Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Testy alergiczne

> 
sylwiakrol
czw, 03 lip 2003 - 00:04
Witam i pytam: gdzie w Łodzi najlepiej zrobić testy alergiczne z krwi mojemu synkowi?Najlepiej też żeby pobierano krew z paluszka a nie z żyłki.
Niestety chyba te testy będę musiała jednak zrobić icon_sad.gif a chcę żeby synek jak najmniej cierpiał.
sylwiakrol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,066
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:00
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 135




post czw, 03 lip 2003 - 00:04
Post #1

Witam i pytam: gdzie w Łodzi najlepiej zrobić testy alergiczne z krwi mojemu synkowi?Najlepiej też żeby pobierano krew z paluszka a nie z żyłki.
Niestety chyba te testy będę musiała jednak zrobić icon_sad.gif a chcę żeby synek jak najmniej cierpiał.

--------------------
Jestem mamą już 7-letniego Arturka, kochanego łobuziaka i słodkiej malutkiej dziewczynki


Agnisma
czw, 03 lip 2003 - 10:12
Cześć Sylwia,
z tego co wiem trzeba mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu, najlepiej zapytaj w swojej poradni.
Ja byłam z moim siostrzeńcem gdzieś na Jaracza chyba 13, ale głowy nie dam icon_confused.gif
Nie pobierali mu wogóle krwi z nikąd tylko po zadrapaniu igłą przedramionka w kilku miejscach, wpuszczała kropelkę alergenu.
Pozdrawiam, trzymajcie się dzielnie icon_exclaim.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post czw, 03 lip 2003 - 10:12
Post #2

Cześć Sylwia,
z tego co wiem trzeba mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu, najlepiej zapytaj w swojej poradni.
Ja byłam z moim siostrzeńcem gdzieś na Jaracza chyba 13, ale głowy nie dam icon_confused.gif
Nie pobierali mu wogóle krwi z nikąd tylko po zadrapaniu igłą przedramionka w kilku miejscach, wpuszczała kropelkę alergenu.
Pozdrawiam, trzymajcie się dzielnie icon_exclaim.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
sylwiakrol
czw, 03 lip 2003 - 12:19
Dzięki,tylko takim maluszkom nie robią testów skórnych bo są ponoć niewiarygodne icon_confused.gif .Nasza pediatra kiedyś mówiła gdzie można zrobić taniej prywatnie,ale oczywiście nie pamiętam gdzie.No i tam pobierają z żyłki,niestety.
A muszę iść prywatnie bo niestety państwowo to tylko mogę zrobić IgE a już na konkretne alergeny to nie.
Ale i tak dzięki za odpowiedź icon_biggrin.gif
sylwiakrol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,066
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:00
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 135




post czw, 03 lip 2003 - 12:19
Post #3

Dzięki,tylko takim maluszkom nie robią testów skórnych bo są ponoć niewiarygodne icon_confused.gif .Nasza pediatra kiedyś mówiła gdzie można zrobić taniej prywatnie,ale oczywiście nie pamiętam gdzie.No i tam pobierają z żyłki,niestety.
A muszę iść prywatnie bo niestety państwowo to tylko mogę zrobić IgE a już na konkretne alergeny to nie.
Ale i tak dzięki za odpowiedź icon_biggrin.gif

--------------------
Jestem mamą już 7-letniego Arturka, kochanego łobuziaka i słodkiej malutkiej dziewczynki


> Testy alergiczne
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 09:05
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama