Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

inhalacja - jak zrobic dwulatkowi???

> 
Paula
piÄ…, 02 kwi 2004 - 09:57
Matek ostatnio miał często zapalenie krtani. Laryngolog zalecił inhalacje z ziół : szałwia i rumianek . Poradzcie jak zrobic dwulatkowi inhalacje ?
On jest zywe srebro , nie usiedzi ani na chwilke , moze zrobic to podczas kapieli? Ale jak ? siedziec z garnkiem w łazience? kurcze nie wiem co robić. Moze któras juz to przerobiła , prosze o rady.

pzdr
Paula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 14:05
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 242

GG:


post piÄ…, 02 kwi 2004 - 09:57
Post #1

Matek ostatnio miał często zapalenie krtani. Laryngolog zalecił inhalacje z ziół : szałwia i rumianek . Poradzcie jak zrobic dwulatkowi inhalacje ?
On jest zywe srebro , nie usiedzi ani na chwilke , moze zrobic to podczas kapieli? Ale jak ? siedziec z garnkiem w łazience? kurcze nie wiem co robić. Moze któras juz to przerobiła , prosze o rady.

pzdr

--------------------
Paula i mały Mati
nataliakoziol
śro, 27 lut 2019 - 15:43
Można poczytać o inhalatorach na https://inhalacja.pl. Jak myśmy kupowali do domu inhalator to właśnie tutaj znaleźliśmy trochę porad co do spraw technicznych, tych wszystkich parametrów jak wydajność, poziom hałasu, czy wielkość samej cząsteczki leku. Dobrze jak jest mala, zeby mogla dotrzec az na wysokosc pluc.
nataliakoziol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: śro, 12 wrz 18 - 14:27
Nr użytkownika: 52,038




post śro, 27 lut 2019 - 15:43
Post #2

Można poczytać o inhalatorach na https://inhalacja.pl. Jak myśmy kupowali do domu inhalator to właśnie tutaj znaleźliśmy trochę porad co do spraw technicznych, tych wszystkich parametrów jak wydajność, poziom hałasu, czy wielkość samej cząsteczki leku. Dobrze jak jest mala, zeby mogla dotrzec az na wysokosc pluc.

Posty w temacie
Paula   inhalacja - jak zrobic dwulatkowi???   piÄ…, 02 kwi 2004 - 09:57
agniecha28   witaj moja cora tez chorowala czesto na zapalenie...   piÄ…, 02 kwi 2004 - 10:11
jagoda2   czytaÅ‚Ä…m gdzieÅ› ostatnio (niestety nie wiem gdz...   piÄ…, 02 kwi 2004 - 12:36
kalioppe   Witaj, jestem Å›wieżo po inhalacjach niespelna du...   piÄ…, 16 kwi 2004 - 15:45
nataliakoziol   Można poczytać o inhalatorach na https://inhalac...   Å›ro, 27 lut 2019 - 15:43
> inhalacja - jak zrobic dwulatkowi???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 19:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama