Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
54 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

Wyprawkowe HITY i KITY

> 
Kocurek
czw, 20 lip 2006 - 11:24
CYTAT(Jasiucha)
CYTAT(mamami)
CYTAT(AJA)
Wydaje mnie sie też, że tetrowe pieluchy były pomocne przy oduczaniu małej od pieluch. Miała 1,5 roku jak biegała bez pieluchy, a teraz od miesiąca śpi bez pieluchy.


Ja bym tam nie demonizowała pampersów w tej kwestii. Pewnie co dziecko to inaczej ale moim zdaniem wystarczy ściągnąc dziecku uczącemu się nocnikowania pieluchę i dopiero wtedy są szybkie efekty.
Maciek nigdy nie miał założonej tetry a uczenie nocnika zajęło mu ok 2 tyg, juz od miesiąca albo dłużej spi bez pampka.




Moja kumpela w zeszłym roku nauczyła swoją córcię (20mies) siusiania na nocnik w 3dni.. normalnie byłam w szoku.. a dziewczynka też była dzieckiem pampersa icon_lol.gif


Heh, każda tetrowa mama (ale taka, co w wieku mojej mamy czy teściowej) powie, że tetrówki były lepsze, bo się dzieci nie rozleniwiały i sikały w wieku 1.5 roku do nocnika icon_lol.gif

Moje dzieci pampersowe odpieluszyły się przez 2. rokiem życia.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 20 lip 2006 - 11:24
Post #61

CYTAT(Jasiucha)
CYTAT(mamami)
CYTAT(AJA)
Wydaje mnie sie też, że tetrowe pieluchy były pomocne przy oduczaniu małej od pieluch. Miała 1,5 roku jak biegała bez pieluchy, a teraz od miesiąca śpi bez pieluchy.


Ja bym tam nie demonizowała pampersów w tej kwestii. Pewnie co dziecko to inaczej ale moim zdaniem wystarczy ściągnąc dziecku uczącemu się nocnikowania pieluchę i dopiero wtedy są szybkie efekty.
Maciek nigdy nie miał założonej tetry a uczenie nocnika zajęło mu ok 2 tyg, juz od miesiąca albo dłużej spi bez pampka.




Moja kumpela w zeszłym roku nauczyła swoją córcię (20mies) siusiania na nocnik w 3dni.. normalnie byłam w szoku.. a dziewczynka też była dzieckiem pampersa icon_lol.gif


Heh, każda tetrowa mama (ale taka, co w wieku mojej mamy czy teściowej) powie, że tetrówki były lepsze, bo się dzieci nie rozleniwiały i sikały w wieku 1.5 roku do nocnika icon_lol.gif

Moje dzieci pampersowe odpieluszyły się przez 2. rokiem życia.


--------------------
yellow
czw, 20 lip 2006 - 11:47
Moja córcia tez pampersowa - a w wieku 1,5 roku to juz nawet spała bez pampka (hehe tylko co trzy godziny sadzałam ja na nocnik - na spiocha icon_wink.gif )
yellow


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,829
Dołączył: pon, 13 lut 06 - 20:04
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,916




post czw, 20 lip 2006 - 11:47
Post #62

Moja córcia tez pampersowa - a w wieku 1,5 roku to juz nawet spała bez pampka (hehe tylko co trzy godziny sadzałam ja na nocnik - na spiocha icon_wink.gif )

--------------------
E. 2001
J. 2007


Najważniejsze by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
grzałka
czw, 20 lip 2006 - 11:57
absolutne hity u mnie, sprawdzone na trójce dzieci:
- komoda do przewijania- z pólkami i szafkami- do tej pory korzystam, genialna dla kręgosłupa
- nawilżane ręczniczki Huggies
- mata do wanny z Ikea
- fotelik samochodowy kołyska- pełniacy role leżaczka i bujaczka
- body, pajace rozpinane w kroku
- laktator ręczny Aventu
-Sudokrem, Balneum do kąpieli, krem Bambino, krem Nivea na każdą pogodę, mąka ziemniaczana
- z pieluch fioletowe Tesco i Huggies freedom, pampersy faktycznie coraz gorsze
- genialne sa pieluchy tetrowe- do wszystkiego, nigdzie się bez nich nie ruszałam, pieluszka tetrowa na policzku pomaga niemowlakowi zasnąć...a karierę kończa jako ścierki..mam tez kilka flanelowych, tez się przydały


kity to materacyk gabkowy do wanny, podkład pod przescieradło w łóżeczku, wkładki laktacyjne (ale to pewnie dlatego, ze nie przeciekałam), śpiworko-piżamka (kompletnie się nie sprawdza u moich ruchliwych dzieci), wszelkie kosmetyki dla dzieci poza w/w, termometr do wody...
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post czw, 20 lip 2006 - 11:57
Post #63

absolutne hity u mnie, sprawdzone na trójce dzieci:
- komoda do przewijania- z pólkami i szafkami- do tej pory korzystam, genialna dla kręgosłupa
- nawilżane ręczniczki Huggies
- mata do wanny z Ikea
- fotelik samochodowy kołyska- pełniacy role leżaczka i bujaczka
- body, pajace rozpinane w kroku
- laktator ręczny Aventu
-Sudokrem, Balneum do kąpieli, krem Bambino, krem Nivea na każdą pogodę, mąka ziemniaczana
- z pieluch fioletowe Tesco i Huggies freedom, pampersy faktycznie coraz gorsze
- genialne sa pieluchy tetrowe- do wszystkiego, nigdzie się bez nich nie ruszałam, pieluszka tetrowa na policzku pomaga niemowlakowi zasnąć...a karierę kończa jako ścierki..mam tez kilka flanelowych, tez się przydały


kity to materacyk gabkowy do wanny, podkład pod przescieradło w łóżeczku, wkładki laktacyjne (ale to pewnie dlatego, ze nie przeciekałam), śpiworko-piżamka (kompletnie się nie sprawdza u moich ruchliwych dzieci), wszelkie kosmetyki dla dzieci poza w/w, termometr do wody...

--------------------
anita b.
czw, 20 lip 2006 - 13:35
zgadzam się co do przewijaka, to ratunek dla kręgosłupa

dla mnie jednym z absolutnych hitów są pieluchy tetrowe sprzed 30 lat ! (szczęściem 3 nie skończyły kariery jako ścierki, tylko przeleżały w szafie)
są mięciutkie, przyjemne w dotyku (co ważne przy podcieraniu śliniącego się buziaka), nie trzeba prasować. W porównaniu z nimi dzisiejsze pieluchy tertrowe to kit okropny icon_biggrin.gif
anita b.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 18:28
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,157




post czw, 20 lip 2006 - 13:35
Post #64

zgadzam się co do przewijaka, to ratunek dla kręgosłupa

dla mnie jednym z absolutnych hitów są pieluchy tetrowe sprzed 30 lat ! (szczęściem 3 nie skończyły kariery jako ścierki, tylko przeleżały w szafie)
są mięciutkie, przyjemne w dotyku (co ważne przy podcieraniu śliniącego się buziaka), nie trzeba prasować. W porównaniu z nimi dzisiejsze pieluchy tertrowe to kit okropny icon_biggrin.gif

--------------------
anita, mama Łukasza (9.09.2005)
Ketmia
pią, 21 lip 2006 - 09:01
Hity
- Dla mnie największym hitem jest huśtawka kupiona za pół ceny na allegro.
Dzięki niej mam więcej czasu i mogę bezpiecznie zostawić dziecko moje trzymiesięczne gdy już nie ma ochoty na leżenie. Znakomicie uspokoja, zajmuje uwagę, a niekiedy usypia icon_smile.gif. O dziwo, baterie starczają na długo!
Składana. Zabieramy ją ze sobą, gdy jedziemy z wizytą.



- laktator Avent + akcesoria
- kocham moją nianię marki Philips! Przedtem kupiłam jakąś no name na allegro i musiałam zwrócić bo wyła.
- kosmetyki Bubchen
- półśpiochy + body, ten zestaw najlepiej się sprawdzał

Kity:
- termometr do wanny w kształcie rybki - dosłownie rozsypał mi się w rękach

- nakręcana karuzelka canpol - za głośna muzyka, Zuza nie lubiła tych misiów nad głową. Teraz po odpięciu od karuzeli sprawdzają się jako zabaweczki

- duże pałeczki bawełniane. Została mi cała paczka i obecnie czyszczę nimi SWOJE uszy

- gencjana do pępka, brudzi ciuchy i nie widać jak ten pępek w końcu wygląda; używałam spirytusu

- nożyczki do obcinania paznokci canpol. W użyciu przypominają bezpieczne nożyczki dla pierwszaka - też są tępe i niewygodne. Położna poradziła mi stosować moje własne nożyczki zamoczone w spirytusie bo mam wprawę w ich użyciu i są dobrej jakości.

Szczotka do czesania niemowaka tzw . miękka z włosia bodajże królika. Po wyparzeniu (zgodnie z opisem) wszystkie włosy wygięły się od sasa do lasa. Położna powiedziała, że i tak byłaby za miękka - dobra powinna masować skórę głowy a nie ją łaskotać.

- większość skarpetek - cisną niemiłosiernie

- szlafroczek - wymysł jakiś icon_rolleyes.gif
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post pią, 21 lip 2006 - 09:01
Post #65

Hity
- Dla mnie największym hitem jest huśtawka kupiona za pół ceny na allegro.
Dzięki niej mam więcej czasu i mogę bezpiecznie zostawić dziecko moje trzymiesięczne gdy już nie ma ochoty na leżenie. Znakomicie uspokoja, zajmuje uwagę, a niekiedy usypia icon_smile.gif. O dziwo, baterie starczają na długo!
Składana. Zabieramy ją ze sobą, gdy jedziemy z wizytą.



- laktator Avent + akcesoria
- kocham moją nianię marki Philips! Przedtem kupiłam jakąś no name na allegro i musiałam zwrócić bo wyła.
- kosmetyki Bubchen
- półśpiochy + body, ten zestaw najlepiej się sprawdzał

Kity:
- termometr do wanny w kształcie rybki - dosłownie rozsypał mi się w rękach

- nakręcana karuzelka canpol - za głośna muzyka, Zuza nie lubiła tych misiów nad głową. Teraz po odpięciu od karuzeli sprawdzają się jako zabaweczki

- duże pałeczki bawełniane. Została mi cała paczka i obecnie czyszczę nimi SWOJE uszy

- gencjana do pępka, brudzi ciuchy i nie widać jak ten pępek w końcu wygląda; używałam spirytusu

- nożyczki do obcinania paznokci canpol. W użyciu przypominają bezpieczne nożyczki dla pierwszaka - też są tępe i niewygodne. Położna poradziła mi stosować moje własne nożyczki zamoczone w spirytusie bo mam wprawę w ich użyciu i są dobrej jakości.

Szczotka do czesania niemowaka tzw . miękka z włosia bodajże królika. Po wyparzeniu (zgodnie z opisem) wszystkie włosy wygięły się od sasa do lasa. Położna powiedziała, że i tak byłaby za miękka - dobra powinna masować skórę głowy a nie ją łaskotać.

- większość skarpetek - cisną niemiłosiernie

- szlafroczek - wymysł jakiś icon_rolleyes.gif

--------------------
(nie)dzielna
pią, 21 lip 2006 - 09:14
Ketmia jakiej firmy jest ta huśtawka???
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
Skąd: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post pią, 21 lip 2006 - 09:14
Post #66

Ketmia jakiej firmy jest ta huśtawka???

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
sensymilia
pią, 21 lip 2006 - 09:28
cześć dziewczyny:)
czy któraś z Was używała elektrycznego laktatora Chicco??
każda opinia mile widziana icon_smile.gif
sensymilia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: wto, 06 cze 06 - 14:50
Skąd: Kołczewo/Międzyzdroje/Stargard Szczeciński
Nr użytkownika: 6,165

GG:


post pią, 21 lip 2006 - 09:28
Post #67

cześć dziewczyny:)
czy któraś z Was używała elektrycznego laktatora Chicco??
każda opinia mile widziana icon_smile.gif

--------------------


(nie)dzielna
pią, 21 lip 2006 - 09:31
sensymila mi znajome radziły ręczny Aventu ponoć rewelacyjny i duuużo tańszy od elektrycznego.
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
Skąd: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post pią, 21 lip 2006 - 09:31
Post #68

sensymila mi znajome radziły ręczny Aventu ponoć rewelacyjny i duuużo tańszy od elektrycznego.

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
Ketmia
pią, 21 lip 2006 - 10:23
(nie)dzielna, to jest huśtawka Fisher Price icon_biggrin.gif Aquarium Take-Along
https://www.twojapociecha.pl/product_info.p.../products_id/28

Ręczny Avent jest całkiem wystarczający. No i chyba łatwiej zabrać go ze sobą np. do pracy
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post pią, 21 lip 2006 - 10:23
Post #69

(nie)dzielna, to jest huśtawka Fisher Price icon_biggrin.gif Aquarium Take-Along
https://www.twojapociecha.pl/product_info.p.../products_id/28

Ręczny Avent jest całkiem wystarczający. No i chyba łatwiej zabrać go ze sobą np. do pracy

--------------------
sensymilia
pią, 21 lip 2006 - 13:46
ja ten elektryczny kupiłam za 60zł - nowy...w komisie...widać nie przydał się i odsprzedali...
"dostawiłam" go do cyca i jakoś słabo zasysa, heheh....może jak będzie mleko to będzie lepiej...
dlatego pytam o opinie na jego temat..
sensymilia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: wto, 06 cze 06 - 14:50
Skąd: Kołczewo/Międzyzdroje/Stargard Szczeciński
Nr użytkownika: 6,165

GG:


post pią, 21 lip 2006 - 13:46
Post #70

ja ten elektryczny kupiłam za 60zł - nowy...w komisie...widać nie przydał się i odsprzedali...
"dostawiłam" go do cyca i jakoś słabo zasysa, heheh....może jak będzie mleko to będzie lepiej...
dlatego pytam o opinie na jego temat..

--------------------


mynia
pią, 21 lip 2006 - 14:36
Witam wszystkie mamusie szykujace wyprawke dla swoich skarbeczkow!!Mam pytanko moze ktoras z Was mi pomoze.Rodze we wrzesniu,to juz bedzie jesien kto wie jaka mam oczywiscie nadzieje ze piekna i zlota icon_smile.gif Jak myslicie jakie ciuszki najlepiej sprawdza sie w tym czasie?W czym np.dzidzia spi?Kupilam juz pare rzeczy ale nie chce przesadzic i juz sama nie wiem co sie najlepiej sprawdzi.Z gory dziekuje za kazda podpowiedz.Pozdrawiam pa pa
mynia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 26
Dołączył: pią, 27 sty 06 - 21:32
Skąd: KROSNO
Nr użytkownika: 4,743




post pią, 21 lip 2006 - 14:36
Post #71

Witam wszystkie mamusie szykujace wyprawke dla swoich skarbeczkow!!Mam pytanko moze ktoras z Was mi pomoze.Rodze we wrzesniu,to juz bedzie jesien kto wie jaka mam oczywiscie nadzieje ze piekna i zlota icon_smile.gif Jak myslicie jakie ciuszki najlepiej sprawdza sie w tym czasie?W czym np.dzidzia spi?Kupilam juz pare rzeczy ale nie chce przesadzic i juz sama nie wiem co sie najlepiej sprawdzi.Z gory dziekuje za kazda podpowiedz.Pozdrawiam pa pa
sabi
sob, 22 lip 2006 - 12:34
icon_smile.gif super ,ze zostal poruszony ten temat,ze tyle mamuś zdecydowalo sie napisac icon_smile.gif

Ja zastanawiam sie nad wozkiem-oboje z mężem planujemy kupic ABC Design/wersja luxusowa/ czy ktoras z Was moglaby mi przedstawic wady i zalety tego wozka?? a moze polecicie nam jakis inny/podobny cenowo/,moze nawet lepszy??
sabi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: pon, 17 kwi 06 - 12:56
Skąd: woj.ślaskie
Nr użytkownika: 5,590




post sob, 22 lip 2006 - 12:34
Post #72

icon_smile.gif super ,ze zostal poruszony ten temat,ze tyle mamuś zdecydowalo sie napisac icon_smile.gif

Ja zastanawiam sie nad wozkiem-oboje z mężem planujemy kupic ABC Design/wersja luxusowa/ czy ktoras z Was moglaby mi przedstawic wady i zalety tego wozka?? a moze polecicie nam jakis inny/podobny cenowo/,moze nawet lepszy??

--------------------
user posted image
mamami
nie, 23 lip 2006 - 22:20
Sabi ale jaki jest model tego wózka, bo ABC to firma a wersja luksusowa dalej nic nie mówi. Jak nie znasz nazwy wklej obrazek.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post nie, 23 lip 2006 - 22:20
Post #73

Sabi ale jaki jest model tego wózka, bo ABC to firma a wersja luksusowa dalej nic nie mówi. Jak nie znasz nazwy wklej obrazek.
ania 82
nie, 23 lip 2006 - 22:28
MYNIA Mysle ze w jesieni do spania najlepiej sprawdza sie pajacyki rozpinane na calej dlugosci i wszelkie inne rozpinane body czy spioszki, to jest najwygodniejsze. Na sparerki mozna kupic spiworek z cienkiego polarku.
Pozdrawiam
ania 82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 780
Dołączył: wto, 13 gru 05 - 12:04
Skąd: opolskie
Nr użytkownika: 4,283




post nie, 23 lip 2006 - 22:28
Post #74

MYNIA Mysle ze w jesieni do spania najlepiej sprawdza sie pajacyki rozpinane na calej dlugosci i wszelkie inne rozpinane body czy spioszki, to jest najwygodniejsze. Na sparerki mozna kupic spiworek z cienkiego polarku.
Pozdrawiam

--------------------


mamuśka.chłidz...
nie, 23 lip 2006 - 22:35
CYTAT(sabi)
icon_smile.gif super ,ze zostal poruszony ten temat,ze tyle mamuś zdecydowalo sie napisac icon_smile.gif

Ja zastanawiam sie nad wozkiem-oboje z mężem planujemy kupic ABC Design/wersja luxusowa/ czy ktoras z Was moglaby mi przedstawic wady i zalety tego wozka?? a moze polecicie nam jakis inny/podobny cenowo/,moze nawet lepszy??


ja mam model Tandem Air2 . Jest to tzw wózek rok po roku. Sama firma niemiecka, mają głownego importera na Polske na Śląsku, z dośc sprawnym serwisem i strona internetową.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post nie, 23 lip 2006 - 22:35
Post #75

CYTAT(sabi)
icon_smile.gif super ,ze zostal poruszony ten temat,ze tyle mamuś zdecydowalo sie napisac icon_smile.gif

Ja zastanawiam sie nad wozkiem-oboje z mężem planujemy kupic ABC Design/wersja luxusowa/ czy ktoras z Was moglaby mi przedstawic wady i zalety tego wozka?? a moze polecicie nam jakis inny/podobny cenowo/,moze nawet lepszy??


ja mam model Tandem Air2 . Jest to tzw wózek rok po roku. Sama firma niemiecka, mają głownego importera na Polske na Śląsku, z dośc sprawnym serwisem i strona internetową.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
MartaMarcin
pon, 24 lip 2006 - 22:11
Ja kupiłam wózek quinny spedi sx z gondolą, spacerówką i fotelikiem samochodowym. Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale wydaje mi się że moja niunia jak będzie mieć cztery miesiące to do tej gondoli się już nie zmieści, a na spacerówkę będzie jeszcze za wcześnie.
MartaMarcin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 795
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 18:34
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,975




post pon, 24 lip 2006 - 22:11
Post #76

Ja kupiłam wózek quinny spedi sx z gondolą, spacerówką i fotelikiem samochodowym. Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale wydaje mi się że moja niunia jak będzie mieć cztery miesiące to do tej gondoli się już nie zmieści, a na spacerówkę będzie jeszcze za wcześnie.

--------------------
asdfghjklzxcvbnm
pon, 24 lip 2006 - 22:14
Moja kluska też chyba szybko wyrosłaby z gondoli...gdyby nie szelki Pawlika, które sprawiają, że nogi ma przy uszach... icon_biggrin.gif Jej wielkość myli nawet doświadczone mamy...
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post pon, 24 lip 2006 - 22:14
Post #77

Moja kluska też chyba szybko wyrosłaby z gondoli...gdyby nie szelki Pawlika, które sprawiają, że nogi ma przy uszach... icon_biggrin.gif Jej wielkość myli nawet doświadczone mamy...
MartaMarcin
pon, 24 lip 2006 - 22:15
co to są te szelki pawlika?
MartaMarcin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 795
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 18:34
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,975




post pon, 24 lip 2006 - 22:15
Post #78

co to są te szelki pawlika?

--------------------
az
wto, 25 lip 2006 - 09:01
CYTAT(MartaMarcin)
Ja kupiłam wózek quinny spedi sx z gondolą, spacerówką i fotelikiem samochodowym. Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale wydaje mi się że moja niunia jak będzie mieć cztery miesiące to do tej gondoli się już nie zmieści, a na spacerówkę będzie jeszcze za wcześnie.


Ja mam Maxicosi speedi, ale z tego co wiem to gondola i fotelik są te same. I moje dziecko (urodzone w styczniu) w lipcu w gondoli ledwie się mieściło (a nie była jakaś duża). Później jeździła w foteliku.
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post wto, 25 lip 2006 - 09:01
Post #79

CYTAT(MartaMarcin)
Ja kupiłam wózek quinny spedi sx z gondolą, spacerówką i fotelikiem samochodowym. Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale wydaje mi się że moja niunia jak będzie mieć cztery miesiące to do tej gondoli się już nie zmieści, a na spacerówkę będzie jeszcze za wcześnie.


Ja mam Maxicosi speedi, ale z tego co wiem to gondola i fotelik są te same. I moje dziecko (urodzone w styczniu) w lipcu w gondoli ledwie się mieściło (a nie była jakaś duża). Później jeździła w foteliku.
asdfghjklzxcvbnm
wto, 25 lip 2006 - 09:43
Szelki Pawlika to takie ustrojstwo na bioderka, żeby nogi jak żaba trzymać. Justynka ma podwichnięte bioderko.
I nie jest to wyprawkowy kit ani hit icon_wink.gif tylko konieczność niestety icon_sad.gif
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post wto, 25 lip 2006 - 09:43
Post #80

Szelki Pawlika to takie ustrojstwo na bioderka, żeby nogi jak żaba trzymać. Justynka ma podwichnięte bioderko.
I nie jest to wyprawkowy kit ani hit icon_wink.gif tylko konieczność niestety icon_sad.gif
> Wyprawkowe HITY i KITY
Start new topic
Reply to this topic
54 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 08:20
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama