Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
21 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Sierpień 2002

> 
Anita.W
piÄ…, 11 kwi 2003 - 14:04
Czesc
No to Kuba je tak
6:30 cycek i przerwa do 7-7:30 i znowu cycek
10-10:30 zupka z mieskiem (140g)
13 cycek
16 zupka z mieskiem (140g)
17:30 jablko (110g)
19:30 cycek
o 20 juz spi
w nocy nie je i sie nie budzi
Te godziny to tez zaleza od tego ile spi w dzien. A miedzy posilkami daje cos do picia. Kuba pije chetnie wszystko i tak samo chetnie je tylko nie lubi kupnych deserkow.
A w sprawie okresu to ja tez jeszcze nie dostalam icon_smile.gif
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post piÄ…, 11 kwi 2003 - 14:04
Post #41

Czesc
No to Kuba je tak
6:30 cycek i przerwa do 7-7:30 i znowu cycek
10-10:30 zupka z mieskiem (140g)
13 cycek
16 zupka z mieskiem (140g)
17:30 jablko (110g)
19:30 cycek
o 20 juz spi
w nocy nie je i sie nie budzi
Te godziny to tez zaleza od tego ile spi w dzien. A miedzy posilkami daje cos do picia. Kuba pije chetnie wszystko i tak samo chetnie je tylko nie lubi kupnych deserkow.
A w sprawie okresu to ja tez jeszcze nie dostalam icon_smile.gif

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
wercia
piÄ…, 11 kwi 2003 - 17:23
Natalka bardzo lubie jeść "dorosłe" jedzenie icon_biggrin.gif
Czyli zupki które ja ugotuję (bardzo nie lubi jeść tych ze słoiczka)
chleb,ziemniaki icon_rolleyes.gif
ButlÄ™ je 2 lub 3 razy dziennie.
Niestety w nocy budzi się i czeba jej dać butelkę icon_sad.gif
wercia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 63
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 23:23
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 407

GG:


post piÄ…, 11 kwi 2003 - 17:23
Post #42

Natalka bardzo lubie jeść "dorosłe" jedzenie icon_biggrin.gif
Czyli zupki które ja ugotuję (bardzo nie lubi jeść tych ze słoiczka)
chleb,ziemniaki icon_rolleyes.gif
ButlÄ™ je 2 lub 3 razy dziennie.
Niestety w nocy budzi się i czeba jej dać butelkę icon_sad.gif
ewka
piÄ…, 11 kwi 2003 - 21:15
A u nas jest tak( z jedzeniem) :

pobudka ok. 6-7 rano-cycuÅ›( ok. 30min)
godz. 8-9 cycuś dłłłłłłłłługooooo az do lekkiego snu icon_wink.gif
godz. ok.10-11 zupka z mięskiem( 1/3-1/2 małego słoiczka)
godz. 14-15 jarzyny + koniecznie cycuś( 1/3 słoiczka)
godz.15-16 cycuÅ›
godz. 17-18 owce + kaszka ryżowa, ewentualnie zupka( ok.10łyżeczek)
godz.19.30-20.30 cycuÅ› i spanko.
W nocy jemy,lub pojadamy 2,3 razy.
W tzw. międzyczasie jest kilka, kilkanaście chrupków kukur.
Nadal żadnego soczku,czy herbatki
icon_rolleyes.gif
Może jak zrobi się naprawdę ciepło Franek zechce cos popijać,choćby na spacerkach?
Ważyłam Franka na łazienkowej wadze( ze mna i ja sama_różniaca)- wyszło,że cos między 11,5 a 12 kg, chyba nieźle,jak prawie na samym cycku?
Paaaaa!
ewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 09:17
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 461

GG:


post piÄ…, 11 kwi 2003 - 21:15
Post #43

A u nas jest tak( z jedzeniem) :

pobudka ok. 6-7 rano-cycuÅ›( ok. 30min)
godz. 8-9 cycuś dłłłłłłłłługooooo az do lekkiego snu icon_wink.gif
godz. ok.10-11 zupka z mięskiem( 1/3-1/2 małego słoiczka)
godz. 14-15 jarzyny + koniecznie cycuś( 1/3 słoiczka)
godz.15-16 cycuÅ›
godz. 17-18 owce + kaszka ryżowa, ewentualnie zupka( ok.10łyżeczek)
godz.19.30-20.30 cycuÅ› i spanko.
W nocy jemy,lub pojadamy 2,3 razy.
W tzw. międzyczasie jest kilka, kilkanaście chrupków kukur.
Nadal żadnego soczku,czy herbatki
icon_rolleyes.gif
Może jak zrobi się naprawdę ciepło Franek zechce cos popijać,choćby na spacerkach?
Ważyłam Franka na łazienkowej wadze( ze mna i ja sama_różniaca)- wyszło,że cos między 11,5 a 12 kg, chyba nieźle,jak prawie na samym cycku?
Paaaaa!

--------------------
Ewka, mama Pawła(1996) i Franka(2002).
mamajuniora

Go??







post piÄ…, 11 kwi 2003 - 21:23
Post #44

Witam,
Ja do Ewki Twój Franio waży że ho! ho! tylko się cieszyć i zazdrościć
Pozdrawiam
mamajuniora
Daretka

Go??







post piÄ…, 11 kwi 2003 - 21:41
Post #45

.
Joola
piÄ…, 11 kwi 2003 - 22:26
Witam icon_smile.gif

O rany, mój Igorek potrafi być pazerny na jedzenie. Już nie mogę nic spokojnie przy nim zjeść. Od razu rzuca się icon_lol.gif na mój talerz. Musiał już spróbować spagetti ( troszkę makaronu ) i zjadł trzy kopytka (kluseczki ).
Lubi pogryzać piętkę z chleba lub bułki. Natomist jeśli chodzi o "dziecięce" jedzonko to:
6-7 cycuÅ›
9 cycuÅ›
10-11 kleik z owocami (najczęściej z jabłuszkiem)
13-14 zupka gotowana przez mamÄ™
16-17 kaszka ryżowa na wodzie
20 cycuÅ›
czasami jeszcze ok. północy małe cycanko.
W między czasie 100 ml soku i ok 200 ml herbatki. Poza tym świeże owoce. Dzisiaj jedliśmy kiwi.
Teraz przybieram się do ugotowania mojemu smykowi rosołku z kluseczkami. Zobaczymy czy mu posmakuje i czy nie będzie efektów ubocznych.
Igorek waży ok 7,5 kg. Przy okazji szczepienia zważymy się.

Moje żywe sreberko potrafi już przemieszczać się na podwiniętej nodze do przodu ( po panelach). Tata dzisiaj troszkę się zagapił i znalazł synka w przedpokoju. A co się tyczy kółek od wózka. Chyba wszyscy chłopcy tak mają wink.gif
Igo nie wymawia jeszcze żadnych słów wyraźnie. Wydaje mi się jednak, że jako pierwsze wymówi słowo " kicia". Tak pokrzykuje na widok naszego kocura. Nie "mama", nie "tata" a "kicia" icon_razz.gif
Dzisiaj nabił sobie pierwszego guza. Czasami ma jeszcze zachwiania równowagi i bęc do tyłu. Na głowce pojawił się sinawy guz. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
Pozdrawiam serdecznie.
Jola
Joola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 32
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:53
SkÄ…d: Piekary ÅšlÄ…skie
Nr użytkownika: 275




post piÄ…, 11 kwi 2003 - 22:26
Post #46

Witam icon_smile.gif

O rany, mój Igorek potrafi być pazerny na jedzenie. Już nie mogę nic spokojnie przy nim zjeść. Od razu rzuca się icon_lol.gif na mój talerz. Musiał już spróbować spagetti ( troszkę makaronu ) i zjadł trzy kopytka (kluseczki ).
Lubi pogryzać piętkę z chleba lub bułki. Natomist jeśli chodzi o "dziecięce" jedzonko to:
6-7 cycuÅ›
9 cycuÅ›
10-11 kleik z owocami (najczęściej z jabłuszkiem)
13-14 zupka gotowana przez mamÄ™
16-17 kaszka ryżowa na wodzie
20 cycuÅ›
czasami jeszcze ok. północy małe cycanko.
W między czasie 100 ml soku i ok 200 ml herbatki. Poza tym świeże owoce. Dzisiaj jedliśmy kiwi.
Teraz przybieram się do ugotowania mojemu smykowi rosołku z kluseczkami. Zobaczymy czy mu posmakuje i czy nie będzie efektów ubocznych.
Igorek waży ok 7,5 kg. Przy okazji szczepienia zważymy się.

Moje żywe sreberko potrafi już przemieszczać się na podwiniętej nodze do przodu ( po panelach). Tata dzisiaj troszkę się zagapił i znalazł synka w przedpokoju. A co się tyczy kółek od wózka. Chyba wszyscy chłopcy tak mają wink.gif
Igo nie wymawia jeszcze żadnych słów wyraźnie. Wydaje mi się jednak, że jako pierwsze wymówi słowo " kicia". Tak pokrzykuje na widok naszego kocura. Nie "mama", nie "tata" a "kicia" icon_razz.gif
Dzisiaj nabił sobie pierwszego guza. Czasami ma jeszcze zachwiania równowagi i bęc do tyłu. Na głowce pojawił się sinawy guz. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
Pozdrawiam serdecznie.
Jola
ewka
sob, 12 kwi 2003 - 07:41
Dzięki Dziewczyny! icon_lol.gif

No tak, produkuję dużych facetów.......
Starszy synek tez tak rósł, teraz ma 7 lat 147cn wzrostu i nosi numer buta.........37 icon_eek.gif
Och.....ale co tam , Wasze Panny będa miały przynajmiej pokolenie ,,sensownej wielkości" icon_wink.gif !!

Czekam i czekam na to ,,ciepło wiosenne".........juz nie moge sie doczekać, słonka!
Paaaaa!
ewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 09:17
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 461

GG:


post sob, 12 kwi 2003 - 07:41
Post #47

Dzięki Dziewczyny! icon_lol.gif

No tak, produkuję dużych facetów.......
Starszy synek tez tak rósł, teraz ma 7 lat 147cn wzrostu i nosi numer buta.........37 icon_eek.gif
Och.....ale co tam , Wasze Panny będa miały przynajmiej pokolenie ,,sensownej wielkości" icon_wink.gif !!

Czekam i czekam na to ,,ciepło wiosenne".........juz nie moge sie doczekać, słonka!
Paaaaa!

--------------------
Ewka, mama Pawła(1996) i Franka(2002).
agutek
sob, 12 kwi 2003 - 22:47
Joolu!
Piszesz Przy okazji szczepienia zważymy się Macie jakieś zaległe, czy ja coś przegapiam ? Z kalendarza szczepień wynika że teraz w sierpniu będzie kłucie icon_confused.gif Napisz proszę żebym nie została w tyle icon_redface.gif

Z nowości jakie zaserwowałam mojej Tosi był torcik - czyli chlebek posmarowany zupką pokrojony w kosteczkę - do tego herbatka. Przyjęcie z okazji 8 miesiąca udało się wspaniale. icon_lol.gif

Z okazji kolejnej miesięcznicy składam WAM KOBIETY ogromne podziękowania za to, że w oczekiwaniu, połogu i teraz mogłam liczyć na wasze dobre rady. (wcześniej edziecko teraz maluch). Dziękuję też że dzielicie się swoimi doświadczeniami na forum - jesteście opinią publiczną Nr.1

pozdrawiam wszystkie sierpniowe dzieci i ich kochane mamusie icon_lol.gif - agutek
agutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 577
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:10
Nr użytkownika: 404




post sob, 12 kwi 2003 - 22:47
Post #48

Joolu!
Piszesz Przy okazji szczepienia zważymy się Macie jakieś zaległe, czy ja coś przegapiam ? Z kalendarza szczepień wynika że teraz w sierpniu będzie kłucie icon_confused.gif Napisz proszę żebym nie została w tyle icon_redface.gif

Z nowości jakie zaserwowałam mojej Tosi był torcik - czyli chlebek posmarowany zupką pokrojony w kosteczkę - do tego herbatka. Przyjęcie z okazji 8 miesiąca udało się wspaniale. icon_lol.gif

Z okazji kolejnej miesięcznicy składam WAM KOBIETY ogromne podziękowania za to, że w oczekiwaniu, połogu i teraz mogłam liczyć na wasze dobre rady. (wcześniej edziecko teraz maluch). Dziękuję też że dzielicie się swoimi doświadczeniami na forum - jesteście opinią publiczną Nr.1

pozdrawiam wszystkie sierpniowe dzieci i ich kochane mamusie icon_lol.gif - agutek
anonimowy

Go??







post nie, 13 kwi 2003 - 20:00
Post #49

Agutku icon_smile.gif
To my mamy zaległości. Wszystko przez katarek. Zostało nam jeszcze jedno szczepienie i koniec. Nareszcie icon_lol.gif Nie lubię tego.
Pozdrawiamy rówieśników
Jola i Igorek
ewka
wto, 15 kwi 2003 - 20:45
Hej,hej!
Czyżby sprzątanie przedświąteczne Was tak pochłonęło? wink.gif

Dajecie nowalijki maluszkom,czy raczej nie?
Pytam , bo korci mnie i rzodkiwka i ogoreczek..a Franek jak cos jem , to tak na mnie patrzy,ze az mi sie samej odechciewa-mam wyrzuty sumienia,że ja wsuwam, a on TYLKO patrzy .... icon_lol.gif

pozdrówka!
ewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 09:17
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 461

GG:


post wto, 15 kwi 2003 - 20:45
Post #50

Hej,hej!
Czyżby sprzątanie przedświąteczne Was tak pochłonęło? wink.gif

Dajecie nowalijki maluszkom,czy raczej nie?
Pytam , bo korci mnie i rzodkiwka i ogoreczek..a Franek jak cos jem , to tak na mnie patrzy,ze az mi sie samej odechciewa-mam wyrzuty sumienia,że ja wsuwam, a on TYLKO patrzy .... icon_lol.gif

pozdrówka!

--------------------
Ewka, mama Pawła(1996) i Franka(2002).
agutek
wto, 15 kwi 2003 - 21:24
Ewa!
Wyczytałam że ogórki i rzodkiew można dawać dopiero 2 latkom icon_confused.gif Rzeżuchę też (to a propos świąt). Papryka i szczypiorek też icon_sad.gif W rozpisce nie ma wiadomości "dlaczego". Po za tym jeśli chodzi o nowalijki to byłabym bardzo ostrożna ze względu na chemię. Wiem że sałata chłonie najwięcej tego świństwa (to warzywko można dawać od 11 miesiąca)
- dane z encyklopedii "Mamo to ja"

pozdrawiam - agutek
agutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 577
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:10
Nr użytkownika: 404




post wto, 15 kwi 2003 - 21:24
Post #51

Ewa!
Wyczytałam że ogórki i rzodkiew można dawać dopiero 2 latkom icon_confused.gif Rzeżuchę też (to a propos świąt). Papryka i szczypiorek też icon_sad.gif W rozpisce nie ma wiadomości "dlaczego". Po za tym jeśli chodzi o nowalijki to byłabym bardzo ostrożna ze względu na chemię. Wiem że sałata chłonie najwięcej tego świństwa (to warzywko można dawać od 11 miesiąca)
- dane z encyklopedii "Mamo to ja"

pozdrawiam - agutek
anonimowy

Go??







post wto, 15 kwi 2003 - 22:09
Post #52

nie dwulatkom,tylko w drugim roku życia,czyli jak skończą dwunasty miesiąc to w temacie nowalijek.
sądzę że wszystko zależy od tego jak dziecko zareaguje,a w którymś piśmie dla rodziców był przepis na twarożek domowy ze szczypiorkiem właśnie,ja daję Karolce wszystko co jest w składzie zupek słoiczkowych,poczytajcie tam naprawdę jest mnóstwo rzeczy.
jakbym tak pilnowała tych wszystkich zaleceń to Karolka by nic nie jadła,bo niejadek z niej okrutny.i czasem mam wyrzuty sumienia że jestem tak liberalna,Karolka próbowała już rosołku z indyka z kluseczkami,rybę gotowaną z fasolką zieloną ze słoika,tzn.pasteryzowaną ale nie przecieraną.zupę ogórkową(bez Smietany)ale też nie dzieciową ze słoika tyklo naszą,bez soli,ale w końcu hipp też ma rekomendację imidz,a sól zawiera,Karolka je paluszki (tzn ciamka,bo zębów jeszcze brak)i chlebek z ociupinką masła
i uwielbia kartofle,dają jej takie z mojego talerza,z natką pietruszki(w każdym prawie słoiczku jest natka)czasem z ugniecionym Zółtkiem


Dorota
agutek
wto, 15 kwi 2003 - 23:12
Faktycznie napisano "od drugiego roku życia" czyli interpretacja jest dwojaka. W/g mnie dziecko np. 8 miesięczne to takie które skończyło równo 8 miesięcy a nie weszło w ten miesiąc jedną nogą - to moje zdanie.
Książka - książką. Każda mama w swoim ogródku eksperymentuje - zwłaszcza że czasami nie sposób odmówić czegoś dziecku. Koleżanki 10 miesięczna córka pałaszuje schab z ćwikłą i chrzanem - bez skutków ubocznych icon_eek.gif Nadal jednak uważam - co jest tematem pytania -że "sierpnióweczkom" jeszcze za wcześnie na nowalijki zawaszcza te pierwsze - bo najczęściej "pędzone". Decyzja należy do zainteresowanych icon_lol.gif Moja Tosia je praktycznie dorosłe jedzonko - uważam jednak bacznie by warzywka i mięsko były ze sprawdzonego źródła. Jeszcze ma czas na konserwanty i "polepszacze".

pozdrawiam - agutek
agutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 577
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:10
Nr użytkownika: 404




post wto, 15 kwi 2003 - 23:12
Post #53

Faktycznie napisano "od drugiego roku życia" czyli interpretacja jest dwojaka. W/g mnie dziecko np. 8 miesięczne to takie które skończyło równo 8 miesięcy a nie weszło w ten miesiąc jedną nogą - to moje zdanie.
Książka - książką. Każda mama w swoim ogródku eksperymentuje - zwłaszcza że czasami nie sposób odmówić czegoś dziecku. Koleżanki 10 miesięczna córka pałaszuje schab z ćwikłą i chrzanem - bez skutków ubocznych icon_eek.gif Nadal jednak uważam - co jest tematem pytania -że "sierpnióweczkom" jeszcze za wcześnie na nowalijki zawaszcza te pierwsze - bo najczęściej "pędzone". Decyzja należy do zainteresowanych icon_lol.gif Moja Tosia je praktycznie dorosłe jedzonko - uważam jednak bacznie by warzywka i mięsko były ze sprawdzonego źródła. Jeszcze ma czas na konserwanty i "polepszacze".

pozdrawiam - agutek
Daretka

Go??







post śro, 16 kwi 2003 - 09:20
Post #54

.
ewka
czw, 17 kwi 2003 - 21:05
nowalijki mam swoje- sklepowych bym za nic sama nie jadła icon_smile.gif

..jak ,,od roczku" , to jeszcze poczekamy.....

Swoja droga , to Franek jest jakiś ,,nawiedzony smakowo", ciągle to samo lubi, a nowości taktuje bardzo ostrożnie i zwykle 1szy raz pluje z niesmakiem.
A truskawki w tym roku( swoje, z ogródka) dajemy już ,czy czekamy?

No i dostałam moje kochane ten 1szy, ,,od ciąży" ...i zdycham sobie po cichutku, krwawię jak niedorżnięty byk i ......ciesze się ,że znów wszystko o.k. icon_razz.gif nie dogodziesz....

pozdrawiam, paaaaa!
ewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 09:17
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 461

GG:


post czw, 17 kwi 2003 - 21:05
Post #55

nowalijki mam swoje- sklepowych bym za nic sama nie jadła icon_smile.gif

..jak ,,od roczku" , to jeszcze poczekamy.....

Swoja droga , to Franek jest jakiś ,,nawiedzony smakowo", ciągle to samo lubi, a nowości taktuje bardzo ostrożnie i zwykle 1szy raz pluje z niesmakiem.
A truskawki w tym roku( swoje, z ogródka) dajemy już ,czy czekamy?

No i dostałam moje kochane ten 1szy, ,,od ciąży" ...i zdycham sobie po cichutku, krwawię jak niedorżnięty byk i ......ciesze się ,że znów wszystko o.k. icon_razz.gif nie dogodziesz....

pozdrawiam, paaaaa!

--------------------
Ewka, mama Pawła(1996) i Franka(2002).
Magda_mama_Majun...
piÄ…, 18 kwi 2003 - 00:52
To i my się dołączamy. Jestem mamą Mai, która urodziła się 28.08.02 w Trzebnicy. Wagę miała odpowiednią -3410g- tak mi się wydaje icon_smile.gif , ale długachna jak na dziewczynkę -57cm icon_eek.gif - a my z tatusiem do wysokich nie należymy!!
Narazie nie raczkuje, chociaż powoli chyba się zbiera. Właśnie odkryła, że superowo jeździ się po panelach icon_exclaim.gif I tak przemieszcza się po całym pokoju.
Pozdrawiamy wszystkie sierpniówki icon_lol.gif
Magda_mama_Majun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:12
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 405




post piÄ…, 18 kwi 2003 - 00:52
Post #56

To i my się dołączamy. Jestem mamą Mai, która urodziła się 28.08.02 w Trzebnicy. Wagę miała odpowiednią -3410g- tak mi się wydaje icon_smile.gif , ale długachna jak na dziewczynkę -57cm icon_eek.gif - a my z tatusiem do wysokich nie należymy!!
Narazie nie raczkuje, chociaż powoli chyba się zbiera. Właśnie odkryła, że superowo jeździ się po panelach icon_exclaim.gif I tak przemieszcza się po całym pokoju.
Pozdrawiamy wszystkie sierpniówki icon_lol.gif

--------------------
Magda_mama_Majuni
Doruśka
piÄ…, 18 kwi 2003 - 10:40
Do mamy Mai-Magdo,a czy Majeczka siÄ™ nie przewraca na twarz?
może przesadam,ale moja Karolka też chce na panele.a jak jest na kocu i kołdrze i przewróci się to ryk niesamowity,więc boję się ją samą puszczać,żeby sobie krzywdy nie zrobiła,napisz prosze czy tak jest też u Ciebie ,i co Ty na to,czy ja może przesadam?

Aprzy okazji,wszystkim sierpniówkom i maluszkom przesyłam życzenia Swiateczne,smacznego jajeczka ,dobrego apetyto i pięknej pogody zebyśmy szybko wyschły po obfitym dyngusie i spacerując zrzuciły balast wielkanocnych smakołyków
Dorota i Karolka
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post piÄ…, 18 kwi 2003 - 10:40
Post #57

Do mamy Mai-Magdo,a czy Majeczka siÄ™ nie przewraca na twarz?
może przesadam,ale moja Karolka też chce na panele.a jak jest na kocu i kołdrze i przewróci się to ryk niesamowity,więc boję się ją samą puszczać,żeby sobie krzywdy nie zrobiła,napisz prosze czy tak jest też u Ciebie ,i co Ty na to,czy ja może przesadam?

Aprzy okazji,wszystkim sierpniówkom i maluszkom przesyłam życzenia Swiateczne,smacznego jajeczka ,dobrego apetyto i pięknej pogody zebyśmy szybko wyschły po obfitym dyngusie i spacerując zrzuciły balast wielkanocnych smakołyków
Dorota i Karolka
ewka
piÄ…, 18 kwi 2003 - 18:23
Znanym od dawna i nowopoznanym Mamusiom i Dzieciaczkom z sierpnia 2002 składam serdeczne życzenia -zdrowych,spokojnych ,rodzinnych Świąt Wielkiejnocy, uciechy w ,,lany poniedziałek" i pieknej pogody na spacerki! Pozdrawiam icon_biggrin.gif
ewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 09:17
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 461

GG:


post piÄ…, 18 kwi 2003 - 18:23
Post #58

Znanym od dawna i nowopoznanym Mamusiom i Dzieciaczkom z sierpnia 2002 składam serdeczne życzenia -zdrowych,spokojnych ,rodzinnych Świąt Wielkiejnocy, uciechy w ,,lany poniedziałek" i pieknej pogody na spacerki! Pozdrawiam icon_biggrin.gif

--------------------
Ewka, mama Pawła(1996) i Franka(2002).
Magda_mama_Majun...
piÄ…, 18 kwi 2003 - 21:45
Do Dorotki- mamy Karolki,
Majka tak to sprytnie robi, że nie uderza głową o podłogę i nie ma znaczenia czy jest na kocyku czy na panelach.Chociaż muszę się przyznać ,że czasami dech w piersiach mi zapiera jak widzę co ona wyczynia machając głową w dół i w górę. icon_eek.gif
A co do Twojej Karolki-sama nie wiem, to zależy jak ona się zachowuje leżąc na brzuszku. Skoro uderzenie o kołdrę jest dla niej nieprzyjemne to chyba warto zaczekać z szaleństwami na panelach.
Albo spróbuj - cały czas asekurując.
Pozdrowionka i napisz jak poszło. icon_biggrin.gif

Dla wszystkich sierpniówek najlepsze życzenia świąteczne -
Magda z MajÄ…
Magda_mama_Majun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:12
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 405




post piÄ…, 18 kwi 2003 - 21:45
Post #59

Do Dorotki- mamy Karolki,
Majka tak to sprytnie robi, że nie uderza głową o podłogę i nie ma znaczenia czy jest na kocyku czy na panelach.Chociaż muszę się przyznać ,że czasami dech w piersiach mi zapiera jak widzę co ona wyczynia machając głową w dół i w górę. icon_eek.gif
A co do Twojej Karolki-sama nie wiem, to zależy jak ona się zachowuje leżąc na brzuszku. Skoro uderzenie o kołdrę jest dla niej nieprzyjemne to chyba warto zaczekać z szaleństwami na panelach.
Albo spróbuj - cały czas asekurując.
Pozdrowionka i napisz jak poszło. icon_biggrin.gif

Dla wszystkich sierpniówek najlepsze życzenia świąteczne -
Magda z MajÄ…

--------------------
Magda_mama_Majuni
Daretka

Go??







post sob, 19 kwi 2003 - 22:55
Post #60

.[/img]
> SierpieÅ„ 2002
Start new topic
Reply to this topic
21 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 01:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama