Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

zapalenie ucha raz jeszcze

> 
cydorka
pon, 12 lis 2007 - 12:20
mam pytanie
Janek ma lekkie zapalenie ucha, dziwne właściwie ponieważ ucho boli go tylko jak sie dotyka do niego, nie ma gorączki jest w super formie- zdrowe dziecię z uchem w tle
wysłałam babcie do doktora- mówi, ze trochę czerwone, pyta czy sobie nie majstrował
zaleciła eurespal i dicortineff
i tu mam pytanie o ten dicortineff - 5 razy babcia przez telefon mi czytała stoi jak byk, ze mamy mu ten dicort walić do nosa a ja byłam pewna ze daje się do ucha
ki czort może mi ktoś powiedzieć?
ja wiem ucho- noś połączenie
ale to zadziała przez ten nos?

ee jakoś się zaplątałam
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pon, 12 lis 2007 - 12:20
Post #1

mam pytanie
Janek ma lekkie zapalenie ucha, dziwne właściwie ponieważ ucho boli go tylko jak sie dotyka do niego, nie ma gorączki jest w super formie- zdrowe dziecię z uchem w tle
wysłałam babcie do doktora- mówi, ze trochę czerwone, pyta czy sobie nie majstrował
zaleciła eurespal i dicortineff
i tu mam pytanie o ten dicortineff - 5 razy babcia przez telefon mi czytała stoi jak byk, ze mamy mu ten dicort walić do nosa a ja byłam pewna ze daje się do ucha
ki czort może mi ktoś powiedzieć?
ja wiem ucho- noś połączenie
ale to zadziała przez ten nos?

ee jakoś się zaplątałam
cyd

Posty w temacie
cydorka   zapalenie ucha raz jeszcze   pon, 12 lis 2007 - 12:20
myszka   Dicortineff to sÄ… krople do uszu i do oczu. Ale w...   pon, 12 lis 2007 - 12:59
CrazyMary   Myszko, pytanie techniczne - jak daleko trzeba wci...   pon, 12 lis 2007 - 14:37
myszka   Wiesz, wkÅ‚adaÅ‚am tak do tej części zewnÄ™trzne...   pon, 12 lis 2007 - 15:45
sq8jlx   PrzerabiaÅ‚am 6 razy zapalenie ucha. Zawsze lekarz...   pon, 12 lis 2007 - 20:58
Tobatka   Piotrek miewa lekkie zapalenia ucha - wÅ‚asciwie t...   pon, 12 lis 2007 - 22:22
cydorka   ja maÅ‚o doÅ›wiadczona u Janka raz byÅ‚o zapalenie...   pon, 12 lis 2007 - 22:59
Graz   Wojtus skonczyÅ‚ wÅ‚asnie antybiotyk na zapalenie ...   wto, 13 lis 2007 - 00:29
joannabo   WÅ‚aÅ›nie wyleczyÅ‚am dziecko przy pomocy czosnku....   wto, 29 sty 2008 - 15:24
MaÅ‚a_Stokrotka   Ja bym raczej siÄ™ zastanowiÅ‚a od czego to zapale...   pon, 22 paź 2018 - 12:05
> zapalenie ucha raz jeszcze
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 18:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama