Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
52 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

SIERPNIOWE MALUCHY

, STO LAT DLA NASZYCH CUDOWNYCH ROCZNIAKÓW!!!
> , STO LAT DLA NASZYCH CUDOWNYCH ROCZNIAKÓW!!!
karolin-a
sob, 23 kwi 2011 - 21:20
ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT!!!
karolin-a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 339
Dołączył: nie, 15 lis 09 - 21:20
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 30,150




post sob, 23 kwi 2011 - 21:20
Post #21

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT!!!

--------------------


marzena0607
sob, 23 kwi 2011 - 22:13
Też dołączam się do życzeń! Spokojnych, miłych, radosnych, spędzonych w gronie rodzinki i najbliższych osób oraz duużoo zdrówka dla naszych dzieciaczków i rodzdinki icon_smile.gif

Odnośnie ząbków, Patrysia ma już 2 na dole icon_smile.gif. Dobrze, że poruszyłyście temat ubierania, bo zastanawiałam się, czy dobrze ją ubieram na dwór. Ja zakładam jej body z długim rękawem i na to bluzę z kapturem, jeansy lub spodnie dresowe. Jak uśnie, to przykrywm cienkim kocykiem icon_smile.gif, zwykle jak wieje lub jak wychodzę po południu na dwór.

marzena0607


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 555
Dołączył: nie, 03 sty 09 - 18:09
Nr użytkownika: 30,875




post sob, 23 kwi 2011 - 22:13
Post #22

Też dołączam się do życzeń! Spokojnych, miłych, radosnych, spędzonych w gronie rodzinki i najbliższych osób oraz duużoo zdrówka dla naszych dzieciaczków i rodzdinki icon_smile.gif

Odnośnie ząbków, Patrysia ma już 2 na dole icon_smile.gif. Dobrze, że poruszyłyście temat ubierania, bo zastanawiałam się, czy dobrze ją ubieram na dwór. Ja zakładam jej body z długim rękawem i na to bluzę z kapturem, jeansy lub spodnie dresowe. Jak uśnie, to przykrywm cienkim kocykiem icon_smile.gif, zwykle jak wieje lub jak wychodzę po południu na dwór.



--------------------

emilly
sob, 23 kwi 2011 - 22:18
Dziewczyny zdrowych i pogodnych świąt!
emilly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,306
Dołączył: czw, 28 lut 08 - 17:57
Skąd: UK
Nr użytkownika: 18,473

GG:


post sob, 23 kwi 2011 - 22:18
Post #23

Dziewczyny zdrowych i pogodnych świąt!
emilly
sob, 23 kwi 2011 - 22:20
U nas duchota na maxa i Domi przy domu ma tylko pampersa/a raczej pielucho-majtki,pod wieczór zakładam mu bodziaki na ramiączka i tak też nam śpi w tym bodziaku... Przy 20* ma koszulkę na krótki rękaw i spodenki/skarpet nie toleruje młody za bardzo...
emilly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,306
Dołączył: czw, 28 lut 08 - 17:57
Skąd: UK
Nr użytkownika: 18,473

GG:


post sob, 23 kwi 2011 - 22:20
Post #24

U nas duchota na maxa i Domi przy domu ma tylko pampersa/a raczej pielucho-majtki,pod wieczór zakładam mu bodziaki na ramiączka i tak też nam śpi w tym bodziaku... Przy 20* ma koszulkę na krótki rękaw i spodenki/skarpet nie toleruje młody za bardzo...
Agnieszka_82
sob, 23 kwi 2011 - 23:28
Uff padam z nóg ...

Dziewczyny życzę Wam i Waszym Rodzinkom Zdrowych i Radosnych Świąt !!!
Agnieszka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,804
Dołączył: czw, 25 cze 09 - 23:02
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 27,969




post sob, 23 kwi 2011 - 23:28
Post #25

Uff padam z nóg ...

Dziewczyny życzę Wam i Waszym Rodzinkom Zdrowych i Radosnych Świąt !!!

--------------------
Nasze Małe Wielkie Szczęście 06/08/2010 r, 18:10 -> 3250 gr, 55 cm


Nasz Drugi Cud 02/02/2015 r, 9:00 -> 3490 gr, 52 cm
kejti_80
nie, 24 kwi 2011 - 21:39
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy
smacznego jajeczka, mokrego poniedziałku
oraz błogosławieństwa Bożego od Zmartwychwstałego Chrystusa!!!
kejti_80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,755
Dołączył: śro, 10 sty 07 - 13:55
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 9,824

GG:


post nie, 24 kwi 2011 - 21:39
Post #26

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy
smacznego jajeczka, mokrego poniedziałku
oraz błogosławieństwa Bożego od Zmartwychwstałego Chrystusa!!!


--------------------



marzena0607
pon, 25 kwi 2011 - 20:33
hej dziewczyny, jak po świętach? icon_smile.gif objedzone? icon_wink.gif Właściwie jak dla mnie, to szybko minęły, jakby ich nie było. Z jedzeniem to dozowałam sobie, bo i tak jakoś mi przybyło ze 2 kg ostatnio:( No ale ciacha zjadłam, a mogłam się pohamować.

Chciałam się zapytać, czy Wasze Maluszki śpią pod kocykami, czy kołderkami? bo teraz już jest cieplej.

Kurcze, ale mi się nie chce jutro iść do pracy icon_sad.gif ( jednak fajnie się siedzi z Małą i mężem:) A teraz już coraz cieplej i to słoneczko rozleniwia ... 29.gif 06.gif 06.gif 06.gif

Ten post edytował marzena0607 pon, 25 kwi 2011 - 20:33
marzena0607


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 555
Dołączył: nie, 03 sty 09 - 18:09
Nr użytkownika: 30,875




post pon, 25 kwi 2011 - 20:33
Post #27

hej dziewczyny, jak po świętach? icon_smile.gif objedzone? icon_wink.gif Właściwie jak dla mnie, to szybko minęły, jakby ich nie było. Z jedzeniem to dozowałam sobie, bo i tak jakoś mi przybyło ze 2 kg ostatnio:( No ale ciacha zjadłam, a mogłam się pohamować.

Chciałam się zapytać, czy Wasze Maluszki śpią pod kocykami, czy kołderkami? bo teraz już jest cieplej.

Kurcze, ale mi się nie chce jutro iść do pracy icon_sad.gif ( jednak fajnie się siedzi z Małą i mężem:) A teraz już coraz cieplej i to słoneczko rozleniwia ... 29.gif 06.gif 06.gif 06.gif

--------------------

sonia18a
wto, 26 kwi 2011 - 00:24
Emily, u nas styl ubierania ten sam icon_biggrin.gif

Święta, święta i po świętach...

Marzenka, napisz kiedy Pati wyszedł pierwszy ząbek i daj foto
sonia18a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,191
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 14:03
Skąd: Birmingham
Nr użytkownika: 23,591




post wto, 26 kwi 2011 - 00:24
Post #28

Emily, u nas styl ubierania ten sam icon_biggrin.gif

Święta, święta i po świętach...

Marzenka, napisz kiedy Pati wyszedł pierwszy ząbek i daj foto

--------------------
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, bede starala sie pisac czytelnie :)



N godz. 1.56 (2270g i 46cm)
L aniołek godz. 13.27 (58g i 13cm) [*]
B godz. 5.45 (2980g i 48cm)
M godz. 22.30 (2690g i 48cm)
2 gwiazdeczki 13tc, 13/11/2007 [**]
Zona J: Razem od 2004 roku
kejti_80
wto, 26 kwi 2011 - 09:24
Oj tak dokładnie: święta, święta i po świętach .... więcej tego biegania, sprzątania i zamieszania 06.gif
Ciasta jak najbardziej były jedzone, jeszcze duzo mi zostalo i czesc zamrozę icon_smile.gif

Marzenka mój Pucuś nadal pod kołderką, ale to zależy jaka w domu temp., bo gdy nie przepalamy to jest ok. 19-20 i wtedy kołderka, a jak cieplej to lekki kocyk, albo pieluszka flanelowa. Zresztą jak mu jest goraco to sam rozkopuje się i koniec 06.gif

A my od tygodnia namiętnie słuchamy jak Kubi pięknie gada 03.gif najpierw było ba-ba-ba icon_smile.gif na drugi dzień - da-da-da a przez swięta nauczył się wołać tatusia: ta-ta-ta i machac do niego rączką 03.gif oczywiscie M. wniebowzięty bo Kubusiek tylko oczy otworzy i gada ta-ta a niestety o mamie zapomniał 29.gif

No i wyszła już pierwsza dwójka brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif wiec ząbków mamy już 5 icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
kejti_80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,755
Dołączył: śro, 10 sty 07 - 13:55
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 9,824

GG:


post wto, 26 kwi 2011 - 09:24
Post #29

Oj tak dokładnie: święta, święta i po świętach .... więcej tego biegania, sprzątania i zamieszania 06.gif
Ciasta jak najbardziej były jedzone, jeszcze duzo mi zostalo i czesc zamrozę icon_smile.gif

Marzenka mój Pucuś nadal pod kołderką, ale to zależy jaka w domu temp., bo gdy nie przepalamy to jest ok. 19-20 i wtedy kołderka, a jak cieplej to lekki kocyk, albo pieluszka flanelowa. Zresztą jak mu jest goraco to sam rozkopuje się i koniec 06.gif

A my od tygodnia namiętnie słuchamy jak Kubi pięknie gada 03.gif najpierw było ba-ba-ba icon_smile.gif na drugi dzień - da-da-da a przez swięta nauczył się wołać tatusia: ta-ta-ta i machac do niego rączką 03.gif oczywiscie M. wniebowzięty bo Kubusiek tylko oczy otworzy i gada ta-ta a niestety o mamie zapomniał 29.gif

No i wyszła już pierwsza dwójka brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif wiec ząbków mamy już 5 icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

--------------------



sonia18a
wto, 26 kwi 2011 - 11:29
A JA NA DZIEŃ DOBRY SIĘ CHWALĘ!!! ME WCZORAJ ZROBIŁA PIERWSZE 2 KROCZKI !!!
No i moja mała spryciula potrafi wstać z podłogi bez podtrzymywania się czegokolwiek icon_biggrin.gif jestem b. dumna icon_biggrin.gif

Kejti, gratuluję już 5 ząbków icon_biggrin.gif
sonia18a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,191
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 14:03
Skąd: Birmingham
Nr użytkownika: 23,591




post wto, 26 kwi 2011 - 11:29
Post #30

A JA NA DZIEŃ DOBRY SIĘ CHWALĘ!!! ME WCZORAJ ZROBIŁA PIERWSZE 2 KROCZKI !!!
No i moja mała spryciula potrafi wstać z podłogi bez podtrzymywania się czegokolwiek icon_biggrin.gif jestem b. dumna icon_biggrin.gif

Kejti, gratuluję już 5 ząbków icon_biggrin.gif

--------------------
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, bede starala sie pisac czytelnie :)



N godz. 1.56 (2270g i 46cm)
L aniołek godz. 13.27 (58g i 13cm) [*]
B godz. 5.45 (2980g i 48cm)
M godz. 22.30 (2690g i 48cm)
2 gwiazdeczki 13tc, 13/11/2007 [**]
Zona J: Razem od 2004 roku
alcia
wto, 26 kwi 2011 - 11:56
No i tutaj nie nadrobie zaległości ale trudno.

Kuba pełza, raczkuje, wspina się po wszystkim, chodzi trzymając się łóżka lub mebli. Nadal go asekuruję bo się kuper chwieje ale jest coraz lepiej. Apetyt ma ogromny, je ładnie wszystko, choc niestety odstawił się od cyca i koniec . Nie mogę go za nic przekonać do ponownego ssania. trudno ale co zrobic.

Pije niewiele i to tylko wodę. Ubieram go w ciepłe dni np. w jedno bodu z dł. rekawem, na głowe chusta i tyle. Jak zaśnie przrzyrzucam kocykiem. Nastapiła przesiadka do wiekszego fotelika samochodowego (mamy po Oli Ramatti) co bardzo podoba sie Kubie bo widzi sporo. Niesamowity łobuz i tyle. Oczywska ma wielkie. Byłam z nim w czwartek doslownie 20 minut na szybkim wyjściu zakupowaym i zapomniałam nasmarowac mu twarz kremem ochronnym i ma teraz opalone poliki choc emulsja stoi juz na widoku by nie zapominać.

W nocy spi Kuba pod cienka kołderką i w pajacu z dł. rękawem z racji, że przewraca się i często śpi na kołderce a nie pod nią icon_smile.gif Umie kopac piłke, trzymany za rączki wręcz biegnie i kopie piłkę jak zawodowy piłkarz, od kilku dni robi kosi łapci i papa na pożegnanie. Od wczoraj daje mi słodkie buziaki jak poprosze go "Kuba daj całusa" - co prawda nadal z otwartą buzią ale jest to bardzo słodkie.

My mamy nadal 7 zębów choć cos mi się nie podobają górne dziasła przy 3 i 4 ale mam nadzije, ze to tylko zwidy bo on i tak szybko ma te zęby.

Miałam w maju jechać z dzieciakmi nad morze ale inne zobowiązania i zapowiedzi kiepskiej pogody zniechęciły mnie. Byc może w czerwcu pojedziemy - zobaczymy icon_smile.gif

Soniu
wysłałam meilem fotkę na 1 stronkę

A tutaj Kubala


Ten post edytował alcia wto, 26 kwi 2011 - 11:59
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post wto, 26 kwi 2011 - 11:56
Post #31

No i tutaj nie nadrobie zaległości ale trudno.

Kuba pełza, raczkuje, wspina się po wszystkim, chodzi trzymając się łóżka lub mebli. Nadal go asekuruję bo się kuper chwieje ale jest coraz lepiej. Apetyt ma ogromny, je ładnie wszystko, choc niestety odstawił się od cyca i koniec . Nie mogę go za nic przekonać do ponownego ssania. trudno ale co zrobic.

Pije niewiele i to tylko wodę. Ubieram go w ciepłe dni np. w jedno bodu z dł. rekawem, na głowe chusta i tyle. Jak zaśnie przrzyrzucam kocykiem. Nastapiła przesiadka do wiekszego fotelika samochodowego (mamy po Oli Ramatti) co bardzo podoba sie Kubie bo widzi sporo. Niesamowity łobuz i tyle. Oczywska ma wielkie. Byłam z nim w czwartek doslownie 20 minut na szybkim wyjściu zakupowaym i zapomniałam nasmarowac mu twarz kremem ochronnym i ma teraz opalone poliki choc emulsja stoi juz na widoku by nie zapominać.

W nocy spi Kuba pod cienka kołderką i w pajacu z dł. rękawem z racji, że przewraca się i często śpi na kołderce a nie pod nią icon_smile.gif Umie kopac piłke, trzymany za rączki wręcz biegnie i kopie piłkę jak zawodowy piłkarz, od kilku dni robi kosi łapci i papa na pożegnanie. Od wczoraj daje mi słodkie buziaki jak poprosze go "Kuba daj całusa" - co prawda nadal z otwartą buzią ale jest to bardzo słodkie.

My mamy nadal 7 zębów choć cos mi się nie podobają górne dziasła przy 3 i 4 ale mam nadzije, ze to tylko zwidy bo on i tak szybko ma te zęby.

Miałam w maju jechać z dzieciakmi nad morze ale inne zobowiązania i zapowiedzi kiepskiej pogody zniechęciły mnie. Byc może w czerwcu pojedziemy - zobaczymy icon_smile.gif

Soniu
wysłałam meilem fotkę na 1 stronkę

A tutaj Kubala


--------------------


Piotrusiowa
wto, 26 kwi 2011 - 23:43
Jaki duży już Kubulek;)

a Emil u dziadków kąpał się w misce i bardzo mu się podobało;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Ten post edytował Piotrusiowa wto, 26 kwi 2011 - 23:47
Piotrusiowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,257
Dołączył: śro, 04 paź 06 - 11:06
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 7,805




post wto, 26 kwi 2011 - 23:43
Post #32

Jaki duży już Kubulek;)

a Emil u dziadków kąpał się w misce i bardzo mu się podobało;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

--------------------
Piotrusiowa to mama Paulinki,Mai oraz

sonia18a
śro, 27 kwi 2011 - 09:57
alllle słodkie łobuziaki icon_smile.gif i mają duuuużo włosów w przeciwieństwie do mojej Me icon_razz.gif ale tłumaczę sobie, że Brian też tak miał a teraz gęsty busz icon_razz.gif
sonia18a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,191
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 14:03
Skąd: Birmingham
Nr użytkownika: 23,591




post śro, 27 kwi 2011 - 09:57
Post #33

alllle słodkie łobuziaki icon_smile.gif i mają duuuużo włosów w przeciwieństwie do mojej Me icon_razz.gif ale tłumaczę sobie, że Brian też tak miał a teraz gęsty busz icon_razz.gif

--------------------
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, bede starala sie pisac czytelnie :)



N godz. 1.56 (2270g i 46cm)
L aniołek godz. 13.27 (58g i 13cm) [*]
B godz. 5.45 (2980g i 48cm)
M godz. 22.30 (2690g i 48cm)
2 gwiazdeczki 13tc, 13/11/2007 [**]
Zona J: Razem od 2004 roku
Agnieszka262
śro, 27 kwi 2011 - 22:35
hello!!!!
Jestem i żyje hehe
Ostatnio przez świeta brak czasu 06.gif

Piotrusiowa ,ale sliczny twoj syneczek.

alcia to fajnie,że juz tak fajnie sie nauczył u mnie jakoś nie idzie to w sumie to ja go nie ucze tak hehe

sonia kurcze mój to jeszcze nie raczkuje tak a twoja już chodzi szok!

kejti moj m tez dumny bo mowi ciagle tata tata

marzena noj jeszcze pod kołdra spika z mamusia icon_smile.gif 04.gif

a oto Kamil



Uploaded with ImageShack.us

Ten post edytował Agnieszka262 śro, 27 kwi 2011 - 22:43
Agnieszka262


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: czw, 17 wrz 09 - 00:45
Nr użytkownika: 29,139




post śro, 27 kwi 2011 - 22:35
Post #34

hello!!!!
Jestem i żyje hehe
Ostatnio przez świeta brak czasu 06.gif

Piotrusiowa ,ale sliczny twoj syneczek.

alcia to fajnie,że juz tak fajnie sie nauczył u mnie jakoś nie idzie to w sumie to ja go nie ucze tak hehe

sonia kurcze mój to jeszcze nie raczkuje tak a twoja już chodzi szok!

kejti moj m tez dumny bo mowi ciagle tata tata

marzena noj jeszcze pod kołdra spika z mamusia icon_smile.gif 04.gif

a oto Kamil



Uploaded with ImageShack.us
karolin-a
śro, 27 kwi 2011 - 22:52
Ale te maluchy rosną!!!
Sonia gratulację dla ME!!
A mój kawaler to już skończył 9 miesiączków i z tej okazji wyszedł mu 6 ząbek brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Tyle że przez te zęby niewiele śpię, marzy mi się przespana noc !!!!!
karolin-a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 339
Dołączył: nie, 15 lis 09 - 21:20
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 30,150




post śro, 27 kwi 2011 - 22:52
Post #35

Ale te maluchy rosną!!!
Sonia gratulację dla ME!!
A mój kawaler to już skończył 9 miesiączków i z tej okazji wyszedł mu 6 ząbek brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Tyle że przez te zęby niewiele śpię, marzy mi się przespana noc !!!!!


--------------------


sonia18a
czw, 28 kwi 2011 - 10:57
dziękujemy icon_smile.gif w prawdzie Me dużo pewniej czuje się przy pchaczu, ale nic na siłę, jeszcze ma dużo czasu, a że sama się odważyła- to dla mnie duma icon_wink.gif

Kamil z koszyczkiem przeuroczy

Borysku, ale masz już uzębienie icon_smile.gif my narazie tylko 2 zębule icon_biggrin.gif

co do nocy to u nas różnie. Me śpi w pokoju z Brian'kiem, zazwyczaj budzi się co 2,5-3,5 godz, na 5-10min, pocyca i idzie spać dalej. Koło 4 rano biorę ją do siebie. Czasem ma dni, a raczej noce, że z pokoju nie mogę wyjść, bo jeszcze dobrze nie zaśnie, a już się budzi. To tylko dziecko, co zrobić.
Myślę też co raz częściej o rozpoczęciu odstawiania od cyca. Wiem, że to nie jednodniowy proces i jak byłoby tak jak z Brian'em, to prawie na roczek byśmy się wyrobiły. Jednak Me o butelce nie chce słyszeć i już nie wiem jak ją przekonać icon_sad.gif

co do zmian u mnie- w życiu osobistym masa zmian. Przede wszystkim firma J usunęła nocną zmianę. Tak więc J pracuje teraz na rano i od południa, po 8,5 godz a nie jak wcześniej po 12,5. Pracuje tylko 5 dni w tyg, a nie 6. Niby z jednej strony ok, ale z drugiej baaaardzo ciężko mi się przyzwyczaić. W końcu tyle czasu go nie było w nocy, a tu nagle jest non stop icon_smile.gif
Ja zdałam pozytywnie egzaminy w szkole i zostały mi końcowe w lipcu... Zmotywowałam się i złożyłam wnioski na studia (J mnie zmotywował w sumie), wszystko ok, spełniłam warunki poza jednym. Brakuje mi jednego egzaminu międzynarodowego icon_sad.gif musiałabym zrobić go w maju, ale nie jestem pewna czy zdążę się przygotować, a nie pójdę na ryzyk-fizyk, bo zbyt drogo to kosztuje icon_sad.gif jestem przez to tak roztargniona, że szok

Do tego nigdy nie cierpiałam książek i filmów fantastycznych. Jednak będąc w Polsce, moja szwagierka zachwalała sagę Twilight, nie byłam przekonana ale J kupił mi wszystkie 4 części i jak nigdy, jestem zachwycona icon_smile.gif ostatnio w zasadzie pochłaniam intensywnie książki icon_wink.gif
sonia18a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,191
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 14:03
Skąd: Birmingham
Nr użytkownika: 23,591




post czw, 28 kwi 2011 - 10:57
Post #36

dziękujemy icon_smile.gif w prawdzie Me dużo pewniej czuje się przy pchaczu, ale nic na siłę, jeszcze ma dużo czasu, a że sama się odważyła- to dla mnie duma icon_wink.gif

Kamil z koszyczkiem przeuroczy

Borysku, ale masz już uzębienie icon_smile.gif my narazie tylko 2 zębule icon_biggrin.gif

co do nocy to u nas różnie. Me śpi w pokoju z Brian'kiem, zazwyczaj budzi się co 2,5-3,5 godz, na 5-10min, pocyca i idzie spać dalej. Koło 4 rano biorę ją do siebie. Czasem ma dni, a raczej noce, że z pokoju nie mogę wyjść, bo jeszcze dobrze nie zaśnie, a już się budzi. To tylko dziecko, co zrobić.
Myślę też co raz częściej o rozpoczęciu odstawiania od cyca. Wiem, że to nie jednodniowy proces i jak byłoby tak jak z Brian'em, to prawie na roczek byśmy się wyrobiły. Jednak Me o butelce nie chce słyszeć i już nie wiem jak ją przekonać icon_sad.gif

co do zmian u mnie- w życiu osobistym masa zmian. Przede wszystkim firma J usunęła nocną zmianę. Tak więc J pracuje teraz na rano i od południa, po 8,5 godz a nie jak wcześniej po 12,5. Pracuje tylko 5 dni w tyg, a nie 6. Niby z jednej strony ok, ale z drugiej baaaardzo ciężko mi się przyzwyczaić. W końcu tyle czasu go nie było w nocy, a tu nagle jest non stop icon_smile.gif
Ja zdałam pozytywnie egzaminy w szkole i zostały mi końcowe w lipcu... Zmotywowałam się i złożyłam wnioski na studia (J mnie zmotywował w sumie), wszystko ok, spełniłam warunki poza jednym. Brakuje mi jednego egzaminu międzynarodowego icon_sad.gif musiałabym zrobić go w maju, ale nie jestem pewna czy zdążę się przygotować, a nie pójdę na ryzyk-fizyk, bo zbyt drogo to kosztuje icon_sad.gif jestem przez to tak roztargniona, że szok

Do tego nigdy nie cierpiałam książek i filmów fantastycznych. Jednak będąc w Polsce, moja szwagierka zachwalała sagę Twilight, nie byłam przekonana ale J kupił mi wszystkie 4 części i jak nigdy, jestem zachwycona icon_smile.gif ostatnio w zasadzie pochłaniam intensywnie książki icon_wink.gif

--------------------
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, bede starala sie pisac czytelnie :)



N godz. 1.56 (2270g i 46cm)
L aniołek godz. 13.27 (58g i 13cm) [*]
B godz. 5.45 (2980g i 48cm)
M godz. 22.30 (2690g i 48cm)
2 gwiazdeczki 13tc, 13/11/2007 [**]
Zona J: Razem od 2004 roku
sonia18a
czw, 28 kwi 2011 - 10:58
UULA CO Z TOBĄ? GDZIE JESTEŚ? JAK ZUZIA?
sonia18a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,191
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 14:03
Skąd: Birmingham
Nr użytkownika: 23,591




post czw, 28 kwi 2011 - 10:58
Post #37

UULA CO Z TOBĄ? GDZIE JESTEŚ? JAK ZUZIA?

--------------------
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, bede starala sie pisac czytelnie :)



N godz. 1.56 (2270g i 46cm)
L aniołek godz. 13.27 (58g i 13cm) [*]
B godz. 5.45 (2980g i 48cm)
M godz. 22.30 (2690g i 48cm)
2 gwiazdeczki 13tc, 13/11/2007 [**]
Zona J: Razem od 2004 roku
karolin-a
czw, 28 kwi 2011 - 21:42
Sonia wiem o czym mówisz, ja za sagę zmierzchu zabrałam się w ciąży i połknęłam wszystkie części w rekordowym tempie... 29.gif
karolin-a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 339
Dołączył: nie, 15 lis 09 - 21:20
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 30,150




post czw, 28 kwi 2011 - 21:42
Post #38

Sonia wiem o czym mówisz, ja za sagę zmierzchu zabrałam się w ciąży i połknęłam wszystkie części w rekordowym tempie... 29.gif


--------------------


karolin-a
czw, 28 kwi 2011 - 21:45
No i ja mojego smyka to już jakość przekonałam do butli 06.gif
Pije raz dziennie przed południem 180 ml mm Bebilon, i zawsze bardzo się cieszy jak przygotowuje mleko także myślę że jeszcze z 2 miesiące
i zaczniemy ograniczać cyca na dobre...
karolin-a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 339
Dołączył: nie, 15 lis 09 - 21:20
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 30,150




post czw, 28 kwi 2011 - 21:45
Post #39

No i ja mojego smyka to już jakość przekonałam do butli 06.gif
Pije raz dziennie przed południem 180 ml mm Bebilon, i zawsze bardzo się cieszy jak przygotowuje mleko także myślę że jeszcze z 2 miesiące
i zaczniemy ograniczać cyca na dobre...

--------------------


sonia18a
pią, 29 kwi 2011 - 17:25
ehh ja też chcę moją przekonać...

ja mam wszystkie 4 ale kończę póki co pierwszą i biorę się za następne icon_smile.gif najbardziej boli mnie to, że pochłaniam książki i non stop trzeba kupować nowe icon_razz.gif
sonia18a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,191
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 14:03
Skąd: Birmingham
Nr użytkownika: 23,591




post pią, 29 kwi 2011 - 17:25
Post #40

ehh ja też chcę moją przekonać...

ja mam wszystkie 4 ale kończę póki co pierwszą i biorę się za następne icon_smile.gif najbardziej boli mnie to, że pochłaniam książki i non stop trzeba kupować nowe icon_razz.gif

--------------------
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, bede starala sie pisac czytelnie :)



N godz. 1.56 (2270g i 46cm)
L aniołek godz. 13.27 (58g i 13cm) [*]
B godz. 5.45 (2980g i 48cm)
M godz. 22.30 (2690g i 48cm)
2 gwiazdeczki 13tc, 13/11/2007 [**]
Zona J: Razem od 2004 roku
> SIERPNIOWE MALUCHY, STO LAT DLA NASZYCH CUDOWNYCH ROCZNIAKÓW!!!
Start new topic
Reply to this topic
52 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 26 kwi 2024 - 10:52
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama