Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Gdzie w Warszawie urodzinki dla 6 latki?

, które Centrum Zabaw polecacie?
> , które Centrum Zabaw polecacie?
A_KA
śro, 10 paź 2007 - 15:25
Wczoraj byłam na urodzinach kolegi Karolki w HulaKula (na Dobrej, przy BUWie).

Oczywiście po wyjściu pierwsze co usłyszałam z ust mojego dziecięcia to : "mamo czy ja też będę mogła zrobić takie urodziny... proooooooszę...".

Szczerze powiem, że wcześniej chciałam uniknąć takiego spędu. Zrobić urodzinki w gronie rodziny, w domu... Ale to żadna atrakcja dla dziecka, a przynajmniej nie taka jak urodziny z kolegami i koleżankami na placu zabaw...

No i teraz szukam jakiegoÅ› fajnego miejsca na zorganizowanie urodzin (za miesiÄ…c).
Co dla mnie jest ważne, czego szukam :
- miejsca, gdzie dzieci 6 letnie nie będą się nudzić,
- miejsca, gdzie można wynająć salkę, gdzie dzieci coś zjedzą, wypiją, gdzie rodzice będą mogli posiedzieć, gdy dzieci będą szaleć,
- miejsca, które ma rozsądne ceny

Urodzinki chcę wyprawić w tygodniu (raz, że taniej, dwa, że od razu po przedszkolu pojedziemy - a weekendy mamy zawsze zajęte)

Wczoraj byłyśmy na dużej sali w HulaKula. Fajne miejsce dla dzieci - dla rodziców mniej icon_wink.gif. Strasznie głośno. Jest gdzie brykać tzn. dużo zjeżdżalni, miejsc do wspinania, tub do przechodzenia, basen z piłkami... Wszystko na 2 piętrach.
Salki urodzinowe nieduże, ale wystarczające.
Cena z tego co wiem... wynajęcie sali 100 zł + 15 zł za dziecko + catering (nie wiem czy obowiązkowy, czy można przynieść własne jedzenie)


Zastanawiam się jeszcze nad Bajlandią w Centrum Handlowym Targówek na Głębockiej. Tu CHYBA jest taniej, mam ich cennik przed oczami i chyba mogę zapłacić 16,50 za dziecko +wykupić u nich catering i za wynajęcie salki już nie płacę... Nie płacę też za wejściówkę dla solenizanta i płacę za rzeczywistą liczbę gości, którzy przybędą... Minimalna liczba osób płacących za wejściówki - 5.

Jeszcze nie robiłyśmy takich urodzin. Zielona tu jestem... Może osoby, które już robiły takie urodzinki/będą robić i są zorientowane - mogłyby mi coś doradzić? Gdzie, jak i za ile?? Plusy i minusy danego miejsca? Ile wcześniej trzeba rezerwować salki? Czy w tygodniu są tłoki? Czego mogę się spodziewać po danym placu zabaw? Jakie ma atrakcje?


A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post śro, 10 paź 2007 - 15:25
Post #1

Wczoraj byłam na urodzinach kolegi Karolki w HulaKula (na Dobrej, przy BUWie).

Oczywiście po wyjściu pierwsze co usłyszałam z ust mojego dziecięcia to : "mamo czy ja też będę mogła zrobić takie urodziny... proooooooszę...".

Szczerze powiem, że wcześniej chciałam uniknąć takiego spędu. Zrobić urodzinki w gronie rodziny, w domu... Ale to żadna atrakcja dla dziecka, a przynajmniej nie taka jak urodziny z kolegami i koleżankami na placu zabaw...

No i teraz szukam jakiegoÅ› fajnego miejsca na zorganizowanie urodzin (za miesiÄ…c).
Co dla mnie jest ważne, czego szukam :
- miejsca, gdzie dzieci 6 letnie nie będą się nudzić,
- miejsca, gdzie można wynająć salkę, gdzie dzieci coś zjedzą, wypiją, gdzie rodzice będą mogli posiedzieć, gdy dzieci będą szaleć,
- miejsca, które ma rozsądne ceny

Urodzinki chcę wyprawić w tygodniu (raz, że taniej, dwa, że od razu po przedszkolu pojedziemy - a weekendy mamy zawsze zajęte)

Wczoraj byłyśmy na dużej sali w HulaKula. Fajne miejsce dla dzieci - dla rodziców mniej icon_wink.gif. Strasznie głośno. Jest gdzie brykać tzn. dużo zjeżdżalni, miejsc do wspinania, tub do przechodzenia, basen z piłkami... Wszystko na 2 piętrach.
Salki urodzinowe nieduże, ale wystarczające.
Cena z tego co wiem... wynajęcie sali 100 zł + 15 zł za dziecko + catering (nie wiem czy obowiązkowy, czy można przynieść własne jedzenie)


Zastanawiam się jeszcze nad Bajlandią w Centrum Handlowym Targówek na Głębockiej. Tu CHYBA jest taniej, mam ich cennik przed oczami i chyba mogę zapłacić 16,50 za dziecko +wykupić u nich catering i za wynajęcie salki już nie płacę... Nie płacę też za wejściówkę dla solenizanta i płacę za rzeczywistą liczbę gości, którzy przybędą... Minimalna liczba osób płacących za wejściówki - 5.

Jeszcze nie robiłyśmy takich urodzin. Zielona tu jestem... Może osoby, które już robiły takie urodzinki/będą robić i są zorientowane - mogłyby mi coś doradzić? Gdzie, jak i za ile?? Plusy i minusy danego miejsca? Ile wcześniej trzeba rezerwować salki? Czy w tygodniu są tłoki? Czego mogę się spodziewać po danym placu zabaw? Jakie ma atrakcje?




--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...

Posty w temacie
Ania Karolkowa   Gdzie w Warszawie urodzinki dla 6 latki?   Å›ro, 10 paź 2007 - 15:25
agnieszkabryndza   Robilismy w fitmisiu , bez rewelacji ale przyzwoic...   Å›ro, 10 paź 2007 - 18:12
marg.   Przez kilka lat robiliÅ›my w ww Fitmisiu. Ma on og...   Å›ro, 10 paź 2007 - 18:18
Dominika_   catering (nie wiem czy obowiÄ…zkowy, czy można pr...   Å›ro, 10 paź 2007 - 18:28
Agnieszka AZJ   Z bemowskich sal zabaw, moim zdaniem najlepsze jes...   Å›ro, 10 paź 2007 - 19:14
zilka   Edukado przyjemne, bylismy tam na urodzinach kolez...   czw, 11 paź 2007 - 05:02
zilka   Pogadaj z nimi https://www.stwor.waw.pl Oni maja ...   czw, 11 paź 2007 - 05:05
Ania Karolkowa   DziÄ™ki dziewczyny :). SiedzÄ™ i trawiÄ™ to wszys...   czw, 11 paź 2007 - 09:23
marg.   Hula Kula (sala dla starszych) mnie przeraziÅ‚a Ga...   czw, 11 paź 2007 - 11:57
Ania Karolkowa   Hula Kula (sala dla starszych) mnie przeraziÅ‚a Ga...   czw, 11 paź 2007 - 12:12
Zwierzo.   Hula Kula (sala dla starszych) mnie przeraziÅ‚a Ga...   czw, 11 paź 2007 - 14:30
marg.   dziki tÅ‚um ciemnawo rodzice stÅ‚oczeniu przy wejÅ...   czw, 11 paź 2007 - 12:32
Ania Karolkowa   Hmmm... może w weekend byÅ‚yÅ›cie... My byliÅ›my...   czw, 11 paź 2007 - 12:47
Ania Karolkowa   Na dużej sali CHYBA tego nie byÅ‚o... Albo ja nie...   czw, 11 paź 2007 - 15:02
agnieszkabryndza   Sluchajcie ale ja nie rozumiem czegos , Ania chcia...   czw, 11 paź 2007 - 18:38
Agnieszka AZJ   Dlatego ja, jeżeli już nie w domu (i nie w ZOO, ...   czw, 11 paź 2007 - 19:52
Dominika_   W "Hula Kula" byÅ‚yÅ›my raz i to z 5 lat...   czw, 11 paź 2007 - 20:24
Agnieszka AZJ   Sala mÅ‚odego byÅ‚a w stylu morskim ;) - na srodku...   czw, 11 paź 2007 - 20:39
Ania Karolkowa   W sklepie to nie za bardzo w sumie... ale... 1. Ko...   czw, 11 paź 2007 - 20:21
marg.   Ano, byliÅ›my tam w Hula Kula w sobotÄ™ :) Namawi...   czw, 11 paź 2007 - 20:58
Ania Karolkowa   W niedzielÄ™ pojechaliÅ›my ze Å›lubnym w kilka mie...   pon, 15 paź 2007 - 10:33
Cleo   My do Kolorado chodzimy na angielski, a potem dzie...   pon, 15 paź 2007 - 12:26
Cleo   Aha, niech Ci nie mydla oczu, zÄ™ 'w tygodniu ...   pon, 15 paź 2007 - 12:32
zilka   dopiero zjarzlaam do tego wÄ…tku-i pewnie juz nie ...   pon, 15 paź 2007 - 12:37
marg.   Ja pisaÅ‚am o tym Ani ale ona chyba nie chce :tere...   pon, 15 paź 2007 - 13:17
zilka   zgadzam siÄ™ z TobÄ…, ale niestety dzieciaki to lu...   pon, 15 paź 2007 - 13:21
Ania Karolkowa   Na jakby nie lubiÅ‚y to te miejsca by nie miaÅ‚y r...   pon, 15 paź 2007 - 13:30
marg.   Na jakby nie lubiÅ‚y to te miejsca by nie miaÅ‚y r...   wto, 16 paź 2007 - 11:03
agnieszkabryndza   w Fitmusiu sÄ… okna i jest czysto :D problem poleg...   wto, 16 paź 2007 - 17:16
marg.   to fakt, ale minus za malo krestywne animatorki i ...   Å›ro, 17 paź 2007 - 18:18
Ania Karolkowa   zgadzam siÄ™ z TobÄ…, ale niestety dzieciaki to lu...   pon, 15 paź 2007 - 13:25
Ania Karolkowa   Cleo... my mówimy o tym samym Kolorado?? (chyba j...   pon, 15 paź 2007 - 13:11
zilka   Ja może i bym wolaÅ‚a - nie w kulkach - ale to ma...   pon, 15 paź 2007 - 13:17
agnieszkabryndza   No dobrze skupmy sie na tym - dzieciaki to uwielbi...   pon, 15 paź 2007 - 14:15
zilka   No dobrze skupmy sie na tym - dzieciaki to uwielbi...   pon, 15 paź 2007 - 14:34
Agnieszka AZJ   Jest pytanie o to, gdzie jest ta granica - miÄ™dzy...   pon, 15 paź 2007 - 15:20
marg.   Jest pytanie o to, gdzie jest ta granica - miÄ™dzy...   wto, 16 paź 2007 - 11:06
Cleo   Urodziny to urodziny- wg mnie ZAWSZE sie dzieciom ...   pon, 15 paź 2007 - 23:37
malgog   bulismy i w Kolorado i w Inca Play i w Hulakula i ...   wto, 16 paź 2007 - 15:52
goÅ›   Kalimba - może nie najtaniej, ale wrażenia i zab...   Å›ro, 17 paź 2007 - 17:27
pati772   Ja szczerze polecam wybrać siÄ™ na tor kartingowy...   wto, 25 lip 2017 - 10:15
MiÄ™ta   Co sÄ…dzicie o organizowaniu urodzin w sali zabaw?   pon, 22 kwi 2019 - 09:46
Kotelka   Ja organizowaÅ‚am ostatnio urodziny dla córki w s...   wto, 23 kwi 2019 - 14:05
sonia1992   Rewelacyjne podejÅ›cie do klienta, obsÅ‚uga peÅ‚en...   pon, 23 mar 2020 - 11:48
> Gdzie w Warszawie urodzinki dla 6 latki?, które Centrum Zabaw polecacie?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 08:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama