Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Stomatolog dziecięcy w Kielcach!!!!!!!!!!!!!

> 
emkaes

Go??







post piÄ…, 04 kwi 2003 - 09:47
Post #1

Witajcie!
Dziewczynki poszukuję stomatologa dziecięcego w Kielcach. Wczoraj wieczorem zauważyłam u mojego synunia (20 miesięcy) taki jakby ubytek szkliwa na przednim ząbku icon_sad.gif . Pojęcia nie mam co to jest, nie wygląda jak próchnica, ale dobrze też nie wygląda. Myślę, że powinien obejrzeć to jakiś specjalista i stąd moje pytanie.
Ratujcie w potrzebie!!!
Pozdrawiam, Magda mama Bartka
ebe
pon, 07 kwi 2003 - 12:10
dziecięcego nia znam, ale każdy stomatolog powie co dalej robić. Pozdro ebe
ebe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 227
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 10:53
Nr użytkownika: 464




post pon, 07 kwi 2003 - 12:10
Post #2

dziecięcego nia znam, ale każdy stomatolog powie co dalej robić. Pozdro ebe
anonimowy

Go??







post śro, 09 kwi 2003 - 09:38
Post #3

CYTAT(emkaes)
Witajcie!
Dziewczynki poszukuję stomatologa dziecięcego w Kielcach. Wczoraj wieczorem zauważyłam u mojego synunia (20 miesięcy) taki jakby ubytek szkliwa na przednim ząbku icon_sad.gif . Pojęcia nie mam co to jest, nie wygląda jak próchnica, ale dobrze też nie wygląda. Myślę, że powinien obejrzeć to jakiś specjalista i stąd moje pytanie.
Ratujcie w potrzebie!!!
Pozdrawiam, Magda mama Bartka



Magda, z całego serca polecam panią doktor Tokarską (jest żoną pediatry moich dzieci icon_smile.gif ). U Niej leczy zęby cała moja rodzina - my i nasze dzieci. Dzieci od najmłodszych lat. Pani doktor zrobiła specjalizację i jest też ortodontą - bardzo dobrym zresztą. Mam do Niej olbrzymie zaufanie. Leczę ząbki u Niej tyle lat a nigdy jeszcze nic się złego nie stało z żadnym wyleczonym u Niej, ani z plombą. Jest niedroga - należy do tych tańszych w mieście. Jak chcesz napisz na priva, podam Ci numer telefonu. icon_smile.gif

Pozdrawiam Gosia1
aneta2
śro, 14 maj 2003 - 09:16
to ja moze polece mojego stomatologa - czasem widze malych pacjentow w poczekalni - to jest przychodnia Vita (w wiezowcu) rog Kujawskiej/Zagorskiej(57) - zreszta mozna zadzwonic i zapytac 34-23-111 (Piotr Rudzki)
aneta2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 333
Dołączył: pią, 09 maj 03 - 20:51
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 696




post śro, 14 maj 2003 - 09:16
Post #4

to ja moze polece mojego stomatologa - czasem widze malych pacjentow w poczekalni - to jest przychodnia Vita (w wiezowcu) rog Kujawskiej/Zagorskiej(57) - zreszta mozna zadzwonic i zapytac 34-23-111 (Piotr Rudzki)

--------------------
Aneta+Agniesia(07.07.02)+Adrianek(03.01.04)+Alicja(15.09.14)
> Stomatolog dzieciÄ™cy w Kielcach!!!!!!!!!!!!!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 21 maj 2024 - 22:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama