Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Parę słów po spotkaniu emam w "Lokomotywie"

> 
Małgoś.dz
śro, 02 kwi 2003 - 11:50
Kochane!

Nic nie rozumiem icon_eek.gif icon_exclaim.gif
Na strarym eDziecko -Siunia założyła wątek o naszym spotkaniu w "Wesołej Lokomotywie". Dzisiaj nie dość, że wątek mi się nie otwiera, bo od razu następuje przekierowanie na nowe eDziecko icon_evil.gif to na dodatek w tym nowym nijak nie mogę wyszperać tamtego rozpoczętego wątku icon_exclaim.gif

Dlatego, korzystając z faktu, że znajduję tutaj na "maluchach" znajome pomorzanki wink.gif - chciałam powiedzieć że było mi bardzo miło Was poznać i dziękuję za tak miłe spotkanie w wesołym gronie. icon_mrgreen.gif

Mam nadzieję, że szybko je powtórzymy. A co! Niech dzieciaki też się integrują. icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Pozdrawiam wiosennie.
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post śro, 02 kwi 2003 - 11:50
Post #1

Kochane!

Nic nie rozumiem icon_eek.gif icon_exclaim.gif
Na strarym eDziecko -Siunia założyła wątek o naszym spotkaniu w "Wesołej Lokomotywie". Dzisiaj nie dość, że wątek mi się nie otwiera, bo od razu następuje przekierowanie na nowe eDziecko icon_evil.gif to na dodatek w tym nowym nijak nie mogę wyszperać tamtego rozpoczętego wątku icon_exclaim.gif

Dlatego, korzystając z faktu, że znajduję tutaj na "maluchach" znajome pomorzanki wink.gif - chciałam powiedzieć że było mi bardzo miło Was poznać i dziękuję za tak miłe spotkanie w wesołym gronie. icon_mrgreen.gif

Mam nadzieję, że szybko je powtórzymy. A co! Niech dzieciaki też się integrują. icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Pozdrawiam wiosennie.

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Beatas

Go??







post śro, 02 kwi 2003 - 15:51
Post #2

No wlasnie...Bo nie moglam przybyc...Wszystko zapakowane, powiadomione, a tu wiadomosc, ze moja kochana babcia w szpitalu icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif . No ale nic mus to mus. Mam nadzieje, ze korzystajac z wiosenki bedziemy spotykac sie czesciej icon_cool.gif .

BEATAS
ruszek

Go??







post piÄ…, 04 kwi 2003 - 09:31
Post #3

No właśnie wpisałam się wczoraj na gazetowym forum (regionalne - Pomorskie). Wątek Siuni jest na ogólnym "Polska". Szkoda, że nie został przeniesiony na "Pomorskie". Mam nadzieję, że znajome emamy odezwą się tam.


Buziaki

Kasia
Siunia
wto, 08 kwi 2003 - 00:22
a ja tam jeszcze nie zajrzałam - na gazetę, znaczy sie, na regionalne
Ech, ktoś bezmyslny wsadził mój wątek tak gdzie wsadził, albo ... złosliwy icon_wink.gif
- Siunia
ps. a co z tymi zdjęciami?
Któraś z Was ma?
Chciałabym odbitke, za każdą cene icon_wink.gif
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post wto, 08 kwi 2003 - 00:22
Post #4

a ja tam jeszcze nie zajrzałam - na gazetę, znaczy sie, na regionalne
Ech, ktoś bezmyslny wsadził mój wątek tak gdzie wsadził, albo ... złosliwy icon_wink.gif
- Siunia
ps. a co z tymi zdjęciami?
Któraś z Was ma?
Chciałabym odbitke, za każdą cene icon_wink.gif
Małgoś.dz
wto, 08 kwi 2003 - 15:35
Problem polega na tym, że trochę rozlazłyśmy się po różnych forach i teraz na jeden temat trzeba szukać informacji gdzie się da. icon_confused.gif
Piszę to już poraz kolejny i mam nadzieję, że ostatni, choć kto wie? Może nie...

Siuniu!

Zdjęć jeszcze nie ma. Przynajmniej u mnie jeszcze trochę to potrwa, bo kliszę miałam nową i jeszcze sporo mi pozostało do wypstrykania.
Jak coś się w tej kwestii zmieni - to powiadomię. Choć przyznaję, że nie będę biegała po wszystkich możliwych forach w poszukiwaniach, bo ja modemowa dziewczyna jestem i nie mogę rujnować mego portfela...
Przepraszam, ale same rozumiecie. Siła wyższa. wink.gif

Pozdrawiam. icon_lol.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post wto, 08 kwi 2003 - 15:35
Post #5

Problem polega na tym, że trochę rozlazłyśmy się po różnych forach i teraz na jeden temat trzeba szukać informacji gdzie się da. icon_confused.gif
Piszę to już poraz kolejny i mam nadzieję, że ostatni, choć kto wie? Może nie...

Siuniu!

Zdjęć jeszcze nie ma. Przynajmniej u mnie jeszcze trochę to potrwa, bo kliszę miałam nową i jeszcze sporo mi pozostało do wypstrykania.
Jak coś się w tej kwestii zmieni - to powiadomię. Choć przyznaję, że nie będę biegała po wszystkich możliwych forach w poszukiwaniach, bo ja modemowa dziewczyna jestem i nie mogę rujnować mego portfela...
Przepraszam, ale same rozumiecie. Siła wyższa. wink.gif

Pozdrawiam. icon_lol.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Siunia
piÄ…, 11 kwi 2003 - 01:36
Gosiu,
dziękuję za odpowiedź icon_smile.gif
Przepraszam, że po raz kolejny musiałas to napisac. Ale ja wczesniej nie wyczytałam tej informacji nigdzie. Co do zdjęć to mi sie nie spieszy, chodziło mi tylko o to, by je napewno miec - dziś, jutro, za rok ... nie ważne, aby tylko były icon_smile.gif
Jak dobrze, że my razem na jednym forum icon_smile.gif
- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post piÄ…, 11 kwi 2003 - 01:36
Post #6

Gosiu,
dziękuję za odpowiedź icon_smile.gif
Przepraszam, że po raz kolejny musiałas to napisac. Ale ja wczesniej nie wyczytałam tej informacji nigdzie. Co do zdjęć to mi sie nie spieszy, chodziło mi tylko o to, by je napewno miec - dziś, jutro, za rok ... nie ważne, aby tylko były icon_smile.gif
Jak dobrze, że my razem na jednym forum icon_smile.gif
- Siunia
Małgoś.dz
piÄ…, 11 kwi 2003 - 12:07
CYTAT
Gosiu,  
dziÄ™kujÄ™ za odpowiedź  
Przepraszam, że po raz kolejny musiaÅ‚as to napisac. Ale ja wczesniej nie wyczytaÅ‚am tej informacji nigdzie. Co do zdjęć to mi sie nie spieszy, chodziÅ‚o mi tylko o to, by je napewno miec - dziÅ›, jutro, za rok ... nie ważne, aby tylko byÅ‚y  
Jak dobrze, że my razem na jednym forum  
- Siunia


Siuniu!
Tak, tak, dobrze że na jednym.
Ale jakoś tak mało Ciebie tutaj widać... icon_sad.gif
Na starym eDziecko śmigałaś, że hej! Wszędzie było Ciebie pełno... wink.gif
A tutaj jakoś tak zamilkłaś. icon_confused.gif

Pozdrawiam.
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post piÄ…, 11 kwi 2003 - 12:07
Post #7

CYTAT
Gosiu,  
dziÄ™kujÄ™ za odpowiedź  
Przepraszam, że po raz kolejny musiaÅ‚as to napisac. Ale ja wczesniej nie wyczytaÅ‚am tej informacji nigdzie. Co do zdjęć to mi sie nie spieszy, chodziÅ‚o mi tylko o to, by je napewno miec - dziÅ›, jutro, za rok ... nie ważne, aby tylko byÅ‚y  
Jak dobrze, że my razem na jednym forum  
- Siunia


Siuniu!
Tak, tak, dobrze że na jednym.
Ale jakoś tak mało Ciebie tutaj widać... icon_sad.gif
Na starym eDziecko śmigałaś, że hej! Wszędzie było Ciebie pełno... wink.gif
A tutaj jakoś tak zamilkłaś. icon_confused.gif

Pozdrawiam.


--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Siunia
nie, 27 kwi 2003 - 22:51
Małgosiu,
1.) na priva napisze Ci o ..... jutro i wyjaśnię co i jak.
2.) Tak, to prawda. Mało mnie ostatnio widac, ale ... głównie dlatego, że "opiekuję się" koleżanką, która ze swoim "eks ..." walczy po Sądach, o dziecko, o alimenty itd, itp... Pomagam Jej jak mogę, a przeciwnik jest ciężki i niespełna rozumu ... Człowiek podły i zawzięty, przy tym nieobliczalny i bezwzględny ..
Przykre to wszystko ...
Jak juz wróce do domku albo moja przyjaciółka wyjdzie ode mnie, to juz jest cieeeeeemna noc icon_wink.gif Potem nie pozostaje nic innego jak położyć sie spać
Buziaki
- Siunia
ps. rozumiem, że mieszkasz w okolicy (?) Parku nad Strzyżą? To może kiedys się spotkamy?
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post nie, 27 kwi 2003 - 22:51
Post #8

Małgosiu,
1.) na priva napisze Ci o ..... jutro i wyjaśnię co i jak.
2.) Tak, to prawda. Mało mnie ostatnio widac, ale ... głównie dlatego, że "opiekuję się" koleżanką, która ze swoim "eks ..." walczy po Sądach, o dziecko, o alimenty itd, itp... Pomagam Jej jak mogę, a przeciwnik jest ciężki i niespełna rozumu ... Człowiek podły i zawzięty, przy tym nieobliczalny i bezwzględny ..
Przykre to wszystko ...
Jak juz wróce do domku albo moja przyjaciółka wyjdzie ode mnie, to juz jest cieeeeeemna noc icon_wink.gif Potem nie pozostaje nic innego jak położyć sie spać
Buziaki
- Siunia
ps. rozumiem, że mieszkasz w okolicy (?) Parku nad Strzyżą? To może kiedys się spotkamy?
Małgoś.dz
wto, 29 kwi 2003 - 09:21
CYTAT(Siunia)
ps. rozumiem, że mieszkasz w okolicy (?) Parku nad Strzyżą? To może kiedys się spotkamy?


Siuniu!
Do parku nad Strzyżą mam ładny kawałek drogi, bo z gdańskiej Starówki.
Ale wybieram siÄ™, wybieram... nawet nie sama tylko z Chojnolkiem (AniÄ… i jej JuleczkÄ…). Czekamy na lepszÄ… pogodÄ™.
Nie widzę przeszkód abyśmy spotkałay się tam w większym gronie.

Pa,pa.
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post wto, 29 kwi 2003 - 09:21
Post #9

CYTAT(Siunia)
ps. rozumiem, że mieszkasz w okolicy (?) Parku nad Strzyżą? To może kiedys się spotkamy?


Siuniu!
Do parku nad Strzyżą mam ładny kawałek drogi, bo z gdańskiej Starówki.
Ale wybieram siÄ™, wybieram... nawet nie sama tylko z Chojnolkiem (AniÄ… i jej JuleczkÄ…). Czekamy na lepszÄ… pogodÄ™.
Nie widzę przeszkód abyśmy spotkałay się tam w większym gronie.

Pa,pa.

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
> ParÄ™ słów po spotkaniu emam w "Lokomotywie"
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 05:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama