Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 następna ostatnia   

Okazało się, że moim ojcem jest....

> 
pomidorro
nie, 10 kwi 2011 - 22:25
Gruszka tak sie widzisz? Piękna baba jestes, masz szczupła twarz ( ze zdjęcia pamietam)...he he.... laurów za to nie dostaniesz 29.gif
a tak- sowa- super... narysować coś w ruchu- wydaje mi się bardzo trudne...

ja prawie skończyłam drugiego kota icon_smile.gif a dzisiejsi goście o dziwo zachwycali sie pejzażem..może na zywo lepiej wygląda? 03.gif

a sprobuj teraz narysować siebie ze zdjęcia- bardzo Ciekaw jestem efektu i róznić icon_smile.gif

edit: mnóstwo literówek ze zmęcznenia 21.gif
edit 2: nie chce mi sie poprawiać 21.gif

Ten post edytował ~justa~ nie, 10 kwi 2011 - 22:28
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post nie, 10 kwi 2011 - 22:25
Post #101

Gruszka tak sie widzisz? Piękna baba jestes, masz szczupła twarz ( ze zdjęcia pamietam)...he he.... laurów za to nie dostaniesz 29.gif
a tak- sowa- super... narysować coś w ruchu- wydaje mi się bardzo trudne...

ja prawie skończyłam drugiego kota icon_smile.gif a dzisiejsi goście o dziwo zachwycali sie pejzażem..może na zywo lepiej wygląda? 03.gif

a sprobuj teraz narysować siebie ze zdjęcia- bardzo Ciekaw jestem efektu i róznić icon_smile.gif

edit: mnóstwo literówek ze zmęcznenia 21.gif
edit 2: nie chce mi sie poprawiać 21.gif

--------------------



Gruszka
pon, 11 kwi 2011 - 09:18
Po pierwsze primo - lusterko miałam dużo niżej niż kartkę - więc patrzyłam niejako w dół cały czas - stąd policzki mi się nalały i podwójny podbródek mi się zrobił - dlatego wyglądam grubiej. Po drugie primo - włosy spartoliłam metodą eksperymaentalną - a w tej formie bardzo mnie postarzają (takie mam wrażenie). Dlatego tak wyglądam icon_smile.gif

Ale wiecie - to cholernie trudne jest, bo raz, że ma się tendencję do zupełnie niezamierzonego poprawiania samego siebie (na samy poczatku zrobiłam sobie pełniejsze usta i bardziej zgrabny nos icon_biggrin.gif ), a po drugiej tysiąc razy bardziej było mi trudno oddac własne podobieństwo - robiłam kilkanaście poprawek, żeby w ogóle mąż mnie rozpoznał na tym rysunku.

No i model mi się ruszał icon_wink.gif wystarczy że za każdym zerknięciem w lustro minimalnie inaczej przekręci się głowę i potem wychodzą kwiatki... nos niby z półprofilu, a usta za chwile rysowane en face icon_smile.gif no trudne to jest icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 11 kwi 2011 - 09:18
Post #102

Po pierwsze primo - lusterko miałam dużo niżej niż kartkę - więc patrzyłam niejako w dół cały czas - stąd policzki mi się nalały i podwójny podbródek mi się zrobił - dlatego wyglądam grubiej. Po drugie primo - włosy spartoliłam metodą eksperymaentalną - a w tej formie bardzo mnie postarzają (takie mam wrażenie). Dlatego tak wyglądam icon_smile.gif

Ale wiecie - to cholernie trudne jest, bo raz, że ma się tendencję do zupełnie niezamierzonego poprawiania samego siebie (na samy poczatku zrobiłam sobie pełniejsze usta i bardziej zgrabny nos icon_biggrin.gif ), a po drugiej tysiąc razy bardziej było mi trudno oddac własne podobieństwo - robiłam kilkanaście poprawek, żeby w ogóle mąż mnie rozpoznał na tym rysunku.

No i model mi się ruszał icon_wink.gif wystarczy że za każdym zerknięciem w lustro minimalnie inaczej przekręci się głowę i potem wychodzą kwiatki... nos niby z półprofilu, a usta za chwile rysowane en face icon_smile.gif no trudne to jest icon_smile.gif

--------------------
pomidorro
pon, 11 kwi 2011 - 09:21
Gruszka męża zmuś zeby trwal w bezruchu i narysuj go...faktycznie- siebie bardzo trudno jest narysowac..a bym pewnie siebie- upiekszyła 04.gif
gdybym umiała rysowac- mi to wogle jakoś nie wychodzi oddawanie rzeczywistości 29.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pon, 11 kwi 2011 - 09:21
Post #103

Gruszka męża zmuś zeby trwal w bezruchu i narysuj go...faktycznie- siebie bardzo trudno jest narysowac..a bym pewnie siebie- upiekszyła 04.gif
gdybym umiała rysowac- mi to wogle jakoś nie wychodzi oddawanie rzeczywistości 29.gif

--------------------



Kocurek
wto, 12 kwi 2011 - 09:54
Kochana, bo do takiego autoportretu trzeba miec lustro duże, żeby siebie widzieć en face.
Zrób to drugi raz, zobaczysz, że efekt będzie taki jak trzeba icon_smile.gif bo na tym, co pokazałaś, dzieją się fajne rzeczy: fajna kreska, dobre "oko" (czyli zmysł obserwacji) tylko na litość, nie w lusterku kosmetycznym 06.gif jeszcze poniżej linii podbródka.
Jestem pewna, że druga próba z odpowiednim lustrem będzie o niebo lepsza.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 12 kwi 2011 - 09:54
Post #104

Kochana, bo do takiego autoportretu trzeba miec lustro duże, żeby siebie widzieć en face.
Zrób to drugi raz, zobaczysz, że efekt będzie taki jak trzeba icon_smile.gif bo na tym, co pokazałaś, dzieją się fajne rzeczy: fajna kreska, dobre "oko" (czyli zmysł obserwacji) tylko na litość, nie w lusterku kosmetycznym 06.gif jeszcze poniżej linii podbródka.
Jestem pewna, że druga próba z odpowiednim lustrem będzie o niebo lepsza.

--------------------
Gruszka
wto, 12 kwi 2011 - 10:19
CYTAT(Kocurek @ Tue, 12 Apr 2011 - 10:54) *
Kochana, bo do takiego autoportretu trzeba miec lustro duże, żeby siebie widzieć en face.
Zrób to drugi raz, zobaczysz, że efekt będzie taki jak trzeba icon_smile.gif bo na tym, co pokazałaś, dzieją się fajne rzeczy: fajna kreska, dobre "oko" (czyli zmysł obserwacji) tylko na litość, nie w lusterku kosmetycznym 06.gif jeszcze poniżej linii podbródka.
Jestem pewna, że druga próba z odpowiednim lustrem będzie o niebo lepsza.

icon_smile.gif wiem wiem Kocurku icon_smile.gif to znaczy - dowiedziałam się - tuz po narysowaniu icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post wto, 12 kwi 2011 - 10:19
Post #105

CYTAT(Kocurek @ Tue, 12 Apr 2011 - 10:54) *
Kochana, bo do takiego autoportretu trzeba miec lustro duże, żeby siebie widzieć en face.
Zrób to drugi raz, zobaczysz, że efekt będzie taki jak trzeba icon_smile.gif bo na tym, co pokazałaś, dzieją się fajne rzeczy: fajna kreska, dobre "oko" (czyli zmysł obserwacji) tylko na litość, nie w lusterku kosmetycznym 06.gif jeszcze poniżej linii podbródka.
Jestem pewna, że druga próba z odpowiednim lustrem będzie o niebo lepsza.

icon_smile.gif wiem wiem Kocurku icon_smile.gif to znaczy - dowiedziałam się - tuz po narysowaniu icon_smile.gif

--------------------
Gruszka
nie, 17 kwi 2011 - 18:50
Don Kichot na podstawie grafiki komputerowej autorstwa Antonio Gastessi. Olej na płótnie 40x50

Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post nie, 17 kwi 2011 - 18:50
Post #106

Don Kichot na podstawie grafiki komputerowej autorstwa Antonio Gastessi. Olej na płótnie 40x50



--------------------
Gruszka
śro, 27 kwi 2011 - 11:53
I najnowsze dziecko - 'przed deszczem' olej na płótnie 40x50

Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post śro, 27 kwi 2011 - 11:53
Post #107

I najnowsze dziecko - 'przed deszczem' olej na płótnie 40x50



--------------------
carrot
pią, 29 kwi 2011 - 12:12
Niesamowite prace, z przyjemnością zatraciłam się w oglądaniu mimo odrętwiałych całych 4 liter icon_biggrin.gif Mój tato maluje olejem ale w zasadzie sam nie tworzy tylko głównie kopiuje jakieś poważne dzieła więc przede wszystkim Twoje ptaki na papierze mnie zauroczyły icon_smile.gif

Z ostatnich prac, to Don Kichot jest rewelacyjny!! A odnośnie jeszcze autoportretu - może w tej sytuacji lepiej ze zdjęcia spróbować? Widziałam, że świetnie potrafisz odwzorować się na fotografiach.
carrot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 750
Dołączył: wto, 21 paź 08 - 20:24
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 22,842

GG:


post pią, 29 kwi 2011 - 12:12
Post #108

Niesamowite prace, z przyjemnością zatraciłam się w oglądaniu mimo odrętwiałych całych 4 liter icon_biggrin.gif Mój tato maluje olejem ale w zasadzie sam nie tworzy tylko głównie kopiuje jakieś poważne dzieła więc przede wszystkim Twoje ptaki na papierze mnie zauroczyły icon_smile.gif

Z ostatnich prac, to Don Kichot jest rewelacyjny!! A odnośnie jeszcze autoportretu - może w tej sytuacji lepiej ze zdjęcia spróbować? Widziałam, że świetnie potrafisz odwzorować się na fotografiach.

--------------------


Fiefiora
pon, 06 cze 2011 - 23:00
Gruszka przestałaś działać?
Do soboty są wystawy na ASP siostra dziś była i bardzo poleca min w Pałacu Sztuki malarstwo.
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post pon, 06 cze 2011 - 23:00
Post #109

Gruszka przestałaś działać?
Do soboty są wystawy na ASP siostra dziś była i bardzo poleca min w Pałacu Sztuki malarstwo.

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
Gruszka
nie, 14 sie 2011 - 14:21
Gruszka nie przestała - tylko przestała pokazywać icon_smile.gif

z dziś od niechcenia i z przymrużeniem oka icon_wink.gif

el mariachi icon_wink.gif



i Ayo



Okrutnie mało czasu - mam zaczęte i w trakcie chyba 3 obrazy i męczę je miesiącami, a żaden nie jest gotowy do pokazania. Na pewno Wam się niedługo przypomnę, bo zamierzam moje tegotygodniowe L4 wykorzystac produktywnie icon_wink.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post nie, 14 sie 2011 - 14:21
Post #110

Gruszka nie przestała - tylko przestała pokazywać icon_smile.gif

z dziś od niechcenia i z przymrużeniem oka icon_wink.gif

el mariachi icon_wink.gif



i Ayo



Okrutnie mało czasu - mam zaczęte i w trakcie chyba 3 obrazy i męczę je miesiącami, a żaden nie jest gotowy do pokazania. Na pewno Wam się niedługo przypomnę, bo zamierzam moje tegotygodniowe L4 wykorzystac produktywnie icon_wink.gif

--------------------
Gruszka
nie, 14 sie 2011 - 14:25
I jeszcze szkic Cesarii - brak czasu na wykończenie, więc traktuje to jako ćwiczenia...



i konik z resztek na palecie:
brakuje tła, ale to tez była taka 3-minutówka szpachlą

Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post nie, 14 sie 2011 - 14:25
Post #111

I jeszcze szkic Cesarii - brak czasu na wykończenie, więc traktuje to jako ćwiczenia...



i konik z resztek na palecie:
brakuje tła, ale to tez była taka 3-minutówka szpachlą



--------------------
Gruszka
nie, 14 sie 2011 - 14:27
To jak już jestem na fali icon_wink.gif to jeszcze zaczątek mojego prezentu dla mamy - to ona z bratem w czasach młodzieńczych. Chcę ten obraz skończyć przed grudniem icon_wink.gif na razie wstępna podmalówka.



Ten post edytował Gruszka nie, 14 sie 2011 - 14:28
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post nie, 14 sie 2011 - 14:27
Post #112

To jak już jestem na fali icon_wink.gif to jeszcze zaczątek mojego prezentu dla mamy - to ona z bratem w czasach młodzieńczych. Chcę ten obraz skończyć przed grudniem icon_wink.gif na razie wstępna podmalówka.



--------------------
xxyy
nie, 14 sie 2011 - 15:00
Ciekawa jestem jaki bedzie koncowy efekt "mamy i brata" bo jak dla mnie juz jest gotowy icon_smile.gif mnie -laika
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post nie, 14 sie 2011 - 15:00
Post #113

Ciekawa jestem jaki bedzie koncowy efekt "mamy i brata" bo jak dla mnie juz jest gotowy icon_smile.gif mnie -laika
_Mała_Mi_
wto, 16 sie 2011 - 10:20
mogę cos popisać? Konik jest rewelacyjny. Stanowczo lepiej słucha Cię pędzel niż ołówek (szpachelka bardzo dobrze trzyma Ci sie w rękach również) Moim zdaniem powinnaś iść w tym kierunku. Rysunki sa zbyt wymiziane, za bardzo dbasz o szczegół, różnicój kreskę, staraj się dodac do nich trochę życia - ekspresyjnie bardziej. Oko masz, rękę też icon_smile.gif Konik mnie powalił. Z obrazem Mamy uważaj, żeby nie przedobrzyć. Lekko kontrastów bym dodała i nie ruszać. Całość wygląda dobrze.
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
Skąd: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post wto, 16 sie 2011 - 10:20
Post #114

mogę cos popisać? Konik jest rewelacyjny. Stanowczo lepiej słucha Cię pędzel niż ołówek (szpachelka bardzo dobrze trzyma Ci sie w rękach również) Moim zdaniem powinnaś iść w tym kierunku. Rysunki sa zbyt wymiziane, za bardzo dbasz o szczegół, różnicój kreskę, staraj się dodac do nich trochę życia - ekspresyjnie bardziej. Oko masz, rękę też icon_smile.gif Konik mnie powalił. Z obrazem Mamy uważaj, żeby nie przedobrzyć. Lekko kontrastów bym dodała i nie ruszać. Całość wygląda dobrze.
Gruszka
śro, 17 sie 2011 - 11:03
Mry, dzięki za uwagi. Też mi się wydaje, że pędzel to bardziej moja bajka, ale rysowac też muszę icon_wink.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post śro, 17 sie 2011 - 11:03
Post #115

Mry, dzięki za uwagi. Też mi się wydaje, że pędzel to bardziej moja bajka, ale rysowac też muszę icon_wink.gif

--------------------
_Mała_Mi_
śro, 17 sie 2011 - 23:46
Gruszka, pewnie ze musisz (a raczej chcesz icon_smile.gif ) trening czyni mistrza. Masz niezłe oko. Dobrze obserwujesz icon_smile.gif pięknie widzisz kolory 9a to jest dar który nie każdy posiada...) a rysowac... moim dzieciakom w szkole zawsze powtarzam, ze rysowac jest sie w stanie nauczyć każdy. Nie wszyscy mi wierza, ale to prawda. Z reszta udowodniłam to co po niektórym. Są checi to jest rezultat icon_smile.gif No Ty jesteś dalej posunieta w poczynaniach niż moje uczniaki rzecz jasna. Myślę, że oglądanie prac mistrzów jest dobrą szkołą. Obserwacja jak się posługuja kreską... Bede zaglądała bom ciekawa postępów icon_smile.gif Pozdrówki
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
Skąd: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post śro, 17 sie 2011 - 23:46
Post #116

Gruszka, pewnie ze musisz (a raczej chcesz icon_smile.gif ) trening czyni mistrza. Masz niezłe oko. Dobrze obserwujesz icon_smile.gif pięknie widzisz kolory 9a to jest dar który nie każdy posiada...) a rysowac... moim dzieciakom w szkole zawsze powtarzam, ze rysowac jest sie w stanie nauczyć każdy. Nie wszyscy mi wierza, ale to prawda. Z reszta udowodniłam to co po niektórym. Są checi to jest rezultat icon_smile.gif No Ty jesteś dalej posunieta w poczynaniach niż moje uczniaki rzecz jasna. Myślę, że oglądanie prac mistrzów jest dobrą szkołą. Obserwacja jak się posługuja kreską... Bede zaglądała bom ciekawa postępów icon_smile.gif Pozdrówki
Kocurek
wto, 23 sie 2011 - 01:52
Fajne prace, jak na lajkonika icon_wink.gif - rewelacja.
Faktycznie, obraz i olej lepiej Ci służy, niż rysunek, ale jeśli się tego nigdy nie uczyłaś, to i tak jestem pod wrażeniem icon_eek.gif
Przydałby Ci się jakiś guru, wyłącznie pod kątem pokazania, co i jak: jak używać narzędzia, by osiągnąć oczekiwane efekty. Intuicję artysty pod kątem wywołania wrażenia dziełem (na widzu) już masz. A niejeden absolwent wyższych uczelni tego nie ma. No, albo tę kwestię olewa, ale to już inna bajka.
Kłania się więc tylko i wyłącznie warsztat, jak się uprzesz, i będziesz pracowała, obejdzie się nawet bez guru. Metodą prób i błędów.
Reasumując: podziwiam.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 23 sie 2011 - 01:52
Post #117

Fajne prace, jak na lajkonika icon_wink.gif - rewelacja.
Faktycznie, obraz i olej lepiej Ci służy, niż rysunek, ale jeśli się tego nigdy nie uczyłaś, to i tak jestem pod wrażeniem icon_eek.gif
Przydałby Ci się jakiś guru, wyłącznie pod kątem pokazania, co i jak: jak używać narzędzia, by osiągnąć oczekiwane efekty. Intuicję artysty pod kątem wywołania wrażenia dziełem (na widzu) już masz. A niejeden absolwent wyższych uczelni tego nie ma. No, albo tę kwestię olewa, ale to już inna bajka.
Kłania się więc tylko i wyłącznie warsztat, jak się uprzesz, i będziesz pracowała, obejdzie się nawet bez guru. Metodą prób i błędów.
Reasumując: podziwiam.

--------------------
buniaaa
wto, 23 sie 2011 - 10:00
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif te skrzydełka ... pięknie
brawo_bis.gif
CYTAT(Gruszka @ Mon, 14 Feb 2011 - 13:52) *
a tu świeża sikoreczka icon_wink.gif


i
CYTAT(Gruszka @ Fri, 01 Apr 2011 - 22:47) *
icon_smile.gif

i jeszcze (najbardziej) powalił mnie
CYTAT(Gruszka @ Sun, 17 Apr 2011 - 19:50) *
Don Kichot na podstawie grafiki komputerowej autorstwa Antonio Gastessi. Olej na płótnie 40x50


cuda tworzysz, brawo brawo_bis.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post wto, 23 sie 2011 - 10:00
Post #118

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif te skrzydełka ... pięknie
brawo_bis.gif
CYTAT(Gruszka @ Mon, 14 Feb 2011 - 13:52) *
a tu świeża sikoreczka icon_wink.gif


i
CYTAT(Gruszka @ Fri, 01 Apr 2011 - 22:47) *
icon_smile.gif

i jeszcze (najbardziej) powalił mnie
CYTAT(Gruszka @ Sun, 17 Apr 2011 - 19:50) *
Don Kichot na podstawie grafiki komputerowej autorstwa Antonio Gastessi. Olej na płótnie 40x50


cuda tworzysz, brawo brawo_bis.gif

--------------------
Gruszka
wto, 23 sie 2011 - 10:44
Dziękuję dziękuję icon_smile.gif cieszę się, że się podoba icon_smile.gif

Kocurze, warsztat zdecydowanie ma wiele tajemnic przede mną, ale tak łatwo się nie poddam icon_wink.gif 06.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post wto, 23 sie 2011 - 10:44
Post #119

Dziękuję dziękuję icon_smile.gif cieszę się, że się podoba icon_smile.gif

Kocurze, warsztat zdecydowanie ma wiele tajemnic przede mną, ale tak łatwo się nie poddam icon_wink.gif 06.gif

--------------------
brzózka4
wto, 23 sie 2011 - 21:38
Gruszka, zazdroszczę talentu.
Poczułam dreszcz patrząc na twe prace, szczególnie Don Kichota i Mamę z bratem (mam nadzieję, że nic nie pokićkałam).
brzózka4


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,217
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 11:08
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,226




post wto, 23 sie 2011 - 21:38
Post #120

Gruszka, zazdroszczę talentu.
Poczułam dreszcz patrząc na twe prace, szczególnie Don Kichota i Mamę z bratem (mam nadzieję, że nic nie pokićkałam).
> Okazało się, że moim ojcem jest....
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 12 maj 2024 - 22:29
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama