Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 nastÄ™pna  

ginekolog + usg w kielcach?

> 
kasia!
pią, 13 paź 2006 - 11:13
hej:)
dwano mnie nie było...w zasadzie raz byłam icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
dziewczynki szukam dobrego endokrynologa-ginekologa w Kielcach oczywiscie...znacie jakiegos?
kasia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 04 sie 06 - 08:41
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 6,847




post pią, 13 paź 2006 - 11:13
Post #101

hej:)
dwano mnie nie było...w zasadzie raz byłam icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
dziewczynki szukam dobrego endokrynologa-ginekologa w Kielcach oczywiscie...znacie jakiegos?

--------------------
Mam nadzieje ze juz niedlugo bede mama...
marta1504
czw, 07 gru 2006 - 09:25
Kasiu! Ginekologiem endokrynologiem podobno niezłym jest dr Chamerski. Na NFZ przyjmuje w przychodni na Słonecznym Wzgórzu. Jak chcesz to umów się tel. (41)3301060. Nic nie tracisz i USG ma w gabinecie
Pozdrawiam i powodzenia!

A tak wogóle to witam dziewczyny!
Jestem tu nowa i własnie się dowiedziałam że będe mamusią w sierpniu 2007!
marta1504


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 07 gru 06 - 09:20
Nr użytkownika: 8,933




post czw, 07 gru 2006 - 09:25
Post #102

Kasiu! Ginekologiem endokrynologiem podobno niezłym jest dr Chamerski. Na NFZ przyjmuje w przychodni na Słonecznym Wzgórzu. Jak chcesz to umów się tel. (41)3301060. Nic nie tracisz i USG ma w gabinecie
Pozdrawiam i powodzenia!

A tak wogóle to witam dziewczyny!
Jestem tu nowa i własnie się dowiedziałam że będe mamusią w sierpniu 2007!
truska
piÄ…, 09 lut 2007 - 11:49
marta1504 WITAJ NA FORUM I ODZYWAJ SIĘ CZĘŚCIEJ
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post piÄ…, 09 lut 2007 - 11:49
Post #103

marta1504 WITAJ NA FORUM I ODZYWAJ SIĘ CZĘŚCIEJ

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
śmieszek
piÄ…, 09 lut 2007 - 12:38
Marta, witamy serdecznie!

Edytkax - co tam słychac u Was?
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post piÄ…, 09 lut 2007 - 12:38
Post #104

Marta, witamy serdecznie!

Edytkax - co tam słychac u Was?
truska
piÄ…, 09 lut 2007 - 14:50
No teraz ja będe na etapie poszukiwań bardzo dobrego ginekologa icon_smile.gif
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post piÄ…, 09 lut 2007 - 14:50
Post #105

No teraz ja będe na etapie poszukiwań bardzo dobrego ginekologa icon_smile.gif

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
żółta różyc...
piÄ…, 09 lut 2007 - 18:59
Cześć dziewczyny. jestem tu nowa. Forum przeglądam od jakiegos czasu, ale najwyższy czas się przywitać.
żółta różyc...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 16:11
SkÄ…d: k.Kielc
Nr użytkownika: 10,484

GG:


post piÄ…, 09 lut 2007 - 18:59
Post #106

Cześć dziewczyny. jestem tu nowa. Forum przeglądam od jakiegos czasu, ale najwyższy czas się przywitać.
truska
nie, 11 lut 2007 - 14:23
PotrzebujÄ™ namiary na lekarza Maciejwskiego z Prostej
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post nie, 11 lut 2007 - 14:23
Post #107

PotrzebujÄ™ namiary na lekarza Maciejwskiego z Prostej

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
anbar
nie, 11 lut 2007 - 18:34
Ja bardzo bardzo polecam dr. Bryłę. Pracuje na Prostej, przyjmuje prywatnie na Seminaryjskiej - pon. srod 15-17. Prowadziła mi ciąże i wszystko było bez zarzutu icon_smile.gif no i przyszła na poród i była cały czas icon_smile.gif jeszcze raz polecam.
anbar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 15:10
SkÄ…d: kielce
Nr użytkownika: 7,279

GG:


post nie, 11 lut 2007 - 18:34
Post #108

Ja bardzo bardzo polecam dr. Bryłę. Pracuje na Prostej, przyjmuje prywatnie na Seminaryjskiej - pon. srod 15-17. Prowadziła mi ciąże i wszystko było bez zarzutu icon_smile.gif no i przyszła na poród i była cały czas icon_smile.gif jeszcze raz polecam.

--------------------
user posted image
żółta różyc...
pon, 12 lut 2007 - 16:14
CYTAT(anbar)
Ja bardzo bardzo polecam dr. Bryłę. Pracuje na Prostej, przyjmuje prywatnie na Seminaryjskiej - pon. srod 15-17. Prowadziła mi ciąże i wszystko było bez zarzutu icon_smile.gif no i przyszła na poród i była cały czas icon_smile.gif jeszcze raz polecam.

Nie chciałabym oceniać tej pani dr, bo jej nie znam. ani innych lekarzy, z którymi nie miałm stycznosci, ale na innym forum znalazłam nieciekawe opinie dotyczące tej pani dr
Truska. a do kogo chodziłaś w czasie pierwszej ciązy?
żółta różyc...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 16:11
SkÄ…d: k.Kielc
Nr użytkownika: 10,484

GG:


post pon, 12 lut 2007 - 16:14
Post #109

CYTAT(anbar)
Ja bardzo bardzo polecam dr. Bryłę. Pracuje na Prostej, przyjmuje prywatnie na Seminaryjskiej - pon. srod 15-17. Prowadziła mi ciąże i wszystko było bez zarzutu icon_smile.gif no i przyszła na poród i była cały czas icon_smile.gif jeszcze raz polecam.

Nie chciałabym oceniać tej pani dr, bo jej nie znam. ani innych lekarzy, z którymi nie miałm stycznosci, ale na innym forum znalazłam nieciekawe opinie dotyczące tej pani dr
Truska. a do kogo chodziłaś w czasie pierwszej ciązy?

--------------------
user posted image
sdw
pon, 12 lut 2007 - 19:26
Truska, szukasz jesczze namiarów na Maciejewskiego? Możesz przemyśleć jescze Grelewskiego. Chyba jedyny z Prostej, do którego nie mam zastrzezeń. Przynajmniej dużych icon_wink.gif Bo jak na moje potrtzeby to on trochę za bardzo ksiązkowo gada. Ale za to dużo i wyczerpująco.

Bryłową odradzam szczerez i z caego serca. Podobnie jak widomo kogo choc Paula mnie udusi icon_twisted.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 12 lut 2007 - 19:26
Post #110

Truska, szukasz jesczze namiarów na Maciejewskiego? Możesz przemyśleć jescze Grelewskiego. Chyba jedyny z Prostej, do którego nie mam zastrzezeń. Przynajmniej dużych icon_wink.gif Bo jak na moje potrtzeby to on trochę za bardzo ksiązkowo gada. Ale za to dużo i wyczerpująco.

Bryłową odradzam szczerez i z caego serca. Podobnie jak widomo kogo choc Paula mnie udusi icon_twisted.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
paulap
pon, 12 lut 2007 - 20:41
CYTAT(Ciotka Manuela)
BryÅ‚owÄ… odradzam szczerez i z caego serca. Podobnie jak widomo kogo choc Paula mnie udusi  :twisted:



a i owszem udusi udusi icon_twisted.gif icon_twisted.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post pon, 12 lut 2007 - 20:41
Post #111

CYTAT(Ciotka Manuela)
BryÅ‚owÄ… odradzam szczerez i z caego serca. Podobnie jak widomo kogo choc Paula mnie udusi  :twisted:



a i owszem udusi udusi icon_twisted.gif icon_twisted.gif

--------------------
mamuśka.chłidz...
pon, 12 lut 2007 - 20:51
CYTAT(Ciotka Manuela)
Truska, szukasz jesczze namiarów na Maciejewskiego? Możesz przemyÅ›leć jescze Grelewskiego. Chyba jedyny z Prostej, do którego nie mam zastrzezeÅ„. Przynajmniej dużych  :wink:  Bo jak na moje potrtzeby to on trochÄ™ za bardzo ksiÄ…zkowo gada. Ale za to dużo i wyczerpujÄ…co.

BryÅ‚owÄ… odradzam szczerez i z caego serca. Podobnie jak widomo kogo choc Paula mnie udusi  :twisted:


wybierz Grelewskiego. Wiola dobrze gada.Moje 3 ciąże prowadził Maciejewski. Ostatnio nawet ciął. icon_wink.gif ale Grelewski ma dużo do powiedzenia na odziale i jest codziennie na patologii, gdyby tfu tfu przyszło ci leżeć to będziesz miała go pod ręką icon_wink.gif Podzielam zdanie na temat dr Bryły. Szkoda czasu. Jesli jednak jesteś zdecydowana to:
Maciejewski przyjmuje chyba na Pomorskiej wt-czw 16-20. Jeśli możesz sie wstrzymać to będę najdalej w przyszłym tygodniu u niego to zerkne dokładniej.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post pon, 12 lut 2007 - 20:51
Post #112

CYTAT(Ciotka Manuela)
Truska, szukasz jesczze namiarów na Maciejewskiego? Możesz przemyÅ›leć jescze Grelewskiego. Chyba jedyny z Prostej, do którego nie mam zastrzezeÅ„. Przynajmniej dużych  :wink:  Bo jak na moje potrtzeby to on trochÄ™ za bardzo ksiÄ…zkowo gada. Ale za to dużo i wyczerpujÄ…co.

BryÅ‚owÄ… odradzam szczerez i z caego serca. Podobnie jak widomo kogo choc Paula mnie udusi  :twisted:


wybierz Grelewskiego. Wiola dobrze gada.Moje 3 ciąże prowadził Maciejewski. Ostatnio nawet ciął. icon_wink.gif ale Grelewski ma dużo do powiedzenia na odziale i jest codziennie na patologii, gdyby tfu tfu przyszło ci leżeć to będziesz miała go pod ręką icon_wink.gif Podzielam zdanie na temat dr Bryły. Szkoda czasu. Jesli jednak jesteś zdecydowana to:
Maciejewski przyjmuje chyba na Pomorskiej wt-czw 16-20. Jeśli możesz sie wstrzymać to będę najdalej w przyszłym tygodniu u niego to zerkne dokładniej.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
sdw
pon, 12 lut 2007 - 21:33
Edyta, oni wszyscy mają do powiedzenia równie dużo icon_wink.gif No, z małymi wyjatkami icon_twisted.gif

Porównanie M. i G.:

- G. gadatliwy, M. wrecz przeciwnie
- G. zdecydowanie nastawiony pro pacjentka,jej potrzeby i odczucia, M. niekoniecznie, bywa, ze forsuje zdanie własne niekoniecznie potrzebnie
- G. zdecydowanie komunikatwyny, M. zdecydowanie niekomunikatywny, nawet mnie trudno było z niego wydębić informacje icon_wink.gif
- ale M. tańszy zdecydowanie, usg w cenie wizyty, u G. za usg płaci sie osobno (przynajmniej w czasie ciąży
- ale G. na każde wezwanie, nie ma problemów z przybyciem do porodu, M. bywa, że poleca kolegę (choc to info z drugiej ręki, sama nie sprawdzałam)
- G. jest krawcem doskonałym icon_lol.gif , M. za to bada tak, że nic sie nie czuje
- G. ma nowszy sprzęt w tym równiez wzierniki, M. pracuje na sprzęcie lekko wiekowym

Ja swojego czasu kochałam Maciejewskiego i tak naprawdę dokuczało mi tylko, że ciezko sie z nim porozumiec,a to dawno temu było, teraz podobno jeszcze większym mrukiem się stał. Odkąd jednak Grelewski wraz z nieocenioną Grażynką N. po mistrzowsku urodzili za mnie Filipa a po fakcie, w tak zwanym międzyczasie, po mistrzowsku wykonał mi plastykę szyjki, pokochałam i jego. On jest przede wszytskim dobry dla młodych kobiet łaknących fachowych informacji w każdych ilosciach. Ja przy trzecim dziecku łaknełam bardziej ludzkiego gadania nie formułek ksiazkowych icon_wink.gif ale to w sumie mozna wyciąć, bo przyciśnięty do muru używal języka potocznego nie fachowego. No i wielki plus dla G. za to, ze nie ma siępoczucia, iż wizyta trwa "za długo". Nie zbywa, jest do bólu dokładny, uwaznie słucha pacjentek i nie bagatelizuje ich odczuć. Równiez lęków i fobii ciążowych icon_wink.gif Nie wiem jak z tym u M. bo nie byłam nigdy jego ciężarną pacjentką prywatną a moja opinia o nim wynika z kontaktów czytso szpitalnych (ale z drugiej strony tych kontaktó mieliśmy bardzo dużo wiec też moze być miarodajna).

Amen icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 12 lut 2007 - 21:33
Post #113

Edyta, oni wszyscy mają do powiedzenia równie dużo icon_wink.gif No, z małymi wyjatkami icon_twisted.gif

Porównanie M. i G.:

- G. gadatliwy, M. wrecz przeciwnie
- G. zdecydowanie nastawiony pro pacjentka,jej potrzeby i odczucia, M. niekoniecznie, bywa, ze forsuje zdanie własne niekoniecznie potrzebnie
- G. zdecydowanie komunikatwyny, M. zdecydowanie niekomunikatywny, nawet mnie trudno było z niego wydębić informacje icon_wink.gif
- ale M. tańszy zdecydowanie, usg w cenie wizyty, u G. za usg płaci sie osobno (przynajmniej w czasie ciąży
- ale G. na każde wezwanie, nie ma problemów z przybyciem do porodu, M. bywa, że poleca kolegę (choc to info z drugiej ręki, sama nie sprawdzałam)
- G. jest krawcem doskonałym icon_lol.gif , M. za to bada tak, że nic sie nie czuje
- G. ma nowszy sprzęt w tym równiez wzierniki, M. pracuje na sprzęcie lekko wiekowym

Ja swojego czasu kochałam Maciejewskiego i tak naprawdę dokuczało mi tylko, że ciezko sie z nim porozumiec,a to dawno temu było, teraz podobno jeszcze większym mrukiem się stał. Odkąd jednak Grelewski wraz z nieocenioną Grażynką N. po mistrzowsku urodzili za mnie Filipa a po fakcie, w tak zwanym międzyczasie, po mistrzowsku wykonał mi plastykę szyjki, pokochałam i jego. On jest przede wszytskim dobry dla młodych kobiet łaknących fachowych informacji w każdych ilosciach. Ja przy trzecim dziecku łaknełam bardziej ludzkiego gadania nie formułek ksiazkowych icon_wink.gif ale to w sumie mozna wyciąć, bo przyciśnięty do muru używal języka potocznego nie fachowego. No i wielki plus dla G. za to, ze nie ma siępoczucia, iż wizyta trwa "za długo". Nie zbywa, jest do bólu dokładny, uwaznie słucha pacjentek i nie bagatelizuje ich odczuć. Równiez lęków i fobii ciążowych icon_wink.gif Nie wiem jak z tym u M. bo nie byłam nigdy jego ciężarną pacjentką prywatną a moja opinia o nim wynika z kontaktów czytso szpitalnych (ale z drugiej strony tych kontaktó mieliśmy bardzo dużo wiec też moze być miarodajna).

Amen icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
mamuśka.chłidz...
pon, 12 lut 2007 - 22:30
nie zgodzę się tylko z tym, że Maciejewski pracuje na sprzęcie wiekowym. wink.gif Uwierzysz, że udalo mi się go rozśmieszyć icon_eek.gif icon_lol.gif Ja do M chodzę prywatnie w ciąży i bez. icon_lol.gif Teraz będę mieć zakładaną spirale u niego? Czy któraś miała tą przyjemność?
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post pon, 12 lut 2007 - 22:30
Post #114

nie zgodzę się tylko z tym, że Maciejewski pracuje na sprzęcie wiekowym. wink.gif Uwierzysz, że udalo mi się go rozśmieszyć icon_eek.gif icon_lol.gif Ja do M chodzę prywatnie w ciąży i bez. icon_lol.gif Teraz będę mieć zakładaną spirale u niego? Czy któraś miała tą przyjemność?

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
truska
wto, 13 lut 2007 - 07:54
Dzieki dziewczyny , oczywiscie namiarów na maciejewskieo chcę , i zastanowię sie kto mam mnie prowadzić.
Oczywiscie szukam dobrego krawca do cc, bo juz miałam jedna i pewnie będe miała drugom. Mma za wąskie biodra.
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post wto, 13 lut 2007 - 07:54
Post #115

Dzieki dziewczyny , oczywiscie namiarów na maciejewskieo chcę , i zastanowię sie kto mam mnie prowadzić.
Oczywiscie szukam dobrego krawca do cc, bo juz miałam jedna i pewnie będe miała drugom. Mma za wąskie biodra.

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
sdw
wto, 13 lut 2007 - 08:45
Truska, miednicÄ™ chyba wink.gif Bo w biodrach na bank jestes szersza ode mnie (przynajmniej w czasach przeddzieciowych wink.gif ).
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post wto, 13 lut 2007 - 08:45
Post #116

Truska, miednicÄ™ chyba wink.gif Bo w biodrach na bank jestes szersza ode mnie (przynajmniej w czasach przeddzieciowych wink.gif ).

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
sdw
wto, 13 lut 2007 - 08:47
Edyta, ze Tobie udało się rozśmieszyć M. jestem w stanie uwierzyć icon_lol.gif

Sprzeęt, mówisz, zmienił? To mu się chwali. Poprzednie wzierniki to było czyste łolaboga icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post wto, 13 lut 2007 - 08:47
Post #117

Edyta, ze Tobie udało się rozśmieszyć M. jestem w stanie uwierzyć icon_lol.gif

Sprzeęt, mówisz, zmienił? To mu się chwali. Poprzednie wzierniki to było czyste łolaboga icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
truska
wto, 13 lut 2007 - 13:05
Moze i miednica , pieron ją wie , juz nie pamietam co mam za małe.
A tak apropo to zmierzyłam biodra na poziomie kosci i ma 78 ,
a pupÄ™ ponizej mam wielkÄ…:)
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post wto, 13 lut 2007 - 13:05
Post #118

Moze i miednica , pieron ją wie , juz nie pamietam co mam za małe.
A tak apropo to zmierzyłam biodra na poziomie kosci i ma 78 ,
a pupÄ™ ponizej mam wielkÄ…:)

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
truska
śro, 14 lut 2007 - 18:22
No chyba zdecyduje sie na Grelewskiego
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post śro, 14 lut 2007 - 18:22
Post #119

No chyba zdecyduje sie na Grelewskiego

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
sdw
śro, 14 lut 2007 - 19:59
Dobry wybór, Truska. Możesz mu tez na wizycie zasugerować, ze pownien mi płacić za pr icon_lol.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post śro, 14 lut 2007 - 19:59
Post #120

Dobry wybór, Truska. Możesz mu tez na wizycie zasugerować, ze pownien mi płacić za pr icon_lol.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
> ginekolog + usg w kielcach?
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 21:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama