Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

zdanie nt. mleka Enfamil

> 
balbin
piÄ…, 02 sty 2009 - 19:24
Witam serdecznie icon_smile.gif ,
właśnie trafiłam na forum butelkowe i wciągnęły mnie tematy icon_smile.gif Zaczytałam się, póki bobas śpi ...
Chciałabym poprosić Was o opinie nt mleka Enfamil. Nasz pediatra polecił nam stosować je w razie konieczności (ściągam pokarm i podaję butlą, ale mam go coraz mniej). Zauważyłam po przeczytaniu wielu wątków, że głównie stosujecie Bebilon.
Dziękuję i pozdrawiam,
b.

balbin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 02 sty 09 - 19:12
Nr użytkownika: 24,415




post piÄ…, 02 sty 2009 - 19:24
Post #1

Witam serdecznie icon_smile.gif ,
właśnie trafiłam na forum butelkowe i wciągnęły mnie tematy icon_smile.gif Zaczytałam się, póki bobas śpi ...
Chciałabym poprosić Was o opinie nt mleka Enfamil. Nasz pediatra polecił nam stosować je w razie konieczności (ściągam pokarm i podaję butlą, ale mam go coraz mniej). Zauważyłam po przeczytaniu wielu wątków, że głównie stosujecie Bebilon.
Dziękuję i pozdrawiam,
b.

kasianw
piÄ…, 06 lut 2009 - 16:00
witajcie, chciałabym dodać krótki komentarz do tego co napisała anmo. Jak pisałam wcześniej mój synek bardzo dobrze tolerował Enfamil, jednak podaję mu głównie Humanę bo mnie przekonał fakt, że Humana to firma, która od ponad 50 lat specjalizuje sięw produkcji w mleka dla dzieci, a nie wielki koncern spożywczy w którym mleka modyfikowane to tylko jeden z działów. Poza tym też jest dostępna z dodatkiem LCPUFA i też tylko w aptekach (chociaż ja kupuję w sklepiku internetowym Humany) i chociaż nie zawiera Lipilu to zawiera prebiotyki bardzo zbliżone do tych które występują w mleku matki i dzięki którym maluchy robią kupki o prawidłowej konsystencji.
Ale oczywiście każdy malec ma swoje preferencje i nie zawsze możemy karmić go tym czym byśmy chciały.
kasianw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 14 sty 09 - 13:43
Nr użytkownika: 24,710




post piÄ…, 06 lut 2009 - 16:00
Post #2

witajcie, chciałabym dodać krótki komentarz do tego co napisała anmo. Jak pisałam wcześniej mój synek bardzo dobrze tolerował Enfamil, jednak podaję mu głównie Humanę bo mnie przekonał fakt, że Humana to firma, która od ponad 50 lat specjalizuje sięw produkcji w mleka dla dzieci, a nie wielki koncern spożywczy w którym mleka modyfikowane to tylko jeden z działów. Poza tym też jest dostępna z dodatkiem LCPUFA i też tylko w aptekach (chociaż ja kupuję w sklepiku internetowym Humany) i chociaż nie zawiera Lipilu to zawiera prebiotyki bardzo zbliżone do tych które występują w mleku matki i dzięki którym maluchy robią kupki o prawidłowej konsystencji.
Ale oczywiście każdy malec ma swoje preferencje i nie zawsze możemy karmić go tym czym byśmy chciały.

Posty w temacie
balbin   zdanie nt. mleka Enfamil   piÄ…, 02 sty 2009 - 19:24
Edytkax   Enfamil staÅ‚ siÄ™ teraz chyba modny ;). Ja jak pr...   piÄ…, 02 sty 2009 - 21:35
celin   My też używaliÅ›my enfamilu tego który minimali...   nie, 04 sty 2009 - 14:42
raja   enfamil jest bardzo drogi chyba najdroższy ze wsz...   pon, 05 sty 2009 - 09:29
Edytkax   Jak ja go stosowaÅ‚am to koszt byÅ‚ w granicach 25...   pon, 05 sty 2009 - 09:38
kasianw   ja tez stosujÄ™ humanÄ™ zaczęłam gdy mój synek ...   Å›ro, 14 sty 2009 - 14:52
anmo   Moj synek jest na Enfamilu Premium 1, zaniepokojon...   sob, 24 sty 2009 - 13:00
gerda   Moja córka nie miaÅ‚a żadnych problemów żoÅ‚Ä…...   pon, 26 sty 2009 - 09:52
kasianw   witajcie, chciaÅ‚abym dodać krótki komentarz do ...   piÄ…, 06 lut 2009 - 16:00
jmijeczka   Witam serdecznie :smile: , wÅ‚aÅ›nie trafiÅ‚am na...   piÄ…, 27 lut 2009 - 20:48
ulii14   Enfamil... nie mam o nim dobrego zdania...Nasz ped...   pon, 13 kwi 2009 - 15:52
balbin   Witajcie, dziÄ™kujÄ™ za podzielenie siÄ™ Waszymi o...   piÄ…, 17 kwi 2009 - 10:54
Lou   Moja 4-miesiÄ™czna dzidzia nie lubi Enfamilu. Pedi...   piÄ…, 08 maj 2009 - 16:35
wróbelek   Czy ktoÅ› karmiÅ‚ dziecko mlekiem enfamil 0-Lac? C...   wto, 05 sty 2010 - 16:52
sofka-magdalenka   Witam kochane Tutaj gdzie mieszkam czyli w Anglii...   wto, 05 sty 2010 - 18:29
wróbelek   DziÄ™kujÄ™ za odpowiedź! Ja nie wiem już, ja...   Å›ro, 06 sty 2010 - 21:53
> zdanie nt. mleka Enfamil
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 20:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama