Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

po jakim czasie pulmicort zacznie działać

> 
MojeDziecko001

Go??







post nie, 27 lis 2011 - 00:34
Post #1

Witam,

Jestem tu po raz pierwszy na tym forum.
Jest już temat o pulmicorcie, ale bardziej o jego skutkach.
Mnie interesuje kiedy zacznie działać.

Nasza córka (2lata) ma początki dzięcięcej astmy oskrzelowej.
Zaczęło się to w Walii (sierpień 2011) w nadmorskiej miejscowości, w której mieszkaliśmy przez rok.
We wrzesniu 2011 przeprowadziliśmy się do Krakowa...o wiele bardziej zapylownego miasta.
Tam lekarze nic nie wskurali, leczyli na przewlekłe infekcje syropami.

Tu na razie jesteśmy na leczeniu lekami wziewnymi.
Przez wrzesień i paździenik mieliśmy Ventolin i Flixotide + Singular 4, a teraz od 2 tygodni nebulizator z purmicort'em.

Zastanawiamy się kiedy to leczenie zacznie działać, bo jak do tej pory przeważnie córka ma jeden tydzień bez kaszlu i 3 tygodnie z ostrym kaszlem.
Pierwszy tydzień na pulmicorcie był dobry, a teraz znów ostry kaszel.

Jakie są Wasze obserwacje i doświadczenia?

Karol
Fiona89
pią, 21 wrz 2012 - 09:47
Witam,
ja sama zażywałam inhalatora pulmicort. Jest to lek, który trzeba stosować ciągle, a nie z przerwami aby działał. Przy ostrych dusznościach jak brałam poprawę miałam po chwili, a przy wynikach spirometrii to na następnej wizycie, ale ciężko określić bo systematycznie nie brałam 37.gif
Fiona89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pon, 13 wrz 10 - 19:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 34,272




post pią, 21 wrz 2012 - 09:47
Post #2

Witam,
ja sama zażywałam inhalatora pulmicort. Jest to lek, który trzeba stosować ciągle, a nie z przerwami aby działał. Przy ostrych dusznościach jak brałam poprawę miałam po chwili, a przy wynikach spirometrii to na następnej wizycie, ale ciężko określić bo systematycznie nie brałam 37.gif

--------------------
Nikolka 10.12.2010r.
Saskia
pią, 21 wrz 2012 - 14:04
moje dziewczyny razem z pulmicortem (w jednej inhalacji) dostają zawsze berodual (rozkurcza oskrzela), sam pulmicort nie wystarcza
na stałe biorą singular, wiosną i jesienią dochodzi xyzal, a pulmicort+berodual wziewnie tylko w przypadku pojawienia się kaszlu, poprawa zwykle następuje po 2-3 dniach inhalacji

Ten post edytował Saskia pią, 21 wrz 2012 - 14:10
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post pią, 21 wrz 2012 - 14:04
Post #3

moje dziewczyny razem z pulmicortem (w jednej inhalacji) dostają zawsze berodual (rozkurcza oskrzela), sam pulmicort nie wystarcza
na stałe biorą singular, wiosną i jesienią dochodzi xyzal, a pulmicort+berodual wziewnie tylko w przypadku pojawienia się kaszlu, poprawa zwykle następuje po 2-3 dniach inhalacji

--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
> po jakim czasie pulmicort zacznie działać
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 04:16
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama