Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
17 Stron V  « poprzednia 14 15 16 17 następna  

calkiem letnie i wakacyjne Kwietniaki 2004

> 
Mama Madzia
pią, 06 lis 2009 - 20:14
wooow, bonczek się pojawil 06.gif 06.gif 06.gif no kochana nic a nic się tu ie dzieje, może Ty rozkręcisz towarzystwo 06.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pią, 06 lis 2009 - 20:14
Post #301

wooow, bonczek się pojawil 06.gif 06.gif 06.gif no kochana nic a nic się tu ie dzieje, może Ty rozkręcisz towarzystwo 06.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




justin
pią, 06 lis 2009 - 22:30
niemożliwe ktoś się odezwał, no, no.

Patison odpadła to i wątku nie ma komu ciągnąć.

U nas ciąg dalszy ospy, Łukasza jednak wysypało po prawie trzech tygodniach, więc znowu L4 icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pią, 06 lis 2009 - 22:30
Post #302

niemożliwe ktoś się odezwał, no, no.

Patison odpadła to i wątku nie ma komu ciągnąć.

U nas ciąg dalszy ospy, Łukasza jednak wysypało po prawie trzech tygodniach, więc znowu L4 icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Mama Madzia
sob, 07 lis 2009 - 19:19
Justin, zdrowka dla dzieciaczkow, no ale Ty chociaz odpoczniesz sobie od pracy 06.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post sob, 07 lis 2009 - 19:19
Post #303

Justin, zdrowka dla dzieciaczkow, no ale Ty chociaz odpoczniesz sobie od pracy 06.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




justin
nie, 08 lis 2009 - 10:39
Madziu, jasne, że odpocznę. Miło tak posiedzieć tydzień w domu. Chociaz i tak czas ucieka jak szalony. Ale miałam czas spokojnie obiad zrobić, posprzątać, poprać i nawet dla siebie i męża icon_smile.gif)

Madziu nic nie pisałaś jak tam w PL było icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post nie, 08 lis 2009 - 10:39
Post #304

Madziu, jasne, że odpocznę. Miło tak posiedzieć tydzień w domu. Chociaz i tak czas ucieka jak szalony. Ale miałam czas spokojnie obiad zrobić, posprzątać, poprać i nawet dla siebie i męża icon_smile.gif)

Madziu nic nie pisałaś jak tam w PL było icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Mama Madzia
nie, 08 lis 2009 - 17:37
Super Justin , że czas sie tak udalo zorganizować 06.gif
W Pl Czas biegł jak szalony, bylo super, rodszinnie, odwiedzinowo ale ciu za zimno 06.gif po raz pierwszy nie chcialo mi sie stamtad wyjezdzac i jadac do Wrocka na lotnisko modlilam sie o to by samolot odwolali 43.gif 06.gif no ale chlopcy moi bardzo chcieli juz wracac do "domu" 41.gif dziwne to dla nich dom to wlasnie Wales/UK.

Co u reszty kwietniowek slychac icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif halllooooooo
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 08 lis 2009 - 17:37
Post #305

Super Justin , że czas sie tak udalo zorganizować 06.gif
W Pl Czas biegł jak szalony, bylo super, rodszinnie, odwiedzinowo ale ciu za zimno 06.gif po raz pierwszy nie chcialo mi sie stamtad wyjezdzac i jadac do Wrocka na lotnisko modlilam sie o to by samolot odwolali 43.gif 06.gif no ale chlopcy moi bardzo chcieli juz wracac do "domu" 41.gif dziwne to dla nich dom to wlasnie Wales/UK.

Co u reszty kwietniowek slychac icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif halllooooooo

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




justin
nie, 08 lis 2009 - 19:02
Madziu, ja widzę po moim bracie takie rozdarcie. On by chciał do PL, na starośc to raczej na pewno, ale dzieci o PL nie bardzo chcą słyszeć, dzieci to już czują się w Niemczech jak w domu. Więc najgorzej to ma to pokolenie rodziców, rozdarte między tęsknotą za krajem i swoimi, a dziećmi.

Byliśmy dzisiaj na łyżwach, fajnie icon_smile.gif

reszta kwietniówek juz olała wątek icon_sad.gif
poza Dorotką oczywiście icon_smile.gif

Dziewczyny czy wiecie może czy jest karaoke dla dzieci, albo czy można gdzieś kupić mikrofon taki co by dziecko mogło gdzies podłączyć i pośpiewać sobie ?
Ja kiedys miałam taki, podłączało się toto do magnetofonu szpulowego jeszcze i fajny pogłos był. Była świetna zabawa, czy teraz jest cos takiego?

Ten post edytował justin nie, 08 lis 2009 - 19:04
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post nie, 08 lis 2009 - 19:02
Post #306

Madziu, ja widzę po moim bracie takie rozdarcie. On by chciał do PL, na starośc to raczej na pewno, ale dzieci o PL nie bardzo chcą słyszeć, dzieci to już czują się w Niemczech jak w domu. Więc najgorzej to ma to pokolenie rodziców, rozdarte między tęsknotą za krajem i swoimi, a dziećmi.

Byliśmy dzisiaj na łyżwach, fajnie icon_smile.gif

reszta kwietniówek juz olała wątek icon_sad.gif
poza Dorotką oczywiście icon_smile.gif

Dziewczyny czy wiecie może czy jest karaoke dla dzieci, albo czy można gdzieś kupić mikrofon taki co by dziecko mogło gdzies podłączyć i pośpiewać sobie ?
Ja kiedys miałam taki, podłączało się toto do magnetofonu szpulowego jeszcze i fajny pogłos był. Była świetna zabawa, czy teraz jest cos takiego?

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Mama Madzia
nie, 08 lis 2009 - 22:40
Oj, Justin tak, tak, jest to niezaprzeczalna prawda. Dzieciom jest latwiej się przystosowac, poza tym tak jak moje , one nie znaja praktycznie Polski, Kacper nie pamięta prawie już nic a Oliwierek to i tak wyjechal majac 8 m-cy więc jego krajem jest UK. No ale ja-jako to starsze pokolenie zawsze pewnie bede odczuwac tęsknotę , no i naprawde ciężko jest wybrac. Zauwazylam tez , ze im dluzej jestesmy tutaj , tym trudniej zdecydowac sie na powrot, ach no to sobie pobiadolilam icon_smile.gif

Justin , ja tu widziałam wlasnie caaaly taki zestawik do karaoke wiec sadzę, ze w PL tez musi coś takiego być.
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 08 lis 2009 - 22:40
Post #307

Oj, Justin tak, tak, jest to niezaprzeczalna prawda. Dzieciom jest latwiej się przystosowac, poza tym tak jak moje , one nie znaja praktycznie Polski, Kacper nie pamięta prawie już nic a Oliwierek to i tak wyjechal majac 8 m-cy więc jego krajem jest UK. No ale ja-jako to starsze pokolenie zawsze pewnie bede odczuwac tęsknotę , no i naprawde ciężko jest wybrac. Zauwazylam tez , ze im dluzej jestesmy tutaj , tym trudniej zdecydowac sie na powrot, ach no to sobie pobiadolilam icon_smile.gif

Justin , ja tu widziałam wlasnie caaaly taki zestawik do karaoke wiec sadzę, ze w PL tez musi coś takiego być.

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Dorotka
śro, 11 lis 2009 - 14:07
Co się dzieje z pozostałymi dziewczynami? Dlaczego Patison zrezygnowała?
Justin jak Łukaszek przechodzi ospę, Kornel zdecydowniae lżej od Kacpra przeszedł.

Teraz chłopaków dopadł jakiś paskudny kaszel icon_sad.gif Nie wiem co to, dostali leki wziewne, bo poza kaszlem innych objawów brak.
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post śro, 11 lis 2009 - 14:07
Post #308

Co się dzieje z pozostałymi dziewczynami? Dlaczego Patison zrezygnowała?
Justin jak Łukaszek przechodzi ospę, Kornel zdecydowniae lżej od Kacpra przeszedł.

Teraz chłopaków dopadł jakiś paskudny kaszel icon_sad.gif Nie wiem co to, dostali leki wziewne, bo poza kaszlem innych objawów brak.

--------------------
justin
śro, 11 lis 2009 - 23:45
Dodrotko, Łukasz zdecydowanie gorzej. Drapie te strupki, bo chyba mu po prostu przeszkadzaja i pewnie blizny będą.
Jeszcze do końca tyg. zostawiam go w domu.
Byłam dzisiaj na kabaretowej koalicji.
Usmiałam się co niemiara.
Kryszak, Grabowski-rewelacyjni
Kabaret Smail i Kabaret Młodszych Panów - fantastyczni
Kabaret Słoik po cukrze - może być
Jungowska i Kwiatkowska - tragedia

Nie mam pojęcia co z Patisonem i dlaczego?

Dorotko obaj kaszlą? Pewnie wziewy pomogą, zyczę szybkiego zdrowienia.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 11 lis 2009 - 23:45
Post #309

Dodrotko, Łukasz zdecydowanie gorzej. Drapie te strupki, bo chyba mu po prostu przeszkadzaja i pewnie blizny będą.
Jeszcze do końca tyg. zostawiam go w domu.
Byłam dzisiaj na kabaretowej koalicji.
Usmiałam się co niemiara.
Kryszak, Grabowski-rewelacyjni
Kabaret Smail i Kabaret Młodszych Panów - fantastyczni
Kabaret Słoik po cukrze - może być
Jungowska i Kwiatkowska - tragedia

Nie mam pojęcia co z Patisonem i dlaczego?

Dorotko obaj kaszlą? Pewnie wziewy pomogą, zyczę szybkiego zdrowienia.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
czw, 12 lis 2009 - 17:46
CYTAT(bonczek @ Fri, 06 Nov 2009 - 19:34) *
jaki tu spokój, na na na na ....
nic się nie dzieje na na na na............ nienie.gif 06.gif



Podczytywaczka jedna 29.gif Powiedziała co wiedziała i czym prędzej odleciała.... 21.gif nienie.gif

Ja ostatno milczę maxymalnie- nie mam weny- Kuba choruje non stop , ja dziś dostałą z pracy "kopa" , bo zmierzyłam KIEROWNIKA 06.gif termometrem temperaturę i o 11-50 miłam 39.01 st. Teraz dogorywam.
U nas bez większych zmian- praca ( poprawiona na + ) , dom i znowu praca. Kuba jak chorował , tak choruje... icon_sad.gif

Tadammm- kupiłam we wtorek płaszcz- rozmiar !!!! 38 ! W końcu ..... 04.gif

Buziaki !
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 12 lis 2009 - 17:46
Post #310

CYTAT(bonczek @ Fri, 06 Nov 2009 - 19:34) *
jaki tu spokój, na na na na ....
nic się nie dzieje na na na na............ nienie.gif 06.gif



Podczytywaczka jedna 29.gif Powiedziała co wiedziała i czym prędzej odleciała.... 21.gif nienie.gif

Ja ostatno milczę maxymalnie- nie mam weny- Kuba choruje non stop , ja dziś dostałą z pracy "kopa" , bo zmierzyłam KIEROWNIKA 06.gif termometrem temperaturę i o 11-50 miłam 39.01 st. Teraz dogorywam.
U nas bez większych zmian- praca ( poprawiona na + ) , dom i znowu praca. Kuba jak chorował , tak choruje... icon_sad.gif

Tadammm- kupiłam we wtorek płaszcz- rozmiar !!!! 38 ! W końcu ..... 04.gif

Buziaki !

--------------------
madziarex
wto, 17 lis 2009 - 10:23
Halo jest tu kto ? czy może jest nowy wątek???

Gniję w domu nadal.Mam zap. oskrzeli i gardła. L4 do poniedziałku. Zaglądam u ,ale nie ma z kim pisać icon_sad.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 17 lis 2009 - 10:23
Post #311

Halo jest tu kto ? czy może jest nowy wątek???

Gniję w domu nadal.Mam zap. oskrzeli i gardła. L4 do poniedziałku. Zaglądam u ,ale nie ma z kim pisać icon_sad.gif

--------------------
justin
wto, 17 lis 2009 - 12:02
madziarko bidulko przytulam mocno.
Czasu brak. Wiesz jak to jest. Poza tym jak nikt nie pisze to i mi się nie chce.
Zaraz wybywam na zakupy bo dzieciom rajtuzki czas pokupować. Poza tym chyba się rozejrzę za mikołajowymi prezentami bo listy do Św. Mikołaja zostały juz napisane. icon_smile.gif)
Łukasz: traktorek, autko, samolot.
Natalka: Barbie księżniczkę, książeczka o księżniczkach, jakas inna lalka księżniczka.
icon_smile.gif)
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 17 lis 2009 - 12:02
Post #312

madziarko bidulko przytulam mocno.
Czasu brak. Wiesz jak to jest. Poza tym jak nikt nie pisze to i mi się nie chce.
Zaraz wybywam na zakupy bo dzieciom rajtuzki czas pokupować. Poza tym chyba się rozejrzę za mikołajowymi prezentami bo listy do Św. Mikołaja zostały juz napisane. icon_smile.gif)
Łukasz: traktorek, autko, samolot.
Natalka: Barbie księżniczkę, książeczka o księżniczkach, jakas inna lalka księżniczka.
icon_smile.gif)

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
śro, 18 lis 2009 - 10:03
Justin dzięki icon_smile.gif

Kuba też napisał wczoraj list do Mikołaja- szczęka mi opadła icon_smile.gif Ja na razie nie kupuję niczego , bo musimy odsapnąć po tegomiesięcznym zakupie .... auta icon_wink.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 18 lis 2009 - 10:03
Post #313

Justin dzięki icon_smile.gif

Kuba też napisał wczoraj list do Mikołaja- szczęka mi opadła icon_smile.gif Ja na razie nie kupuję niczego , bo musimy odsapnąć po tegomiesięcznym zakupie .... auta icon_wink.gif

--------------------
Dorotka
śro, 18 lis 2009 - 12:50
Justin jak Łukaszek?
Madziarex jakie autko? Chwal się kobieto icon_wink.gif i walcz z choróbskiem!!!
My w srodę na pięc dni wybylismy do Warszawki, w piątek męska część się pochorowałą na grypę, więc przywiozłam ich do domu. W sobotę i ja juz leżałam.
Paskudztwo wstrętne.
Co Kuba chce na gwiazdkę?
Moi mali panowie jak najwięcej jak największych zestwów lego city. Jeden tak im sie podoba (koszt raptem 400 pare zł), że powiedzieli do dziadka, że mogą go dostać na spółkę i są w stanie dołożyć od siebie jeszcze 100 icon_smile.gif cwaniaczki małe.
Uciekam, pogoda piękna, więc może pierwszy raz wyjdziemy na krótki spacer do lasu.
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post śro, 18 lis 2009 - 12:50
Post #314

Justin jak Łukaszek?
Madziarex jakie autko? Chwal się kobieto icon_wink.gif i walcz z choróbskiem!!!
My w srodę na pięc dni wybylismy do Warszawki, w piątek męska część się pochorowałą na grypę, więc przywiozłam ich do domu. W sobotę i ja juz leżałam.
Paskudztwo wstrętne.
Co Kuba chce na gwiazdkę?
Moi mali panowie jak najwięcej jak największych zestwów lego city. Jeden tak im sie podoba (koszt raptem 400 pare zł), że powiedzieli do dziadka, że mogą go dostać na spółkę i są w stanie dołożyć od siebie jeszcze 100 icon_smile.gif cwaniaczki małe.
Uciekam, pogoda piękna, więc może pierwszy raz wyjdziemy na krótki spacer do lasu.

--------------------
madziarex
czw, 19 lis 2009 - 08:00
Dorotko widzę i że i Was nie ominęło chorowanie icon_sad.gif Współczuję i szybkiego powrotu do zdrówka życzę.
Pytasz co Kuba chce , więc już piszę : dźwig , koparkę ( choć ma podobną , to zwie ją ładowarko koparką i tym sposobem biedny -koparki nie ma w domu...) , lego , robota , gitarę ( prawdziwą) , wodny tor hot weels i coś tam jeszcze pisał ,ale nie pamiętam icon_smile.gif Jakiś 1000zł by się przydał na jego marzenia ... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 19 lis 2009 - 08:00
Post #315

Dorotko widzę i że i Was nie ominęło chorowanie icon_sad.gif Współczuję i szybkiego powrotu do zdrówka życzę.
Pytasz co Kuba chce , więc już piszę : dźwig , koparkę ( choć ma podobną , to zwie ją ładowarko koparką i tym sposobem biedny -koparki nie ma w domu...) , lego , robota , gitarę ( prawdziwą) , wodny tor hot weels i coś tam jeszcze pisał ,ale nie pamiętam icon_smile.gif Jakiś 1000zł by się przydał na jego marzenia ... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

--------------------
madziarex
czw, 19 lis 2009 - 10:20
No! W końcu mam czas i mogę wkleić kilka fotek Qbika icon_smile.gif

Oto bal w przedszkolu icon_smile.gif


a tu na jesiennym spacerku icon_smile.gif









Buziaki !

Babki odezwijcie się blagam.gif blagam.gif

Ten post edytował madziarex czw, 19 lis 2009 - 10:27
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 19 lis 2009 - 10:20
Post #316

No! W końcu mam czas i mogę wkleić kilka fotek Qbika icon_smile.gif

Oto bal w przedszkolu icon_smile.gif


a tu na jesiennym spacerku icon_smile.gif









Buziaki !

Babki odezwijcie się blagam.gif blagam.gif

--------------------
Mama Madzia
czw, 19 lis 2009 - 16:07
Maadzia zdjęcia cuudne, Kubuś boooski, nie mogę sie napatrzeć na tego bąbla 06.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post czw, 19 lis 2009 - 16:07
Post #317

Maadzia zdjęcia cuudne, Kubuś boooski, nie mogę sie napatrzeć na tego bąbla 06.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
czw, 19 lis 2009 - 16:29
Dzięki Madziu , dzięki icon_smile.gif Co u Was?

Patson czy Ty ,tak jak Ptysia , wypisałaś się na dobre?
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 19 lis 2009 - 16:29
Post #318

Dzięki Madziu , dzięki icon_smile.gif Co u Was?

Patson czy Ty ,tak jak Ptysia , wypisałaś się na dobre?

--------------------
justin
czw, 19 lis 2009 - 21:22
madziarex mimo wielu pytań i nawoływań Patison nie odzywa się, szkoda, bo w sumie nic nie powiedziała że juz jej sie nie chce pisać tylko olała nas troszeczkę.

Z Kubusia to niezły przystojniak, ach te oczy icon_smile.gif)

Podobnie jak Mamam Madzia prosze Cię chwal się nam tutaj samochodem icon_smile.gif



Ten post edytował justin czw, 19 lis 2009 - 21:23
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 19 lis 2009 - 21:22
Post #319

madziarex mimo wielu pytań i nawoływań Patison nie odzywa się, szkoda, bo w sumie nic nie powiedziała że juz jej sie nie chce pisać tylko olała nas troszeczkę.

Z Kubusia to niezły przystojniak, ach te oczy icon_smile.gif)

Podobnie jak Mamam Madzia prosze Cię chwal się nam tutaj samochodem icon_smile.gif



--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
pią, 20 lis 2009 - 12:24
Szkoda , że Patison się nie odzywa , ale ja też milczałam długo ( bo pracy i chorób była masa) , więc Ją "usprawiedliwiam" icon_twisted.gif

Autko to czarny , piękny Passat B5 czy jak się to zwie- kombi w każdym razie i ze skórą icon_razz.gif Lux jak dla nas.

Kuba znowu chory- wstał o 2 w nocy i poiwedział , że go głowa boli- zmierzliśmy tempkę i ??? 38 icon_sad.gif Teraz gnije w wyrku- "bosko".....
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pią, 20 lis 2009 - 12:24
Post #320

Szkoda , że Patison się nie odzywa , ale ja też milczałam długo ( bo pracy i chorób była masa) , więc Ją "usprawiedliwiam" icon_twisted.gif

Autko to czarny , piękny Passat B5 czy jak się to zwie- kombi w każdym razie i ze skórą icon_razz.gif Lux jak dla nas.

Kuba znowu chory- wstał o 2 w nocy i poiwedział , że go głowa boli- zmierzliśmy tempkę i ??? 38 icon_sad.gif Teraz gnije w wyrku- "bosko".....

--------------------
> calkiem letnie i wakacyjne Kwietniaki 2004
Start new topic
Reply to this topic
17 Stron V  « poprzednia 14 15 16 17 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 18 cze 2024 - 11:54
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama