcze. A tak bagaże na dworcu a człek sie tuła.



hmmmmmmmmmmmm
no i zagwozdkę mam

P.S.
szukam w necie, ale nie jestem pewna, czy któraś z Was może mi pomóc sprawdzić czy w niedzielę rano dostanę się z Krakowa do Wieliczki i ile na to potrzebuje czasu zakładając, że powinnam być +/- 10.30 w okolicach kopalni
cyd
ulcik
pią, 24 kwi 2009 - 11:51
tu masz link do jednych z busów i nr informacji tel https://www.travelbus.pl/rozklady.htm
a tu następni https://www.angelfire.com/jazz/mlawa/busy/krakow.htm

aleeee .. zobacz tu : https://www.gornik.wieliczka.com.pl/site.ph...p;id_language=1 tu jest zeszłoroczna data .. ale może jak napiszesz do nich to ci odpiszą czy to dalej działa icon_wink.gif

i jeszcze jedno https://www.wieliczka.eu/pl/12559/0/Punkt_I...rystycznej.html mają gg jakby co nawet icon_smile.gif

u

Ten post edytował ulcik pią, 24 kwi 2009 - 11:54
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
Skąd: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post pią, 24 kwi 2009 - 11:51
Post #10

tu masz link do jednych z busów i nr informacji tel https://www.travelbus.pl/rozklady.htm
a tu następni https://www.angelfire.com/jazz/mlawa/busy/krakow.htm

aleeee .. zobacz tu : https://www.gornik.wieliczka.com.pl/site.ph...p;id_language=1 tu jest zeszłoroczna data .. ale może jak napiszesz do nich to ci odpiszą czy to dalej działa icon_wink.gif

i jeszcze jedno https://www.wieliczka.eu/pl/12559/0/Punkt_I...rystycznej.html mają gg jakby co nawet icon_smile.gif

u

--------------------
cydorka
pią, 24 kwi 2009 - 11:57
CYTAT(ulcik @ Fri, 24 Apr 2009 - 10:51) *
tu masz link do jednych z busów i nr informacji tel https://www.travelbus.pl/rozklady.htm
a tu następni https://www.angelfire.com/jazz/mlawa/busy/krakow.htm

aleeee .. zobacz tu : https://www.gornik.wieliczka.com.pl/site.ph...p;id_language=1 tu jest zeszłoroczna data .. ale może jak napiszesz do nich to ci odpiszą czy to dalej działa icon_wink.gif

u


no właśnie przed chwila to tez znalazłam 9.40 jestem w Wieliczce, jak będę dzwonić żeby się zapisać na Solilandie to się zapytam o ten bus co pod Wawelem ma przystanek
no kusi mnie ten wieczór w Krakowie .......tylko wcześnie trzeba będzie wstać rano, żeby zjeść śniadanie, wymeldować się, zostawic bagaż i pognac na 9:00 na busik


ale Wam tu smęcę
osiołkowi w żłobie dano w jednym.....

cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pią, 24 kwi 2009 - 11:57
Post #11

CYTAT(ulcik @ Fri, 24 Apr 2009 - 10:51) *
tu masz link do jednych z busów i nr informacji tel https://www.travelbus.pl/rozklady.htm
a tu następni https://www.angelfire.com/jazz/mlawa/busy/krakow.htm

aleeee .. zobacz tu : https://www.gornik.wieliczka.com.pl/site.ph...p;id_language=1 tu jest zeszłoroczna data .. ale może jak napiszesz do nich to ci odpiszą czy to dalej działa icon_wink.gif

u


no właśnie przed chwila to tez znalazłam 9.40 jestem w Wieliczce, jak będę dzwonić żeby się zapisać na Solilandie to się zapytam o ten bus co pod Wawelem ma przystanek
no kusi mnie ten wieczór w Krakowie .......tylko wcześnie trzeba będzie wstać rano, żeby zjeść śniadanie, wymeldować się, zostawic bagaż i pognac na 9:00 na busik


ale Wam tu smęcę
osiołkowi w żłobie dano w jednym.....

cyd
milly
pią, 24 kwi 2009 - 13:16
musisz przedłużyc pobyt o jakieś 2-3 dni:)
milly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,788
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:51
Nr użytkownika: 249




post pią, 24 kwi 2009 - 13:16
Post #12

musisz przedłużyc pobyt o jakieś 2-3 dni:)
cydorka
pią, 24 kwi 2009 - 13:39
CYTAT(milly @ Fri, 24 Apr 2009 - 12:16) *
musisz przedłużyc pobyt o jakieś 2-3 dni:)

ale ja z długościa pobytu kofana problemu nie mam
nie wiem tylko gdzie nocować
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pią, 24 kwi 2009 - 13:39
Post #13

CYTAT(milly @ Fri, 24 Apr 2009 - 12:16) *
musisz przedłużyc pobyt o jakieś 2-3 dni:)

ale ja z długościa pobytu kofana problemu nie mam
nie wiem tylko gdzie nocować
cyd
Graz
pią, 24 kwi 2009 - 15:01
Cyd, jestes wspaniałą organizatorką. icon_smile.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post pią, 24 kwi 2009 - 15:01
Post #14

Cyd, jestes wspaniałą organizatorką. icon_smile.gif

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

cydorka
pią, 24 kwi 2009 - 17:03
CYTAT(Graz @ Fri, 24 Apr 2009 - 14:01) *
Cyd, jestes wspaniałą organizatorką. icon_smile.gif


nic z tych rzeczy ja zwyczajnie na spontan nadaje się tylko w wypadach bezdzieciowych icon_wink.gif
z dziećmi muszę mieć wszystko poukładane i moja chęć doprecyzowania szczegółów wynika z chorobliwej potrzeby posiadania wszystkiego co się da pod kontrolą
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pią, 24 kwi 2009 - 17:03
Post #15

CYTAT(Graz @ Fri, 24 Apr 2009 - 14:01) *
Cyd, jestes wspaniałą organizatorką. icon_smile.gif


nic z tych rzeczy ja zwyczajnie na spontan nadaje się tylko w wypadach bezdzieciowych icon_wink.gif
z dziećmi muszę mieć wszystko poukładane i moja chęć doprecyzowania szczegółów wynika z chorobliwej potrzeby posiadania wszystkiego co się da pod kontrolą
cyd
maminka43
pią, 24 kwi 2009 - 21:37
Cydorko-najlepiej tak jak radziła Anax,304 z ul Pawiej do Wieliczki,taki miły,żółciutki,czysciutki,punktualny autobusik.Wsiadasz o rzut kamieniem od rynku,wysiadasz na miejscu,kursuje bardzo często icon_smile.gif
maminka43


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,011
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 08:54
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 5,215

GG:


post pią, 24 kwi 2009 - 21:37
Post #16

Cydorko-najlepiej tak jak radziła Anax,304 z ul Pawiej do Wieliczki,taki miły,żółciutki,czysciutki,punktualny autobusik.Wsiadasz o rzut kamieniem od rynku,wysiadasz na miejscu,kursuje bardzo często icon_smile.gif

--------------------
Agatka mama:
Joanny Dominiki(7.03.1987)
Ma?gorzaty Karoliny(9.10.1989)
Jakuba Krzysztofa(19.10.2006)

i babcia
Mai Adrianny(31.03.2006)
Patrycji Izabelli(08.09.2008)
Micha?a Marcina (24.07.2011)

Te?ciowa
Adrianka i Sebastianka ;)



maminka43


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,011
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 08:54
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 5,215

GG:


post pią, 24 kwi 2009 - 21:42
Post #17

https://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=154

--------------------
Agatka mama:
Joanny Dominiki(7.03.1987)
Ma?gorzaty Karoliny(9.10.1989)
Jakuba Krzysztofa(19.10.2006)

i babcia
Mai Adrianny(31.03.2006)
Patrycji Izabelli(08.09.2008)
Micha?a Marcina (24.07.2011)

Te?ciowa
Adrianka i Sebastianka ;)



sammy
pon, 27 kwi 2009 - 13:27
Cydorko droga, a czy Ty do tego Krakowa nie możesz wcześniej?? Bo jakbyś miała ochotę na dłuuugi łykend przyjechać, to mogłabyś rozgościć się u nas w mieszkaniu. Wtedy od 1 do 6 maja możesz w spokoju zwiedzić wszystko, poganiać po nocnym i dziennym Krakowie i okolicach. Masz do dyspozycji wówczas dwupokojowe mieszkanie, bo my wyjeżdżamy. Tylko uprzedzam - na stanie pozostają dwa koty. Więc jak nie macie uczulenia, a macie czas, to jak najbardziej zapraszam icon_smile.gif

pozdrawiam
s.
sammy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,801
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 22:45
Nr użytkownika: 129




post pon, 27 kwi 2009 - 13:27
Post #18

Cydorko droga, a czy Ty do tego Krakowa nie możesz wcześniej?? Bo jakbyś miała ochotę na dłuuugi łykend przyjechać, to mogłabyś rozgościć się u nas w mieszkaniu. Wtedy od 1 do 6 maja możesz w spokoju zwiedzić wszystko, poganiać po nocnym i dziennym Krakowie i okolicach. Masz do dyspozycji wówczas dwupokojowe mieszkanie, bo my wyjeżdżamy. Tylko uprzedzam - na stanie pozostają dwa koty. Więc jak nie macie uczulenia, a macie czas, to jak najbardziej zapraszam icon_smile.gif

pozdrawiam
s.

--------------------
cydorka
pon, 27 kwi 2009 - 14:59
sammy bardzo Ci dziękuję za propozycje ale nijak nie dam rady przyjechać na przysłowiową majówkę
15-16 to pierwszy wolny termin, w którym ja mogę sie wyrwać ze starszym bo małżon może zostać z młodszym
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pon, 27 kwi 2009 - 14:59
Post #19

sammy bardzo Ci dziękuję za propozycje ale nijak nie dam rady przyjechać na przysłowiową majówkę
15-16 to pierwszy wolny termin, w którym ja mogę sie wyrwać ze starszym bo małżon może zostać z młodszym
cyd
ulla
pon, 27 kwi 2009 - 22:51
CYTAT(cydorka @ Fri, 24 Apr 2009 - 14:39) *
ale ja z długościa pobytu kofana problemu nie mam
nie wiem tylko gdzie nocować
cyd


W razie czego nocleg mogę zaoferować. Co prawda, ja się nigdzie nie wybieram, więc jestem. Ale dwuosobowe łóżko + łóżka dla dzieci (znaczy jedno turystyczne) jak najbardziej w pakiecie, bo jak znam życie męża nie będzie, a Weronika wtedy śpi ze mną, więc jej pokój wolny.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
Skąd: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post pon, 27 kwi 2009 - 22:51
Post #20

CYTAT(cydorka @ Fri, 24 Apr 2009 - 14:39) *
ale ja z długościa pobytu kofana problemu nie mam
nie wiem tylko gdzie nocować
cyd


W razie czego nocleg mogę zaoferować. Co prawda, ja się nigdzie nie wybieram, więc jestem. Ale dwuosobowe łóżko + łóżka dla dzieci (znaczy jedno turystyczne) jak najbardziej w pakiecie, bo jak znam życie męża nie będzie, a Weronika wtedy śpi ze mną, więc jej pokój wolny.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
> Wyprawa Kraków i okolice, prosze o podpowiedzi
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 21:38
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama