Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
61 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

WRZESIEŃ 2010 odsłona II

, ząbki nam rosną i robimy postępy :):)
> , zÄ…bki nam rosnÄ… i robimy postÄ™py :):)
kala101
czw, 17 mar 2011 - 12:43
















Uploaded with ImageShack.us

























Ten post edytował kala101 sob, 26 mar 2011 - 23:15
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post czw, 17 mar 2011 - 12:43
Post #1

















Uploaded with ImageShack.us

























--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
kala101
czw, 17 mar 2011 - 12:43
Witam w nowym wąteczku i czekam na zdjęcia icon_smile.gif
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post czw, 17 mar 2011 - 12:43
Post #2

Witam w nowym wąteczku i czekam na zdjęcia icon_smile.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
banyk
czw, 17 mar 2011 - 13:45
Hej!
Melduję się w nowej odsłonie naszego wrześniowego wątku icon_smile.gif

Gratuluje wszystkich nowych zębów icon_wink.gif

Zaniosłam dziś podanie do przedszkola. Dyrektorka mówiła że nie ma takiego strasznego tłoku jak w poprzednich latach.
Przymierzam się do podania Zosi jakiegoś jedzonka i mam do was pytanie. Czy dawałyście dzieciom jakieś kaszki glutenowe? W tych aktualnych zaleceniach jest napisane żeby zrobić ekspozycję na gluten w 5-6 miesiącu. No Zosia już skończyła 6 miesięcy a ja się jakoś nie zebrałam żeby jej coś podać 37.gif Teraz jej dam jakieś jarzynki, pewnie na początek sama marchewka a potem zupka. Dodam zwykłej kaszy manny do jarzynek, tylko czy trzeba codziennie? Ja tak to rozumiem, że codziennie małe ilości.
banyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 797
Dołączył: wto, 14 lip 09 - 23:21
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 28,256




post czw, 17 mar 2011 - 13:45
Post #3

Hej!
Melduję się w nowej odsłonie naszego wrześniowego wątku icon_smile.gif

Gratuluje wszystkich nowych zębów icon_wink.gif

Zaniosłam dziś podanie do przedszkola. Dyrektorka mówiła że nie ma takiego strasznego tłoku jak w poprzednich latach.
Przymierzam się do podania Zosi jakiegoś jedzonka i mam do was pytanie. Czy dawałyście dzieciom jakieś kaszki glutenowe? W tych aktualnych zaleceniach jest napisane żeby zrobić ekspozycję na gluten w 5-6 miesiącu. No Zosia już skończyła 6 miesięcy a ja się jakoś nie zebrałam żeby jej coś podać 37.gif Teraz jej dam jakieś jarzynki, pewnie na początek sama marchewka a potem zupka. Dodam zwykłej kaszy manny do jarzynek, tylko czy trzeba codziennie? Ja tak to rozumiem, że codziennie małe ilości.

--------------------

AleksandraD
czw, 17 mar 2011 - 13:57
MeldujÄ™ siÄ™ na nowym wÄ…tku:-)
A zdjęcia to na jaki adres wysłać??

Ja jestem załamana. Kolejna próba podania zupki nie powiodła się...
Po 15 jedziemy na kontrolÄ™ z Nikodemem. Trzymajcie kciuki...
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post czw, 17 mar 2011 - 13:57
Post #4

MeldujÄ™ siÄ™ na nowym wÄ…tku:-)
A zdjęcia to na jaki adres wysłać??

Ja jestem załamana. Kolejna próba podania zupki nie powiodła się...
Po 15 jedziemy na kontrolÄ™ z Nikodemem. Trzymajcie kciuki...

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
kala101
czw, 17 mar 2011 - 14:00
banyk a u nas tłok icon_sad.gif co do glutenu to ja nic nie wprowadziłam jedynie 2 razy dostała po 2 łyżeczki jabuszka i 2 łyżeczki marchewki z jabłkiem i tyle bo laura za gruba i nie mam jej nic podawać to zalecenia lekarki...

zdjęca na kala101@tlen.pl

Aleksandra kciuki zaciśnięte
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post czw, 17 mar 2011 - 14:00
Post #5

banyk a u nas tłok icon_sad.gif co do glutenu to ja nic nie wprowadziłam jedynie 2 razy dostała po 2 łyżeczki jabuszka i 2 łyżeczki marchewki z jabłkiem i tyle bo laura za gruba i nie mam jej nic podawać to zalecenia lekarki...

zdjęca na kala101@tlen.pl

Aleksandra kciuki zaciśnięte

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
banyk
czw, 17 mar 2011 - 17:35
Aleksandra czekamy na wieści od lekarza.

Kala trochę mnie dziwi to zalecenie lekarki. Po pierwsze jak dziecko tylko na piersi to nawet jak grubiutkie jest to raczej nie ma się czym przejmować. Tak mi zawsze mówili lekarze i położne, że własnym pokarmem nie da się przekarmić i jak dziecko się zacznie więcej ruszać (raczkować, chodzić) to wszystkie nadmiary spali. Po drugie wszystkie zupki, deserki itd są mniej kaloryczne niż mleko więc nie ma sensu w tym "ograniczeniu". Takie jest moje zdanie, może się mylę.
banyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 797
Dołączył: wto, 14 lip 09 - 23:21
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 28,256




post czw, 17 mar 2011 - 17:35
Post #6

Aleksandra czekamy na wieści od lekarza.

Kala trochę mnie dziwi to zalecenie lekarki. Po pierwsze jak dziecko tylko na piersi to nawet jak grubiutkie jest to raczej nie ma się czym przejmować. Tak mi zawsze mówili lekarze i położne, że własnym pokarmem nie da się przekarmić i jak dziecko się zacznie więcej ruszać (raczkować, chodzić) to wszystkie nadmiary spali. Po drugie wszystkie zupki, deserki itd są mniej kaloryczne niż mleko więc nie ma sensu w tym "ograniczeniu". Takie jest moje zdanie, może się mylę.

--------------------

kala101
czw, 17 mar 2011 - 17:59
banyk no własnie mi powiedziała że jak zostanie tylko na piersi to o nadwage nie musze sie bać ale mam nic nie wprowadzać bo może stać się pączusiem i mieć w przyszłości problemy z wagą... i być tu człowieku mądry co robić...
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post czw, 17 mar 2011 - 17:59
Post #7

banyk no własnie mi powiedziała że jak zostanie tylko na piersi to o nadwage nie musze sie bać ale mam nic nie wprowadzać bo może stać się pączusiem i mieć w przyszłości problemy z wagą... i być tu człowieku mądry co robić...

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
AleksandraD
czw, 17 mar 2011 - 19:09
Nikodem już dużo lepiej. Antybiotyk jeszcze mamy brać do niedzieli, nadal go inhalować bo słabo odkrztusza i jeszcze mu tam coś zalega no i w poniedziałek na kontrole.
Także dziewczyny kamień z serca.
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post czw, 17 mar 2011 - 19:09
Post #8

Nikodem już dużo lepiej. Antybiotyk jeszcze mamy brać do niedzieli, nadal go inhalować bo słabo odkrztusza i jeszcze mu tam coś zalega no i w poniedziałek na kontrole.
Także dziewczyny kamień z serca.

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
banyk
czw, 17 mar 2011 - 19:14
Aleksandra super wieści! Oby już wiosna przyszła i wszystkie choróbska sobie poszły na dobre.
banyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 797
Dołączył: wto, 14 lip 09 - 23:21
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 28,256




post czw, 17 mar 2011 - 19:14
Post #9

Aleksandra super wieści! Oby już wiosna przyszła i wszystkie choróbska sobie poszły na dobre.

--------------------

kala101
czw, 17 mar 2011 - 19:26
Aleksandra super wieści oby tylko takie dobre na nowym wątku były...

Agga jak tam nasz kurczaczek???

Ten post edytował kala101 czw, 17 mar 2011 - 19:38
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post czw, 17 mar 2011 - 19:26
Post #10

Aleksandra super wieści oby tylko takie dobre na nowym wątku były...

Agga jak tam nasz kurczaczek???

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
mon1k@
czw, 17 mar 2011 - 23:31
i ja sie witam ma nowym watku.

Kala
Postaram sie wyslac dis zdjecie do ciebie na pierwsza stronke.

Alexandra
jak dobrze ze u was juz lepiej

U nas niestety nie. wizyte w szpitalu u pediatry mamy dopiero za dwa tygodnie 4 kwietnia, a Fabianek charczy ja stary rozrusznik, kaszle i dusi sie i nic mu sie nie odrywa.
Probowalismy przyspieszyc ta wizyte ale powiedzieli nam ze pierwszy wolny termin jest na 21 maja 41.gif
Ja juz nie wiem co mamy robic.
Jedyne co mnie pociesza ze po Fabianku nie widac zeby byl jakos strasznie chory i to mnie trzyma na duchu ze moze nie jest wcale tak zle, ale i tak sie strasznie martwie
mon1k@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,635
Dołączył: nie, 21 maj 06 - 18:47
SkÄ…d: Szkocja/Halbeath-Dunfermline/koniec swiata ;)
Nr użytkownika: 5,939




post czw, 17 mar 2011 - 23:31
Post #11

i ja sie witam ma nowym watku.

Kala
Postaram sie wyslac dis zdjecie do ciebie na pierwsza stronke.

Alexandra
jak dobrze ze u was juz lepiej

U nas niestety nie. wizyte w szpitalu u pediatry mamy dopiero za dwa tygodnie 4 kwietnia, a Fabianek charczy ja stary rozrusznik, kaszle i dusi sie i nic mu sie nie odrywa.
Probowalismy przyspieszyc ta wizyte ale powiedzieli nam ze pierwszy wolny termin jest na 21 maja 41.gif
Ja juz nie wiem co mamy robic.
Jedyne co mnie pociesza ze po Fabianku nie widac zeby byl jakos strasznie chory i to mnie trzyma na duchu ze moze nie jest wcale tak zle, ale i tak sie strasznie martwie

--------------------
MOJE DWA SKARBY :D




kala101
piÄ…, 18 mar 2011 - 07:16
Zdjęcia na bieżąco będę dodawać jak tylko do mnie spłyną icon_smile.gif rozmiarem się nie martwcie ja i tak wszystkie traktuje żabą i zmniajszam aby były takie same icon_smile.gif

Monik mam nadzieje że jednak u fabianka to nic poważnego i tylko przewrażliwiona jesteś &&&&&&&&& a jeśli chodzi o odchodzenie flegmy i katarek to nie dasz rady kupić inhalatora on naprawde cuda działa a cena niedroga ja dałam jakoś 150 zł jak się nie myle bunie powie ile dokładnie bo kupowała niedawno taki sam icon_smile.gif Ja go stosuje dla całej rodzinki i puki co sie nie zawiodłam (gorzej ze mną bo dla siebie nigdy nie ma czasu by zrobić inhalacje i chodze z katarem wiecznośćicon_razz.gif)
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post piÄ…, 18 mar 2011 - 07:16
Post #12

Zdjęcia na bieżąco będę dodawać jak tylko do mnie spłyną icon_smile.gif rozmiarem się nie martwcie ja i tak wszystkie traktuje żabą i zmniajszam aby były takie same icon_smile.gif

Monik mam nadzieje że jednak u fabianka to nic poważnego i tylko przewrażliwiona jesteś &&&&&&&&& a jeśli chodzi o odchodzenie flegmy i katarek to nie dasz rady kupić inhalatora on naprawde cuda działa a cena niedroga ja dałam jakoś 150 zł jak się nie myle bunie powie ile dokładnie bo kupowała niedawno taki sam icon_smile.gif Ja go stosuje dla całej rodzinki i puki co sie nie zawiodłam (gorzej ze mną bo dla siebie nigdy nie ma czasu by zrobić inhalacje i chodze z katarem wiecznośćicon_razz.gif)

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
buniaaa
piÄ…, 18 mar 2011 - 08:16
kala o tak czasu na swoje inhalacje zawsze nie ma icon_wink.gif co do inhalatora to on mnie wyniósł coś ok 170 z przesyłką jak dobrze pamiętam bo pamięć mnie ostatnio zawodzi 37.gif
zdjęcie prześlę jak wkońcu będe miała swój komp bo ten ma być dopiero za dwa tygodnie icon_sad.gif

Monika kurcze ja też bym się stresowała icon_sad.gif bo najgorsza ta bezradność 21.gif
oklepuj Fabianka, kładź go często na brzuszku aby nic mu nie spływało do gardła. A może masz możliwość kupienia takiej maści do nacierania dzieci u nas jest to Pulmex ale może coś podobnego ona jest z takim delikatnym aromatem więc lepiej by mu się oddychało.

ALeksandraD super, że jest poprawa icon_biggrin.gif

Co do wprowadzania pokarmów to ty masz o tyle lepiej, że coś zje łyżeczką a u nas ... icon_sad.gif nawet jak podziamie tą jedną łyżeczkę na razy 10 potem drugą i tyle z jedzenia no i cyca woła. Tylko ja nie wracam do pracy i się nie stresuje. Doradzić nic nie doradzę bo samej mi nie wychodzi a z Bartoszem nie było żadnego problemu z mlekiem modyfikowanym i zupkami.

No to i ja się napiję za skończone m-ce i pierwsze ząbki impreza.gif impreza.gif impreza.gif
u nas pustki icon_wink.gif

zmykam szykować młodego do przedszkola.
Miłego dnia
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post piÄ…, 18 mar 2011 - 08:16
Post #13

kala o tak czasu na swoje inhalacje zawsze nie ma icon_wink.gif co do inhalatora to on mnie wyniósł coś ok 170 z przesyłką jak dobrze pamiętam bo pamięć mnie ostatnio zawodzi 37.gif
zdjęcie prześlę jak wkońcu będe miała swój komp bo ten ma być dopiero za dwa tygodnie icon_sad.gif

Monika kurcze ja też bym się stresowała icon_sad.gif bo najgorsza ta bezradność 21.gif
oklepuj Fabianka, kładź go często na brzuszku aby nic mu nie spływało do gardła. A może masz możliwość kupienia takiej maści do nacierania dzieci u nas jest to Pulmex ale może coś podobnego ona jest z takim delikatnym aromatem więc lepiej by mu się oddychało.

ALeksandraD super, że jest poprawa icon_biggrin.gif

Co do wprowadzania pokarmów to ty masz o tyle lepiej, że coś zje łyżeczką a u nas ... icon_sad.gif nawet jak podziamie tą jedną łyżeczkę na razy 10 potem drugą i tyle z jedzenia no i cyca woła. Tylko ja nie wracam do pracy i się nie stresuje. Doradzić nic nie doradzę bo samej mi nie wychodzi a z Bartoszem nie było żadnego problemu z mlekiem modyfikowanym i zupkami.

No to i ja się napiję za skończone m-ce i pierwsze ząbki impreza.gif impreza.gif impreza.gif
u nas pustki icon_wink.gif

zmykam szykować młodego do przedszkola.
Miłego dnia

--------------------
Aniurka
piÄ…, 18 mar 2011 - 08:19
I ja się witam w kolejnej odsłonie 06.gif
Kala postaram sie wysłać dziś lub jutro jakąś fotke;)
Mon1k@ masakra jakaś..to tam dziecko chore musi kilka dni czy tygodni w kolejce czekać 37.gif Jeśli byś mogła kupić ten inhalator to zainwestuj bo u mnie Bartkowi w szpitalu tez pomógł- w domu musiałam odłożyć bo inne leki miał pzrepisane i się uczulił...Kładź go wysoko-nawet do spania tak na pół siedząco i oklepuj często...
Aleksandra uffff nareszcie dobre wieści 06.gif Kurcze a dajesz małemu słoiczki czy gotujesz??Moze różnych smaków trzeba popróbować??
Banyk ja jeszcze nie dokładałam,ale już po troszce cielęcinki do zupki tak...
Buniaaa no Ty i tak w lepszej sytuacji niż Aleksandra bo mozesz się wstrzymac z wprowadzaniem a ona niedługo do pracy i co da Nikodemowi...

Ja dziś nie w pracy.Znalazłam ogłoszenie i ide złożyć cv-trzymajcie kciuki...

Ten post edytował Aniurka pią, 18 mar 2011 - 08:23
Aniurka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,086
Dołączył: pon, 04 sty 10 - 09:03
Nr użytkownika: 30,881




post piÄ…, 18 mar 2011 - 08:19
Post #14

I ja się witam w kolejnej odsłonie 06.gif
Kala postaram sie wysłać dziś lub jutro jakąś fotke;)
Mon1k@ masakra jakaś..to tam dziecko chore musi kilka dni czy tygodni w kolejce czekać 37.gif Jeśli byś mogła kupić ten inhalator to zainwestuj bo u mnie Bartkowi w szpitalu tez pomógł- w domu musiałam odłożyć bo inne leki miał pzrepisane i się uczulił...Kładź go wysoko-nawet do spania tak na pół siedząco i oklepuj często...
Aleksandra uffff nareszcie dobre wieści 06.gif Kurcze a dajesz małemu słoiczki czy gotujesz??Moze różnych smaków trzeba popróbować??
Banyk ja jeszcze nie dokładałam,ale już po troszce cielęcinki do zupki tak...
Buniaaa no Ty i tak w lepszej sytuacji niż Aleksandra bo mozesz się wstrzymac z wprowadzaniem a ona niedługo do pracy i co da Nikodemowi...

Ja dziś nie w pracy.Znalazłam ogłoszenie i ide złożyć cv-trzymajcie kciuki...

--------------------

kala101
piÄ…, 18 mar 2011 - 08:35
Aniurka kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&

monik w razie czego jak chcesz pulmex baby to ci podeśle jak można oczywiście i na granicy nie zatrzymają

bunia masakra tyle czasu bez kompa icon_sad.gif ja to bym już do reszty zgłupiała icon_smile.gif Jeśli chodzi o ori to jade w poniedziałek rano więc jak co to pisz icon_smile.gif - nie pisze na gg bo pewno nie masz... Dziś jade jeszcze po dobitki z 4 katalogu
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post piÄ…, 18 mar 2011 - 08:35
Post #15

Aniurka kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&

monik w razie czego jak chcesz pulmex baby to ci podeśle jak można oczywiście i na granicy nie zatrzymają

bunia masakra tyle czasu bez kompa icon_sad.gif ja to bym już do reszty zgłupiała icon_smile.gif Jeśli chodzi o ori to jade w poniedziałek rano więc jak co to pisz icon_smile.gif - nie pisze na gg bo pewno nie masz... Dziś jade jeszcze po dobitki z 4 katalogu

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
agula1980
piÄ…, 18 mar 2011 - 13:19
Cześć dziewczyny.
Zdjęcie podeślę jak zrobie jakieś najbardziej aktualne na razie nie bo Ania cała podrapana ja już normalnie niewiem czym bo codziennie jej pazurki u rąk obcinam a i tak to nic nie daje.
Co do obiadków to Ania zje ale nie za dużo wczęsniej jako tako juz jadła no ale potem przez tydzień miała jakiegoś wirusa więc nie dawałam i znów jesteśmy na początku, wczoraj dałam jarzyny z indykiem i nawet jej chyba smakowała. Co do glutenu to ja od kilku dni albo dodaję kaszę mannę do zupki albo taką z torebki do mleka. Na razie jest ok.
Aleksandra - dobrze że z Nikodemem już lepiej.
Monika - ja to wogóle jestem z tych matek panikar więc ja zaraz idę do lekarza po Mateuszu wiem ze im szybciej tym lepiej. Z Anią byłam tylko raz jak miała wirusa i to tyle.
Aniurka - kciuki zaciśnięte
Muszę Wam powiedziweć że odkąd przestałam kroplić solą morską a zamiast tego natłuszczać nosek linomagiem bądź smarować w środku detreomycyną jest o wiele lepiej w końcu nie charczy jej tam w nosku icon_smile.gif
agula1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: czw, 21 sty 10 - 18:50
Nr użytkownika: 31,221




post piÄ…, 18 mar 2011 - 13:19
Post #16

Cześć dziewczyny.
Zdjęcie podeślę jak zrobie jakieś najbardziej aktualne na razie nie bo Ania cała podrapana ja już normalnie niewiem czym bo codziennie jej pazurki u rąk obcinam a i tak to nic nie daje.
Co do obiadków to Ania zje ale nie za dużo wczęsniej jako tako juz jadła no ale potem przez tydzień miała jakiegoś wirusa więc nie dawałam i znów jesteśmy na początku, wczoraj dałam jarzyny z indykiem i nawet jej chyba smakowała. Co do glutenu to ja od kilku dni albo dodaję kaszę mannę do zupki albo taką z torebki do mleka. Na razie jest ok.
Aleksandra - dobrze że z Nikodemem już lepiej.
Monika - ja to wogóle jestem z tych matek panikar więc ja zaraz idę do lekarza po Mateuszu wiem ze im szybciej tym lepiej. Z Anią byłam tylko raz jak miała wirusa i to tyle.
Aniurka - kciuki zaciśnięte
Muszę Wam powiedziweć że odkąd przestałam kroplić solą morską a zamiast tego natłuszczać nosek linomagiem bądź smarować w środku detreomycyną jest o wiele lepiej w końcu nie charczy jej tam w nosku icon_smile.gif

--------------------


buniaaa
piÄ…, 18 mar 2011 - 15:26
Aniurka &&&&&&&&&&&&&&&&

kala ja mam laptopa mojej mamy, ona została bez icon_wink.gif ale sama proponowała bo wie że ja bez kompa bym zwariowała icon_wink.gif
co do zamówienia z oriflame to zobacze ile uzbieram ale napisze na gg bo mam na lapku icon_wink.gif

agula fajnie, że w nosku nic nie przeszkadza no i smarowanie zawsze to łagodniejsze dla dziecka bo krzyku robią przy psikaniu i odciąganiu...

Olo właśnie śpi na rękach bo coś się budził co chwilkę. Niech pośpi i idziemy na urodziny do dziadka bo Bartosz już tam jest icon_wink.gif po przedszkolu sobie zażyczył wizytę u dziadków bo wyjątkowo w komplecie są icon_wink.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post piÄ…, 18 mar 2011 - 15:26
Post #17

Aniurka &&&&&&&&&&&&&&&&

kala ja mam laptopa mojej mamy, ona została bez icon_wink.gif ale sama proponowała bo wie że ja bez kompa bym zwariowała icon_wink.gif
co do zamówienia z oriflame to zobacze ile uzbieram ale napisze na gg bo mam na lapku icon_wink.gif

agula fajnie, że w nosku nic nie przeszkadza no i smarowanie zawsze to łagodniejsze dla dziecka bo krzyku robią przy psikaniu i odciąganiu...

Olo właśnie śpi na rękach bo coś się budził co chwilkę. Niech pośpi i idziemy na urodziny do dziadka bo Bartosz już tam jest icon_wink.gif po przedszkolu sobie zażyczył wizytę u dziadków bo wyjątkowo w komplecie są icon_wink.gif

--------------------
kala101
piÄ…, 18 mar 2011 - 19:18
agula mam to samo mimo codziennego obcinania pazurków laura jest tak podrapana ze szok, czoło jakby gdziesz tarła nim wygląda

bunia jak co to do niedzieli info o ori, , czy dostałaś ze streetcom info że sioę zakwalifikowałaś do kampanii???
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post piÄ…, 18 mar 2011 - 19:18
Post #18

agula mam to samo mimo codziennego obcinania pazurków laura jest tak podrapana ze szok, czoło jakby gdziesz tarła nim wygląda

bunia jak co to do niedzieli info o ori, , czy dostałaś ze streetcom info że sioę zakwalifikowałaś do kampanii???

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
buniaaa
piÄ…, 18 mar 2011 - 20:31
CYTAT(kala101 @ Fri, 18 Mar 2011 - 19:18) *
bunia jak co to do niedzieli info o ori, , czy dostałaś ze streetcom info że sioę zakwalifikowałaś do kampanii???

wiem, że do niedzieli bo jak coś to ja sama w poniedziałek będe zamawiała.
Co do streetcom to nic nie dostałam
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post piÄ…, 18 mar 2011 - 20:31
Post #19

CYTAT(kala101 @ Fri, 18 Mar 2011 - 19:18) *
bunia jak co to do niedzieli info o ori, , czy dostałaś ze streetcom info że sioę zakwalifikowałaś do kampanii???

wiem, że do niedzieli bo jak coś to ja sama w poniedziałek będe zamawiała.
Co do streetcom to nic nie dostałam

--------------------
kala101
piÄ…, 18 mar 2011 - 20:37
banyk zdjęcie dodane

bunia super czyli będzie 100pkt icon_smile.gif
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post piÄ…, 18 mar 2011 - 20:37
Post #20

banyk zdjęcie dodane

bunia super czyli będzie 100pkt icon_smile.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
> WRZESIEŃ 2010 odsÅ‚ona II, zÄ…bki nam rosnÄ… i robimy postÄ™py :):)
Start new topic
Reply to this topic
61 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 20:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama