Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

haft krzyżykowy:)

> 
Tobatka
wto, 19 wrz 2006 - 14:13
Ania - no te moje koraliki są jednak prostsze, niż te zwierzaczki koralikowe icon_smile.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post wto, 19 wrz 2006 - 14:13
Post #21

Ania - no te moje koraliki są jednak prostsze, niż te zwierzaczki koralikowe icon_smile.gif
A_KA
wto, 19 wrz 2006 - 15:43
Udało mi się... icon_lol.gif
Już wiem o co chodzi... Robię pawia. Mam już łepek, jest śliczny icon_lol.gif
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post wto, 19 wrz 2006 - 15:43
Post #22

Udało mi się... icon_lol.gif
Już wiem o co chodzi... Robię pawia. Mam już łepek, jest śliczny icon_lol.gif

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
A_KA
czw, 26 paź 2006 - 22:16
Poszukuję wzorów bohaterów bajek z minimini. Może któraś z Was coś takiego ma w swoich zbiorach, lub może wiecie gdzie w necie można znaleźć cuś takiego...??
Mam jakiś programik do przerabiania obrazków na wzory, próbowałam, ale to coś nie tak wychodzi jak trzeba. Według mnie to nie wyjdzie ładnie i szkoda mi roboty...
Pomóżcie, bo chcę zrobić kołderkę, poduszeczkę dla Karolki i wiem, że takie wzorki by ją bardzo ucieszyły...
Ja mam tylko wzór Clifforda, jakby co to mogę go podesłać... Zresztą już prawie go zrobiłam, urodziny Karolki się zbliżają, więc będzie jak ulał icon_lol.gif

Należę do dwóch sporych forów hafciarskich, i tam nie mogę nic specjalnego znaleźć... icon_confused.gif
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post czw, 26 paź 2006 - 22:16
Post #23

Poszukuję wzorów bohaterów bajek z minimini. Może któraś z Was coś takiego ma w swoich zbiorach, lub może wiecie gdzie w necie można znaleźć cuś takiego...??
Mam jakiś programik do przerabiania obrazków na wzory, próbowałam, ale to coś nie tak wychodzi jak trzeba. Według mnie to nie wyjdzie ładnie i szkoda mi roboty...
Pomóżcie, bo chcę zrobić kołderkę, poduszeczkę dla Karolki i wiem, że takie wzorki by ją bardzo ucieszyły...
Ja mam tylko wzór Clifforda, jakby co to mogę go podesłać... Zresztą już prawie go zrobiłam, urodziny Karolki się zbliżają, więc będzie jak ulał icon_lol.gif

Należę do dwóch sporych forów hafciarskich, i tam nie mogę nic specjalnego znaleźć... icon_confused.gif

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
A_KA
czw, 26 paź 2006 - 22:23
https://www.za-jeden-usmiech.prv.pl/

Może już coś słyszałyście na ten temat. Grupa (ponad 500) kobiet z całej Polski zorganizowała się, jedne haftują kwadraciki, inne je zszywają, jeszcze inne robią śliczne kartki... dla chorych dzieci.
Powstało już w ten sposób wiele prześlicznych kołderek i poduszeczek. A dzieciaczki, które już i tak za wiele przeszły w swoim życiu, mają powód do uśmiechu, bo wiedzą że ktoś o nich myśli...
Tu jest artykuł o całym przedsięwzięciu
https://renulek.multiply.com/photos/hi-res/...Fphoto%2F46%2F1

Byłam na ostatnim spotkaniu (dziewczyny się czasem spotykają na wspólnym szyciu) i podpatrywałam jak się szyje te kołderki, poduszeczki... Trochę się nauczyłam, ale jeszcze muszę poćwiczyć troszkę.
Haftować umię. Zarejestrowałam się u nich niedawno... Może też będziecie zainteresowane ??
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post czw, 26 paź 2006 - 22:23
Post #24

https://www.za-jeden-usmiech.prv.pl/

Może już coś słyszałyście na ten temat. Grupa (ponad 500) kobiet z całej Polski zorganizowała się, jedne haftują kwadraciki, inne je zszywają, jeszcze inne robią śliczne kartki... dla chorych dzieci.
Powstało już w ten sposób wiele prześlicznych kołderek i poduszeczek. A dzieciaczki, które już i tak za wiele przeszły w swoim życiu, mają powód do uśmiechu, bo wiedzą że ktoś o nich myśli...
Tu jest artykuł o całym przedsięwzięciu
https://renulek.multiply.com/photos/hi-res/...Fphoto%2F46%2F1

Byłam na ostatnim spotkaniu (dziewczyny się czasem spotykają na wspólnym szyciu) i podpatrywałam jak się szyje te kołderki, poduszeczki... Trochę się nauczyłam, ale jeszcze muszę poćwiczyć troszkę.
Haftować umię. Zarejestrowałam się u nich niedawno... Może też będziecie zainteresowane ??

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Tobatka
czw, 26 paź 2006 - 23:48
Słyszałam, czytałam, oglądałam zdjęcia, znam osoby szyjące i obdarowane kołderką.. Ale sama nie umiem.. Może kiedyś, bo tam nie tylko hafty, ale i inne techniki sa brane pod uwagę icon_smile.gif Się naumiem i przyłaczę... Na razie podziwiam przedsięwzięcie i osoby zaangażowane.
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 26 paź 2006 - 23:48
Post #25

Słyszałam, czytałam, oglądałam zdjęcia, znam osoby szyjące i obdarowane kołderką.. Ale sama nie umiem.. Może kiedyś, bo tam nie tylko hafty, ale i inne techniki sa brane pod uwagę icon_smile.gif Się naumiem i przyłaczę... Na razie podziwiam przedsięwzięcie i osoby zaangażowane.
basiau
pią, 27 paź 2006 - 08:12
Tu znajdziesz schemat Babara.
https://www.malgoska.pl/viewtopic.php?t=64
A w "kołderkowych" jaszczykach nic nie znajdziesz? Pytam, bo napisałaś, że przyłączyłaś się się do kołderkowej akcji, a z tego co wiem to dziewczyny zgromadziły baaardzo bogaty zbiór wzorów wszelakich.
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post pią, 27 paź 2006 - 08:12
Post #26

Tu znajdziesz schemat Babara.
https://www.malgoska.pl/viewtopic.php?t=64
A w "kołderkowych" jaszczykach nic nie znajdziesz? Pytam, bo napisałaś, że przyłączyłaś się się do kołderkowej akcji, a z tego co wiem to dziewczyny zgromadziły baaardzo bogaty zbiór wzorów wszelakich.

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
A_KA
pią, 27 paź 2006 - 08:20
Tam też już szukałam. Na forum przejrzałam wszelkie wzorki. Owszem jest Tabaluga. Ale chyba się na tym kończy jeśli chodzi o wzorki z Minimini...
Dzięki za schemacik icon_smile.gif. Potem się zarejestruję i zobaczę go, bez rejestracji nie mogę...
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pią, 27 paź 2006 - 08:20
Post #27

Tam też już szukałam. Na forum przejrzałam wszelkie wzorki. Owszem jest Tabaluga. Ale chyba się na tym kończy jeśli chodzi o wzorki z Minimini...
Dzięki za schemacik icon_smile.gif. Potem się zarejestruję i zobaczę go, bez rejestracji nie mogę...

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
mgiełka
pią, 27 paź 2006 - 11:00
Aniu, a czy mogę prosić o wzór Clifforda. Na PW przesłałam mail.

Z góry dziękuję.
mgiełka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 631
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 09:20
Nr użytkownika: 277




post pią, 27 paź 2006 - 11:00
Post #28

Aniu, a czy mogę prosić o wzór Clifforda. Na PW przesłałam mail.

Z góry dziękuję.
Litka
pią, 27 paź 2006 - 11:03
Podaj konkretnie o jakie postaci chodzi, bo nie wiem jakie to są z minimini icon_wink.gif może coś znajdę
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post pią, 27 paź 2006 - 11:03
Post #29

Podaj konkretnie o jakie postaci chodzi, bo nie wiem jakie to są z minimini icon_wink.gif może coś znajdę
A_KA
pią, 27 paź 2006 - 16:41
Mgiełko... za chwilkę prześlę Ci wzorek Clifforda... Jest sporawy. Ale wyszedł mi świetnie. Może przy okazji zrobię mu zjęcie i Wam się pochwalę icon_lol.gif .

Wiedźmo_lidko... chodzi mi przede wszystkim o - Franklina, Olinka Okrąglinka, Bolek i Lolek, Kot Filemon, Listonosz Pat, Lusi, Mali odkrywcy, Miś Uszatek, Noddy, Pszczółka Maja, Reksio, Błysk, Bert i Erni, Czerwony Traktorek... również Clifford (jeśli jest jakiś inny wzorek od mojego)...

Wogóle to - jak masz jakieś inne postaci z bajek dla dzieci to ja też chętnie pozbieram icon_smile.gif. Na potrzeby Karolki lub na "kołderki-za jeden uśmiech" (na kołderki muszą być wzorki 10-20 cm).

Tak więc - zbieram wszystko co się da icon_lol.gif
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pią, 27 paź 2006 - 16:41
Post #30

Mgiełko... za chwilkę prześlę Ci wzorek Clifforda... Jest sporawy. Ale wyszedł mi świetnie. Może przy okazji zrobię mu zjęcie i Wam się pochwalę icon_lol.gif .

Wiedźmo_lidko... chodzi mi przede wszystkim o - Franklina, Olinka Okrąglinka, Bolek i Lolek, Kot Filemon, Listonosz Pat, Lusi, Mali odkrywcy, Miś Uszatek, Noddy, Pszczółka Maja, Reksio, Błysk, Bert i Erni, Czerwony Traktorek... również Clifford (jeśli jest jakiś inny wzorek od mojego)...

Wogóle to - jak masz jakieś inne postaci z bajek dla dzieci to ja też chętnie pozbieram icon_smile.gif. Na potrzeby Karolki lub na "kołderki-za jeden uśmiech" (na kołderki muszą być wzorki 10-20 cm).

Tak więc - zbieram wszystko co się da icon_lol.gif

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
mgiełka
pią, 27 paź 2006 - 22:33
Aniu,
Przesłałam Ci kilka schematów dla dzieci.
mgiełka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 631
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 09:20
Nr użytkownika: 277




post pią, 27 paź 2006 - 22:33
Post #31

Aniu,
Przesłałam Ci kilka schematów dla dzieci.
hogata
pią, 27 paź 2006 - 22:38
Mgiełka czy ja też mogłabym prosić:??? blagam.gif
Uwielbiam haftować, ale nie mam żadnych wzorów w wersji elektronicznej... tylko tradycyjnej. A żeby się takimi z wami podzielić musiałabym mieć skaner... icon_sad.gif Mimo to proszę o jakieś wzory dla dzieci...

Bardzo dziękuję.
hogata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,423
Dołączył: czw, 09 mar 06 - 01:25
Nr użytkownika: 5,176

GG:


post pią, 27 paź 2006 - 22:38
Post #32

Mgiełka czy ja też mogłabym prosić:??? blagam.gif
Uwielbiam haftować, ale nie mam żadnych wzorów w wersji elektronicznej... tylko tradycyjnej. A żeby się takimi z wami podzielić musiałabym mieć skaner... icon_sad.gif Mimo to proszę o jakieś wzory dla dzieci...

Bardzo dziękuję.

--------------------
...nabieram dystansu...
A_KA
sob, 28 paź 2006 - 09:11
CYTAT(mgiełka)
Aniu,  
Przesłałam Ci kilka schematów dla dzieci.


Mgiełko... nie wiem jak Ci dziękować po prostu icon_lol.gif

Ja mam jeszcze z bajkowych wzorków : Gerfilda, Tabalugę i jego przyjaciół (kret i Milusia), Kubusia i przyjaciół (portrety), Bambiego i Dumbo

Mgiełko... prześlę Ci od razu, bo nie pomyślałam wcześniej...

Madziara... jeśli chcesz to poproszę o adres mailowy, to wyślę za jednym rzutem icon_lol.gif
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post sob, 28 paź 2006 - 09:11
Post #33

CYTAT(mgiełka)
Aniu,  
Przesłałam Ci kilka schematów dla dzieci.


Mgiełko... nie wiem jak Ci dziękować po prostu icon_lol.gif

Ja mam jeszcze z bajkowych wzorków : Gerfilda, Tabalugę i jego przyjaciół (kret i Milusia), Kubusia i przyjaciół (portrety), Bambiego i Dumbo

Mgiełko... prześlę Ci od razu, bo nie pomyślałam wcześniej...

Madziara... jeśli chcesz to poproszę o adres mailowy, to wyślę za jednym rzutem icon_lol.gif

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
A_KA
sob, 28 paź 2006 - 09:14
Basiau... nie znalazłam Barbara icon_sad.gif . Gapa ze mnie, ale nie wiem już gdzie szukać... Twój link odsyła mnie tylko do forum. Zarejestrowałam się, przeszukałam sporo i nie znalazłam... Może jakaś wskazówka...
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post sob, 28 paź 2006 - 09:14
Post #34

Basiau... nie znalazłam Barbara icon_sad.gif . Gapa ze mnie, ale nie wiem już gdzie szukać... Twój link odsyła mnie tylko do forum. Zarejestrowałam się, przeszukałam sporo i nie znalazłam... Może jakaś wskazówka...

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Litka
sob, 28 paź 2006 - 09:19
Jeszcze nie przeglądałam co tam mam, ale wiem na pewno, ze jest alfabet z Kubusiem Puchatkiem. Jak ktos chętny, to proszę.
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post sob, 28 paź 2006 - 09:19
Post #35

Jeszcze nie przeglądałam co tam mam, ale wiem na pewno, ze jest alfabet z Kubusiem Puchatkiem. Jak ktos chętny, to proszę.
A_KA
sob, 28 paź 2006 - 09:25
Ja się zgłaszam oczywiście icon_lol.gif


Ten post edytował Ania Karolkowa pon, 29 paź 2007 - 10:21
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post sob, 28 paź 2006 - 09:25
Post #36

Ja się zgłaszam oczywiście icon_lol.gif


--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
hogata
sob, 28 paź 2006 - 13:01
Ania Karolkowa dziękuję ślicznie.
Ale ze mnie gapa. Nie podałam adresu, myślałam, że ten w profilu wystarczy.
Już podaję madziara.z@interia.pl
Jeszcze raz dzięki wielkie. icon_smile.gif
hogata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,423
Dołączył: czw, 09 mar 06 - 01:25
Nr użytkownika: 5,176

GG:


post sob, 28 paź 2006 - 13:01
Post #37

Ania Karolkowa dziękuję ślicznie.
Ale ze mnie gapa. Nie podałam adresu, myślałam, że ten w profilu wystarczy.
Już podaję madziara.z@interia.pl
Jeszcze raz dzięki wielkie. icon_smile.gif

--------------------
...nabieram dystansu...
A_KA
sob, 28 paź 2006 - 14:44
Mgiełka, Madziara - wzorki przesłane icon_smile.gif
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post sob, 28 paź 2006 - 14:44
Post #38

Mgiełka, Madziara - wzorki przesłane icon_smile.gif

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
basiau
sob, 28 paź 2006 - 18:05
CYTAT(Ania Karolkowa)
Basiau... nie znalazÅ‚am Barbara  :( . Gapa ze mnie, ale nie wiem już gdzie szukać... Twój link odsyÅ‚a mnie tylko do forum. ZarejestrowaÅ‚am siÄ™, przeszukaÅ‚am sporo i nie znalazÅ‚am... Może jakaÅ› wskazówka...


Wejdź w schematy i schemaciki, dalej dziecięce i na 3 stronie jest wątek pt. "Babar i przyjaciele"
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post sob, 28 paź 2006 - 18:05
Post #39

CYTAT(Ania Karolkowa)
Basiau... nie znalazÅ‚am Barbara  :( . Gapa ze mnie, ale nie wiem już gdzie szukać... Twój link odsyÅ‚a mnie tylko do forum. ZarejestrowaÅ‚am siÄ™, przeszukaÅ‚am sporo i nie znalazÅ‚am... Może jakaÅ› wskazówka...


Wejdź w schematy i schemaciki, dalej dziecięce i na 3 stronie jest wątek pt. "Babar i przyjaciele"

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
basiau
sob, 28 paź 2006 - 18:13
https://photo.163.com/photos/tangyy82/19271947/#p1
Tak w ogóle to na stronach chińskich mozna znaleźć mnóstwo wzorów dziecięcych, jw.
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post sob, 28 paź 2006 - 18:13
Post #40

https://photo.163.com/photos/tangyy82/19271947/#p1
Tak w ogóle to na stronach chińskich mozna znaleźć mnóstwo wzorów dziecięcych, jw.

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
> haft krzyżykowy:)
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 11:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama